הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בנחירות בלייזר


טיפול בנחירות בלייזר -   טכנולוגיה פורצת דרך ללא ניתוח

טיפול בסניפים:   באר שבע, קריית חיים, כרמיאל, חיפהגלו איכות חיים חדשה עם הטיפול היעיל והמוכח ביותר של FOTONA NIGHT LASE המביא לתוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון. 

כולנו מכירים אנשים הנוחרים בסביבה שלנו. לעיתים, הם אפילו חולקים אתנו מיטה. השינה לצד אדם נוחר אינה איכותית ופוגעת באיכות החיים הן של הנוחרים והן של סביבתם הקרובה. לפני שאתם רצים להפריד חדרים או להעביר את בן הזוג הנוחר אל הספה בסלון, חשוב שתדעו כי ישנו טיפול פורץ דרך, יעיל ומוכח לטיפול בתופעת הנחירות, העלולה לעיתים להיות מסוכנת ולגרום למצב של דום נשימה. טיפול במכשיר הלייזר החדשני FOTONA NIGHTLASE אינו פולשני, ידידותי למטופל ומטפל ביעילות בתופעת הנחירות ללא כאבים וללא צורך בהרדמה. תוצאות מוכחות כבר לאחר הטיפול הראשון. מאות מטופלים ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, כבר נהנים מאיכות חיים חדשה לאחר שטופלו בהצלחה בטכנולוגית FOTONA LASER על ידי הרופאים המומחים של הרשת. 

מהי הסיבה לנחירות:

נחירות הן תופעה מטרידה הפוגעת באיכות החיים הן של האדם הנוחר והן של הסובבים אותו. אי טיפול בתופעת הנחירות, עלול להביא לעצבנות, עייפות, דיכאון וחוסר ריכוז. נחירות, עלולות להוות סימפטום להימצאותן של מחלות ומצבים חמורים בהרבה כגון יתר לחץ דם או מחלות לב ולעיתים, הן עלולות לגרום לדום נשימה בשינה העלול במצבים קיצוניים להוביל למוות. נחירה היא תופעה שכיחה הנובעת ממספר גורמים פיזיולוגיים ביניהם: מפתח אוויר צר בין החייך ללשון, ענבל ארוך, חייך רפוי, חסימה באף הגורמת לנשימה דרך הפה, שקדים מוגדלים או מודלקים, לשון גדולה או צוואר קצר ועבה או עודף משקל. נחירות אף עלולות לנבוע בשל בעיה פיזיולוגית זמנית כגון הצטננות וגודש באף או מצבי אלרגיה שונים המתבטאים בדרכי הנשימה. נחירות, הן תופעה נרחבת בקרב אנשים מבוגרים שכן החייך הרך מתרופף עם הזמן, מאבד מגמישותו ונופל פנימה תוך שהוא גורם לסגירה חלקית של כניסת האוויר עד למצב בו נוצר רטט הגורם לרעש. במצבים קשים יותר, החייך סוגר כמעט לגמרי את כניסת האוויר וגורם למצב מסוכן של דום נשימה בשינה. 

גורמים התנהגותיים הגורמים לנחירות:

 •  עישון אקטיבי או פסיבי 
 •  שתיית אלכוהול המביאה לריפיון שרירים
 •  צריכת תרופות הרגעה המרפות את מעבר האוויר
 •  שינה בתנוחות מסוימות (שינה על הגב מספקת לגוף את התנאים האופטימליים ביותר להגיע למצב של נחירה בשל השילוב בין זווית החייך, הענבל והלוע) 

דרכי טיפול בנחירות:

ההמלצה הבסיסית והרווחת לטיפול בנחירות היא שינוי סגנון החיים הכולל ירידה במשקל, הימנעות משתיית אלכוהול או מאכילת ארוחות כבדות לפני השינה, הקפדה על אורח חיים פעיל ועוד. כאשר הנחירות מהוות מטרד חמור במיוחד או כאשר קיימת סכנה לדום נשימה נשימה בשינה, מומלץ לטפל כמה שיותר מהר. יותר ויותר מטופלים מדווחים על שיפור משמעותי כבר לאחר טיפול ראשון עם FOTONA NIGHT LASE. הטכנולוגיה פורצת הדרך, פותחה על ידי חברת FOTONA ונבדקה במחקרים רבים, הממצאים הראו שיפור של עד 96% ביכולת הנשימה של המטופל. 

טיפול בנחירות בלייזר

טיפול בנחירות בטכנולוגית FOTONA NIGHT LASE:

הטיפול מתבצע באמצעות קרן לייזר המופנית היישר אל החייך, מרימה ומחזקת אותו ובכך פותחת את מעבר האוויר אל דרכי הנשימה.  הקרן מכווצת את הדופן האחורי של הלוע ואת בסיס הלשון ובכך פותחת את מעבר האוויר. הטיפול מחזק את הקולגן בחייך הרך והנוקשה ובהשפעת הטיפול, מתחילות הרקמות לייצר קולגן חדש. הטיפול מביא להידוק הרקמות ברירית הפה. הפולסים של קרן הלייזר הנפלטת מהמכשיר עדינים דיים בכדי לאפשר שימוש ברקמות הרכות ובכל זאת, חזקים  מספיק בכדי להשפיע עליהן בצורה אפקטיבית. הטיפול במכשיר FOTONA NIGHTLASE איננו פולשני והוא מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח או אשפוז. לרוב, לאחר טיפול בודד האורך 10-15 דקות, מדווחים המטופלים על הטבה משמעותית באיכות השינה וירידה ניכרת או היעלמותן של הנחירות. החזרה לשגרה לאחר הטיפול היא מידית ללא צלקות, תופעות לוואי או מגבלות. זוהי טכנולוגית הטיפול המתקדמת ביותר בעולם המביאה לתוצאה מהירה, יעילה ומקסימלית מבין כל הטיפולים הקיימים כיום. הטיפול בטכנולוגית FOTONA NIGHT LASE מאושר על ידי ה-FDA כטיפול הרשמי, הפופולרי והיעיל ביותר לנחירות. 

יתרונות טיפול בנחירות בטכנולוגית FOTONA NIGHT LASE
 •  ללא פולשנות, ללא כאבים 
 •  מחזק וממצק את רקמות הלוע ובכך מגדיל את דרכי מעבר האוויר של הנושם, דבר המפחית את קולות הנחירה ותופעות הלוואי של הנחירות ומשפר משמעותית את איכות השינה של המטופל ובני משפחתו. 
 •  מחזק את הקולגן בחייך הרך והנוקשה ומעודד ייצור קולגן 
 •  טיפול פשוט, קצר ויעיל עם תוצאות מוכחות ומהירות. 
 •  תוצאות אפקטיביות המתקבלות כבר לאחר הטיפול הראשון 
 •  מבוצע בקליניקה ללא צורך בחדר ניתוח 
 •  ללא תופעות לוואי
 •  טיפול קצר האורך בין 10-15 דקות 
 •  חזרה מידית לשגרה 
 •  השיטה המתקדמת והיעילה ביותר הקיימת כיום לטיפול בנחירות 
 •  מבוצע על ידי רופאים מומחים ומנוסים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן. 
טיפול בנחירות בלייזר

פסגת הטכנולוגיה לאיכות חיים מושלמת:

מרכזי אתר ד"ר חן, מתמחה בטיפולים אסתטיים ורפואיים באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות. המרכזיים, בפריסה ארצית, מביאה את פריצות הדרך העולמיות החדישות ביותר לטיפולים אסתטיים ורפואיים מתקדמים. המומחים של מרכזי אתר ד"ר חן מטפלים בהצלחה בתופעת הנחירות הפוגעת באיכות החיים (וללא טיפול אפקטיבי אף עלולה לסכן את המטופלים) באמצעות טכנולוגית הלייזר המתקדמת, המהירה והמוכחת ביותר : FOTONA NIGHT LASE המטפלת ברקמות החייך ומאפשרת פתיחה של מעבר האוויר ובכך מונעת את הנחירות. זהו טיפול קצר, ידידותי וללא תופעות לוואי המאפשר חזרה מידית לשגרה.

סובלים מנחירות? קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר ד"ר חן וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הטיפול היעיל והמהיר ביותר בנחירות עם טכנולוגית FOTONA NIGHT LASE. 

טיפול נחירות בלייזר
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:
באר שבע, קריית חיים, כרמיאל, חיפה
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:   073-374-6633logo בניית אתרים