הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בהזעת יתר

טיפול בהזעת יתר
ע"י חומרי מילוי בשיטה המתקדמת ביותר 

סניפים: ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, גבעתיים, תל אביב, כפר סבא, קריית מוצקין, 
כרמיאל, באר שבע, ירושלים


מהם הסיבות להזעת יתר:

לבלוטות הזיעה תפקיד חשוב מאד בגופנו - מטרתן לווסת את הטמפרטורה של הגוף שלנו ולקרר אותו באופן טבעי. אבל, לעיתים, הן עושות עבודה "טובה מידי", ואז, הן פשוט מציפות את הגוף שלנו בזיעה עודפת, שמקורה בפקודות תכופות מידי ששולחת מערכת העצבים לבלוטות הזיעה. מצב זה נקרא הזעת יתר, והוא מתחלק לשני מצבים משניים עיקריים:

הזעת יתר כללית - שפירושה הזעה בכל הגוף, ולא רק בחלקים מסוימים בלבד. לרוב, היא מהווה סימפטום לבעיה חמורה יותר של המטופל, כמו פעילות יתר של בלוטת המגן, חוסר איזון הורמונלי השמנת יתר וכד'. במקרים כאלה, לרוב, אבחון וטיפול בבעיה הבסיסית, יביא הקלה גם לבעיית הזעת היתר.

הזעת יתר ממוקדת - במקרים כאלה, האדם מזיע באזור מסוים בלבד (או ביותר מאחד) אבל ההזעה איננה כוללת את כל הגוף. הזעת יתר כזו עלולה להופיע בבתי השחי, בכפות הרגליים, בפניו של המטופל או בכפות הידיים. מדובר בהזעה בכמויות גדולות בהרבה מההזעה הרגילה אותה חווים כולנו. התהליך הטיפולי בהזעת יתר:

אחת משיטות הטיפול היעילות ביותר להתמודדות על הזעת יתר בבתי השחי, מתבצעת בהזרקת חומר מיוחד שמטרתו לשבש את הפקודה שמקבלות בלוטות הזיעה בבתי השחי ממערכת העצבים. אורכו של הטיפול קצר (עד לכשלושים דקות), והוא מתבצע במרפאה, ולעיתים, תוך כדי אלחוש מקומי של האזור בו מתבצעת הזרקת החומר. כיומיים עד לשבוע ימים לאחר ההזרקה כבר מורגשת הקלה משמעותית וירידה רצינית בכמויות הזיעה המציפות את בתי השחי. האפקטיביות של הטיפול נמשכת מספר חודשים, ויעילותו ומשך זמן האפקטיביות שלו משתנה בין מטופל אחד לחברו.

  
יתרונות הטיפול בהזעת יתר בשיטת הזרקה:

טיפול הזעת יתר בבית השחי, בכפות ידיים, בכפות רגליים או בפנים, כאשר הוא נעשה בהזרקה, הינו טיפול בטוח שאיננו פולשני, איננו מצריך שימוש קבוע בחומרים כימיים או קוסמטיים (כמו אנטי פרספירנטים, טלק, אבקות גיר, סודה לשתיה וכן הלאה), ואיננו מצריך הרדמה מלאה. בנוסף ליתרונות הרבים של שיטת טיפול זאת, חשוב מאד לבחור את מבצע/ת הטיפול בקפידה, מאחר ואחד מהסודות לאורך הימשכותו של אפקט הטיפול, הוא ידיעת נקודת ההזרקה המדויקת, אליה אמור להיות מוחדר החומר. לכן, חשוב מאד לבחון את הניסיון הקיים של המטפל/ת .

טיפול הזעת יתר בבתי השחי בסניפינו מבוצע באמצעות הזרקת חומר פעיל לאזור ונעשית בהתאמה אישית לכל מטופל/ת.

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע

על טיפול הזעת יתר בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.

 

טיפול בהזעת יתר לגברים ונשים
בטכנולוגיה הזרקות הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:

ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, גבעתיים, תל אביב, כפר סבא, קריית מוצקין, 
כרמיאל, באר שבע, ירושלים

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט