הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול באקנה בפנים


רקע על אקנה:

בניגוד למה שנהוג לחשוב, אקנה איננה נחלתם של בני נוער בלבד, ולמעשה, למרות שבגיל ההתבגרות היא מופיעה בצורה יוצאת דופן, כל שינוי הורמונלי בחיינו, במידה ויש לנו נטיה לכך, עלול לגרום להופעתם של אותם פצעונים מרגיזים ומכוערים. גם במידה והאקנה שלכם איננו מפושט ואיננו מכסה את כל פניכם, סביר להניח כי באזורים בהם מופיע הפצעון הבודד, עד מהרה יצטרפו אליו עוד כמה חברים כמוהו, אשר לא רק יטרידו אתכם מבחינה אסטטית, אלא גם יכאיבו, ולכשיעלמו, הם עלולים להותיר צלקת קטנה, בתור מזכרת. לא נעים, מאד מאד לא נעים... אותם פצעונים המכילים מוגלה או חלב, עלולים להפוך למוגלתיים ודלקתיים, או להישאר לא דלקתיים, אבל זה איננו משנה את העובדה כי יש לכם אקנה, והתעלמות או טמינת הראש בחול לא יעזרו לכם לטפל בה.

טיפול באקנה בפנים - האם באמת אין פתרון?

בואו נשים את הדברים על השולחן - בכל שני וחמישי מופיע תכשיר חדש על מדפי הסופר-פארמים, והפעם, כך מבטיח התכשיר, טיפול באקנה אמיתי! תוכלו לומר לפצעוני האקנה המציקים "שלום ולא להתראות". הדבר היחיד לו אתם אומרים שלום ולא להתראות, הם סכומי העתק שהשקעתם בתכשירים מהסוג הזה. מאחר ולרוב, מדובר בתכשירים קוסמטיים, ולא טיפוליים. מצד שני, קיימים גם התכשירים הטיפוליים, ה"התותחים הכבדים" של מדע הרפואה, שעל הדרך, בזמן שהם מעלימים לכם את פצעוני האקנה, הם גם יעלימו לכם את בריאות הכבד, הכליות ועוד כמה איברים חיוניים. כמובן שישנם סוגי הפילינגים הכימיים והמכניים למיניהם, תרופות הסבתא, הימנעות מרשימה ארוכה של פעילויות ומאכלים, ועוד כהנה וכהנה שיטות וגישות, שרובן כבר הוכחו לא רק כלא יעילות, אלא גם שחלקן גורם לנזק בריאותי או אסטטי של ממש!


כל שיטות לטיפול באקנה בפנים :

משחות למריחה
קרמים המכילים חומצה רטינואית אשר מבוססת על חומצת ויטמין A - תכשירים המחייבים מרשם רופא, ומכילים עד לריכוז מקסימלי של 0.05%. הקולטנים בתאים הפיברובלסטים מזהים את החומצה הרטינואית ומעלים את קצב ייצור רקמת החיבור האלסטית שבעור (סיבי הקולגן והאלסטין והחומצה ההיאלורונית). תכשירים אלה אסורים בשימוש לנשים הרות ומניקות ומחייבים הימנעות מחשיפה לשמש, לכל אורך הטיפול.
תכשירים קוסמטיים המכילים פפטידים או רטינול -  תכשירים שאינם מחייבים מרשם רופא, אבל האפקטיביות שלהם פחותה מהתכשירים הרפואיים ולחלקם ישנן תופעות לוואי ידועות (כמו איסור חשיפה לשמש בתכשירים המכילים רטינול).
פילינג מקצועי
פילינג בחומצות גליקולית ולקטית -  מביאים לשיפור לטווח בטווח הקצר אולם מחייבים הימנעות משמש לפחות שבועיים לאחר הטיפול, ועלולים גם לגרום ל היפרסנסיתיזציה (רגישות יתרה של העור).
פילינג כימי עמוק בשימוש בפנול -  מחייב אלחוש. איננו מתאים לטיפול מקומי בלבד, איננו מתאים לבעלי / בעלות עור כהה, אסור לחולי לב או לבעלי בעיות בכליות, מחייב החלמה בבית לפחות במשך שבוע וכולל תופעות לוואי נוספות, ככתמים חסרי פיגמנטציה באזור המטופל וכן הלאה.
מזותרפיה (דרמרולר) במרפאה -  דקירה מרובה במחטים דקיקות, הפוצעות נקודתית את שכבת העור העמוקה ומעודדות אותה לשיקום ובנייה מחודשת של הקולגן והאלסטין ולעלייה בייצור החומצה ההיאלורונית. הטיפול מבוצע לאחר אלחוש ומחייב הימנעות משמש. אמנם, ישנם מכשירים ביתיים לטיפול בבית, אולם יעילות בנוגע לצלקות אקנה מוטלת בספק.
תרופות סבתא -  מיץ לימון סחוט על הצלקת, פלח עגבנייה, שמן זית, דבש, אלוורה, חלבון ביצה, שמן קוקוס, ויטמין E, חומץ תפוחים, שמן עץ התה, שמן סנדלווד מעורב בשמן זית.
טיפול באקנה בלייזר -  טכנולוגיות הטיפול בלייזר מתקדמות מאד, וכיום, הן מאפשרות לא רק טיפול בצלקות אקנה, אלא טיפול באקנה פעיל (בשלב שבו הפצעונים עדיין "חיים" ולא הפכו לגלדים או לצלקות). 

טיפול באקנה בפנים בלייזר

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיות, טכנולוגיית הלייזר הפכה זמינה הרבה יותר, וטיפול באקנה אשר נעשה באמצעותו, מאופיין בכמות נאה של יתרונות על פני השיטות המתחרות. הטיפול באקנה באמצעות לייזר הוא מקומי (כך שלמשל, טיפול באקנה בפנים, יתמקד באזור הפנים ולא ירעיל את כל הגוף בטיפול התרופתי), הוא קצר, מהיר, איננו כואב, צורב או גורם לכוויות, ובמרבית המקרים, טיפול אחד בן פחות משעה, יאפשר לכם להחלים מפצעי אקנה שבהם אתם נאבקים במשך זמן רב. כמו לפני כל טיפול אחר, יש לבדוק ולוודא היטב היכן מבוצע הטיפול ובידי מי, מה רמת הידע שלו והיכן התבצעה הכשרתו. מאחר ומדובר בטיפול חדשני ובטח, תוצאותיו עולות לאין שיעור על תוצאות השיטות האחרות, ואין סיבה כי תמשיכו לסבול מאותה תפרחת אקנה מרגיזה, ההורסת את ביטחונכם העצמי ועלולה לצלק אתכם פיזית ונפשי!
הטיפול באקנה בלייזר בקידמת הטכנולוגיה זהו הטיפול שעושה את ההבדל! אחרי המון "ניסויים" של משחות אלטרנטיביות לטיפול בתופעה שרק עוטפים את שכבת העור החיצונית
ולא מסוגלים ליצור שיפור משמעותי מהסיבה הפשוטה שהטיפול בתופעה אמור להתחיל בשיכבת העור התחתונה וזאת על מנת ליצור שיכבה חדשה ובריאה אשר מתאפשרת כיום
רק בעזרת טכנולוגיית לייזר מתקדמת, השינוי הוא אדיר וכל זאת עם תוצאות בזמן קצר!
בשיטה זאת יוצרים פילינג של העור בטכנולוגיית לייזר מתקדמת.
מאחר שהנקודות מוקופות בעור "בריא" הריפוי הוא מהיר מאוד ללא צורך בשהיה בבית ועם סיכון נמוך מאוד לתופעות לוואי.
מנצלים את גלי קרן האור של הלייזר לחימום מאוד מדוייק ואפקטיבי של העור עם "פילינג" בצורה של נקודות מיקרוסקופיות ולכן בשיטה זאת מתקבלים תוצאות מדהימות ומהירות לטיפול בצלקות אקנה ללא צורך בניתוח.


מהלך הטיפול באקנה בפנים בלייזר

קרן הלייזר יוצרת פילינג בחימום מדויק, נקודתי ואפקטיבי של העור המטופל. לאחר הטיפול, במשך כשעתיים, העור יהיה אדמומי, יומיים או שלושה לאחר הטיפול נוצרים גלדים מיקרוסקופיים, אשר ייעלמו כעד שבוע ימים לאחר הטיפול. ניתן להמשיך בשגרת החיים כרגיל, להשתמש במייקאפ או להתאפר, ללא הגבלה.


טיפול באקנה בפנים בלייזר יתרונות :

 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • התוצאות המהירות כבר בטיפול הראשון נדרש מספר טיפולים קצר שמשולב בחומרים פעילים טבעייים לתוצאה מושלמת.
 • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש.
 • טיפול באקנה בלייזר הוא טיפול ללא תופעות לוואי בניגוד לשימוש בתרופות שגורמות להפרעה בתפקוד הכבד ושלל תופעות לוואי נוספות.
 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה.
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה, ללא חשש לחשיפה לשמש לאחר מכן.
 • הקרן מחולקת כך שבין כל נקודות "נזק" ישנה רקמה בריאה כמאגר.מאחר שהנקודות מוקפות בעור בריא תהיליך הריפוי מהיר יותר.
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור, חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים .
 • השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר שיש לטיפול באקנה עם תוצאות מוכחות בזמן קצר.
 • טיפול ייחודי עבור אקנה בשיטת לייזר לאור כל הכתוב למעלה איין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.
   

סרטון הדגמה טיפול באקנה בפנים בשיטת לייזר


טיפול באקנה בפנים מחיר

אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול באקנה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי כמות הצלקות והחטטים של המטופל בהיתחשבות מלאה, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם את טובי המומחים בתחום בטכנולוגיית לייזר המתקדמת ביותר בעולם בתחום הטיפול באקנה, שמאפשרת להסיר את כל צלקות וחטטי האקנה וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש, שיאפשר לכם לטפל בתופעה זאת בזמן ולהתחיל תהליך החלמה מהירה ואפקטיבית והחזרת המראה האחיד החלק והנקי, ואיתו גם הבטחון העצמי.


בטיפול באקנה בלייזר המבוצע במרפאת ד"ר חן, אתם נהנים מהשיטה המשוכללת ביותר, המבוצעת בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית, או בטכנולוגיית אייקון פלומר ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב במצב האקנה ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת. תוך מספר טיפולים קצרים ולא כואבים, תוכלו להיפטר מאקנה ומצלקות אקנה שהשפיעו על ביטחונכם העצמי במשך שנים! ללא כאב, ללא סיכון, ללא צורך באשפוז וללא תופעות לוואי נוספות!


טיפול באקנה בפנים בלייזר
בטכנולוגיה הכי מתקדמת שעושה את ההבדל! עכשיו בכל הסניפים בארץ:
גבעתיים, בני ברק, ראשון לציון, תל אביב, כפר סבא, ראש העין, נתיבות, הרצליה,
אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, ירושלים
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:    073-374-6633

 תוצאות טיפול באקנה בפנים בלייזר : בשיטה המתקדמת ביותר תוצאות מוכחות!

טיפול באקנה בפנים
טיפול באקנה בפנים    

טיפול באקנה בפנים
טיפול באקנה בפנים    

טיפול באקנה בפנים טיפול באקנה בפנים    

טיפול באקנה בפנים טיפול באקנה בפנים    

טיפול באקנה בפנים טיפול באקנה בפנים    

טיפול באקנה בפנים טיפול באקנה בפנים    

מכתבי מטופלים: לטיפול באקנה בפנים
כמו בכל תחומי העשייה - גם ברפואה, הצלחת הרופא או השיטה נמדדת ב"שטח" דהיינו, בריפוי מוצלח של החולים. אי-לכך בחרנו להציג מספר קטן של מכתבי תודה וברכות של החולים (מכתבים בודדים מבין מאות רבות) .


לכבוד:
דוקטור סמיון אושורוביץ                                                                                              9.5.22
לדוקטור סמיון אושורוביץ הגעתי אלייך בהמלצת חברה שעשתה אצלך טיפול באקנה התוצאות שלה היו מדהימות והשינו כאילו זה אדם חדש לגמרי.הגעתי אלך לטיפול באקנה בשיטת לייזר אחרי סדרה של 6 טיפולים ירדו לי כל חטטי האקנה והאדמומיות המראה של עור הפנים נראה
יותר בהיר ועדין תודה על היחס,הדאגה,והאיכפתיות ויותר מכל התוצאה שהחזירה לי את הבטחון העצמי ואת החיוך לפנים.
יוליה אהרונוב
תל אביב
 
לכבוד דוקטור סמיון אושורוביץ                                                                                   8.2.22
לדוקטור סמיון היקר שיטת הטיפול שלך באקנה בטכנולוגית לייזר בשילוב חומרים פעילים היא השיטה שנתנה לי תוצאות מושלמות וזאת אני אומרת אחרי שניסתי הרבה טיפולים בשיטות אחרות ללא הצלחה.השיטה שלך היא שיטה הדרגתית שבודקת את התוצאות משלב לשלב ומשלימה אותה בחומרים פעילים במידת הצורך וכך למעשה התוצאות נרקמות בהצלחה שלב אחר שלב.העקביות שלך,המעקב שלך,הטיפול הכל פשוט הביא לתוצאה המוצלחת שקבלתי ועל כל זאת רב תודות.
בהוקרה
אורית בקרמן
בת ים
 
לכבוד
דוקטור סמיון אושורוביץ                                                                                            2.2.22
לדוקטור סמיון המדהים אני רוצה להודות לך על הזכות שנתת לי לאהוב את עצמי מחדש.הטיפול החדשני שלך בטכנולוגיית לייזר לטיפול באקנה עשה לי פלאים כל הפצעים וחטטי האקנה
נעלמו כלא היו אחרי סדרה של 6 טיפולים אני מאושרת מאיי פעם,החיוך והבטחון העצמי חזרו לי הכל בזכות שהאמנתי בטיפול שלך ואת האמנת בשינוי שאת יכולה לחולל לי.
תודה על הכל
רונית גרינברג
ירושליםלדוקטור סמיון אושורוביץ רב תודות                                                                             28.1.22
לדוקטור סמיון עברתי כל כך הרבה טיפולים באקנה בכל כך הרבה מקומות ניסתי את כל שיטות הטיפול הקיימות את כל החומרים האפשריים עד שהגעתי אלייך.אני רוצה להודות לך
על בעיה שסחבתי שנים רבות וכמעט ואבדתי תקווה ואת זאת שהבאת מזור לייסורי
טיפול הלייזר המתקדם שלך עשה עבודה מהממת התוצאות לא איחרו לבוא היום אני אדם מאושר הרבה יותר וממליץ עליך בחום. פשוט הפסיקו לחפש יש פיתרון לאקנה והפתרון
הוא דוקטור סמיון אושורוביץ.
בהוקרה 
דויד שרון 
באר שבע
 
לכבוד דוקטור סמיון אושורוביץ                                                                                   25.1.22   
לדוקטור סמיון אין לי מילים כדי להודות לך על הטיפול באקנה על התוצאות על היחס והסובלנות.
הטיפול שלך באקנה משלב :טכנולוגיה הכי מתקדמת,חומרים פעילים הכי יעילים,אנושיות,יחס,איכפתיות,אחריות איין פלא שעם המרכיבים האלה התוצאות בטיפול באקנה היו מדהימות! אני מודה לך על הזכות להיות המטופלת שלך ועל תוצאות שלא דמיניתי לקבל ועל כל זאת מליון תודות
 
אביבית פלד
רעננה
 
 


טואול - בניית אתרים