הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בבריחת שתן בנשים בגיל המעבר

אמנם, בריחת שתן הינה מצב העלול להופיע אצל נשים וגברים כאחד, ואצל בני ובנות הגילאים השונים, אולם נשים בגיל המעבר נחשבות למועדות למצבי בריחת שתן במיוחד.

 

למה נשים בגיל המעבר סובלות מבריחת שתן?

עשויות להיות לכך סיבות רבות, אולם אלה הן הבולטות בהן:

השינויים ההורמונאליים המתחוללים בגופה של האישה בגיל המעבר - בארץ, הגיל הממוצע של הפסקת המחזור החודשי נע בין 45 ל-51. בנוסף לגלי החום הידועים, התקופה מאופיינת גם בירידת רמת הורמוני המין הנקביים (בעיקר האסטרוגן) אשר פוגעת ברירית הנרתיק, בצינור השתן, ומשפיעה על החוזק והאלסטיות של הרקמות אשר מרכיבות את דרכי השתן התחתונות.

היחלשות שרירי רצפת האגן - צניחת רצפת האגן בעקבות היחלשות שרירי רצפת האגן אמנם מאפיינת נשים צעירות יותר אשר עברו מספר לידות, אולם, בגיל המעבר, גם נשים שלא ילדו או עברו רק לידה אחת, עלולות לסבול ממנה, וכתוצאה מכך, גם מבריחת שתן במאמץ.

פעילות יתר של שריר השלפוחית - שלפוחית רגיזה, דחיפות במתן שתן, עם או בלי חוסר שליטה בשתן, מאפיינים במיוחד נשים מעל לגיל 60 ועשויים להגיע לעד כ- 50% מהן. פעילות זו מאופיינת בהשתנה תכופה של לפחות שמונה פעמים במהלך היום ולפחות פעמיים במהלך הלילה.

מחלות כרוניות ותרופות הניטלות בקביעות - חלק מהתרופות למחלות כרוניות הן תרופות משתנות (בין אם בכוונה ובין אם כתופעת לוואי שלהן), אשר מגבירות את הסיכויים לחוות בריחת שתן מסוגים שונים. באופן טבעי, כאשר אנחנו מזקינים, עולה שכיחותם של המצבים הבריאותיים המחייבים מתן תרופות באופן קבוע.

קשיים בניידות - בין אם מחמת הגיל או בשל מגבלות פיזיולוגיות שאינן קשורות ישירות לגיל (כמו פציעות ושברים שונים), קיומה של דליפה/בריחת שתן, בתוספת הקושי להגיע לשירותים בזמן, עלולים ליצר מצבים בהם בריחת השתן הופכת למצב החוזר על עצמו בתכיפות גבוהה.

 
טיפול בבריחת שתן אצל נשים בגיל המעבר

גיל המעבר כולל שינויים רבים המתחוללים בגופנו ומשפיעים על כל פן של חיינו. חלק מהם הם בלתי נמנעים ואין לנו כל שליטה עליהם, על אחרים אנחנו יכולות (וצריכות) להשפיע. בריחת שתן שייכת לסוג השני, ומאחר וכיום, לטכנולוגיה ישנם פתרונות מגוונים לבעיה, אין שום סיבה בעולם להמשיך ולהתמודד עם מצבים בהם את חוששת לצחוק, להתאמץ או אפילו להתעטש. לא צריך יותר לחשב מסלול יומי שעובר בקרבת השירותים הנקיים ביותר שקיימים במסלול הלו"ז היומי שלך, ובטח שאין צורך להתמודד עם בעיה שאת יכולה לטפל בה בצורה בטוחה ומהירה.

 


טיפול בבריחת שתן בלייזר נחשב לטיפול היעיל ביותר הקיים כיום למצבים קבועים ומתמשכים של בריחת שתן. 
לצורך קבלת מידע נוסף על טיפול בבריחת שתן בלייזר הקליקו
טיפול בבריחת שתן בלייזר לנשים 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט