הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

השתלת שיער בגאורגיה

השתלת שיער בגאורגיה - בשיטת DHI ושיטת FUE
המתקדמות בעולם החל מ 2500 דולר
  

השתלת שיער בגאורגיה הפכה ליעד המבוקש ביותר עבור ישראלים, בשנה אלפי ישראלים טסים לגאורגיה להשתלת שיער, היירליין המרפאה המתקדמת והבנילאומית בטביליסי מציעה את השתלות השיער המתקדמות בעולם בשיטת FUE ספיר ושיטת DHI המבוצעת על ידי רופאים מומחים עם נסיון של אלפי השתלות מאחוריהם.טיפולי השתלת שיער הם הפתרון היעיל והמוכח ביותר לאובדן שיער והתקרחות. השתלה מוצלחת היא השתלה שלאחריה מתקבל מראה שיער מלא, צפוף וטבעי. על מנת לקבל תוצאות אופטימליות לטיפול השתלת שיער יש צורך בבחירת רופא מומחה בעל ניסיון רב בטיפולי השתלות מתקדמים. מומחה המטפל בקליניקה בעלת שם ומוניטין וכמובן, גם מחיר הוא פרמטר מכריע כשבוחרים את המקום לעבור בו טיפולי השתלת שיער. 

גאורגיה נחשבת למעצמה הגדולה ביותר להשתלות שיער. עשרות אלפי אנשים מגיעים אליה מידי שנה על מנת לעבור טיפולי השתלת שיער מתקדמים. הניסיון הרב אותו צברו הרופאים במרפאה המתקדמת בטביליסי הופכים אותם למומחים המיומנים ביותר בעולם בתחום.

גאורגיה היעד החם החדש לטיפולי השתלת שיער 

העובדה כי טיפולי השתלת שיער הפכו כה פופולריים בעשור האחרון, הביאה לפתיחתם של יעדים חדשים המושכים אליהם מטופלים רבים מכל רחבי העולם המגיעים לצורך טיפולי השתלת שיער. בין היעדים המובילים ניתן למצוא את גאורגיה אשר הפכה במהלך השנים האחרונות למוקד עליה לרגל עבור ישראלים רבים המבקשים לעבור טיפולי השתלת שיער. 


גאורגיה, צוברת תאוצה בתחום ומציעה למטופלים המגיעים אליה קליניקות חדשות ומשוכללות המפוקחות על ידי ה-ISHRS (international hair restoration surgery). את טיפולי השתלת השיער המתקדמים בגאורגיה, מובילה שיטת השתלת שיער DHI   . שיטה זו נחשבת לפופולרית והיא מאפשרת ביצוע השתלת כמות גדולה של זקיקי שיער ללא כאבים וללא צלקות. 

השתלת שיער בגאורגיה יתרונות:  

גאורגיה מהווה גורם משיכה אטרקטיבי לישראלים, שילוב של מדינה ידידותית עם טכנולוגיות השתלה מתקדמות במחיר סביר וריאלי גרמה למרפאה בטביליסי להיות גורם משיכה לישראלים רבים בגלל היתרונות הבולטים:

 • השתלת שיער FUE ספיר ושיטת DHI -  אלו שיטות השתלת השיער במרפאה בגאורגיה, כאשר ההבדל העקרי בין השיטות שבשיטת DHI משתמשים למילוי באזורי מפרצים דלילים, ובשיטת FUE משתמשים ליצירת מילוי וצפיפות גבוהים יותר.
 • תכנון השתלת השיער - היתרון המרכזי של השתלת שיער בגאורגיה שכל התהליך מתבצעה על ידי רופאים מתכנון קו השיער ועד לתהליך ההשתלה עצמה הכל מבוצע על ידי רופאים בניגוד להשתלות שיער בטורקיה שבדרך כלל מבוצעות על ידי טכנאים.
 • מלווה צמודה בעברית - לאורך כל התהליך תהיה לכם מלווה צמודה בעברית שתתאם לכם את כל הטיפולים ותתלווה אלכם שתרגישו הכי בטוח שיש.
 • מחיר -   ללא ספק זה אחד הגורמים שמהווה גורם משיכה לישראלים אבל כמובן לא רק, עלות השתלת שיער FUE כולל מלון עולה רק 2500 דולר, עלות השתלת שיער DHI כולל מלון עולה רק 2800 דולר.
 • מיקום -  גאורגיה ידועה בחיבתה לישראלים, אתם מגיעים למקום שאוהב ישראלים עם אווירה נעימה ונוחה.
 • ניסיון -  ניסיון של שנים רבות בהשתלות השיער המתקדמות ביותר עם תוצאות מוכחות.
 • צוות רפואי -   השתלת השיער מבוצעת על ידי צוות רופאים ותיק ומיומן עם ניסיון של אלפי השתלות מאחוריו.
 • התהליך הטיפולי -  הכול מתבצע בסטריליזציה קפדנית.
 • טיפולים משלמים -  יש לנו את כול הטיפולים המשלימים בארץ ובמרפאה בגאורגיה כגון: טיפולי PRP לשיער, ויטמינים,סרום, שמפו שיעזרו לכם למקסם את תוצאות ההשתלה.

השתלת שיער בגאורגיה

השתלת שיער בגאורגיה - במרכז הרפואי היירליין שלבי תכנון ההשתלה:ראיון רפואי -  צוות הרופאים המומחים במרכז הרפואי המתקדם בגאורגיה יעברו אתכם על כל תוכנית ההשתלה, ויבדקו כשירות המטופל מבחינה בריאותית ונפשית לפני ההשתלה ותיאום ציפיות על מנת לקבל את התוצאה המושלמת הרצויה עבורכם.
תכנון קו השיער -  הרופא ישרטט לכם קו שיער מדויק שמתאים לגיל ולציפיות שלכם ויהווה את קו השיער האידיאלי עבורכם.
הערכת כמות הזקיקים להשתלה -  לאחר שתשלחו תמונות יתבצע אבחון מדויק לכמות הזקיקים שניתן להשתיל לפי בהתאם לאיזור התורם ולשטח כיסוי השיער.
הרדמה ללא כאב -  מזריקים לכם חומר מטשטש דרך אינפוזיה על מנת שלא תרגישו בכלל כאב בזמן הזריקות בראש ובמהלך השתלת השיער, זהו למעשה אחד היתרונות הבולטים ביותר שגורמים לכל המטופלים להיות נינוחים ורגועים בכל מהלך השתלת השיער. 
טיפול PRP לשיער - הטיפול מתבצע מדם המטופל ונקרא טיפול PRP לשיער, הדם מוזרק ישירות לקרקפת לקליטה איכותית ומוצלחת של הזקיקים. 
איסוף ושימור הזקיקים - איסוף הזקיקים ע"י כלי חד פעמי וסטרילי, הזקיקים נשמרים בטמפרטורה מדויקת על מנת לשפר את התפתחות ואיכות השיער המושתל. 
שיטת ההשתלה - שיטת ההשתלה נבחרת בין שני שיטות השתלה מתקדמות ביותר שיטת השתלת שיער DHI (שהיא השתלה ישירה ראשי תיבות של 
Direct hair implantation) שבא  זקיקי השיער שנאספו מושתלים ישירות לאזור ההתקרחות ע"י עט מיוחדת שנקראת Choi implanter ללא יצירת חורים ותעלות דבר שחוסך את הכאב המיותר ומקצר את זמן ההחלמה או בשיטת FUE ספיר שמאפשר כיסוי של אזורים נרחבים יותר באזור הקרקפת. 

תוצאות ההשתלה - לאחר תכנון מוקפד של קו השיער, ומקסום הזקיקים התורמים לאזור כיסוי רחב, הכולל השתלה בזווית הטבעית של השיער נקבל השתלה צפופה במראה טבעי עם זמן החלמה קצר בתיאום ציפיות מלא עם המטופל והכל ביחס לכמות הזקיקים המקסימלית שהיה ניתן לקחת מהאזור התורם בהתאמה לאזור הכיסוי הנדרש.

במרכז הרפואי היירליין המתקדם בגאורגיה ישנם שני שיטות השתלה מתקדמות: שיטת השתלת שיער DHI שנקראת גם השתלת שיער ישירה (Direct hair implantation) , והשתלת שיער FUE ספיר שנפרט עליהם בהרחבה על מנת שתוכלו להכיר ולהשוות ביניהם: 


יתרונות השתלת שיער DHI:  

 • מפרצים ושיער דליל -   יתרונה המרכזי של השתלת שיער DHI מהשתלות אחרות היא היכולת לטפל באזורי מפרצים ואזורים דלילים ולמלות אותם מאחר וקוטר המחט של CHOI PEN היא דקה מאוד מה שמאפשר נוחות החדרת זקיקים לאזורים דלילים.
 • שיטת ההשתלה   - בשיטת השתלת DHI ההשתלה היא השתלה ישירה: ע"י החדרת הזקיק ל Choi Pen וממנו ישירות לקרקפת דבר שחוסך פתיחת תעלות, כאב ודימום מיותר.
 • זמן החלמה קצר -   מאחר ושיטת השתלת שיער DHI היא השתלה ישירה ולא ויוצרים תעלות ודימום זמן ההחלמה קצר.
 • השתלת שיער באזורים דלילים / מפרצים -   יתרון בולט של השתלת שיער DHI מאחר וקוטר Choi Pen קטנה יכולה לחדור לאזורים דלילים או לאזורי מפרצים ולמלות אותם ברמת צפיפות גבוה מאוד בלי לפגוע בזקיקים הבריאים מסביב.
 • מקסימום זקיקים -   השאיפה של כול מושתל למקסם את המקסימום זקיקים העומדים לרשותו ולכן בהשתלת שיער DHI ניתן לקחת מכל אזורים תורמים  ולנצל את הפוטנציאל המלא של כל האזורים התורמים למקסימום צפיפות ותוצאה.
 • שמירה על איכות הזקיק -   Choi pen מאפשר לשמור את טיב הזקיק לא לפגוע בוא ולא לעקם אותו כך שהתוצאה תהיה מקסימלית.
 • זווית ההשתלה -   בהשתלת שיער DHI יש אפשרות לבצע את ההשתלה בזווית הצמיחה הטבעית של השיער כך שהתוצאה תראה 100% טבעית.
 • הרדמה מקומית ללא כאב -   כל אחד שעבר השתלת שיער יוכל להגיד לכם שהחלק הכי קריטי על מנת שלא לחוות כאב היא ההרדמה, 
  אצלנו תקבלו הרדמה שלאחר מכן לא תרגישו שום כאב כך שכל מהלך השתלת השיער יעבור בקלות.
 • זמן שהיית הזקיקים מחוץ לקרקפת -   מאחר והשתלת שיער DHI היא השתלה ישירה ואין צורך ביצירת תעלות זמן שהיית הזקיקים מחוץ לקרקפת קצר  
  ונשמר בצורה טובה יותר.
 • ללא גילוח הראש -   השתלת השיער בשיטת DHI לא מחייבת גילוח של הראש מהאזור המושתל לפני ההשתלה (יתרון משמעותי לנשים בעיקר). 

השתלת שיער בגאורגיה - בשיטת DHI


השתלת שיער FUE ספיר:


השתלת שיער בטכנולוגיית FUE ספיר היא למעשה גרסת ההשתלה המתקדמת ביותר לגרסה של השתלת שיער FUE היא מבוססת על להב שמיוצר מאבן ספיר יקרה שמצויה בגדלים של 1, 1.3, 1.5 מ"מ יתרונה המרכזי של להב ספיר זאת היא ליצור מספר רב יותר של פתיחת תעלות על מנת לשתול את השיער בצפיפות גדולה יותר ובזווית טבעית.

יתרונות המרכזיים של השתלת FUE ספיר:  


 • אזור כיסוי נרחב יותר -  בזמן שהשתלת שיער DHI מתרכזת באזורים דלילים באזור המפרצים, השתלת שיער FUE ספיר מתרכזת באזור כיסוי נרחב יותר למי שיש אזור התקרחות גדולים.
 • שיטת ההשתלה  - מבוצע ע"י פתיחת תעלות בלהב אבן ספיר, שמאפשר לבצע חתכים זעירים ביותר בלי לפגוע ברקמות העור בקרקפת ובכך מקצר את זמן ההחלמה מאחר ויש פחות דימום, פחות כאב ופחות פגיעה בעור הקרקפת.
 • זווית השתלה -   מאחר והתעלות שנוצרות קטנות מאוד בזכות הפתיחה עם להב אבן הספיר, זווית של ההשתלה תהיה בדיוק בזווית הצמיחה הטבעית של השיער.
 • צפיפות השיער -  מאפשרת תוצאה של צפיפות מקסימלית ע"י פתיחת תעלות זעירות והשתלת הזקיק בהם.
 • הרדמה מקומית ללא כאב -  מבוצע טשטוש על מנת שלא תרגישו כאב בכל תהליך השתלת השיער על מנת שהחוויה תהיה נוחה ובטוחה.השתלת שיער - כל השאלות הנפוצות:


 • האם ישנם תופעות לוואי לאחר ההשתלה?
  תופעות לוואי הוא דבר טבעי לאחר השתלת שיער תופעות כגון:
  * נפיחות מתחת לעיניים - עקב חומר ההרדמה שיורד מאזור הקרקפת לאזור העיניים, לכן שמים את הסרט מסביב לקרקפת על מנת לבודד את חומר ההרדמה שלא יגיע לאזור הפנים מומלץ גם לשתות 2-3 ליטר מים לפחות ביום על מנת לנקות את חומר ההרדמה מהגוף עם מתן השתן, בכול אופן תופעה זאת עם קיימת עוברת אחרי מספר ימים לאחר ההשתלה.
  * זיהום ודלקות - אפשר להפחית בצורה דרסטית את הסיכונים ע"י לקיחת אנטיביוטיקה בימים הראשונים לאחר ההשתלה.
  * גירוד - לעיתים יש צורך בתחושת גירוד באזור הקרקפת וזאת עקב הגלדים והקרום באזור הקרקפת, זהו מצב זמני שניתן להקטין ע"י לקיחת תרופות נגד גירוד, ג'יל אלוורה או שקיות קרח באזור הגרד.
  * נשירת שיער - בחודש הראשון אתם תראו צמיחה זמנית ולאחר מכן נשירה זוהי תופעה טבעית עד שמתחיל מחזור צמיחה סדיר וטבעי של השיער.

 • מהי השתלת שיער?
  השתלת שיער זהו תהליך שבא נלקחים זקיקים מהאזור האחורי של העורף ומושתלים באזור הקו הקדמי של השיער, המפרצים, ואזור הכתר.

 • אך אדע אם אני מתאים להשתלת שיער?
  היתרון הגדול שהאבחון מתבצע בארץ והייעוץ הוא בחינם, באבחון עצמו בודקים את האזור התורם שלך ביחס לאזור הכיסוי הנדרש, ואם באזור התורם (אזור העורף) יש מספיק זקקים לתרום על מנת לאפשר להשתיל באזורי ההתקרחות כמו כן בודקים את הקרקפת ואת המצב הבריאותי של הלקוח.

 • מה מומלץ לעשות למקסום תוצאות ההשתלה?
  כל מטופל שעובר תהליך השתלת שיער חייב להבין שהוא נמצא בתהליך של שיקום השיער ולכן מומלץ בשנה הראשונה להשתלת השיער: טיפולי PRP לשיער , לקיחת ויטמינים, שמפו מיוחד, סרום, כדורי פרופסיה (בחצי שנה הראשונה בהמלצת הרופא) כל ההנחיות הללו תקבלו במרפאה. 

 • איזו הרדמה מבצעים בהשתלת שיער?
  מדובר בטשטוש, הרדמה מקומית, המטופל מודע לכל מה שמתרחש אתו ומעודכן ע"י הצוות הרפואי בכל תהליך ההשתלה.

 • האם השתלת שיער הוא תהליך כואב?
  מרגישים כאב מינימלי בהזרקת ההרדמה, לאחר מכן כל תהליך ההשתלה עובר ללא כאב.

 • האם יש צלקת בתהליך השתלת שיער?
  מאחר ומשתמשים בטכניקות מתקדמות להשתלת שיער ולא בשיטות הישנות אין סיכוי להצטלקות.

 • כמה זמן נמשך תהליך השתלת השיער?
  השתלת שיער נמשכת בין 5-8 שעות, , תלוי בכמות הזקיקים הנדרשת להשתלה.

 • מה זמן ההחלמה לאחר השתלת שיער?
  מומלץ בחודש הראשון להימנע מפעילות ספורטיבית, ומחשיפה לשמש, בימים הראשונים ישנם גלדים באזור ההשתלה שבשטיפות מיוחדות יוסרו לערך לאחר שבוע ימים, ובאזור העורף (האזור התורם) החורים הקטנים יסגרו לאחר 4-5 ימים.
 • מה אמצעי הזהירות לאחר השתלת שיער?
  הדבר הכי חשוב הוא לא לקבל מכה באזור המושתל, לא לגרד או לקלף גם בתהליך שטיפת השיער זה נעשה רק בכפות האצבעות ובעדינות כל זאת בחודש הראשון לאחר השתלת השיער.

 • מתי נראה תוצאה?
  מחזור הצמיחה הראשוני של השיער מתחיל שלושה חודשים לאחר השתלת השיער, לאחר שישה חודשים ניתן לראות לערך 50% מהתוצאה ולאחר שנה ניתן לראות את התוצאה הסופית של ההשתלה.


השתלת שיער בגאורגיה  במרכז הרפואי המתקדם - לפני אחרי

השתלת שיער בגאורגיה - לפני אחרי
השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי

השתלת שיער בגאורגיה - לפני אחרי
השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי    

השתלת שיער בגאורגיה - לפני אחרי
השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי  

השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי
השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי      

השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי
השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי

השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי  השתלת שיער בגאורגיה - לפני ואחרי    השתלת שיער בגאורגיההתקשרו לקבלת כול המידע על השתלת השיער המתקדמת בעולם המבוצעת על ידי רופאים מומחים במרכז הרפואי המתקדם ביותר בגאורגיה להשתלות שיער
להשתלת שיער בגאורגיה
ולקביעת ייעוץ ואבחון חינם התקשרו:

073-374-6622
השתלת שיער המלצות, ליווי ישראלי והמרכז הרפואי המתקדם השתלת שיער  בגאורגיה
מרפאות דוקטור חן הנציג הרשמי למרפאה בטביליסי
לפרטים וייעוץ התקשרו:      
073-374-6622

logo בניית אתרים