הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפולי שיניים בחול - כל המידע והיעדים האטרקטיביים ביותר  טיפולי שיניים בחול - המדריך המקיף ליעדים האטרקטיביים ביותר
מה היתרונות של טיפולי שיניים בחו"ל? מחירים של טיפולי שיניים בחו"ל? מה כוללות חבילות לטיפולי שיניים בחו"ל? איזה יעדים הכי פופולאריים לטיפולי שיניים בחו"ל?   

יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות של טיפולי שיניים בחו"ל וזאת, בזכות טיפולים הניתנים בקליניקות מתקדמות וחדישות בטורקיה, רומניה, אוקראינה, מולדובה וגאורגיה על ידי רופאים מנוסים ומקצועיים עם צוותים דנטליים מיומנים ובנוסף, למרחק טיסה קצר של כשעתיים בלבד תוך ליווי צמוד ושירות תרגום, שהות במלונות פרמיום ומעל לכל, עם מחירים חסרי תקדים המגיעים עד 50% ואף פחות מעלותם במרפאות שיניים בישראל. 
מרכזי דוקטור חן מקושרים למרפאות המתקדמות ביותר באירופה ומציעים לכם מגוון טיפולי שיניים בתיירות מרפא הכוללת חבילה מושלמת בליווי צמוד ליעדים הכי אטרקטיביים שיש!


מהם היתרונות שמושכים מאות אלפי ישראלים בשנה לטיפולי שיניים בחו"ל:

 • טיסה ישירה וקצרה: היעדים האטרקטיביים ביותר לטיפולי שיניים בחול הם בעיקר במיקום נגיש וקרוב לישראל ובמרחק שעתיים עד שלוש שעות טיסה
  כגון: טורקיה, רומניה, אוקרינה, גאורגיה ומולדובה.
 • סטנדרט אירופאי גבוה ביעדים המרכזיים: טורקיה, רומניה, אוקרינה, גאורגיה ומולדובה.
 • המחיר: חסכון עצום של עשרות אלפי שקלים, עד חצי מחיר מעלות הטיפולים בארץ
  (היתרון במחיר נובע מכוח עבודה זול מבלי לפגוע במקצועיות, באיכות ובשירות).
 • ציוד הרפואי: מרכזי טיפול חדשנים בעל ציוד מהמתקדמים בעולם.
 • אחריות 5 שנים: יש לכם שקט נפשי עם אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים שאתם מבצעים.
 • מחויבים לתוצאות: צוות מיומן ומקצועי שמלווה אותך עד לתוצאה המושלמת.
 • צוות הרופאים: עם ניסיון של עשרות שנים ואלפי מטופלים למעשה רוב רופאי השיניים בארץ למדו במדינות מתקדמות אלו בתחום רפואת השיניים.
 • תיירות מרפא ללא דאגות - בכל היעדים הללו תיירות המרפא מאוד מתקדמת יש הסעות צמודות כולל איסוף והחזרה משדה התעופה, יש לכם את האיש קשר הישראלי שלנו שקובע לכם את כל הטיפולים ונמצא איתכם בקשר ישיר לאורך כל השהות בחו"ל כך שאתם אף פעם לא לבד! 
 • מטפלים ונהנים: המלונות הם ברמה הגבוה ביותר של 5 כוכבים, וזוהי הזדמנות הטובה ביותר עבורכם לחסוך עשרות אלפי שקלים בטיפולי השיניים ולהנות מחופשה אטרקטיבית ביותר.
 • בשורה התחתונה:  אתם לא רק מקבלים מחיר הרבה יותר זול אתם מקבלים תוצאה הרבה יותר טובה!
  מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על טיפולי שיניים בחול? התקשרו: 073-374-6622


טיפולי השיניים הפופולאריים בחו"ל והמחירים:


כאן נוכל להבין איזה טיפולי שיניים מושכים מאות אלפי ישראלים בשנה לבצע טיפולי שיניים בחול ומהו למעשה החסכון הכספי.
הטיפולים הפופולאריים הם: (תוכלו להקליק על כל טיפול שמעניין אתכם ולקבל פירוט על הטיפול, השירות והמחיר)
 • ציפוי חרסינה לשיניים - (הקלק לפרטים נוספים) עלות ציפוי חרסינה בחו"ל הוא 250 דולר לשן (לערך 875 ש"ח המחיר כולל טיפול שורש).
  בארץ ציפוי חרסינה לשן אחת נע בין 2500 ש"ח עד ל 4000 ש"ח לשן, כאשר טיפול שורש היה בתוספת תשלום  (עלות של שליש מחיר ופחות מהארץ).
 • השתלת שיניים - (הקלק לפרטים נוספים) הידוע גם כשתל דנטלי עלות של 400 דולר להשתלת שן שהמחיר כולל מבנה, תוספת של כתר זירקוניה שמתלבש על השן המושתלת רק 250 דולר. סה"כ 650 דולר( לערך 2275 ש"ח) להשתלת שן כולל מבנה וכתר זירקוניה בחול.
  בארץ עלות שתל עם מבנה כולל כתר סטנדרטי עולה בסביבות 4700 ש"ח, ועבור כתר זירקוניה מגיע עד 5700 ש"ח. זהו חסכון עצום של לערך 3000 ש"ח לשן (תכפילו במספר השיניים לטיפול ותקבלו חיסכון עצום של עשרות אלפי שקלים).
 • הרמת סינוס - (הקלק לפרטים נוספים) הידוע גם כהשתלת עצם מלאכותית מתבצע בחול בעלות של 1200 דולר, חסכון משמעותי בהשוואה למחירים בארץ.
 • ניתוח חניכיים - (הקלק לפרטים נוספים) עלות הטיפול לפי מצב המטופל, הצעת מחיר תתקבל לאחר קבלת צילום פנורמי (חסכון משמעותי).
 • שיקום הפה - (הקלק לפרטים נוספים) רוב המטופלים שמעוניינים בטיפולי שיניים בחו"ל מגיעים עבור שיקום פה כללי, הצעת מחיר מסודרת תתקבל לאחר קבלת צילום פנורמי (הטיפול הפופולארי ביותר, חסכון עצום של עשרות אלפי שקלים).
 • שיניים תותבות - (הקלק לפרטים נוספים) קבלת הצעת מחיר על פי קבלת צילום פנורמי ומצב המטופל החסכון משמעותי ביותר בהשוואה לארץ.

החבילות לטיפולי שיניים בחו"ל:   


טיפולי שיניים בטורקיה

טיפולי שיניים בחו"ל כוללים:

  צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם המומחים לתיירות מרפא. 
  הבית החולים הטוב ביותר הכולל תיקני בטיחות עולמיים.
   מכשור רפואי חדשני ומתקדם לקבלת התוצאה הטובה ביותר.
     אחריות ל 5 שנים עבור כל טיפולי השיניים.
   אופציה אירוח במלון 5 כוכבים תוספת 70-100 דולר ליום (תלוי בעונה ובמלון)
  אירוח למלווה בחדר זוגי ללא עלות. 
  הסעות צמודות: משדה התעופה למלון ולבית החולים.
  מדריך ישראלי דרך הוואטס אפ לכל שאלה ותיאום עם הצוות הרפואי.
  חסכון כספי עצום של עשרות אלפי שקלים בכל  סוגי טיפולי השיניים.


היעדים הפופולאריים ביותר לטיפולי שיניים בחו"ל:


נסרוק עבורכם את היעדים המרכזיים שאליהם טסים הישראלים לטיפולי שיניים לחו"ל שהם: אוקראינה, רומניה, גאורגיה, מולדובה וטורקיה על מנת שנוכל להבין את יתרון של כל יעד ויעד ולאפשר לכם את הבחירה הטובה ביותר עבור יעד לבחירתכם.
היעדים הם:

טיפולי שיניים באוקראינה:


הישראלים שבד"כ בוחרים ביעד טיפולי שיניים באוקראינה  ( ניתן להקליק לפרטים נוספים) הם ישראלים דוברי השפה הרוסית שמזדהים עם המנטליות האירופאית, בד"כ המרפאות המתקדמות ביותר נמצאות באזור קייב ויש מאות ישראלים שמגיעים מידי שנה לאוקראינה בעקבות הטרנד של השנים האחרונות במסגרתו הם משלבים חופשה בסטנדרטים אירופאיים עם נופים קסומים וטיפולי שיניים מתקדמים בקליניקות חדישות ומתקדמות ללא פשרות ועם רופאי שיניים מנוסים ומקצועיים (45% מרופאי השיניים בישראל מגיעים ממזרח אירופה ובמיוחד מאוקראינה). הוסיפו לכך טיסה בת שעתיים בלבד, ליווי צמוד המתחיל כבר בישראל, שהות במלונות פרמיום וחיסכון של 50%-70% בעלות טיפולי השיניים מעלותם בישראל ותקבלו את החבילה המשתלמת ביותר בדרך לחיוך המושלם. 
כל הטיפולים מתחילים עם שליחת צילום פנורמי לצורך אבחון, הכנה והערכת מחיר וכן אחריות לטיפולים לשביעות רצון מלא שלכם. 

טיפולי שיניים ברומניה: 

היעד טיפולי שיניים ברומניה (ניתן להקליק לפרטים נוספים) נחשב לבין היעדים הוותיקים ביותר עבור ישראלים רבים שגילו את כל היתרונות הגלומים בתיירות מרפא דנטלית ברומניה במרחק טיסה בת שעתיים, תוכלו להגיע לרומניה עם ליווי צמוד דרך הוואטס אפ המתחיל כבר בארץ וכולל בדיקה מוקדמת דרך צילום פנורמי שתשלחו לקבלת אבחון והצעת מחיר. ברומניה מבצעים טיפולי שיניים מגוונים כגון: השתלת שתלים דנטליים, טיפולי שורש, הכנה והתקנת כתרים לשיניים, הכנה והרכבת שיניים תותבות, ניתוחי הרמת סינוס לטובת השתלות שיניים, טיפולי הלבנת שיניים, ניתוחי חניכיים ועוד ברמה מקצועית הגבוהה והמתקדמת ביותר תוך שימוש במכשור החדיש ביותר. כל הטיפולים מתבצעים בקליניקות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומעל לכל במחירים ללא תחרות.
טיפולי השיניים ברומניה ידועים בצוות הרפואי המתקדם שלהם, בקליניקות מאובזרות וחדישות ובאחריות לתוצאות כאשר לב הפעילות של המרפאות המתקדמות היא בבוקרשט.

טיפולי שיניים בגאורגיה:

מחירי טיפולי השיניים הגבוהים בישראל, הביאו אנשים רבים לחפש פתרונות מעבר לים לאחרונה נוסף ליעדים הוותיקים גם יעד חדש ואטרקטיבי של טיפולי שיניים בגאורגיה (ניתן להקליק לפרטים נוספים) זהו טרנד חדש של השנים האחרונות שמביא אתו אלפי מטופלים ישראלים בשנה לטביליסי שבא נמצאים המרפאות המתקדמות ביותר בגאורגיה. גאורגיה מציעה קליניקות מובילות לרפואת שיניים הכוללות ציוד חדיש ומתקדם, צוותים מנוסים וסטנדרטים ברמה אירופאית. על פערי השפה, מגשר שירות ליווי צמוד דרך הוואטס אפ המלווה את המטופלים ודואג להם לכל אורך השהות עם הסעות צמודות, שהות במלונות 5 כוכבים ויחס VIP. עלויות העבודה והתשומות בגאורגיה, זולות משמעותית מאשר בישראל. הפרשי המטבע בין ישראל לגאורגיה מקטינים את העלות למטופלים הישראלים המגלים טיפולי שיניים מתקדמים בחצי מעלותם בישראל. 

טיפולי שיניים במולדובה:

כוח האדם המקצועי, המיומן והזול שנמצא במולדובה הפך אותו כיעד מרכזי בשנים האחרונות עבור אלפי ישראלים שמעוניינים ברפואת שיניים בסטנדרטים אירופאיים. השילוב בין התקדמות תיירות רפואת המרפא לבין ההיצע הרחב שיש למרפאות המתקדמות במולדובה להציע פתח שער חדש במיוחד בשנים באחרונות לטיפולי שיניים שנמצאות בעיקר בעיר קישינב.
טיפולי שיניים במולדובה (ניתן להקליק לפרטים נוספים)  כוללת מרפאות ברמה אירופאית מתקדמות ביותר עם ציוד חדשני ויעד שנחשב פופולארי לתיירות.
כל זאת הופכים את מולדובה ליעד טיפולי שיניים מרכזי עבור אלפי ישראלים בשנה.


טיפולי שיניים בטורקיה:


כבר שנים רבות שתורכיה נחשבת מעצמה בכל הקשור בתיירות מרפא ובמיוחד בתחום טיפולי השיניים וזאת, הודות לסטנדרטים הגבוהים של רופאי השיניים, הקליניקות והציוד הרפואי המתקדם במרכז הרפואי קליניק אקספרט שבאיסטנבול. מידי שנה מגיעים אל המרכז הרפואי כ-150,000 מטופלים מכל רחבי העולם על מנת לעבור טיפולי שיניים מתקדמים. אליהם מצטרפים בכל שנה אלפי ישראלים שגילו את היתרונות הגלומים בחבילות הטיסה, המלונות והשירות בטורקיה לצורך טיפולי השיניים.
טיפולי שיניים בטורקיה (ניתן להקליק לפרטים נוספים) נחשבים ליעד מספר אחת לטיפולי שיניים בחו"ל, מאחר והיא משלבת תיירות מרפא מהמתקדמות בעולם הכוללות מלונות פאר ברמה של 5 כוכבים, הסעות צמודות לכל הטיפולים, בית חולים מיוחד לטיפולי שיניים העומד בתקנים המחמירים ביותר לבטיחות ברפואה, עם ציוד וצוות רפואי מהמתקדמים בעולם וכל זאת עם אחריות מלאה של 5 שנים לכל סוגי הטיפולים במחירים האטרקטיביים ביותר.
בניגוד לכל היעדים הקודמים טיפולי השיניים בטורקיה מתבצעים בקליניק אקספרט שנחשב ליעד המרכזי והמתקדם בעולם לכל טיפולי השיניים.
אלפי ישראלים טסים מידי שנה לתורכיה על מנת לעבור טיפולי שיניים מתקדמים במרכז הרפואי קליניק אקספרט ולחזור עם חיוך מושלם. בין הטיפולים המבוקשים ביותר: ציפויי חרסינה לשיניים ( למינייט , זירקוניה ו-EMAX), שתלים דנטליים, ניתוחי חניכיים, השתלות שיניים מתקדמות , הרמת סינוס, השתלת עצם, כתרים לשיניים, מדידה והרכבת שיניים תותבות בשיטה מתקדמת, הלבנת שיניים בשיטת ZOOM ועוד. 


טיפולי שיניים במרכז הרפואי קליניק אקספרט - המתקדם ביותר בטורקיה

קליניק אקספרט - טיפולי שיניים בטורקיה

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטיפולי שיניים

קליניק אקספרט הוא המרכז רפואי הגדול והמתקדם ביותר בתחום טיפולי השיניים, כולל את הטכנולוגיות האחרונות שפותחו בתחום וצוות רפואי מיומן ועטור נסיון שמאחוריו אלפי לקוחות ישראלים מרוצים בשנה, מרפאות שיניים חדשניות שקיימות רק בטורקיה ורק בקליניק אקספרט! זה לא רק טיפולי השיניים בפחות מחצי מחיר מהארץ
זה טיפולי השיניים באיכות וברמה הגבוה ביותר שניתן אי פעם לקבל. 

קליניק אקספרט - טיפולי שיניים בטורקיה

קליניק אקספרט - חוויה של טיפולי שיניים לישראלים

קליניק אקספרט זה לא עוד מרפאת שיניים זה המרכז הרפואי הגדול והמתקדם ביותר בטורקיה!
לטיפולי שיניים, שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית המתוכנן למופת לתת למטופל הישראלי חווית טיפולים ברמה שהוא לא מכיר. החל מהסעות צמודות לכול הטיפולים ומתורגמן לעברית שילווה וידריך אתכם לכל אורך הדרך וכולל את המרפאות, הצוות הרפואי והחידושים המתקדמים ביותר בעולם רפואת השיניים במינימום כאב ומקסימום תוצאות והכל במחיר נגיש, זול והכי איכותי שיש!אז איך מתחילים ?  

 • מתקשרים אלינו לנציגות אתר דוקטור חן בטלפון  073-3746622    
 • נבקש ממכם צילום פנורמי או צילום פרופיל השיניים בהתאם לסוג הטיפול.
 • נשלח את הצילומים הללו לצוות הרפואי בחו"ל.
 • נחזור אלכם עם הצעת מחיר ואבחון בכפוף לתוכנית הטיפול.
 • נקבל את אישורכם לתוכנית הטיפולים והצעת המחיר.
 • נתאם את מועד הטיפולים, טיסות ומלון.
 • ביצוע הטיפולים יבוצע לפי תוכנית הטיפולים המתוכננת (יש לשים לב שאים התגלו או התבקשו מספר שינויים מהתוכנית טיפולים המתוכננת תידרש תוספת תשלום).
 • ברגע שתנחתו בשדה תעופה יאספו אתכם והיה צוות שילווה אתכם לכל אורך הטיפולים.


מעוניינים לקבל עוד פרטים על טיפולי שיניים בחו"ל, והצעות מחיר משתלמות צרו איתנו קשר! 

טיפולי שיניים בחו"ל 
אתר דוקטור חן 

      לפרטים וייעוץ התקשרו:    
   073-3746622logo בניית אתרים