הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בכתמי שמש וגיל - בלייזר ופלזמה
טיפול בכתמי שמש וגיל - בטכנולוגיות מתקדמות בלייזר ופלזמה

בפריסה ארצית ב:  

רמת גן, ראשון לציון, באר שבע, אשדוד, רחובות, אשקלון, קריית מלאכי, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא,
חיפה, קריית חיים, בני ברק, עפולה, קריית מוצקין, נתניה, קריית אתא, יוקנעם, כרמיאל, אילת

סוחבים על עצמכם כתמי שמש או גיל שמציקים לכם? יש פתרון! הכירו את שיטות הטיפול המתקדמות בלייזר ופלזמה בסניפים הקרובים לביתכם. 

כתמי גיל ( פיגמנטציה) הנם אחד מנגעי העור הנפוצים ביותר בישראל, וזאת, בשל היותה מדינה שטופת שמש. כאשר כתמי השמש והגיל מופיעים באזורים חשופים כגון: פנים, מחשוף, כפות ידיים וזרועות, הם מהווים מטרד אסתטי המביא רבים לחפש אחר הטיפול הטוב והיעיל ביותר שיסיר את הכתמים ויביא לתוצאות אופטימליות של מראה עור אחיד, חלק וזוהר. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים בהצלחה כתמי שמש וגיל באמצעות הטכנולוגיות החדישות, המתקדמות והבטוחות ביותר בעולם: טכנולוגית לייזר וטכנולוגית פלסמה. אלו, מאפשרות טיפול מדויק, מהיר ויעיל ללא כאבים וללא תופעות לוואי ומביאות לתוצאות הטובות ביותר של מראה עור אחיד, חלק ורענן ללא סימן או צלקת. 

מהם כתמי שמש?

גוון עורנו נקבע על ידי פיגמנט המלנין. כאשר אנחנו נחשפים לשמש, מופרש הורמון המלנין וזאת, על מנת להגן על עורנו מפני קרינת השמש. המלנין סופג את קרני השמש ומונע נזק לתאי העור שלנו. פיזור לא אחיד של מלנין, מביא להופעת כתמי שמש (פיגמנטציה) וזאת, בעקבות ריכוזי המלנין הנוצרים בעור. חשיפה לשמש, נטילת גלולות למניעת היריון, טיפול הורמונלי וגיל מתקדם, כל אלו עלולים לגרום ליצירת פיגמנטציה. הפיגמנטציה מופיעה על גבי העור בצורת כתמים חומים, לרוב על גבי הפנים והמחשוף. פיזור לא אחיד של המלנין, מביא למראה עור לא אחיד הנראה מבוגר ועייף. ניתן למנוע מבעוד מועד את הופעתם של כתמי השמש וזאת, על ידי צמצום החשיפה לשמש ושימוש באמצעי הגנה כגון קרם הגנה וחבישת כובע רחב שוליים. כאשר כתמי השמש כבר מופיעים על גבי העור, ניתן להסירם ביעילות ובמהירות ללא כאבים וללא סימן או צלקת, באמצעות טכנולוגית הלייזר וטכנולוגיות הפלסמה. 

מהם כתמי גיל:


כתמי גיל הנם כתמים המופיעים לרוב החל מהעשור הרביעי לחיים. לרוב, נוצרים כתמים אלו בשל חשיפה מרובה לשמש אך גם בעקבות תורשה. כתמי גיל נוטים להופיע באזורים שונים על עור הגוף כגון : גב כף היד, אזור המחשוף, על גבי הפנים ובקרב גברים קרחים, גם על גבי הקרקפת. כתמי הגיל מופיעים בגווני אפור – חום. לעיתים, מספר נגעים מתקבצים לשטח חום כהה על גבי הפנים והזרועות. כתמי גיל הנם שפירים ואינם מסוכנים בריאותית אך הם מהווים מטרד אסתטי. הטיפולים שהוכחו כיעילים, בטוחים ומהירים להסרתם של כתמי גיל ללא סימן או צלקת הנם טיפול בכתמי שמש וגיל בטכנולוגית לייזר וכן טיפול בכתמי שמש וגיל באמצעות טכנולוגית הפלסמה. טיפולים אלו מטשטשים ומסירים את כתמי הגיל ביעילות ומביאים לתוצאות אופטימליות של מראה עור חלק ואחיד. 

טיפול בכתמי שמש בלייזר:


טכנולוגית לייזר חדשנית, מאפשרת הסרה יעילה ובטוחה של כתמי שמש. הטכנולוגיה מאפשרת ביצוע פילינג עדין ומבוקר החודר לאזורים ולשכבות בעור בהם קיימת פיגמנטציה. קרני הלייזר מפרקות את הפיגמנטציה בצורה יעילה ומדויקת. הטיפול מאפשר התאמת קרני הלייזר לגודל כתם השמש, מיקומו ועומקו ובכך מטפל בו ביעילות ללא פגיעה ברקמות העור סביבו וללא פגיעה בשכבות העור התחתונות. משך הטיפול הנו 10-20 דקות (לרוב, די בטיפול אחד לקבלת תוצאות אופטימליות) הטיפול מותיר את העור חלק, אחיד וזוהר.  טיפול בכתמי שמש וגיל בטכנולוגית לייזר מתקדמת, מאושר על ידי כל תקני הבטיחות לרבות FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי. 


הסרת כתמי גיל בפלזמה:


הסרת כתמי גיל (פיגמנטציה) באמצעות טכנולוגית הפלסמה החדשנית, מתאפשרת הודות יכולתה להיות מדויקת במיוחד. הטיפול מתבצע באופן נקודתי באזור בו ממוקם הנגע. מכשיר הפלסמה בנוי כעט והוא משחרר אנרגיית פלסמה בריחוף מעל העור ואינו נוגע בו ישירות. אנרגית הפלסמה, מביאה לפירוקו של הכתם והוא הופך לגלד הנושר בתוך יום עד שבוע. טיפול בכתמי שמש וגיל באמצעות אנרגית הפלסמה, עדיף במקרים בהם כתמי השמש הם נקודתיים ואינם מפושטים. הטיפול המדויק אינו פוגע ברקמות העור סביב הנגע וכן אינו פוגע ברקמות העור התחתונות. טכנולוגית הפלסמה מתאימה במקרים של הסרת כתמי גיל באזור הפנים העדין שכן היא אינה מותירה כל סימן או צלקת. 

הטיפולים להסרת כתמי שמש וגיל במרכזיים המתקדמים ליד ביתכם:


כתמי שמש וגיל הם מנגעי העור הנפוצים ביותר בישראל. הם אינם מסוכנים בריאותית אך הם מהווים מפגע אסתטי של ממש. הרופאים והמטפלים המנוסים של  המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מטפלים בהצלחה בכתמי שמש וגיל ומביאים לתוצאות הטובות ביותר באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות והיעילות בעולם: טכנולוגית לייזר וטכנולוגית פלזמה. טכנולוגיות מתקדמות אלו, מסירות כתמי גיל וכתמי שמש בצורה המדויקת, המותאמת לגודל הכתם, עומקו ומיקומו ומאפשרים את הסרתו ללא סימן או צלקת לקבלת מראה עור אחיד, חלק וזוהר.

מעוניינים בהסרת כתמי שמש או כתמי גיל? קבעו פגישה ללא עלות וללא התחייבות עם המומחים של אתר דוקטור חן וקבלו את כל הייעוץ וההדרכה אודות טיפול בכתמי שמש וגיל באמצעות הטכנולוגיות הבטוחות, היעילות והטובות ביותר לתוצאות מושלמות בסניף הקרוב לביתכם. טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי

 טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי  
 טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי

טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי  
 טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי     

טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי  
 טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי   

טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי  
 טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי       

טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי  
 טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי

טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי    טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי     

טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי  
 טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי     

טיפול בכתמי שמש וגיל לפני ואחרי  
 טיפול בכתמי שמש וגיל - לפני ואחרי
  


טיפול בכתמי שמש / כתמי גיל 
בטכנולוגיות הכי מתקדמות בלייזר ופלזמה
עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

רמת גן, ראשון לציון, באר שבע, אשדוד, רחובות, אשקלון, קריית מלאכי, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא,
חיפה, קריית חיים, בני ברק, עפולה, קריית מוצקין, נתניה, יוקנעם, קריית אתא, כרמיאל, אילת

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:    
073-374-6633


logo בניית אתרים