הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בישראל - בשיטת DHI ושיטת FUE ספיר 
המתקדמות בעולם 
מעוניינים לעשות השתלת שיער בישראל? הכירו את שיטות ההשתלה המתקדמות ביותר בטכנולוגיית DHI ו FUE ספיר המתבצעות במרכז הרפואי החדשני בפתח תקווה וקבלו ייעוץ רפואי חינם שיגלה לכם אם אתם מתאימים לתהליך ומה שיטת ההשתלה המומלצת במיוחד עבורכם.


השתלת שיער בישראל - למה דווקא כאן:

  

אנחנו מאמינים שתהליך השתלת השיער סוחב איתו לבטים גדולים, אחד הלבטים המרכזיים הם באיזה מדינה לעשות את השתלת השיער, ציינו מספר יתרונות מרכזיים למה לעשות את השתלת השיער בארץ על מנת לעשות לכם סדר ולתת לכם תמונת מצב יותר ברורה: 

 • שיטות השתלת השיער -  יש לציין שהמרכז הרפואי המתקדם בפתח תקווה עובד בשיטות ההשתלה המתקדמות בעולם DHI ושיטת FUE ספיר והצוות הרפואי עבר הכשרה בקליניקות המתקדמות בעולם בכלל ובטורקיה בפרט כך שאתם מקבלים נוחות מקסימלית בארץ בלי לפגוע באיכות ההשתלה ובתוצאות שלה. 
 • תכנון השתלת השיער - אתם מגיעים למרכז הרפואי בפתח תקווה ומקבלים ייעוץ חינם ע"י רופא ואבחון מקיף זה היתרון המרכזי של השתלת שיער בישראל בניגוד להשתלות שיער בטורקיה שהכל מתבצע דרך תמונות בוואטס אפ ואין יכולת לעשות בדיקה מקיפה ולבדוק עם הלקוח מתאים להשתלה ומה השיטה המומלצת עבורו.
 • מחיר -  היתרון המרכזי של אתר דוקטור חן שהוא מתאם פעילות גם למרכז הרפואי בטורקיה וגם למרכז הרפואי בישראל כך שמחירים מתחילים מ 8000 ש"ח עבור השתלת שיער בטורקיה ועד מחיר של 15000-20000 ש"ח להשתלת שיער בישראל, תוכלו להגיע לייעוץ ואבחון חינם במרכז הרפואי בפתח תקווה וההחלטה איפה לעשות את ההשתלה תמיד תישאר בידכם כאשר תקבלו תמונה מצב ברורה על ההשתלה המומלצת עבורכם ועל כמות הזקיקים להשתלה.
 • מיקום -  העובדה שהשתלת השיער מתבצעת בישראל נותנת לכם שקט נפשי מאחר והאחריות היא בארץ דבר שחוסך לכם טרטורים ועוגמת נפש, ומעבר לזה יש אפשרות לעקוב אחר התקדמות השתלת השיער ולאפשר לכם לחזק בטיפולים כגון PRP לשיער שימקסמו לכם את תוצאות ההשתלה.
 • אחריות  - יש לכם אבא ואימא כאן בישראל לכל אורך התהליך ואחריו, יתרון משמעותי למי שמחפש יחס, איכות, שירות ולא רק מחיר.
 • ניסיון -  ניסיון של מאות לקוחות בהשתלות השיער המתקדמות ביותר של DHI ו FUE ספיר שמביאות לתוצאות ההשתלה הטובות ביותר.
 • צוות רפואי -  זה מתחיל מתהליך הייעוץ שמתבצע ע"י רופא מומחה ועד לצוות רפואי שמתנהל ע"י מנתח כירורגי וצוות סייעות מנוסה שעבר הכשרות בארץ ובחול.
 • התהליך הטיפולי -  בקליניקה בארץ התהליך של פתיחת הערוצים, הוצאת הזקיקים ושרטוט קו השיער מבוצע ע"י רופא בניגוד לטורקיה שזה מבוצע ע"י טכנאים.
 • טיפולים משלמים -  יש לנו את כול הטיפולים המשלימים בקלינקה כגון: טיפולי PRP לשיער, ויטמינים,סרום, שמפו שיעזרו לכם למקסם את תוצאות ההשתלה.
 • תנאי תשלום - אפשרות לפריסת תשלומים רחבה ונוחה (ולא בתשלום אחד כמו בטורקיה).


השתלת שיער בישראל - כולל ייעוץ ואבחון חינם בקליניקה המתקדמת בפתח תקווה:


השתלת שיער בישראל - שלבי תכנון ההשתלה:ראיון רפואי -  צוות הרופאים המומחים במרכז הרפואי המתקדם בפתח תקווה יעברו אתכם על כל תוכנית ההשתלה, ויבדקו כשירות המטופל מבחינה בריאותית ונפשית לפני ההשתלה ותיאום ציפיות על מנת לקבל את התוצאה המושלמת הרצויה עבורכם.
תכנון קו השיער -  החלק הקריטי והכי חשוב בתהליך מתבצע בייעוץ הראשוני וזה היתרון המרכזי שהייעוץ מתבצע בארץ בשיתוף עם רופא מומחה, הרופא יבצע את תכנון קו השיער שלכם בהתאמה מושלמת למבנה הפנים, גיל המטופל והצפיפות הנדרשת לקו שיער עם מפרצים במראה טבעי לחלוטין.  
הערכת כמות הזקיקים להשתלה -  תתבצע בדיקה ומקסום כל הזקיקים שניתן לקחת מהאזורים התורמים על מנת לנצל את מקסימום הזקיקים שניתן להשתיל לכיסוי רחב וצפיפות גבוה יותר.
הרדמה ללא כאב -  מזריקים לכם חומר מטשטש דרך אינפוזיה על מנת שלא תרגישו בכלל כאב בזמן הזריקות בראש ובמהלך השתלת השיער, זהו למעשה אחד היתרונות הבולטים ביותר שגורמים לכל המטופלים להיות נינוחים ורגועים בכל מהלך השתלת השיער. 
טיפול העשרה לקליטת הזקיקים - הטיפול מתבצע מדם המטופל ונקרא טיפול PRP לשיער, הדם מוזרק ישירות לקרקפת לקליטה איכותית ומוצלחת של הזקיקים. 
איסוף ושימור הזקיקים - איסוף הזקיקים ע"י כלי חד פעמי וסטרילי, הזקיקים נשמרים בטמפרטורה מדויקת על מנת לשפר את התפתחות ואיכות השיער המושתל. 
שיטת ההשתלה - שיטת ההשתלה נבחרת בין שני שיטות השתלה מתקדמות ביותר שיטת השתלת שיער DHI (שהיא השתלה ישירה ראשי תיבות של 
Direct hair implantation) שבא  זקיקי השיער שנאספו מושתלים ישירות לאזור ההתקרחות ע"י עט מיוחדת שנקראת Choi implanter ללא יצירת חורים ותעלות דבר שחוסך את הכאב המיותר ומקצר את זמן ההחלמה או בשיטת FUE ספיר שמאפשר כיסוי של אזורים נרחבים יותר באזור הקרקפת. 

תוצאות ההשתלה - לאחר תכנון מוקפד של קו השיער, ומקסום הזקיקים התורמים לאזור כיסוי רחב, הכולל השתלה בזווית הטבעית של השיער נקבל השתלה צפופה במראה טבעי עם זמן החלמה קצר בתיאום ציפיות מלא עם המטופל והכל ביחס לכמות הזקיקים המקסימלית שהיה ניתן לקחת מהאזור התורם בהתאמה לאזור הכיסוי הנדרש.


במרכז הרפואי המתקדם בישראל ישנם שני שיטות השתלה מתקדמות: שיטת השתלת שיער DHI שנקראת גם השתלת שיער ישירה (Direct hair implantation) , והשתלת שיער FUE ספיר שנפרט עליהם בהרחבה על מנת שתוכלו להכיר ולהשוות ביניהם: 


יתרונות השתלת שיער DHI:  

 • רמת צפיפות השיער -  בשיטת השתלת שיער FUE ניתן להשתיל עד 50 זקיקים בס"מ לעומת שיטת DHI שניתן להשתיל עד 200 זקיקים בס"מ. 
  הסיבה לקח היא שקוטר ה Choi Pen הוא קטן מאוד מה שמאפשר להשתיל הרבה יותר זקיקים בס"מ. (במילים אחרות אם בהשתלת שיער ממוצעת 
  נתפסים 85%-95% מכל הזקיקים שהושתלו, זה אומר שבהשתלת DHI לאחר הנשירה של האחוז הקטן עדין היה צפיפות מרבית בלי שתרגישו את ההבדל).
 • שיטת ההשתלה  - בשיטת השתלת DHI ההשתלה היא השתלה ישירה: ע"י החדרת הזקיק ל Choi Pen וממנו ישירות לקרקפת דבר שחוסך פתיחת תעלות, כאב ודימום מיותר.
 • זמן החלמה קצר -  מאחר ושיטת השתלת שיער DHI היא השתלה ישירה ולא ויוצרים תעלות ודימום זמן ההחלמה קצר.
 • השתלת שיער באזורים דלילים / מפרצים -  יתרון בולט של השתלת שיער DHI מאחר וקוטר Choi Pen קטנה יכולה לחדור לאזורים דלילים או לאזורי מפרצים ולמלות אותם ברמת צפיפות גבוה מאוד בלי לפגוע בזקיקים הבריאים מסביב.
 • מקסימום זקיקים -  השאיפה של כול מושתל למקסם את המקסימום זקיקים העומדים לרשותו ולכן בהשתלת שיער DHI ניתן לקחת מכל אזורים תורמים  ולנצל את הפוטנציאל המלא של כל האזורים התורמים למקסימום צפיפות ותוצאה.
 • שמירה על איכות הזקיק -  Choi pen מאפשר לשמור את טיב הזקיק לא לפגוע בוא ולא לעקם אותו כך שהתוצאה תהיה מקסימלית.
 • זווית ההשתלה -  בהשתלת שיער DHI יש אפשרות לבצע את ההשתלה בזווית הצמיחה הטבעית של השיער כך שהתוצאה תראה 100% טבעית.
 • הרדמה מקומית ללא כאב -  כל אחד שעבר השתלת שיער יוכל להגיד לכם שהחלק הכי קריטי על מנת שלא לחוות כאב היא ההרדמה, 
  אצלנו תקבלו הרדמה שלאחר מכן לא תרגישו שום כאב כך שכל מהלך השתלת השיער יעבור בקלות.
 • זמן שהיית הזקיקים מחוץ לקרקפת -  מאחר והשתלת שיער DHI היא השתלה ישירה ואין צורך ביצירת תעלות זמן שהיית הזקיקים מחוץ לקרקפת קצר  
  ונשמר בצורה טובה יותר.
 • ללא גילוח הראש -  השתלת השיער בשיטת DHI לא מחייבת גילוח של הראש מהאזור המושתל לפני ההשתלה (יתרון משמעותי לנשים בעיקר). 


השתלת שיער DHI בטורקיה


סרטון הממחיש את יתרונות השתלת שיער DHI:


השתלת שיער FUE ספיר:


השתלת שיער בטכנולוגיית FUE ספיר היא למעשה גרסת ההשתלה המתקדמת ביותר לגרסה של השתלת שיער FUE היא מבוססת על להב שמיוצר מאבן ספיר יקרה שמצויה בגדלים של 1, 1.3, 1.5 מ"מ יתרונה המרכזי של להב ספיר זאת היא ליצור מספר רב יותר של פתיחת תעלות על מנת לשתול את השיער בצפיפות גדולה יותר ובזווית טבעית.

יתרונות המרכזיים של השתלת FUE ספיר:  

 • אזור כיסוי נרחב יותר -  בזמן שהשתלת שיער DHI מתרכזת באזורים דלילים באזור המפרצים, השתלת שיער FUE ספיר מתרכזת באזור כיסוי נרחב יותר למי שיש אזור התקרחות גדולים.
 • שיטת ההשתלה  - מבוצע ע"י פתיחת תעלות בלהב אבן ספיר, שמאפשר לבצע חתכים זעירים ביותר בלי לפגוע ברקמות העור בקרקפת ובכך מקצר את זמן ההחלמה מאחר ויש פחות דימום, פחות כאב ופחות פגיעה בעור הקרקפת.
 • זווית השתלה -   מאחר והתעלות שנוצרות קטנות מאוד בזכות הפתיחה עם להב אבן הספיר, זווית של ההשתלה תהיה בדיוק בזווית הצמיחה הטבעית של השיער.
 • צפיפות השיער -  מאפשרת תוצאה של צפיפות מקסימלית ע"י פתיחת תעלות זעירות והשתלת הזקיק בהם.
 • הרדמה מקומית ללא כאב -  מבוצע טשטוש על מנת שלא תרגישו כאב בכל תהליך השתלת השיער על מנת שהחוויה תהיה נוחה ובטוחה.


