הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הצרת הנרתיק -יתרונות הטיפול בלייזר בטכנולוגיית intimalase מבית fotona


הצרת הנרתיק בלייזר

טיפול הצרת הנרתיק הינו מונח כוללני שמתייחס לפעולות כירורגיות ופעילויות שאינן כירורגיות, אשר נועדו להדק את חלקו הפנימי של הנרתיק ואת פתח הנרתיק. לטיפולים מסוג זה ישנן שתי סיבות בולטות: הראשונה בהן הינה בריאותית - להחזיר את קירות הנרתיק, שרירי האגן והנרתיק למצבם הקודם לפני שהלידות וגיל המעבר שינו אותם, לתקן דליפות שתן במאמץ ולפתור בעיות של יובש בנרתיק, הנובעות כתוצאה מגיל המעבר וכתוצאה מגורמים נוספים. הסיבה השנייה, היא שיפור התפקוד המיני והעלאת רמת ההנאה מיחסי המין, אשר התעמעמה קמעה בשל התרחבות הנרתיק. ישנן מספר שיטות עיקריות לצורך טיפול הצרת הנרתיק, אבל, מבין כולן, הצרת הנרתיק בלייזר הינה השיטה המועדפת על רוב הנשים הנזקקות לטיפול הצרת נרתיק, בשל יתרונותיה הרבים, האבסולוטיים והיחסיים כאחד.

 

כיצד מתבצעת הצרת הנרתיק בלייזר IntimaLase מבית Fotona ?

התהליך מבוצע בקליניקה ולא בחדר ניתוח, במהלכו, מוחדרת ידית הלייזר אל תוך נרתיק המטופלת ע"י ידי רופא מומחה ברפואת נשים המתמחה בטכנולוגיית לייזר. קרני הלייזר מגבירות את ייצור הקולגן, ועל ידי כך, נוצר האפקט המיישר את פני הרקמה ומחזיר אותה למקומה הקודם. כתוצאה מכך: אפקט המיצוק מיישר את הרקמות, ממצק אותן וגורם להצרת הנרתיק, הלחות והחיוניות שאבדו לרקמת הנרתיק מושבות לה, ודליפת שתן במאמץ (ברמות של 1-3) מתוקנת.

  הצרת נרתיק

הצרת הנרתיק בלייזר - ייעוץ וטיפול ראשון

סרטון העונה לכל השאלות האפשרויות בייעוץ על הצרת הנרתיק בלייזר, ומדגים טיפול ראשון.

יתרונותיה של הצרת הנרתיק בלייזר IntimaLase מבית Fotona

מדובר בתהליך שאיננו לא פולשני, אשר משקם ומחזק את רקמות השרירים התומכות בנרתיק. יש לו את כל היתרונות הנובעים מכל שהוא איננו הליך כירורגי - הוא איננו דורש הרדמה מלאה, הוא איננו מסכן את המטופלת בזיהומים הנכללים בהליכים כירורגיים, והוא איננו כולל בתוכו תפרים, צלקות וזמן החלמה ממושך, כמו אלה הנלווים לתהליך כירורגי של הצרת נרתיק. הטיפול הינו בן כשלושים דקות, ולרוב, די בשניים-שלושה טיפולים על מנת להשיג את התוצאות משביעות הרצון להם מצפה המטופלת. הטיפול הקצר מאפשר חזרה מיידית לשגרת החיים, ולמעט התחושה החדשה והמהנה, לא נשאר לו זכר (צלקות וכד') בגופך.

 

אם עברת את גיל 40, ילדת ילד אחד או שניים, ואין בכוונתך ללדת שוב, טיפול הצרת הנרתיק בלייזר IntimaLase מבית Fotona הוא המתנה הטובה ביותר שאת יכולה להעניק לעצמך, לבן זוגך וליחסים שביניכם. 95% מהמטופלות במכשיר IntimaLase תיארו את השינוי שהתחולל ברמת המיצוק של הנרתיק שלהן כמשמעותי או בולט באופן יוצא מגדר הרגיל, ואחוז ההתכווצות ממוצעת של תעלת הנרתיק לאחר טיפול IntimaLase היה 17%. 97% מהמטופלות העידו על רמה גבוהה של שביעות רצון ועמידת הטיפול בציפיותיהן.

  הצרת נרתיק


טיפול הצרת הנרתיק בלייזר נחשב לטיפול היעיל ביותר הקיים כיום למצבים של התרחבות הנרתיק וצניחת הנרתיק. לצורך קבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרי כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר דוקטור חן .


טיפול הצרת הנרתיק
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט