הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

 טיפולי שיניים בגאורגיה - המרכז הרפואי בטביליסי, מחירים וסוגי טיפולים   טיפולי שיניים בגאורגיה - המרכז הרפואי בטביליסי, מחירים וסוגי טיפולים

טיפולי שיניים בגאורגיה הפכו ליעד האטרקטיבי ביותר עבור הישראלים בעקבות: הטכנולוגיות המתקדמות, הרופאים המומחים לשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית ועלות הטיפולים שמגיע לשליש מחיר מהארץ, כל אלה הפכו את גאורגיה ליעד המועדף על הישראלים.


אם אתם חייבים טיפול שיניים אבל אין לכם תקציב גדול לצורך כך? המרכזים האסתטיים והרפואיים ד"ר חן בפריסה ארצית, מטיסים אלפי ישראלים מידי שנה לצורך טיפולי שיניים מתקדמים במרכז המתקדם בטביליסי תוך הענקת ליווי צמוד של מדריכה בעברית וחבילות VIP הכוללות שהות במלונות 4 ו-5 כוכבים והסעות צמודות. אלפי ישראלים כבר גילו את היתרונות הרבים של המרכז הרפואי המתקדם בטביליסי, המתמחה בטיפולי שיניים מתקדמים בסטנדרטים אירופאיים. לרופאי השיניים המומחים, ניסיון של עשרות שנים ועשרות אלפי מטופלים המגיעים מידי שנה מכל רחבי העולם. הרופאים המומחים והצוות הדנטלי המקצועי, עושים שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם בהן: טכנולוגיית תלת ממד להדמיית הפה והשיניים ודיגיטל סמייל לעיצוב החיוך המושלם. רופאי השיניים המומחים של המרכז, משתמשים בחומרים הטובים ביותר בעולם דוגמת שתלים גרמניים הנחשבים לעמידים והחזקים ביותר. וכל זאת, במחירים אטרקטיביים במיוחד המתאימים לכל כיס ומאפשרים חיסכון של עד עשרות אלפי שקלים. המקצוענים של ד"ר חן מלווים אתכם לאורך כל הדרך עד לחיוך המושלם. 


טיפולי שיניים בגאורגיה


כל סוגי טיפולי השיניים בגאורגיה ומחירי הטיפול - במרכז המתקדם ביותר בטביליסי:
 

כל טיפולי השיניים במרכז, מתבצעים על ידי רופאי שיניים מומחים בתחומם בסטנדרטים אירופאיים ללא פשרות תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיות החדשניות בעולם לתוצאות מושלמות בכל טיפול וטיפול.

טיפולי שיניים בגאורגיה

בין הטיפולים המבוקשים ביותר במרכז המתקדם בטביליסי: 


השתלות שיניים בגאורגיה - עם טכנולוגיות תלת ממד במרכז המתקדם בטביליסי:

השתלות שיניים, הפכו בעשורים האחרונים לפתרון הפופולרי והמתקדם ביותר לשיניים פגומות ולחיסרון שיניים בפה. בטיפול זו, מחליפים שתלים דנטליים את השן החסרה או הפגומה. לרופאי השיניים של המרכז המתקדם בטביליסי, ידע וניסיון רבים בהשתלות שיניים והם נעזרים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם בהן: תוכנת תלת ממד ודיגיטל סמייל המאפשרות התאמת השתלים הדנטליים באופן מדויק למבנה החניכיים והלסת וזאת, לצורך קבלת התוצאות הטובות ביותר של חיוך טבעי ויפה. הרופאים המומחים של המרכז המתקדם בטביליסי, מבצעים השתלות שיניים בגאורגיה עם השתלים הדנטליים הנחשבים לטובים בעולם מתוצרת גרמניה, המבטיחים שיקום מהיר, עמידות וחוזק לאורך זמן ומראה של שיניים טבעיות ויפות. 

השתלים הגרמניים הטובים בעולם במרכז המתקדם בטביליסי:

רופאי השיניים המומחים של המרכז הרפואי המתקדם בטביליסי, מבצעים טיפולי שיניים בגאורגיה עם השתלות שיניים עם שתלים דנטליים גרמניים, הנחשבים לטובים ולחזקים בעולם המבטיחים עמידות לאורך זמן רב. השילוב של שתלים איכותיים וטכנולוגיות תלת מממד חדשניות, הופכים את השתלות השיניים במרכז הרפואי בטביליסי לסיפור הצלחה עם תוצאות מושלמות של התאמה מושלמת למבנה החניכיים והלסת עם איכות לעיסה גבוהה, תחושה טבעית ומראה של שיניים טבעיות.
בין היתרונות הרבים של השתלים הגרמניים:
 •  מאפשרים הליך שיקום מהיר יותר 
 •  מעניקים עמידות לאורך שנים רבות 
 •  מעניקים מראה וצבע טבעיים 
 •  ההשתלה מתבצעת באמצעות טכנולוגיות תלת ממד  המאפשרות התאמה מושלמת למבנה החניכיים והלסת. 
 •  תחושה טבעית באזור החניכיים והפה וחופש בלעיסה. 


מחיר השתלות שיניים בגאורגיה:


הרופאים המומחים של המרכז הרפואי המתקדם בטביליסי מבצעים השתלות שיניים בסטנדרטים אירופאיים עם שני סוגי שתלים דנטליים: שתל דנטלי ישראלי בעלות של 350 דולר ושתל גרמני בעלות של 400 דולר (המחיר כולל את עלות המבנה של השתל). לצורך השוואה מחיר השתלת שן בארץ נע בין 2500-3500 ש"ח לשתל סטנדרטי שאינו גרמני בישראל ועלות מבנה לשתל נע בסביבות 1000 ש"ח. זהו חיסכון עצום בעיקר כאשר מכפילים במספר השתלים הנדרשים מגיעים לחיסכון של עשרות אלפי שקלים להשתלת שיניים עם השתלים האיכותיים ביותר. 

השתלות שיניים בגאורגיה

השתלות שיניים אול און 4 בגאורגיה:

לרופאים המומחים של המרכז המתקדם בטביליסי, ניסיון רב בכל סוגי השתלות השיניים ובהן השתלת השיניים המבוקשת ביותר בעולם: השתלת שיניים אול און 4  ("שיקום הפה ביום אחד"). הליך זה, מאפשר שיקום שיניים בלסת שלמה באמצעות ארבעה שתלים עליהם נבנה גשר איכותי ופונקציונלי המכיל 12 שיניים אשר עליו מורכבים 12 כתרי זירקוניה איכותיים וחזקים המאפשרים נוחות אכילה וכמובן, חיוך מושלם. טיפול השתלת שיניים אול און 4 במרכז המתקדם ביותר בטביליסי, אינו כרוך בכאבים או אי נוחות ואינו דורש הרמת סינוס (השתלת עצם) לכן, ההחלמה מההליך היא קלה במיוחד ומיועדת עבור מטופלים בעלי לסת שלמה ללא שיניים (או מועמדים לעקירה). 

ציפויי חרסינה לשיניים בגאורגיה – HOLLYWOOD SMILE:

רופאי השיניים בגאורגיה, במרכז המתקדם ביותר בטביליסי, מתמחים בטיפולי אסתטיקה של הפה ובמיוחד ביצירת החיוך המושלם הידוע בשמו הוליווד סמייל, רופאי השיניים המומחים והמנוסים במרכז המתקדם, עושים שימוש בציפויים הטובים והאיכותיים בעולם בהם ציפויי למינייט, ציפויי ויניר, ציפויי EMAX וציפויי זירקוניה ,המעניקים מראה של חיוך הוליווד סמייל מושלם עם שיניים לבנות ובוהקות. ציפויי השיניים הנם פתרון אסתטי ופונקציונלי המאפשר תיקון פגמים שונים בהם רווח בשיניים, שיניים סדוקות או מוכתמות. רופאי השיניים במרכז המתקדם בטביליסי, עושים שימוש בטכנולוגית  DIGITAL SMILE המאפשרת את עיצוב החיוך באופן מדויק ותכנון תוצאות הטיפול בהתאמה מושלמת לכל מטופל ומטופל לתוצאה טבעית ויפה. 

מחיר ציפוי חרסינה לשיניים בגאורגיה: 

מחירם של ציפויי חרסינה לשיניים במרכז המתקדם בטביליסי, מביא אלפי ישראלים לטוס לגאורגיה לצורך טיפול ציפויי חרסינה לשיניים. זאת, לצד צוות רופאים מומחה ומנוסה וטכנולוגיות מתקדמות המביאים לתוצאות מושלמות של חיוך הוליווד סמייל מלא שיניים יפות. לצורך השוואה, עלות ציפוי שיניים בגאורגיה בין אם מדובר בציפוי למינייט, EMAX או ויניר הנה 230 דולר לשן לציפוי גרמני הטוב בעולם, לעומת עלותו בארץ הנעה בין 2,500 -3,500 ₪ כלומר המחיר בארץ הנו כפול שלוש ואף יותר.

ציפוי שיניים בגאורגיה

כתרי זירקוניה לשיניים בגאורגיה:

במקרים בהם השיניים דהויות, שבורות, עקומות, סדוקות או בעלות רווח ניכר ולא אסתטי, הפתרון הטוב ביותר הנו כתרים לשיניים המאפשרים תיקון כל בעיה אסתטית בשן והפיכת החיוך לחיוך הוליוודי. בין היתרונות הבולטים של כתרי זירקוניה במרכז המתקדם בטביליסי הנה היותם עמידים וחזקים המעניקים מראה טבעי. כתרי זרקוניה הנם קלים ומעניקים הרגשה נוחה וטבעית בפה. הרכבתם של כתרי זירקוניה מורכבים באמצעות טכנולוגית תלת ממד ודיגיטל סמייל המאפשרות התאמה מדויקת ומושלמת של מבנה החיוך לפנים. 

מחיר כתרי זירקוניה לשיניים בגאורגיה:

מחירם של כתרי זירקוניה גרמניים הטובים בעולם במרכז המתקדם בטביליסי רק 200 דולר לשן, מחיר כתר זירקוניה בארץ נע בין 2,500 -3,500  ₪ לשן כלומר פי שלוש עד פי ארבע ממחירם בגאורגיה. הכפילו זאת במספר הכתרים הנדרשים וקבלו חיסכון עצום של עשרות אלפי שקלים. 

כתר זירקוניה בגאורגיה

שיקום הפה בגאורגיה:

שיקום הפה הנם שם כולל למגוון הליכים הקשורים לאסתטיקת הפה ובריאותו. רופאי השיניים המומחים והמנוסים מבצעים את כל סוגי טיפולי השיניים הכלולים בתחום שיקום הפה וביניהם: השתלות שיניים, הוליווד סמייל, הלבנת שיניים, יישור שיניים, ניתוחי לסת, ציפויי שיניים, כתרים לשיניים ועוד. הטיפולים מבוצעים באמצעות טכנולוגיות שיקום הפה המתקדמות בעולם לרבות טכנולוגיות תלת ממד המאפשרת תכנון הפה והתאמת מבנה השתלים והכתרים למבנה הלסת והחניכיים לתוצאה של איכות לעיסה גבוהה ולחיוך טבעי ויפה. 

מחיר שיקום הפה בגאורגיה - במרכז המתקדם בטביליסי:

פעם אחר פעם נדהמים ישראלים שהגיעו אלינו עם הצעות מחיר מוכנות לשיקום הפה, לגלות כי הצעת המחיר שקיבלו בישראל לשיקום הפה ב 80,000ש"ח את אותו שיקום הפה בגאורגיה סגרו ב 35000 ש"ח בעבור שיקום הפה הנו כשליש ממחירו בישראל ( 35,000ש"ח וזאת, עם שדרוג השיקום עם שתלים גרמניים וכתרי זרקוניה בטיפול המבוצע על ידי הרופאים המומחים והמנוסים ביותר בסטנדרטים אירופאיים ותוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר. 

מרפאת השיניים בטביליסי

הכירו את המרפאה: כל סרטוני ההמלצות והטיפולים.

המידע המקיף על מרפאת השיניים בטביליסי כל הסרטונים אך מתבצעים הטיפולים והמלצות חמות על המרפאה הכולל:

 • סרטוני הכרות של המרפאה והצוות הרפואי.
 • סרטוני המלצות חמות של מטופלים.
 • סרטונים על הוליווד סמיל ומבצעים מיוחדים.
 • סרטונים על השתלות שיניים ושיקום הפה בטכנולוגיות חדשניות.


להמלצות וסרטונים על המרפאה הקליקושיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי של לקוחותנו 

שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי  
שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי

שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי
שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי    

שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי
שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי  

שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי
שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי      

שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי
שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי  

שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי
שיקום הפה בגאורגיה - לפני ואחרי      


הרמת סינוס בגאורגיה - במרכז הרפואי המתקדם בטביליסי:

רופאי השיניים המומחים והמנוסים של המרכז בטביליסי, מבצעים טיפול הרמת סינוס במסגרת הליך השתלת שיניים. הליך זה נדרש לצורך החדרת שתל במקומות בהם קיים חוסר בעצם. טיפול הרמת סינוס מאפשר עיבוי של עצם והכנת המקום להחדרת שתל דנטלי וזאת, כדי להבטיח קליטה טובה יותר של השתל. הרמת סינוס מתבצעת באמצעות השתלת עצם עצמית או חומר סינטטי וזאת, בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל. הליך הרמת סינוס מונע את דחיית השתל הדנטלי בשל מחסור בעצם ובנוסף, מונע סיכון להתפתחות דלקות כגון סינוסיטיס. 


כל היתרונות ההופכים את טיפולי שיניים בגאורגיה במרכז הרפואי בטביליסי למועדף על הישראלים:

 •   טיסה קצרה – גאורגיה נמצאת מרחק שעתיים עד שלוש שעות טיסה מישראל 
 •  מרכז רפואי חדיש ומתקדם – המרכז המתקדם בטביליסי מציע את טיפולי השיניים המתקדמים בעולם המבוצעים בסטנדרטים אירופאיים על ידי מיטב הרופאים והצוותים הרפואיים בטיפולי שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית. 
 •  מדינה ידידותית עבור ישראלים - מסבירת פנים ובטוחה לישראלים. 
 •   ליווי צמוד של מדריכה ישראלית – הופכת את השהות לנעימה ובטוחה יותר. 
 •   צוות רופאים מיומן ומנוסה – עשרות שנים ועשרות אלפי מטופלים המגיעים מכל רחבי העולם הופכים את המרכז הרפואי המתקדם בטביליסי למבוקשת במיוחד בתחום טיפולי השיניים לרבות שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
 •   מחירים אטרקטיביים במיוחד – מחירים המאפשרים חיסכון של עד עשרות אלפי שקלים המגיעים עד למחצית עלותם במרפאות שיניים בישראל
 •  ציוד רפואי חדשני ומתקדם – המרכז הרפואי המתקדם בטביליסי מצויד בפסגת הטכנולוגיה בתחום רפואת השיניים ובו  ניתן למצוא בין היתר טכנולוגיות תלת ממד ודיגיטל סמייל המאפשרות תכנון של החיוך המושלם והתאמה אופטימלית של השתלים למבנה הפנים והלסת לתוצאות טבעיות ויפות. 
 •  איכות חומרים ללא פשרות – במרכז הרפואי בטביליסי לא מתפשרים על איכות ועושים שימוש בשתלים גרמניים הנחשבים לטובים, עמידים וחזקים בעולם, המבטיחים עמידות וחוזק לאורך שנים רבות וכן מראה טבעי ויפה. 
 •   תוצאות מושלמות פעם אחר פעם – כל הטיפולים במרכז המתקדם בטביליסי, מתבצעים על ידי הרופאים הטובים והמנוסים ביותר המלווים אתכם עד לתוצאה המושלמת ללא פשרות. 
 •   בטיחות גבוהה – המרכז המתקדם בטביליסי, מחויב להעניק ללקוחותיו את הטיפולים הטובים ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר למרכז, תקני הבטיחות המחמירים בעולם המבטיחים כי אתם בידיים הבטוחות והטובות ביותר. 
 •   ליווי של מרפאות שירות בארץ - עם חזרתכם לארץ אנו מעניקים לכם מענה לכל שאלה ובעיה בכל רחבי הארץ לצורך טיפולי עזרה ראשונה או אבחון לראש שקט. 
 •   שילוב של חיוך מושלם עם חופשה מושלמת – גאורגיה הנה יעד תיירותי מבוקש במיוחד. חבילות טיפולי השיניים כוללות שהות במלונות 4 ו-5 כוכבים וטיפולים.
טיפולי שיניים בגאורגיה - צוות הרופאים


