הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול באקנה בלייזר | הסרת אקנה בלייזר
בטכנולוגיית לייזר חדשנית ומוכחת שמסירה צלקות וחטטי אקנה בזמן קצר!


רקע על אקנה:

אקנה היא בעיה שכיחה בקרב בני נוער ומבוגרים מתבטאת כפצעים קטנים וכחטטי אקנה ונגרמת עקב הפרשה מוגזמת של בלוטות החלב בעור.
רוב המטופלים לפני שמתחילים טיפולי לייזר לאקנה היו בעבר משתמשים בתכשירים ומשחות למיניהם שלא באמת היו נותנות תוצאות משביעות רצון.
בשנים האחרונות טיפול באקנה בלייזר הוכיח את עצמו איפה שהשיטות האחרות נכשלו: קרן הלייזר מבצעת טיפול נקודתי בתאי העור המצויים מסביב הפצע וחודרת לבלוטות החלב (לא עוטפת אותה כמו משחות) וגורמת לשינוי מבנה הרקמה על ידי חימום כלי הדם המזינים את זקיק השערה החסום, החום תורם ליצירת קולגן אלסטין שמחדש את תאי העור ועל ידי כך סימני הפצע והצלקות נעלמים.
אקנה מתפתחת מסביב לזקיקי השערה עקב שילוב של מספר גורמים: קילוף לא תקין של תאי העור החיצוניים הישנים (תאי האפיתל), עלייה ביצירת החלב (הסבום) בבלוטות החלב וגם זיהום שנוצר על ידי חיידק ה-Propionobacterium acnes. פצעוני האקנה יכולים להיות דלקתיים או לא דלקתיים. גם לאחר מחקרים רבים, עדיין לא ניתן לדעת בבירור, מדוע לאנשים מסוימים ישנה לסבול מאקנה, ואילו האחרים, ברי המזל, זוכים שלא לפגוש אותה. אין ספק שחלק מהסיבה לאקנה היא הורמונאלית, מכיוון שהוא מופיע, אצל האנשים שלהם ישנה נטייה לכך, בגילאים ובאירועים בהם חלים שינויים הורמונאליים (כגיל ההתבגרות, נטילת גלולות או הפסקת נטילתן, בעת מחזור, בסביבות גיל המעבר וכד'). פצעי האקנה נוטים להתרכז באזור הפנים, הגב העליון ובית החזה, ולעיתים, גם בעת הסתלקותם, הם משאירים "מזכרות" לא נחמדות, בצורת צלקות המעטרות אזורים אלה. אקנה או חטטת היא דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות.היא מופיעה בגיל ההתבגרות,כתוצאה מתגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון.תגובות הגוף להורמון בדרך כלל מתייצבת עם הזמן ואיתה נעלמים או נרגעים הסימפטומים.
תופעה שידועה גם כפצעי בגרות או חצ'קונים שגורם גם לפגיעה בבטחון העצמי,ולקשרים חברתים לקויים בזוגיות.
הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב משתלבת עם תאי עור מתים,ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות,הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבוביות,ומספקות סביבה מושלמת להתרבותם של חיידק האקנה.בהמשך מתפתחת תגובה דלקתית היוצרת את הפצע המוכר.

הטיפול באקנה מתרכז בטיפול העלמת התופעות שגרמו להיווצרות האקנה כגון:
 •  חוסר יציבות הורמונלית.
 •  הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב.
 •  תאי עור מתים המביאים לסתימת נקבוביות.
 •  החידקים המתישבים בזקיקי השער סתומים.

כל שיטות לטיפול באקנה :

משחות למריחה
קרמים המכילים חומצה רטינואית אשר מבוססת על חומצת ויטמין A - תכשירים המחייבים מרשם רופא, ומכילים עד לריכוז מקסימלי של 0.05%. הקולטנים בתאים הפיברובלסטים מזהים את החומצה הרטינואית ומעלים את קצב ייצור רקמת החיבור האלסטית שבעור (סיבי הקולגן והאלסטין והחומצה ההיאלורונית). תכשירים אלה אסורים בשימוש לנשים הרות ומניקות ומחייבים הימנעות מחשיפה לשמש, לכל אורך הטיפול.
תכשירים קוסמטיים המכילים פפטידים או רטינול -  תכשירים שאינם מחייבים מרשם רופא, אבל האפקטיביות שלהם פחותה מהתכשירים הרפואיים ולחלקם ישנן תופעות לוואי ידועות (כמו איסור חשיפה לשמש בתכשירים המכילים רטינול).
פילינג מקצועי
פילינג בחומצות גליקולית ולקטית -  מביאים לשיפור לטווח בטווח הקצר אולם מחייבים הימנעות משמש לפחות שבועיים לאחר הטיפול, ועלולים גם לגרום ל היפרסנסיתיזציה (רגישות יתרה של העור).
פילינג כימי עמוק בשימוש בפנול -  מחייב אלחוש. איננו מתאים לטיפול מקומי בלבד, איננו מתאים לבעלי / בעלות עור כהה, אסור לחולי לב או לבעלי בעיות בכליות, מחייב החלמה בבית לפחות במשך שבוע וכולל תופעות לוואי נוספות, ככתמים חסרי פיגמנטציה באזור המטופל וכן הלאה.
מזותרפיה (דרמרולר) במרפאה -  דקירה מרובה במחטים דקיקות, הפוצעות נקודתית את שכבת העור העמוקה ומעודדות אותה לשיקום ובנייה מחודשת של הקולגן והאלסטין ולעלייה בייצור החומצה ההיאלורונית. הטיפול מבוצע לאחר אלחוש ומחייב הימנעות משמש. אמנם, ישנם מכשירים ביתיים לטיפול בבית, אולם יעילות בנוגע לצלקות אקנה מוטלת בספק.
תרופות סבתא -  מיץ לימון סחוט על הצלקת, פלח עגבנייה, שמן זית, דבש, אלוורה, חלבון ביצה, שמן קוקוס, ויטמין E, חומץ תפוחים, שמן עץ התה, שמן סנדלווד מעורב בשמן זית.
טיפול באקנה בלייזר -  טכנולוגיות הטיפול בלייזר מתקדמות מאד, וכיום, הן מאפשרות לא רק טיפול בצלקות אקנה, אלא טיפול באקנה פעיל (בשלב שבו הפצעונים עדיין "חיים" ולא הפכו לגלדים או לצלקות). 

טיפול באקנה בלייזר

הטיפול באקנה בלייזר בקידמת הטכנולוגיה זהו הטיפול שעושה את ההבדל! אחרי המון "ניסויים" של משחות אלטרנטיביות לטיפול בתופעה שרק עוטפים את שכבת העור החיצונית
ולא מסוגלים ליצור שיפור משמעותי מהסיבה הפשוטה שהטיפול בתופעה אמור להתחיל בשיכבת העור התחתונה וזאת על מנת ליצור שיכבה חדשה ובריאה אשר מתאפשרת כיום
רק בעזרת טכנולוגיית לייזר מתקדמת, השינוי הוא אדיר וכל זאת עם תוצאות בזמן קצר!
בשיטה זאת יוצרים פילינג של העור בטכנולוגיית לייזר מתקדמת.
מאחר שהנקודות מוקופות בעור "בריא" הריפוי הוא מהיר מאוד ללא צורך בשהיה בבית ועם סיכון נמוך מאוד לתופעות לוואי.
מנצלים את גלי קרן האור של הלייזר לחימום מאוד מדוייק ואפקטיבי של העור עם "פילינג" בצורה של נקודות מיקרוסקופיות ולכן בשיטה זאת מתקבלים תוצאות מדהימות ומהירות לטיפול בצלקות אקנה ללא צורך בניתוח.


מהלך הטיפול באקנה בלייזר

קרן הלייזר יוצרת פילינג בחימום מדויק, נקודתי ואפקטיבי של העור המטופל. לאחר הטיפול, במשך כשעתיים, העור יהיה אדמומי, יומיים או שלושה לאחר הטיפול נוצרים גלדים מיקרוסקופיים, אשר ייעלמו כעד שבוע ימים לאחר הטיפול. ניתן להמשיך בשגרת החיים כרגיל, להשתמש במייקאפ או להתאפר, ללא הגבלה.


טיפול באקנה בלייזר יתרונות :

 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • התוצאות המהירות כבר בטיפול הראשון נדרש מספר טיפולים קצר שמשולב בחומרים פעילים טבעייים לתוצאה מושלמת.
 • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש.
 • טיפול באקנה בלייזר הוא טיפול ללא תופעות לוואי בניגוד לשימוש בתרופות שגורמות להפרעה בתפקוד הכבד ושלל תופעות לוואי נוספות.
 • טיפול קצר שלערך 15 דקות ואינו מלווה בכאבים או בתופעות לוואי בלתי נעימות.
 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה.
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה, ללא חשש לחשיפה לשמש לאחר מכן.
 • הקרן מחולקת כך שבין כל נקודות "נזק" ישנה רקמה בריאה כמאגר.מאחר שהנקודות מוקפות בעור בריא תהיליך הריפוי מהיר יותר.
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור, חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים .
 • השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר שיש לטיפול באקנה עם תוצאות מוכחות בזמן קצר.
 • טיפול ייחודי עבור אקנה בשיטת לייזר לאור כל הכתוב למעלה איין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.
   

סרטון הדגמה טיפול באקנה בלייזר


טיפול באקנה מחיר

אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול באקנה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי כמות הצלקות והחטטים של המטופל בהיתחשבות מלאה, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם את טובי המומחים בתחום בטכנולוגיית לייזר המתקדמת ביותר בעולם בתחום הטיפול באקנה, שמאפשרת להסיר את כל צלקות וחטטי האקנה וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש, שיאפשר לכם לטפל בתופעה זאת בזמן ולהתחיל תהליך החלמה מהירה ואפקטיבית והחזרת המראה האחיד החלק והנקי, ואיתו גם הבטחון העצמי.


בטיפול באקנה בלייזר המבוצע במרפאת ד"ר חן, אתם נהנים מהשיטה המשוכללת ביותר, המבוצעת בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית, או בטכנולוגיית אייקון פלומר ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב במצב האקנה ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת. תוך מספר טיפולים קצרים ולא כואבים, תוכלו להיפטר מאקנה ומצלקות אקנה שהשפיעו על ביטחונכם העצמי במשך שנים! ללא כאב, ללא סיכון, ללא צורך באשפוז וללא תופעות לוואי נוספות!


טיפול באקנה בלייזר
בטכנולוגיה הכי מתקדמת שעושה את ההבדל! עכשיו בכל הסניפים בארץ:
בני ברק, ראשון לציון, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, רמת גן, הרצליה,
אשדוד, קריית חיים, כרמיאל, ירושלים, אריאל, חצור הגלילית 
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:    073-374-6633

 תוצאות טיפול באקנה בלייזר : בשיטה המתקדמת ביותר תוצאות מוכחות!

טיפול באקנה בלייזר 
טיפול באקנה בלייזר    

טיפול באקנה בלייזר 
טיפול באקנה בלייזר    

טיפול באקנה בלייזר טיפול באקנה בלייזר    

טיפול באקנה בלייזר טיפול באקנה בלייזר    

טיפול באקנה בלייזר טיפול באקנה בלייזר    

טיפול באקנה בלייזר טיפול באקנה בלייזר    


מכתבי מטופלים: לטיפול באקנה בלייזר
כמו בכל תחומי העשייה - גם ברפואה, הצלחת הרופא או השיטה נמדדת ב"שטח" דהיינו, בריפוי מוצלח של החולים. אי-לכך בחרנו להציג מספר קטן של מכתבי תודה וברכות של החולים (מכתבים בודדים מבין מאות רבות) .


לכבוד:
דפנה ברנר                                                                                                 5.10.19
לדפנה ברנר הגעתי אלייך בהמלצת חברה שעשתה אצלך טיפול באקנה התוצאות שלה היו מדהימות והשינו כאילו זה אדם חדש לגמרי.הגעתי אלך לטיפול באקנה בשיטת לייזר אחרי סדרה של 6 טיפולים ירדו לי כל חטטי האקנה והאדמומיות המראה של עור הפנים נראה
יותר בהיר ועדין תודה על היחס,הדאגה,והאיכפתיות ויותר מכל התוצאה שהחזירה לי את הבטחון העצמי ואת החיוך לפנים.
יוליה אהרונוב
תל אביב
 
לכבוד דפנה ברנר                                                                                        1.8.19
לדפנה היקרה שיטת הטיפול שלך באקנה בטכנולוגית לייזר בשילוב חומרים פעילים היא השיטה שנתנה לי תוצאות מושלמות וזאת אני אומרת אחרי שניסתי הרבה טיפולים בשיטות אחרות ללא הצלחה.השיטה שלך היא שיטה הדרגתית שבודקת את התוצאות משלב לשלב ומשלימה אותה בחומרים פעילים במידת הצורך וכך למעשה התוצאות נרקמות בהצלחה שלב אחר שלב.העקביות שלך,המעקב שלך,הטיפול הכל פשוט הביא לתוצאה המוצלחת שקבלתי ועל כל זאת רב תודות.
בהוקרה
אורית בקרמן
בת ים
 
לכבוד
דפנה ברנר                                                                                             29.5.19
לדפנה המדהימה אני רוצה להודות לך על הזכות שנתת לי לאהוב את עצמי מחדש.הטיפול החדשני שלך בטכנולוגיית לייזר לטיפול באקנה עשה לי פלאים כל הפצעים וחטטי האקנה
נעלמו כלא היו אחרי סדרה של 6 טיפולים אני מאושרת מאיי פעם,החיוך והבטחון העצמי חזרו לי הכל בזכות שהאמנתי בטיפול שלך ואת האמנת בשינוי שאת יכולה לחולל לי.
תודה על הכל
רונית גרינברג
ירושליםלדפנה ברנר רב תודות                                                                              5.6.18
לדפנה עברתי כל כך הרבה טיפולים באקנה בכל כך הרבה מקומות ניסתי את כל שיטות הטיפול הקיימות את כל החומרים האפשריים עד שהגעתי אלייך.אני רוצה להודות לך
על בעיה שסחבתי שנים רבות וכמעט ואבדתי תקווה ואת זאת שהבאת מזור לייסורי
טיפול הלייזר המתקדם שלך עשה עבודה מהממת התוצאות לא איחרו לבוא היום אני אדם מאושר הרבה יותר וממליץ עליך בחום. פשוט הפסיקו לחפש יש פיתרון לאקנה והפתרון
הוא דפנה ברנר.
בהוקרה 
דויד שרון 
באר שבע
 
לכבוד דפנה ברנר                                                                                        2.6.18  
לדפנה אין לי מילים כדי להודות לך על הטיפול באקנה על התוצאות על היחס והסובלנות.
הטיפול שלך באקנה משלב :טכנולוגיה הכי מתקדמת,חומרים פעילים הכי יעילים,אנושיות,יחס,איכפתיות,אחריות איין פלא שעם המרכיבים האלה התוצאות בטיפול באקנה היו מדהימות! אני מודה לך על הזכות להיות המטופלת שלך ועל תוצאות שלא דמיניתי לקבל ועל כל זאת מליון תודות
 
אביבית פלד
רעננה
 
 

2all - בניית אתרי אינטרנט