הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הצרת הנרתיק-הסיבות ושיטת הטיפול הטובה ביותר


למי מיועד טיפול הצרת הנרתיק?

 

אחת הבעיות הכאובות ביותר, עליה נשים נמנעות מלדבר אפילו עם חברותיהן הקרובות, היא בעיית התרחבותו של הנרתיק. בחלק גדול מהמקרים, יתכן אפילו שהאישה עצמה איננה מסוגלת לשים את האצבע על הסיבה לכך שקיום יחסי המין איננו מספק אותה כבעבר. יתכן כי היא תולה זאת בשגרת הזוגיות, בעומס של משפחה, עבודה, ילדים... אבל, בחלק גדול מהמקרים, לידה אחת או יותר, מחוללות שמות בנרתיק, כאשר התינוק עובר דרכו ומרחיב אותו.

 

למה בעצם הנרתיק מתרחב?

שתי דפנות הנרתיק (הקדמית והאחורית) במצבן הטבעי, אמורות להיות צמודות זו לזו, אורכו של הנרתיק בין שבעה לעשרה סנטימטרים כשבשליש התחתון של הוא מוקף בשרירים המווסתים את קוטר הפתח ושני השלישים העליונים נמתחים ומתרחבים בקלות (למשל, בעת קיום יחסי מין, לידה, או בדיקה גניקולוגית). מתיחת האזור והשרירים בעת הלידה גורמת לכך שלאחר הלידה, הנרתיק יהיה מורחב במידה ניכרת (ולא הדוק כמו לפני הלידה) ובעת קיום יחסי המין, התחושה תהפוך לשונה.

תופעה נוספת, אף היא קשורה לנרתיק, היא צניחת הנרתיק. תופעה זו, אף היא מתרחשת עקב מספר לידות וגם בשל לחצים המופעלים על רצפת האגן, כמו עבודה פיזית מאומצת, אסתמה המלווה בשיעול כבד, עישון הגורר אחריו התקפי שיעול וכן הלאה. נכון, כולנו מכירות את ההמלצה על תרגילי קיגל (Kegel) לפני ולאחר הלידה, אבל, גם המתרגלת האדוקה ביותר תהיה חייבת להודות, כי גם לתרגילים המופלאים הללו ישנה יכולת צמצום מוגבלת בלבד. עברת לידות - הנרתיק מתרחב בהתאם, אין כאן קסמים.

 

למי מתאימה הצרת הנרתיק בלייזר?

שתי שיטות הטיפול הנפוצות ביותר כיום הן ניתוח Vaginoplasty וטיפול הצרת הנרתיק בלייזר.  

ככלל, ניתן לומר, כי טיפול הצרת הנרתיק בלייזר מתאים לנשים שאינן סובלות מרפיון משמעותי ברצפת האגן ובנרתיק, אינן סובלות מדליפת שתן משמעותית המצריכה הליך כירורגי, נשים שיש להן התרחבות ניכרת בחלקו העליון והרחוק של הנרתיק (אשר פרוצדורה מסורתית של הידוק כירורגי של רצפת האגן איננו מאפשר טיפול בה). כמו כן, התהליך מתאים לנשים בגיל המעבר הסובלות מיובש בנרתיק, ולנשים עם רפיון מינורי בנרתיק שחוששות או אינן מעוניינות בפרוצדורה כירורגית.

 

יתרונותיה של הצרת הנרתיק בלייזר

הלייזר המתקדם ביותר בעולם בטכנולוגיה של FOTONA משקם את הנזקים ברקמות השרירים התומכים בנרתיק, מחזק וממצק אותם, כשהוא מהווה תחליף לניתוח, ובכך, חוסך מהמטופלת כאבים צלקות וזמן החלמה. הטיפול איננו פולשני, מבוצע בשניים עד שלושה טיפולים בני חצי שעה, ומבוצע על ידי רופא מומחה ברפואת נשים בטכנולוגיית לייזר. להבדיל מניתוח, הצרת הנרתיק בלייזר איננה חושפת את המטופלת לכל הסיכונים שאליהם חושף אותה ניתוח הצרת נרתיק.

 הצרת הנרתיק


טיפול הצרת הנרתיק בלייזר נחשב לטיפול היעיל ביותר הקיים כיום למצבים של התרחבות הנרתיק וצניחת הנרתיק. לצורך קבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרי כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר דוקטור חן .
טיפול הצרת הנרתיק
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט