הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

השפעותיה של בריחת שתן על איכות החיים


מהן השפעותיה של בריחת שתן על החיים הסדירים של הלוקה בה?

 

אמנם בריחת שתן איננה נתפשת כ"מחלה" והלוקים בה אינם ממהרים לשתף בכך אחרים, כבמקרים של מצבי בריאות אחרים, אולם יש לה השפעה קובעת ומכרעת לא רק על איכות חייו של הלוקה בה, אלא שהיא אף מכתיבה ומשפיעה בכל תחום בחייו ובחיי הסובבים אותו.

 

הנה מספר דוגמאות לדרך בה דליפה או בריחת שתן עלולה להשפיע:

חוסר שינה בשל קימות תכופות בלילה - חוסר בשינה רציפה הוא אחת מהבעיות הגדולות שמתלווה למחלות שונות והיא עלול להפוך לסכנת חיים של ממש. הסובל מבריחת שתן איננו שוכר לשנת לילה רציפה ואיכותית, מה שאומר, כי הוא עצבני וקצר רוח במהלך היום, ולפרקים עלול להיות ישנוני (לא מפתיע, הוא איננו ישן בלילות, אלא נע ולנד בין מיטתו לשירותים) ולסכן את עצמו ואת אחרים, למשל, בעוד נרדם על ההגה בעת הנהיגה. חוסר שעות השינה הנגרם כתוצאה מבריחת שתן איננו מסתכם בכך שהאדם עצמו מתעורר, אלא, במידה והוא ישן עם בן/בת זוג, גם הם מתעוררים, והנה, ישנם כבר שני אנשים חסרי שינה ועצבניים בבית אחד. אין צורך לספר מה מצבים כאלה עושים לזוגיות, לקריירה, ובכלל, לשגרת החיים המשפחתית ולחיי היומיום.

הצורך לתכנן את הלו"ז והמסלול לפי הימצאותם של שירותים בסביבה - אנשים אינם יכולים לחוש חופשיים כאשר הם מתכננים את צעדיהם כל הזמן בהתחשב בבריחת השתן. הם צריכים להצטייד בפדים להחלפה, בתחתונים נוספים, לבדוק, מיד כשהם מגיעים למקום חדש (למשל, בעת בילוי או במסעדה) היכן נמצאים השירותים. כל זה, במידה רבה, קוטל את היכולת להיות ספונטני וליהנות מפעילויות רבות.

הצורך להימנע מפעילויות הגורמות לבריחת שתן - חלק ממקרי בריחת השתן אצל נשים מתרחשים בזמן מאמץ, צחוק, התעטשות, או אפילו בזמן קיום יחסי מין. אל המבוכה המתלווה בזמן שדליפת/בריחת השתן מתרחשת, מתלווים החשש וההימנעות מהפעילויות הספציפיות, על מנת שלא להגיע למצב המביך. גם כאן, מדובר במגבלה שפוגעת קשות בסובלת מבריחת שתן, ביחסיה עם הסביבה ובזוגיותה.

 השפעותיה של בריחת שתן על איכות החיים

ישנן כיום שיטות רבות לטיפול בבריחת שתן, חלקן חודרניות וכרוכות בניתוח, האחרות, קלות בהרבה ומקלות על חיי הסובל/ת ועל חיי בני משפחתו. אין שום סיבה להמשיך לסבול ממצבים לא נוחים, לחיות חיים במשטר מתוכנן בקפידה או שלא להיות מסוגל להיכנס למקום כלשהו מבלי לחפש, כדבר ראשון, את השירותים. חבל להסתפק בחיים מסוג זה, כאשר החיים האמיתיים, הטובים, נמצאים במרחק שיחת טלפון קצרה מכם!

 


טיפול בבריחת שתן בלייזר נחשב לטיפול היעיל ביותר הקיים כיום למצבים קבועים ומתמשכים של בריחת שתן. 
לצורך קבלת מידע נוסף על טיפול בבריחת שתן בלייזר הקליקו
טיפול בבריחת שתן בלייזר לנשים וגברים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט