הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול באקנה בגב בלייזר | העלמת פצעים בגב
טיפול באקנה בגב | העלמת פצעים בגב - בטכנולוגיית לייזר מתקדמת 

בפריסה ארצית ב:  

רמת גן, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, אשדוד, ראשון לציון,
תל אביב, קריית מוצקין, באר שבע


 
מהי אקנה? מהם הגורמים לאקנה בגב? מהן שיטות הטיפול באקנה? מהי שיטת הטיפול המתקדמת והיעילה ביותר לטיפול באקנה בגב?

אקנה (או בשמה העממי "פצעי בגרות" או "חצ'קונים), הנה מחלת עור דלקתית של בלוטות החלב המופיעה לרוב בגיל ההתבגרות אך גם בעקבות שינויים הורמונליים בגיל מתקדם ( בעקבות הריון, נטילת גלולות או הפסקתן, גיל המעבר ועוד) האקנה מאופיינת בפצעים אדומים ודלקתיים המופיעים בעיקר באזור הפנים, החזה והגב העליון. הפצעים גורמים לפגיעה בביטחון העצמי ולעיתים קרובות מותירים צלקות המהוות פגם אסתטי. מריחת חומרים אנטי דלקתיים, שימוש בתרופות שונות או טיפולים שונים, מלווים לרוב בתופעות לוואי וכן באיסור חשיפה לשמש. רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מציעה את הטיפול היעיל, המהיר והבטוח ביותר באקנה בגב המביא הן להעלמת הפצעונים והן להעלמת הצלקות הנגרמות בעקבותיהם וזאת, הודות לטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם. 

מהי אקנה?

האקנה מתפתחת מסביב לזקיקי השערה בעקבות שילוב של מספר גורמים: קילוף לא תקין של תאי העור החיצוניים הישנים( תאי אפיתל), עלייה בייצור החלב בבלוטות החלב וזיהום שנוצר בעקבות חיידק ה-PROPIONOBCTERIUM . פצעי האקנה מהווים מפגע אסתטי קשה ומביאים לפגיעה בדימוי העצמי. הפצעים מופיעים לרוב בשל סיבות הורמונליות ולעיתים, לאחר ריפויים של הפצעים נותרות צלקות במראה לא אסתטי. 

שיטות טיפול באקנה בגב:

עד היום, השתמשו אנשי המקצוע במספר שיטות לצורך העלמת פצעי האקנה בגב ביניהם: 
- משחות למריחה – קרמים המכילים חומצה רטינואית מבוססת ויטמין A המחייבת הימנעות מחשיפה לשמש
- תכשירים קוסמטיים - המכילים פפטידים או רטינול בעלי אפקטיביות פחותה ולרוב מלווים בתופעות לוואי ואיסור בחשיפה לשמש 
- פילינג בחומצות גליקולית ולקטית – מביאים לשיפור בטווח קצר אך מחייבים הימנעות מחשיפה לשמש שבועות לאחר הטיפול. עלולים לגרום לרגישות בעור. 
- פילינג כימי עמוק- מחייב אלחוש, אינו מתאים לבעלי עור כהה ואסור לאנשים עם בעיות לב או בעיות בכליות. מחייב זמן החלמה במשך שבוע לפחות ועלול לגרום להיווצרותם של כתמים לבנים חסרי פיגמנטציה באזור המטופל. 
- מזותרפיה- נעשה באמצעות דקירה מרובה של מחטים דקיקות הפוצעות נקודתית את שכבת העור העמוקה ומעודדות אותה לשיקום ובניה מחודשות של קולגן ואלסטין ולעלייה בייצור חומצה היאלרונית. מחייב אלחוש, מחייב הימנעות מחשיפה לשמש, יעילותו בנוגע לצלקות האקנה מוטלת בספק. 
- תרופות סבתא – הנחת מיץ לימון סחוט, שמן זית, דבש, חלבון ביצה, אלוורה ועוד. יעילותן לא הוכחה ובמיוחד לא בטיפול בצלקות. 
- טיפול באקנה בלייזר – טכנולוגיות טיפול מתקדמות המאפשרות לא רק טיפול בצלקות אלא גם באקנה פעיל בשלב של פצעונים חיים ולא רק צלקות וגלדים. הוכחה כטכנולוגיה היעילה, המהירה והבטוחה ביותר לטיפול באקנה בגב ובצלקות אקנה. 

  

  סרטון הממחיש את שיטת הטיפול בלייזר לאקנה בגב טיפול באקנה בגב באמצעות טכנולוגיות לייזר:

המומחים של אתר דוקטור חן, מטפלים בהצלחה במאות מטופלים מכל רחבי הארץ מידי חודש, באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות המביאות לתוצאות מדהימות תוך זמן קצר. טכנולוגית הלייזר "מנצלת" את גלי קרן האור של הלייזר לצורך חימום מדויק ואפקטיבי של העור ומבצעת "פילינג" נקודתי ואפקטיבי של העור המטופל. החימום מביא לחידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה המביאה להתחדשות העור באופן טבעי. לאחר הטיפול המטופל יכול להמשיך בשגרת חייו הרגילה. תוך מספר טיפולים קצר, מתקבלות תוצאות של עור חלק ואחיד ללא סימן או צלקת. הטיפול באקנה בלייזר נטול כל תופעות לוואי והוא אינו כרוך בכאב. 


טיפול באקנה בגב באמצעות טכנולוגית לייזר –תוצאות מדהימות תוך זמן קצר:

סובלים מאקנה בגב? מהיום כבר לא צריך לנסות שיטות אחרות. למומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, ניסיון רב בטיפול באקנה בגב והעלמת הפצעים בטכנולוגיות לייזר מתקדמות. בשל רגישות התופעה והשפעתה על הדימוי העצמי של המטופל ובשל המודעות שלנו לחשיבות גורם המחיר בקרב המטופלים, נעשה הייעוץ בסניפי הרשת חינם וללא התחייבות ונקבע בהתאם לכמות הצלקות והחטטים בהתחשבות מלאה במטופל.

זה הזמן לקבוע פגישה עם המומחים שלנו ולקבל את כל המידע וההדרכה אודות טיפול באקנה בגב עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם.  


 טיפול באקנה בגב בלייזר 

סניפים ב: רמת גן, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, אשדוד, ראשון לציון, 
תל אביב, קריית מוצקין, באר שבע
    

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט