הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

השתלות שיניים בגאורגיה


 
השתלות שיניים בגאורגיה - במרכז הרפואי המתקדם ביותר
אלפי ישראלים טסים בשנה למרכז הרפואי המתקדם ביותר בגאורגיה וזאת בעיקר בזכות הרופאים המומחים לכירורגיית פה ולסת במרפאה בטביליסי, השתלים הגרמניים הטובים בעולם וכמובן המחיר האטרקטיבי שחוסך לכם עשרות אלפי שקלים בשיקום הפה. 

שתלים דנטליים והשתלת שיניים במרכז המתקדם ביותר בטביליסי:

בעשור האחרון, הפכו השתלות שיניים לפתרון הטוב ביותר במקרים של חוסר שיניים בפה. רופאי השיניים המומחים והמנוסים של המרכז המתקדם ביותר בטביליסי, מבצעים השתלות שיניים בגאורגיה בסטנדרטים אירופאיים עם המכשור המתקדם בעולם והטכנולוגיות החדשניות ביותר, בהן תלת ממד ודיגיטל סמייל, המאפשרות לקבל תוצאות אופטימליות של חיוך מושלם וטבעי המותאם למבנה הפנים והלסת. במרכז המתקדם בטביליסי, תמצאו מרפאות שיניים חדישות, צוותים רפואיים מנוסים, מחירים חסרי תקדים המגיעים לפחות ממחצית עלותם במרפאות שיניים בישראל וכל זאת, במסגרת חבילות ייחודיות הכוללות מתורגמנית צמודה לאורך כל הטיפולים, שהות במלונות 4 ו-5 כוכבים והסעות צמודות משדה התעופה למלון ולמרכז הרפואי המתקדם. 

השתלות שיניים בגאורגיה: 

מחלת חניכיים, עקירה, טיפול שורש שלא עלה יפה או טראומה הנגרמת לשן, כל אלו, עלולים להביא לאיבוד שן. בעשור האחרון, הפכו השתלות שיניים לפופולריות ומבוקשות ביותר להתמודדות עם חוסר בשיניים והטיפול האידיאלי ל שיקום הפה בגאורגיה . החדרת שתלים דנטליים איכותיים, המחליפים את השן הטבעית לעצם הלסת,  נחשבים להליך קל ופשוט מתמיד. אנשים מכל רחבי העולם לרבות ישראלים, עוברים מידי שנה השתלות שיניים בגאורגיה במרכז המתקדם בטביליסי, אשר צבר מוניטין רב ונחשב למתקדם מסוגו בטיפולי שיקום הפה והשתלות שיניים. במרכז, רופאי שיניים מומחים ומנוסים, המשלבים טכנולוגיות חדשניות כגון: תלת ממד ודיגיטל סמייל המאפשרות התאמה מדויקת של השתלים הדנטליים למבנה החניכיים והלסת ובכך, מסייעות לקצר את זמן ההחלמה ומביאים לתוצאה טבעית ויפה. הרופאים של המרכז המתקדם ביותר בטביליסי, עושים שימוש בשתלים הדנטליים הטובים בעולם, תוצרת גרמניה, הנחשבים לחזקים והעמידים בעולם (עלות 400 דולר לשתל כולל מבנה). השתלות שיניים במרכז המתקדם בטביליסי מאפשרים איכות חיים גבוהה עם יכולת לעיסה ודיבור טבעיים וכמובן, חיוך מושלם. 
 

 

כל היתרונות של שתלים גרמניים במרכז המתקדם בטביליסי: 

 •  השתלים הגרמניים מאפשרים שיקום מהיר בתוך שבועות ספורים
 •  השתלים הגרמניים נקלטים בהצלחה גם במקרים מאתגרים וקבוצות סיכון 
 •  לשתלים הגרמניים עמידות טובה לאורך שנים רבות 
 •  לשתלים הגרמניים חוזק מירבי והחדרה נוחה 
 •  הנראות של שתלים גרמניים היא כשל שיניים טבעיות 
 •  השתלים הגרמניים מורכבים במרכז המתקדם בטביליסי בטכנולוגית תלת ממד המאפשרת התאמה מדויקת ואידיאלית של השתל לחניכיים, עובדה המבטיחה מראה טבעי והתאמה מושלמת למבנה הלסת והחניכיים. 
 •  השתלים הגרמניים, מיוצרים מחומרים סטריליים, בעלי תאימות ביולוגית ולכן, קיים סיכוי נמוך לדחייתם. 
 •  השתלים הגרמניים, נחשבים לאיכותיים ביותר בעולם, ומאפשרים שמירת עצם לשנים רבות. 

  השתלות שיניים בגאורגיה - שתלים גרמניים


סוגי השתלות שיניים במרכז המתקדם בגאורגיה:

הרופאים המומחים והמנוסים של המרכז המתקדם בטביליסי גאורגיה, מתמחים בשיקום הפה והשתלות שיניים והם מבצעים בהצלחה שני סוגי השתלות המביאים אליהם אלפי מטופלים מכל רחבי העולם. 


השתלות שיניים דנטליות בגאורגיה :

השתלות השיניים הפופולריות ביותר, המתאימות למקרים בהם המטופלים מעוניינים בהחלפת מספר שיניים בודדות בלסת וזאת בעקבות ריקבון שיניים, טיפול שורש לא מוצלח, עקירת שיניים או טראומה. השתלות השיניים מבוצעות על ידי הרופאים הטובים והמנוסים ביותר במרכז המתקדם בטביליסי באמצעות שתלים גרמניים הנחשבים לחזקים והעמידים בעולם. רופאי השיניים של המרכז המתקדם בטביליסי, עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם (תלת ממד ו-DIGITAL SMILE) המאפשרות התאמה מדויקת של השתלים למבנה הלסת והפנים לקבלת תוצאות אופטימליות ולמראה טבעי ויפה. בעת הצורך, כאשר קיים חוסר בעצם, מבצעים רופאי השיניים המומחים של המרכז, השתלת עצם (עצמית, סינטטית או מבעל חיים)  המאפשרת את החדרת השתל ומניעת דחייתו. (ישנם מקרים בהם המטופלים אינם יכולים לעבור השתלת עצם וזאת מסיבות בריאותיות, אז, נשקלת האפשרות של השתלת שיניים אול און 4)


השתלות שיניים און און 4 בגאורגיה:

השתלה זו מתאימה למטופלים בעלי עצם חלשה בחלקה האחורי של הלסת ומעוניינים בהחלפת כל הלסת כיחידה אחת. השתלה זו נקראת גם "שיקום הפה ביום אחד". שיטה זו, מתבצעת באמצעות 4 שתלים אשר עליהם בנוי גשר איכותי ופונקציונלי המכיל 12 שיניים ועליו מורכבים 12 כתרי זירקוניה איכותיים וחזקים, המאפשרים נוחות ואיכות אכילה ולעיסה ומראה של חיוך טבעי ומושלם. הטיפול אינו כרוך בכאבים או אי נוחות ואינו דורש הרמת סינוס או עיבוי עצם ולכן, ההחלמה מהשתלת שיניים און און 4 במרכז המתקדם בטביליסי נחשבת קלה במיוחד ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים. 


השתלות שיניים במרכז הרפואי הממתקדם ביותר בטביליסי:

סובלים מחיסרון שיניים בפה אבל דוחים טיפול השתלת שיניים בשל העלות הגבוהה ושוקלים אף פתרון זול יותר של שיניים תותבות? זה הזמן לגלות את המרכז המתקדם בטביליסי בו מתבצעים בהצלחה מידי שנה אלפי טיפולי השתלות שיניים דנטליות  והשתלות שיניים אול און 4. הרופאים המומחים והמנוסים של המרכז המתקדם בטביליסי, מבצעים השתלות שיניים מתקדמות בסטנדרטים אירופאיים המתבצעות באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם לרבות טכנולוגיית תלת ממד ודיגיטל סמייל המבטיחות התאמה מדויקת של השתלים למבנה הפנים והלסת לתוצאות אופטימליות של תחושה ומראה טבעיים. טיפולי שיניים בגאורגיה כבר מזמן הפכו לבחירה המועדפת על הישראלים וזאת בעיקר בגלל השילוב המנצח של רופאים איכותיים, מדינה ידידותית לישראלים ומחירים אטרקטיביים לטיפולי שיניים בגאורגיה . כאשר מדובר על השתלות השיניים הם מבוצעות עם השתלים הטובים בעולם תוצרת גרמניה, הנחשבים לטובים והחזקים בעולם להם עמידות גבוהה במיוחד וזאת, במחיר של 400 דולר בלבד לשתל ומבנה. המומחים של ד"ר חן, יתפרו עבורכם חבילת טיפול השתלת שיניים ושהות VIP הכוללת טיסה, שירותי הסעות, מדריכה מתורגמנית צמודה לאורך כל השהות והטיפולים וזאת, במחירים האטרקטיביים ביותר המגיעים עד למחצית מעלותם במרפאות שיניים בישראל.

השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי של לקוחותנו 

השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי  
השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי

השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי
השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי    

השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי
השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי  

השתלות שינים בגאורגיה - לפני ואחרי
השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי      

השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי
השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי  

השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי
השתלות שיניים בגאורגיה - לפני ואחרי       


אז איך מתחילים ?  

 • מתקשרים אלינו לנציגות אתר דוקטור חן בטלפון    073-3746622      
 • נבקש ממכם צילום פנורמי או צילום פרופיל השיניים בהתאם לסוג הטיפול.
 • נשלח את הצילומים הללו לצוות הרפואי בגאורגיה. 
 • נחזור אלכם עם הצעת מחיר ואבחון בכפוף לתוכנית הטיפול. 
 • נקבל את אישורכם לתוכנית הטיפולים והצעת המחיר.
 • נתאם את מועד הטיפולים, טיסות ומלון.
 • ביצוע הטיפולים יבוצע לפי תוכנית הטיפולים המתוכננת (יש לשים לב שאים התגלו או התבקשו מספר שינויים מהתוכנית טיפולים המתוכננת תידרש תוספת תשלום).
 • ברגע שתנחתו בשדה תעופה יאספו אתכם והיה צוות שילווה אתכם לכל אורך הטיפולים. 
אם אתם מעוניינים בהשתלות שיניים איכותיים אצל רופאים מומחים זה הזמן להחזיר לעצמכם את החיוך המושלם. צרו קשר עם נציגי ד"ר חן ועשו צעד ראשון אל החיוך שחלמתם עליו במחירים חסרי תקדים. 

השתלות שיניים בגאורגיה
במרפאה המתקדמת ביותר בטביליסי
הנציג הרשמי אתר דוקטור חן  

      לפרטים וייעוץ התקשרו:       
     073-374-6622logo בניית אתרים