הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בבריחת שתן בלייזר אצל נשים
סניפים ב: גבעתיים, בני ברק, תל אביב, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל  


מהי בריחת שתן, ומדוע בעיקר נשים נזקקות לטיפול בבריחת שתן:

תהליך הטלת שתן מכיל שני שלבים - שלב המילוי והאחסון - בשלב זה מתמלאת השלפוחית בשתן הנוצר כליות ונמתחת על מנת להכיל את כמותו. אצל אנשים בריאים, ללא בעיית בריחת שתן, השלפוחית תאותת על הצורך בהטלת השתן, אבל, היא תמשיך לאגור את השתן עד להתמלאותה. השלב השני, הוא שלב ריקון השתן: אצל אנשים בריאים, בעת הריקון, תתרוקן השלפוחית לגמרי. ההבדלים בין אנשים בריאים לכאלה הלוקים בבעיה של בריחת שתן נעוצים בגורמים רבים, כמו מבנה אנטומי של שלפוחית השתן הספציפית לכל אדם, יכולות התפקוד שלה, תפקודן של דרכי השתן, הסוגרים והשליטה עליהם ומערכת העצבים.

בריחת שתן (או דליפת שתן) הינה בעיה מוכרת ושכיחה שנשים רבות נאלצות לסבול ממנה. מחקרים שנעשו בתחום מראים שכ-33% מהנשים יסבלו מדליפת שתן בלתי רצונית בשלב מסוים בחייהן (ברמה כזו או אחרת). שכיחות התופעה עולה עם הגיל כאשר בקרב נשים מעל גיל 65 מדובר כבר על כ-45% מהאוכלוסייה.  

לאזה סוג של בריחת שתן מתאים הטיפול בלייזר:

טיפול בבריחת שתן בלייזר לנשים מתאים לסוג השכיח ביותר של בריחת שתן שנקרא "דליפת שתן במאמץ". התופעה מתרחשת בשעת מאמץ כזה או אחר הגורם לעלייה של הלחץ התוך-בטני. למשל, התעטשות, צחוק, שיעול, פעילות ספורטיבית, הליכה, קפיצות ועוד. אם את סובלת מדליפת שתן במאמץ אז הטיפול בבריחת שתן בלייזר הוא האידיאלי עבורך!
יש לו את כל היתרונות שגורמים לו להיות הטיפול הטוב ביותר:  ללא כאב, ניתוח או זמן החלמה וחזרה מידית לשיגרת היום יום.בריחת שתן אצל נשים נגרמת בשלוש סיטואציות עיקריות:

אי נקיטת שתן מדחיפות (Urge Incontinence) - המצב המכונה בלשון העממית "שלפוחית שתן רגיזה" ובו התלונה העיקרית היא חוסר יכולות להתאפק והתרוקנות מיד לאחר תחושת הצורך בהטלת שתן.
אי נקיטת שתן במאמץ (Stress Incontinence) - המצב בו שתן בורח בזמן פעילות הגורמת לעליה בלחץ תוך-בטני או מאמץ פיזי כגון: התעשטות, שיעול, קפיצות, ספורט (כפי שהזכרנו
הטיפול הטוב ביותר לסוג זה של בריחת שתן הוא הטיפול בלייזר).
אי נקיטת שתן גולשת (Overflow Incontinence) - דליפת שתן אשר נגרמת משלפוחית שתן מלאה מידי אשר עולה על גדותיה, בעיקר בשל חוסר היכולת לרוקן את השלפוחית לגמרי בעת הטלת השתן.
כל אחת משלוש הסיטואציות הללו נפוצות יותר אצל נשים מאשר אצל גברים ותדירותן עולה ככל שהאישה מתבגרת יותר, בשל היחלשות והתרופפות שרירי רצפת האגן ושרירי הסוגר של שלפוחית השתן, לאחר הריונות ולידות. זוהי הסיבה לכך, כי טיפול בבריחת שתן אצל נשים נחשב לאחד מסוגי טיפולי הלייזר הנפוצים המוצעים כיום.

סוגי טיפולים לטיפול בבריחת שתן אצל נשים

במקרים של דליפת שתן במאמץ ניתן לטפל על ידי ניתוח זעיר-פולשני וקצר באופן יחסי (כרבע שעה), שבמהלכו מושתל סרט סינתטי מתחת לשופכה דרך הנרתיק. הסרט מספק תמיכה מחודשת לאזור ובזמן מאמץ מונע דליפת שתן על ידי סגירת השופכה. במקרים קלים של התופעה ישנה אפשרות לפיזיותרפיה של רצפת האגן המחייבת תרגול יומיומי והקפדה על מנת לחזק את השרירים. לטיפול יש שיעורי הצלחה מרשימים, בייחוד בקרב נשים צעירות הסובלות מסימפטומים קלים של התופעה. עם זאת, ככל ניתוח, הוא כרוך בסיכונים שונים ודורש חיתוך, כאבים ותקופת החלמה.

שלפוחית רגיזה היא תופעה מורכבת יותר. הטיפול בה הוא לרוב טיפול תרופתי שמטרתו להרגיע את ההתכווצויות הבלתי רצוניות של השלפוחית ולמנוע את בריחת השתן. בסוג זה של בריחת שתן ישנה חשיבות לשינויים באורח החיים כמו הפחתה בצריכת משקאות מוגזים, עישון, אלכוהול וקפאין.

 

אופציה חדשנית נוספת שצוברת תאוצה בשנים האחרונות היא טיפול לייזר לבריחת שתן. ללא ספק הטכניקה המתקדמת ביותר לטיפול בבריחת שתן אצל נשים. במהלך פרוצדורה זו מוחדר חומר וגינאלי לנרתיק, בדומה לאולטרסאונד, והלייזר מופעל לכל אורכו. הטיפול הוא ללא כאב, בטוח, לא פולשני ונמשך כרבע שעה. ראוי לציין כי הפרוצדורה היא באישור ה-FDA האמריקאי, שיעורי הצלחה שלה עומדים על כ--90%-100% והיא מביאה לשיפור מהותי.


מה הוא טיפול בבריחת שתן בלייזר אצל נשים:

טיפול בבריחת שתן בלייזר הוא טיפול אשר מבוצע אך על ידי גינקולוג שהוסמך לביצועו, במהלך הטיפול, תוחדר ידית לייזר לנרתיק ותפלוט קרני לייזר, אשר יוצרות פציעות מיקרוסקופיות ברקמת הנרתיק. פציעת הרקמות באופן זה, מעודדת את התחדשותן והתחזקותן, ויוצרת חידוש מוגבר ומואץ של סיבי הקולגן באזור.


טיפול בבריחת שתן בלייזר לנשים יתרונות:

    

בהגיעכם לקלינקה יקבלו אתכם גניקולוגים מומחים בתחום בריחת שתן לנשים, יתבצע בדיקה ובירור להערכה של דרגת הדליפה, וסוג בריחת השתן, כמו כן תערך בדיקה גניקולוגית שתבדוק את תזוזה או צניחה של האגן. בדיקה זאת תספק לנו את המידע על תפקודה של מערכת השתן ואופן הטיפול. בשימוש של טכנולוגיית הלייזר המהפכנית נתחיל בתהליך שיקום רקמות הרירית, האגן התחתון ואזור השופכה. השיטה בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA INCONTILASE העולמית המאפשרת לטפל בבעיה בצורה לא פולשנית. שיטה זאת נחשבת להישג המתקדם ביותר בתחום. נדרשים כשניים עד שלוש מפגשים לטיפול בתופעה. זהו טיפול מחליף ניתוח שחוסך את הכאב החתכים וזמן ההחלמה הממושך שמצריך ניתוח.
מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום בריחת שתן.
הטיפול מאושר FDA כטיפול הפופולרי והרישמי לטיפול היעיל ביותר לבריחת שתן.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות הרירית והנרתיק יתרונות נוספים: 
  • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות השרירים התומכים בשלפוחית השתן ומחזק אותם.
  • תהליך הטיפולי: החום שנוצר מפעילות הלייזר מזרז את ייצור הקולגן שעוזר לחיזוק הריריות התומכות. חיזוק זה מייצר תמיכה לצינור השופכה ולשלפוחית השתן ובכך נמנעת בריחת שתן.
  • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך: כאבים, חתכים, זמן החלמה ועוד...
  • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלבי תופעת בריחת השתן, ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא תופעות לוואי, סיבוכים, זמן החלמה, כאב או סימן, תוצאות מידיות!
  • מונע צניחת רחם, ומבצע במגביל טיפול של הצרת הנרתיק מה שמגביר את ההנאה המינית בין בני הזוג.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בבבריחת שתן.
  • טיפול ייחודי עבור בריחת שתן, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות, ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי.אצלנו, במרכזי דוקטור חן, הממוקמים בכל רחבי הארץ, ניתן לקבל את כל המידע והדרכה בנוגע לטיפול בבריחת שתן אצל נשים, וזאת - בחינם וללא התחייבות מצידכם.

כדי לקבל מידע נוסף על הטיפול, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר דוקטור חן. טיפול בבריחת שתן אצל נשים

 


טיפול בבריחת שתן בלייזר אצל נשים

גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט