הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

חוות דעת רפואית, משפטית, אורטופדית
  חוות דעת רפואית, משפטית, אורטופדית – ד"ר סטס קליוץ אורטופד מנתח מומחה

המידע המקיף והסניפים לקבלת חוות הדעת ב : 
רמת גן, אשדוד, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרות


מהי חוות דעת רפואית משפטית אורתופדית? לשם מה היא נדרשת? מדוע חשוב לפנות אל רופא מומחה ומנוסה בתחום ? מהי עלות חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית במרכזי מרפאות חן? 

בשנים האחרונות , הופכות חוות דעת רפואיות לכלי חשוב בהערכת מצבם הרפואי של חולים ונפגעי תאונות מסוגים שונים . במקרים רבים, כאשר הנפגעים מעוניינים לקבל את הזכויות להן הם זכאים, עליהם להציג את מצבם שנגרם כתוצאה ממחלה או תאונה לביטוח לאומי, לבית המשפט, למעסיקים ולמקומות נוספים ולצורך כך, עליהם לפנות לקבלת חוות דעת מקיפה מרופאים מומחים. חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי עוסקת בפגיעות של מערכת השלד כגון שברים, כאבי גב ומצבים נוספים מחירה רק 950 ש"ח (המחיר כולל מע"מ). מרכזי ד"ר חן מאפשר לכם לקבל חוות דעת רפואית, משפטית ואורתופדית של ד"ר סטס קליוץ , אורתופד מומחה בעל מוניטין רב ואשר לו 10 שנות ניסיון בכתיבת חוות דעת לביטוח לאומי, תאונות דרכים, חברות ביטוח, לבית המשפט ולמשרד הביטחון המבטיחות חוות דעת מפורטת ומקצועית וזאת במחיר אטרקטיבי במיוחד. 

הכנת חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית השלבים:

ישנם מספר שלבים חשובים בבניית חוות דעת רפואית משפטית אורטופדית והם:
  • מבנה חוות הדעת - כדי ליצור חוות דעת מקצועית היא צריכה להיות בנויה מרצף אמיתיות של בדיקות רפואיות ומסמכים שאי אפשר להפריך, לדייק בנזק הגופני שנגרם ובדרך שהובילה לנזק זה ולציין את ההשלכות העתידיות של הנזק הגופני כולל הערכת הנכות.
  • מיומנות וניסיון כותב חוות הדעת -  ישנה חשיבות רבה לבכירות ולניסיון של הגורם המקצועי הכותב את חוות הדעת ככול שהוא מנוסה יותר הגורם המקצועי יודע להעריך ולתאר נכון את מידת הנזק הגופני המקיף שנגרם ולהעריך את גובה הנזק לפי תקנות המוסד לביטוח לאומי.
  • מה חשוב לציין בכתב התביעה -  זמן הפציעה, המפגע שגרם לפציעה, היכולת התפקודית נכון להיום בהשוואה לפני הפציעה, מגבלות רפואיות הכול צריך להיות מוגש לבית המשפט
    בחוות דעת רפואית משפטית אורטופדית מקצועית מגובה בבדיקות רפואיות ומסמכים על מנת למקסם את יכולת הנפגע לקבלת את הפיצוי מקסימלי המגיע לו!
  • מה להכין לרופא לקראת חוות הדעת המשפטית - ככל שהחוות דעת הרפואית יותר מקיפה ומגובה בעובדות כגון: אשפוזים בבתי חולים, טיפולים רפלקסולוגים, צילומי רנטגן, ביקורים אצל רופאים או פסיכולוגים, מרשמים לתרופות שאתם נוטלים עקב הפגיעה כך חוות הדעת תהיה יותר מקיפה ותגדיל את הסיכוי שלכם לקבל פיצוי ראוי ונכון עבורכם.

מרפאתו של דוקטור סטס קליוץ מספקת חוות דעת משפטיות אורטופדיות למעלה מ 10 שנים בצורה מקצועית של אורטופד מומחה מנתח שנחשב ברמה הכי בכירה שיש, כמו כן שמו של דוקטור סטס קליוץ הולך לפניו ובעל מוניטין שלא ניתן לערעור המתמחה בהגשת חוות דעת משפטיות אורטופדיות המשולבים בדיקות ע"י טכנולוגיות מתקדמות שנמצאים במרפאה שלו ומזהות הגבלה בתנועה ואת מידת הנזק שנגרם לנבדק מה שגורמים לחוות דעת להיות יותר מוערכת ומקיפה.
לדוקטור יעקב יש את כל הידע והניסיון להדריך אתכם בדיוק מה נדרש לצרף לכתב התביעה ואך לבנות אותה בצורה מקיפה ומדוקדקת על מנת להעריך את מידת הנזק המקיפה שנגרמה לכם
ולמקסם את הפיצוי המגיע לכם.


חוות דעת רפואית אורטופדית מחיר:

יש שוני במורכבות של חוות הדעת ובהתאם לכך גם המחיר: חוות דעת לביטוח לאומי, למשרד הביטחון ולתאונות דרכים העלות היא רק 950 ש"ח בלבד מאחר והיא מבקשת מהאורטופד המומחה לאבחן את מצב המטופל כיום, לעומת זאת חוות דעת לבית משפט מורכבת הרבה יותר מאחר והיא מבקש מהאורטופד להתיחס לתיק המשפטי ולעבור על כל סעיפיו ונחשבת להגשת עדות ולכן חוות דעת משפטית הרבה יותר מקיפה והעלות שלה במרפאות דוקטור סטס קליוץ במחיר משתלם רק 3000ש"ח.


מהי חוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית? 

על פי תקנות הסדר האזרחי התשמ"ד נקבע כי כל תביעה העוסקת בנזקי גוף חייבת להיות מלווה בחוות דעת רפואית משפטית מרופא מומחה בתחום הרלוונטי לתביעה ולנזק הגופני שנגרם לתובע. חוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית הנה מסמך רפואי שהכתוב בה מקביל למתן עדות בשבועה בבית המשפט. לא כל רופא מומחה מתאים לכתוב חוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית. רק מומחה בעל ידע וניסיון בכתיבת חוות דעת רפואית יכתוב חוות דעת הממקדת באופן ברור ומדויק את טענותיו של התובע ובכך יגביר את הסיכוי של הנפגע כי תביעתו תתקבל והוא יזכה לקבל את סכום הפיצויים או אחוזי הנכות. בהתאם לחוות הדעת אותה כתב המומחה. אלו ישפיעו על איכות חייו של התובע. 

חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית עבור תאונות דרכים:

פגועים רבים שנפגעו בתאונות דרכים, פונים אל רופא מומחה לקבלת חוות דעת בנוגע למצבם. חוות דעת זו מאפשרת להם לקבל פיצוי מחברת ביטוח הרכב וכן אחוזי נכות מהביטוח הלאומי. כיוון שרוב הפגיעות קשורות לתאונות דרכים הן פגיעות אורתופדיות, במקרים רבים פונים הנפגעים לקבלת חוות דעת אורתופדית. 

חוות דעת רפואית משפטית אורתופדית עבור ביטוח לאומי:

חוק הביטוח הלאומי קובע כי כל אדם זכאי לקבלת זכויות ומענקים שונים בעקבות בעיות רפואיות שונות לרבות בעיות אורתופדיות. נכות, היא מצב הנגרם לאדם ומגביל אותו בפעולות שונות. הביטוח הלאומי מספק פיצויים בדרגות שונות על פי אחוזי נכות. בחוות דעת אורתופדית, קובעים הרופאים מהי היכולת התפקודית של התובע , מהן מגבלותיו ולאיזו עזרה הוא נדרש. חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית, המפרטת את הסיבות לבקשה, הנכתבת בצורה מקצועית ומפורטת, חשובה ביותר בכדי להשלים את התמונה עבור חברי הוועדה. 

חוות דעת רפואית משפטית אורתופדית עבור בית המשפט:

במקרים של תביעות משפטיות כמו במקרים של תאונות דרכים או בתביעות של עובדים אל מול מעסיקים, מציג לרוב עורך הדין מטעם התביעה את חוות הדעת הרפואית שמטרתה לקבוע פיצויים בשל הנזק שנגרם לתובע והאם הנזק נגרם במסגרת מקום העבודה או תאונת הדרכים. (לדוגמא: האם כאבי הגב נגרמו בעקבות עבודה פיזית מאומצת במסגרת העבודה ?)

חוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית עבור משרד הביטחון:

במקרים רבים יש צורך בחוות דעת רפואית, משפטית אורתופדית לצורך הגשתה לצה"ל ולשאר כוחות הביטחון וזאת במטרה לשנות את תנאי השירות או הפרופיל. חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית מאפשרת לתובע לשנות פרופיל, להקל על תנאי השירות ואף לקבוע שחרור מהשירות. 

חוות דעת רפואית משפטית מחיר:


עלות חוות דעת משפטית, עשויה להגיע לאלפי שקלים שכן חוות דעת כוללת פגישה של הרופא עם התובע, סקירת החומר הרפואי בתיק, כתיבת מסמך ארוך ומנומק הנשען על ספרות מקצועית עדכנית בתחום הרפואי הרלוונטי לתיק ועוד. אנחנו ברשת מרכזי דוקטור חן, מודעים לחשיבות הרבה של חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית ועל סיכוייה להשיב לנתבע את איכות חייו שאבדה לו עם הפגיעה שחווה. לכן, חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית הנכתבת על ידי ד"ר סטס קליוץ , אורטופד מנתח מומחה בעל ניסיון של 10 שנה בכתיבת חוות דעת משפטיות עבור תביעות מסוגים שונים לרבות ביטוח לאומי, בתי המשפט ומשרד הביטחון היא בעלת חשיבות המשפיעה ביותר לצורך הערכת הפיצוי המקסימלי מאחר והיא נכתבה ע"י גורם מוסמך ברמת דירוג הגבוה ביותר, עלות חוות דעת רפואית מבחינת מחיר מתחלקת לשני חלקים במידה ורוצים חוות דעת רפואית אורטופדית לביטוח לאומי, לחברות ביטוח עקב תאונת דרכים
עלות החוות דעת היא 950ש"ח (המחיר כולל מע"מ), במידה וחוות הדעת הרפואית אורטופדית היא עבור בית משפט אז העלות היא שונה מאחר והיא כוללת הצהרת עדות ומלווה הרבה פעמים בהופעה של הדוקטור בבית משפט לתת עדות המחיר שלה משתנה לפי מורכבות החוות דעת והיצוג בבית משפט. 

חוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית של ד"ר סטס קליוץ ברשת מרכזי אתר ד"ר חן:

חוות דעת מקצועית המוגשת לוועדה רפואית של הביטוח הלאומי, בית המשפט, משרד הביטחון ועוד, תסייע לתובע להציג את טענותיו בצורה המקצועית ביותר. ככל שהרופא בכיר יותר בתחומו, כך גדל הסיכוי שבית המשפט, חברי הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי וכן גורמים אחרים יתייחסו בכבוד והערכה לדעתו ויתחשבו בה. לדוקטור סטס קליוץ , ניסיון רב בכתיבת חוות דעת רפואיות, משפטיות ואורתופדיות. ד"ר סטס קליוץ הוא אורתופד מומחה בעל וותק של יותר מ-10 שנים בתחום הייעוץ, הטיפול וכתיבת חוות דעת מקצועיות.

אם גם אתם זקוקים לחוות דעת רפואית, משפטית, אורתופדית מקצועית ומפורטת, זה הזמן לפנות לד"ר ולעשות צעד גדול לקבלת הזכויות המגיעות לכם. 

לקבלת חוות דעת רפואית אורטופדית מומחית  
במרפאות חן ב: 
רמת גן, אשדוד, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרות
התקשרו: 073-374-6633


טואול - בניית אתרים