הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בהזעת יתר

טיפול בהזעת יתר

המידע המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
תל אביב, רמת גן, בני ברק, חיפה, כפר סבא, קריית ביאליק, באר שבע, 
בני ברק, ירושלים, אשקלון, אשדוד, רחובות
מהי הזעת יתר? כיצד באה לביטוי הזעת יתר? מהו הטיפול היעיל ביותר בהזעת יתר? היכן מומלץ לעבור טיפול בהזעת יתר בהזרקה? 

כשהזעה אינה פרופורציונלית לפעילות הגופנית שלנו או לטמפרטורת הסביבה בה אנחנו נמצאים, היא נחשבת הזעת יתר ממנה סובלים כ-1% מהאוכלוסייה בעולם המערבי ומאות אלפי ישראלים. הזעת יתר פוגעת באיכות החיים של הסובלים ממנה כיוון שהיא באה לידי ביטוי בעיקר בהזעה מרובה בבתי השחי, כפות הידיים, הרגליים או הפנים. הזעת יתר נגרמת בעיקר עקב גנטיקה. עד היום, טיפול בהזעת יתר כלל תכשירים המכילים אלומיניום כלוריד, כדורים הניתנים בבליעה או ניתוח. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן, מביאים לכם את השיטה היעילה והמהירה ביותר לטיפול בהזעת יתר המבוססת על הזרקת חומר מילוי ייחודי ובטוח. 

סיבות להזעת יתר:

תפקידן של בלוטות ההזעה בגופנו הוא ויסות טמפרטורת הגוף ולקרר אותו באופן טבעי. אך לעיתים, בלוטות הזיעה עובדות יתר על המידה ו"מציפות" את גופנו בזיעה עודפת הנגרמת בשל פקודות תכופות מידי הנשלחות ממערכת העצבים אל בלוטות הזיעה. מצב זה מכונה "הזעת יתר" המחולקת לשני מצבים:

 •  הזעת יתר כללית – המתבטאת בהזעה בכל חלקי הגוף. לרוב, הזעה שכזו מהווה סימפטום לבעיה חמורה בקרב המטופל כגון פעילות יתר בבלוטת המגן, השמנת יתר, חוסר איזון הורמונלי ועוד. לרוב, אבחון וטיפול בבעיה, יביא להקלה ופתרון. 
 •  הזעת יתר ממוקדת – מתבטאת בהזעת יתר באזור מסוים אחד בגוף (או יותר) אך לא בכל הגוף. הזעה זו מופיעה בבתי השחי, כפות הרגליים או כפות הידיים. ההזעה היא חריגה ומתבטאת בכמויות גדולות של זיעה המפריעה לאיכות החיים. 
 •  אי נעימות ואי נוחות – תדירות הצורך להתקלח לאילו הסובלים מהזעת יתר היא גבוה מהרגיל, כמו כן הזעת יתר יוצרת המון מצבים של אי נוחות כמו הצורך להחליף חולצות בתדירות מסחררת עקב הזעת יתר ופוגעת לעיתים  בביטחון העצמי.
 •  מצבים נפשיים – מצבי לחץ וסימפטומים למחלות מסוימות הם גורמים עקרים בתהליך יצירת הזעת יתר.

סוגי טיפולים להזעת יתר:

 • ניתוח - בעבר היה נחשב כטיפול הפופולארי כיום לאחר שפיתחו שיטות מתקדמות וקלות הרבה יותר, מטופלים נמנעים להיות מתחת למיטת הניתוחים בטיפול זה.
 • מכשיר Miradry -  מכשיר זה פועל על בסיס אנרגיה אלקטרו מגנטית, שמחמם את האזור שבין העור לשכבת השומן והורס את בלוטות הזיעה.
 • טיפול באמצעות חומרי מילוי - נחשב לפופולארי והיעיל ביותר ואידיאלי לטיפול באזורי בית השחי וכפות הידיים. תהליך הזרקת חומרי המילוי גורם לשיתוק בלוטות ההזעה באופן זמני אל השריר המכווץ את בלוטות ההזעה לצורך שחרור הזיעה, תוצאות יורגשו בין שבוע לעשרה ימים מתום הטיפול, ויחזיקו בין 6-12 חודשים.
 • טיפול באמצעות חשמל - מכשיר ביתי המיועד להזעת יתר באזור כפות הידיים והרגליים.
 • רפואה משלימה - שיטות כגון דיקור, הומאופתיה, נטורופתיה נמצאו גם כמקלות בתופעת הזעת היתר.

טיפול בהזעת יתר באמצעות חומרי מילוי ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן:

ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מטפלים הרופאים בהזעת יתר בשיטה היעילה ביותר המתבצעת באמצעות הזרקה של חומר מיוחד אשר מטרתו שיבוש הפקודה אותה מקבלות בלוטות הזיעה בבתי השחי ממערכת העצבים. הטיפול קצר ואורך לרוב 30 דקות בלבד. הוא מבוצע על ידי המומחים של אתר דוקטור חן בכל אחת ממרפאות הרשת ולעיתים קרובות, קודם לו אלחוש מקומי של האזור המיועד. לרוב, לאחר יומיים עד שבוע לאחר ההזרקה, מורגשת הקלה משמעותית וירידה ניכרת בהיקף ההזעה. אפקטיביות הטיפול נמשכת מספר חודשים (יעילותו וזמן האפקטיביות שלו משתנה בין מטופל למטופל). 

יתרונות הטיפול בהזעת יתר בשיטת ההזרקה החדשנית:

 • טיפול הזעת יתר בהזרקה בטוח ואינו פולשני 
 • מווסת את יצור הזעה של הגוף לערכים נורמליים
 • פותר את כתמי הזיעה ב: בית השחי, בכפות הידיים, בכפות הרגליים, גב, ישבן ומתחת לחזה.
 • הטיפול אינו מצריך שימוש קבוע בחומרים כימיים או קוסמטיים (כגון: סודה לשתייה, אבקות גיר, טלק ועוד)
 •  הטיפול אינו מצריך הרדמה מלאה 
 •  המומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן, מבצעים את הטיפול בקפידה תוך ידיעת נקודת ההזרקה המדויקת אליה מוחדר החומר למקסימום אפקטיביות של הטיפול. 
 •  טיפול הזעת יתר ברשת אתר דוקטור חן, מבוצע באמצעות חומר פעיל ונעשה בהתאמה לכל מטופל ומטופלת. 

סובלים מהזעת יתר? קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות טיפול הזעת יתר בשיטה המתקדמת ביותר להשבת איכות החיים.  

טיפול בהזעת יתר לגברים ונשים
בטכנולוגיה הזרקות הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:

תל אביב, רמת גן, בני ברק, חיפה, כפר סבא, קריית ביאליק, באר שבע, 
בני ברק, ירושלים,אשקלון, אשדוד, רחובות

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633


logo בניית אתרים