הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי
  חוות דעת אורתופדית לביטוח לאומי – ד"ר ויקטור אורתופד מנתח מומחה

המידע המקיף והסניפים לקבלת חוות הדעת ב : 
תל אביב, אשקלון, כפר סבאמהי חוות דעת רפואית אורתופדית? באילו מקרים היא נדרשת? מדוע חשוב לפנות אל רופא מומחה ומנוסה בתחום ? מהי עלות חוות דעת רפואית אורתופדית במרכזי מרפאות ד"ר חן?

כאשר מדובר על חוות דעת לביטוח לאומי חשוב מאוד לבחור ברופא עם ניסיון עטיר שנים שמוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי, דוקטור ויקטור עורך חוות דעת רפואיות למוסד לביטוח לאומי ונחשב לבכיר אשר חוות הדעת שלו מוערכות ונחשבות לטאבו ומאפשרות לנבדקים שלו להוציא את המקסימום מהתביעה, חוות דעת רפואיות הינן כלי חשוב הנדרש לצורך הערכת מצבם הרפואי של חולים ונפגעי תאונות מסוגים שונים. בכדי לקבל את הזכויות להן הם זכאים בביטוח הלאומי, נדרשים הנפגעים להציג את מצבם אשר נגרם כתוצאה מתאונה או מחלה. לצורך כך, עליהם לפנות אל רופא מומחה אשר יעניק להם חוות דעת רפואית אורתופדית וזאת, לאחר בדיקה מקיפה. חוות דעת רפואית אורתופדית למשרד הביטחון, לביטוח לאומי, לחברות ביטוח, עוסקת בפגיעות שנגרמו במערכת השלד דוגמת שברים, כאבי גב ועוד. במרכזי דוקטור חן, תוכלו לקבל חוות דעת רפואית אורתופדית של ד"ר ויקטור, אורתופד מומחה בעל ניסיון ומוניטין של יותר מ-10 שנות ניסיון בכתיבת חוות דעת לביטוח לאומי, חברות ביטוח, בית המשפט, משרד הביטחון ועוד. חוות הדעת של ד"ר ויקטור היא מפורטת, מקצועית וניתנת במחיר אטרקטיבי במיוחד רק 1500 ש"ח (המחיר כולל מע"מ). 

מהי חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי ?

על פי תקנון הביטוח הלאומי :"קצבת הנכות תוענק לאדם שאיבד את כושר השתכרותו בלפחות 50% בשל נכות ממנה הוא סובל. לכל ליקוי רפואי נקבעת רמת אחוזי נכות אחרת. חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח הלאומי, מסייעת בקביעת אחוזי הנכות של המבוטח בשל פגיעות גופניות הקשורות בתחום האורתופדיה כמו גם בהערכת מצבו הגופני. הבדיקה הרפואית האורתופדית, בנוסף לבדיקות רפואיות אחרות הנעשות לשם מתן חוות דעת, תיעשה באופן יסודי תוך עיון במסמכים רפואיים רלוונטיים מהעבר וההווה של המבוטח." כאשר אדם נפגע ומאבד את כושר העבודה שלו, עליו לעבור וועדה רפואית של הביטוח הלאומי במסגרתה נבחנים כל הנתונים לרבות חוות דעת רפואית שהוגשה לוועדה וזאת על מנת לקבוע באם מגיעים לו תשלומים עקב הנכות הזמנית או הקבועה שנגרמה לו. 

באילו מקרים נדרשת חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי ?

תאונת עבודה – כאשר העובד המבוטח בביטוח הלאומי נפגע, יש צורך בהבאת חוות דעת רפואית אורתופדית המאמתת את דבר הפגיעה לצורך קבלת תשלומים מהביטוח הלאומי. 
נכות כללית- במקרים בהם אדם נפגע שלא כתוצאה מתאונת עבודה או תאונת דרכים או במקרים בהם אדם חלה במחלה המונעת ממנו לעבוד כבעבר. 
מחלת מקצוע- מקרים בהם אדם חלה או נפגע בשל נזק מצטבר שאירע בעבודה כגון ישיבה ממושכת על מלגזה אשר הובילה לפגיעה בגב ועוד. 

מה חשוב לדעת לפני הגשת חוות דעת רפואית אורתופדית:

בכדי לגבש חוות דעת רפואית אורתופדית, חשוב להקפיד על מספר דגשים:
ניסיונו של כותב חוות הדעת - חשיבות רבה שמורה לניסיונו של כותב חוות הדעת. ככל שהכותב מנוסה יותר, סביר שחוות דעתו תהיה מקובלת ומוערכת יותר על ידי חברי הוועדה של המוסד לביטוח הלאומי. 

מה כולל כתב התביעה - על כתב התביעה לכלול את זמן הפציעה, המפגע שגרם לפציעה, יכולתו התפקודית של הנפגע כיום בהשוואה לזמן שלפני הפציעה. על חוות הדעת לכלול את כל המסמכים והבדיקות הרלוונטיות על מנת למקסם את יכולתו של הנפגע לקבל את הפיצוי המקסימלי לו הוא זכאי. 

מה להביא אל הרופא האורתופד – על מנת שיוכל לכתוב חוות דעת רפואית מקיפה, יש להביא אל הפגישה עם האורתופד הכותב את חוות הדעת, כמה שיותר מסמכים רפואיים המגבים את מצבו של התובע : אשפוזים בבתי חולים, צילומי רנטגן, ביקורים אצל רופאים או פסיכולוגים, מרשמים לתרופות הניטלות בעקבות הפגיעה ועוד. 

חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי מחיר:

עלותה של חוות דעת רפואית אורתופדית, עשויה להגיע לאלפי שקלים וזאת מפני שהיא כוללת את פגישת הרופא עם הנפגע, סקירת החומר הרפואי בתיק, כתיבת מסמך ארוך ומנומק הנשען על ספרות מקצועית עדכנית בתחום הרפואי הרלוונטי לתיק ועוד. חוות דעת רפואית אורתופדית הנכתבת על ידי ד"ר ויקטור, אורתופד מומחה בעל ניסיון של 10 שנות ניסיון בכתיבת חוות דעת רפואיות עבור תביעות מסוגים שונים לרבות ביטוח לאומי, בתי המשפט ומשרד הביטחון היא בעלת חשיבות המשפיעה ביותר לצורך הערכת הפיצוי המקסימלי כיוון שהיא נכתבת על ידי גורם מוסמך ברמת הדירוג הגבוהה ביותר. עלותה של חוות הדעת עבור הביטוח הלאומי היא 1500 שקלים בלבד (המחיר כולל מע"מ). 

תחומים הדורשים חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח הלאומי:

נפגעי עבודה – המטרה היא קבלת סיוע למבוטחים שנפגעו בעבודה ולפצות אותם על אובדן הכנסה בתקופה שלאחר הפגיעה אשר בעתיה הפכו בלתי כשירים לעבוד ולהתפרנס. 
מחלות מקצוע- מחלת מקצוע היא מחלה שהתגבשה אצל העובד בשל תנאי עבודתו, עובדה המאפשרת לו לתבוע את הביטוח הלאומי ולקבל תמיכה. 
אובדן כושר עבודה – מצב בו אדם איבד את יכולתו לעבוד ולהתפרנס בעקבות תאונה או מחלה. במצב זה עלול האדם למצוא עצמו במצב של אובדן מקור קיום והכנסה. בכדי למנוע מצב זה, מבוטחים כל תושבי ישראל בביטוח אובדן כושר עבודה על ידי המוסד לביטוח לאומי. 
תאונת דרכים במסגרת עבודה – כאשר העובד נפגע בתאונת דרכים במסגרת עבודתו, הוא רשאי לתבוע את הביטוח הלאומי על מנת לקבל תמיכה בזמן הדרוש לו לצורך השיקום. 

חוות דעת רפואית אורתופדית של ד"ר ויקטור ברשת מרכזי אתר ד"ר חן:

חוות דעת מקצועית, המוגשת לוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי, תסייע לתובע בהצגת טענותיו בצורה המקצועית והמשכנעת ביותר. ככל שהרופא בכיר יותר בתחומו, גדל הסיכוי כי חברי הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי, יתייחסו בכבוד ובהערכה יתירה לדעתו ויתחשבו בה. לד"ר ויקטור ניסיון רב בכתיבת חוות דעת רפואיות, משפטיות ואורתופדיות ושמו במוסדות הביטוח הלאומי הולך לפניו. דוקטור ויקטור הנו אורתופד מומחה בעל וותק של יותר מ-10 שנים בתחום ייעוץ, הטיפול וכתיבת חוות דעת מקצועיות.

זקוקים לחוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי במחיר משתלם? זה הזמן לפנות לד"ר ויקטור לקבלת מלוא הזכויות המגיעות לכם.  לקבלת חוות דעת רפואית אורתופדית לביטוח לאומי
במרפאות חן בהנהלת דוקטור ויקטור ב: 
 תל אביב, אשקלון, כפר סבא
התקשרו:   073-374-6633


logo בניית אתרים