השתלת שיער - כל השאלות הנפוצות:

 • האם ישנם תופעות לוואי לאחר ההשתלה?
  תופעות לוואי הוא דבר טבעי לאחר השתלת שיער תופעות כגון:
  * נפיחות מתחת לעיניים - עקב חומר ההרדמה שיורד מאזור הקרקפת לאזור העיניים, לכן שמים את הסרט מסביב לקרקפת על מנת לבודד את חומר ההרדמה שלא יגיע לאזור הפנים מומלץ גם לשתות 2-3 ליטר מים לפחות ביום על מנת לנקות את חומר ההרדמה מהגוף עם מתן השתן, בכול אופן תופעה זאת עם קיימת עוברת אחרי מספר ימים לאחר ההשתלה.
  * זיהום ודלקות - אפשר להפחית בצורה דרסטית את הסיכונים ע"י לקיחת אנטיביוטיקה בימים הראשונים לאחר ההשתלה.
  * גירוד - לעיתים יש צורך בתחושת גירוד באזור הקרקפת וזאת עקב הגלדים והקרום באזור הקרקפת, זהו מצב זמני שניתן להקטין ע"י לקיחת תרופות נגד גירוד, ג'יל אלוורה או שקיות קרח באזור הגרד.
  * נשירת שיער - בחודש הראשון אתם תראו צמיחה זמנית ולאחר מכן נשירה זוהי תופעה טבעית עד שמתחיל מחזור צמיחה סדיר וטבעי של השיער.

 • מהי השתלת שיער?
  השתלת שיער זהו תהליך שבא נלקחים זקיקים מהאזור האחורי של העורף ומושתלים באזור הקו הקדמי של השיער, המפרצים, ואזור הכתר.

 • אך אדע אם אני מתאים להשתלת שיער?
  היתרון הגדול שהאבחון מתבצע בארץ והייעוץ הוא בחינם, באבחון עצמו בודקים את האזור התורם שלך ביחס לאזור הכיסוי הנדרש, ואם באזור התורם (אזור העורף) יש מספיק זקקים לתרום על מנת לאפשר להשתיל באזורי ההתקרחות כמו כן בודקים את הקרקפת ואת המצב הבריאותי של הלקוח.

 • מה מומלץ לעשות למקסום תוצאות ההשתלה?
  כל מטופל שעובר תהליך השתלת שיער חייב להבין שהוא נמצא בתהליך של שיקום השיער ולכן מומלץ בשנה הראשונה להשתלת השיער: טיפולי PRP לשיער , לקיחת ויטמינים, שמפו מיוחד, סרום, כדורי פרופסיה (בחצי שנה הראשונה בהמלצת הרופא) כל ההנחיות הללו תקבלו במרפאה. 

 • איזו הרדמה מבצעים בהשתלת שיער?
  מדובר בטשטוש, הרדמה מקומית, המטופל מודע לכל מה שמתרחש אתו ומעודכן ע"י הצוות הרפואי בכל תהליך ההשתלה.

 • האם השתלת שיער הוא תהליך כואב?
  מרגישים כאב מינימלי בהזרקת ההרדמה, לאחר מכן כל תהליך ההשתלה עובר ללא כאב.

 • האם יש צלקת בתהליך השתלת שיער?
  מאחר ומשתמשים בטכניקות מתקדמות להשתלת שיער ולא בשיטות הישנות אין סיכוי להצטלקות.

 • כמה זמן נמשך תהליך השתלת השיער?
  השתלת שיער נמשכת בין 5-8 שעות, , תלוי בכמות הזקיקים הנדרשת להשתלה.

 • מה זמן ההחלמה לאחר השתלת שיער?
  מומלץ בחודש הראשון להימנע מפעילות ספורטיבית, ומחשיפה לשמש, בימים הראשונים ישנם גלדים באזור ההשתלה שבשטיפות מיוחדות יוסרו לערך לאחר שבוע ימים, ובאזור העורף (האזור התורם) החורים הקטנים יסגרו לאחר 4-5 ימים.
 • מה אמצעי הזהירות לאחר השתלת שיער?
  הדבר הכי חשוב הוא לא לקבל מכה באזור המושתל, לא לגרד או לקלף גם בתהליך שטיפת השיער זה נעשה רק בכפות האצבעות ובעדינות כל זאת בחודש הראשון לאחר השתלת השיער.

 • מתי נראה תוצאה?
  מחזור הצמיחה הראשוני של השיער מתחיל שלושה חודשים לאחר השתלת השיער, לאחר שישה חודשים ניתן לראות לערך 50% מהתוצאה ולאחר שנה ניתן לראות את התוצאה הסופית של ההשתלה.
מעוניינים לבצע השתלת שיער? קבעו תור לייעוץ ואבחון חינם בקליניקה המתקדמת ביותר שלנו בפתח תקווה וקבלו את המידע המקיף ביותר לשיטת ההשתלה המומלצת ביותר עבורכם  ולמקסום תוצאות ההשתלה.


  
להשתלת שיער בישראל
ולקביעת ייעוץ ואבחון חינם התקשרו:

073-3746622
logo בניית אתרים