רופאים מומחים עם הכשרות בינלאומיות

צוות הרופאים במרפאה עובר הכשרות בינלאומיות לטיפולים מתקדמים בטכנולוגיות דיגיטייל סמייל שמאפשרים התאמת החיוך למבנה הפנים ליצירת הוליווד סמייל מושלם.

טיפולי שיניים בגאורגיה - טכנולוגיות תלת ממד

טכנולוגיות תלת ממד להשתלות שיניים ושיקום הפה

כאן ניתן לראות סריקה של הפה בטכנולוגיית תלת מימד שמאפשרת את ההכנה של השתלים בצורה מדויקת למבנה החניכיים להתאמה מושלמת, לשיקום פה ללא תופעות לוואי ולהרגשה טבעית בפה, פסגת הטכנולוגיה שנמצאת במרפאה המתקדמת בטביליסי.מרכז הרפואי המתקדם ביותר לטיפולי שיניים בגאורגיה - לא רק המחיר: 


זקוקים לטיפולי שיניים? המרכז הרפואי המתקדם בטביליסי הוא בדיוק המקום בשבילכם. במרחק טיסה קצרה תמצאו מרכז רפואי מתקדם עם 10 מרפאות מפוארות ומצוידות בפסגת הטכנולוגיה לכל טיפולי השיניים לרבות שיקום הפה ואסתטיקת הפה. לרופאים המומחים של המרכז, ניסיון של עשרות שנים ועשרות אלפי מטופלים המגיעים מכל רחבי העולם לצורך טיפולי שיניים מתקדמים במחירים חסרי תקדים. כל הטיפולים מתבצעים בסנדרטים אירופאיים ללא פשרות תוך שימוש בטכנולוגיות תלת ממד ודיגיטל סמייל המאפשרות התאמה מדויקת של השתלים הדנטליים, הכתרים והציפויים למבנה הלסת והפה לתוצאות של חיוך מושלם. זה הזמן להצטרף לאלפי ישראלים שכבר נהנים מחיוך מושלם לאחר שעברו טיפולי שיניים מתקדמים במרכז הרפואי המתקדם בטביליסי במחירים חסרי תקדים.  

אז איך מתחילים ?  

 • מתקשרים אלינו לנציגות אתר דוקטור חן בטלפון   073-3746622     
 • נבקש ממכם צילום פנורמי או צילום פרופיל השיניים בהתאם לסוג הטיפול.
 • נשלח את הצילומים הללו לצוות הרפואי בגאורגיה. 
 • נחזור אלכם עם הצעת מחיר ואבחון בכפוף לתוכנית הטיפול. 
 • נקבל את אישורכם לתוכנית הטיפולים והצעת המחיר.
 • נתאם את מועד הטיפולים, טיסות ומלון.
 • ביצוע הטיפולים יבוצע לפי תוכנית הטיפולים המתוכננת (יש לשים לב שאים התגלו או התבקשו מספר שינויים מהתוכנית טיפולים המתוכננת תידרש תוספת תשלום).
 • ברגע שתנחתו בשדה תעופה יאספו אתכם והיה צוות שילווה אתכם לכל אורך הטיפולים. מעוניינים בהצעת מחיר איכותית  ומשתלמת? הגיע הזמן להגשים חלום של שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
במחירים בהישג ידכם ובאיכות ללא פשרות!!!טיפולי שיניים בגאורגיה
במרפאה המתקדמת ביותר בטביליסי
הנציג הרשמי אתר דוקטור חן  

      לפרטים וייעוץ התקשרו:      
    073-374-6622
logo בניית אתרים