הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הצערת עור הידיים בלייזר
הצערת עור הידיים בלייזר

סניפים בארץ:   
גבעתיים, בני ברק, תל אביב, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, כפר סבא, 
נתניה, ראשון לציון, רחובות, באר שבע , חיפה, עפולה, נהריה, יוקנעם  
הצערת עור הידיים בלייזר הטיפול:

הטיפול מעניק לעור הידיים מראה חלק, אחיד, צעיר, מתוח וזוהר ללא זמן החלמה, ללא ניתוח וללא כאב. 
הצערת עור הידיים נעשת בטכנולוגיית לייזר המתקדמת שמאפשרת לנו להסיר את כל כתמי הפיגמנטציה וליצור מראה מתוח וצעיר. 
הטיפול בלייזר בטכנולוגיית סינרון מחדש את עור הידיים וממריץ את קצב ייצור הקולגן והסקרטין.התוצאה שמתקבלת היא יצור קלוגן באופן טבעי ובמהירות.הטיפול מתבצע על ידי צריבה מבוקרת קפדנית של נקודות מקרוסקופיות על העור עד שיכבת הדרמיס.כתוצאה מכך עור הידיים מתקלף לאחר הטיפול,ושיכבתו התחתונה מתחילה ליצר עוד ועוד תאים חדשים וקלוגן חדש. 
הייצור המאומץ של הקולוגן יוצר בין השאר את הסגירה של הפצע בסיום התהליך. 
באמצעות הטיפול העור מוכרח לחדש את עצמו ולמלא את הקמטים. 
הטיפול המתקדם ביותר בסוגו ומבוצע בשיטת הפוטו רג'וביניישן (אנרגיית אור-IPL) 
שיוצר חימום עמוק של שיכבת הדרמיס והקולגן שגורם להמרצה וחידוש הצערת כפות הידיים בצורה טבעית 
עם תוצאות מדהימות של הפחתת קימטוטים, כתמי פיגמנטציה. כתמי גיל ושיפור דרסטי במראה עור הידיים. 
שיטת הלייזר זוהי השיטה המתקדמת ביותר היום המעניקה לנו את האפשרות לבצע סוג של פילינג עמוק לעור הידיים, להסיר עור מת ולהתהדר במראה זוהר יותר.

בטיפול בטכנולוגיית לייזר של חברת PICOWAY או פוטונה העולמית המשלבת מספר ידיות שכל אחת מהם בעל אורך גל שונה המותאמת לסוגי העור השונים. שילוב של עוצמה דיוק ומערכת קירור חדישה ומתקדמת שעובדת בתדרים מבוקרים ששומרים על העור מרעננים אותו ומחדשים את התאים וע"י כך גורמים להסרת קמטוטים ועור זוהר וצעיר יותר. מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום הצערת עור הידיים.

הצערת עור הידיים בלייזר במרכזי אתר דוקטור חן יתרונות:

  • בטיחות רפואית - מכשירי הלייזר המתקדמים ביותר בעלי כל התקנים העולמיים הנדרשים FDA האמריקאי, CE האירופאי ומכון התקנים הישראלי.
  • צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון של שנים בטיפולי הצערת עור הידיים בלייזר עם תוצאות מוכחות.
  • טכנולוגיות לייזר Picoway או Fotona - שנחשבים למכשירים המתקדמים ביותר והיקרים בעולם, הנותנים תוצאות אפקטיביות בזמן קצר 
    וללא תופעות לוואי, כאב או צלקות.
  • פריסה ארצית - הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בסניף הקרוב לביתכם: גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, חיפה, רמת גן, פתח תקווה, באר שבע, כפר סבא, 
    קריית מוצקין, קריית חיים.


הצערת עור הידיים - כל שיטות הטיפול הקיימות:

מריחת קרם הגנה בעל מסנן קרינה גבוה - במקרים שהנזק עדיין איננו חמור, ניתן למנוע את התדרדרות מצב הפיגמנטציה של עור גב היד על ידי הקפדה על מריחת קרם הגנה בעל מסנן קרינה גבוה. רצוי לבחור בתכשיר המכיל גם חומצה אלפא הידרוקסית, הידרוקינון (Hydroquinone) ורטין A (Tretinoin), אשר משפיעה על הפיגמנטציה ומבהירה את העור. תכשירים אלה מטפלים אך ורק בגוון העור, ואינם משפיעים על נפחו. כך שהעור עשוי להפוך לאחיד יותר, אבל עדיין יישאר דק כשהיה.
הצערת עור הידיים בטיפולי פילינג כימי - בדומה לטיפולי הפילינג הכימיים לפנים, מדובר בתהליך קילוף העור באמצעות חומצת TCA או חנקן. גם תהליך זה מטפל אך ורק בגוון העור ולא בנפחו.
קילוף מכני קל של עור גב היד (מיקרו דרמבריישן) - פילינג מכני של שכבת העור העליונה, אשר מסיר את התאים המתים והשכבה העליונה, ואיתם מסיר גם חלק מהפיגמנטציה. גם כאן - מדובר בטיפול בגוון בלבד ולא בנפח העור.
הזרקת מילוי תת-עורי - טיפול להשבת נפח העור. עד לא מזמן, החומר המוזרק היה תאי שומן שנשאבו ממקום אחר בגוף המטופל/ת וההזרקה נעשתה במזרק רגיל, אבל כיום, ההזרקה נעשית באמצעות צינורית קנולה ובחומצות היאלרוניות או סידן. על הטיפול יש לחזור פעם בחצי שנה-שנה, בשל ספיגת חומרי המילוי בגוף. התהליך איננו מומלץ אנשים בעלי מגבלות בריאותיות שונות. 
טיפול הצערת עור הידיים בלייזר - הטיפול בלייזר לא רק מעלים את כתמי הפיגמנטציה, אלא גם ממצק ומחדש את העור על ידי עידוד מחודש של ייצורם של הקולגן והאלסטין, אשר כאמור, יורד עם השנים.טיפול הצערת עור הידיים בלייזר לפני ואחרי 

הצערת עור הידיים בלייזר

הצערת עור הידיים בלייזר

הצערת עור הידיים בלייזר

הצערת עור הידיים בלייזר

טיפול הצערת עור הידיים בלייזר היתרונות:

טיפול בלייזר לצורך הצערת עור הידיים איננו טיפול פולשני או כואב. הוא קצר ומבוצע בקליניקה, ולמרות האדמומיות העשויה ללוות אתכם במשך יום או יומיים, ניתן לחזור מיד לאחריו לשגרת החיים שלכם, ללא רגישויות מיוחדות (בניגוד לפילינג הכימי) או חתכים וסימני דקירה (בניגוד להזרקות המילוי). הצערת עור הידיים בלייזר מאפשרת לכם לזכות, תוך פחות משעה, בידיים צעירות למראה, שהעור עליהן מתוח, רענן, ואחיד ללא כתמים או נמשים.


למה לעבור הצערת עור הידיים על ידי המומחים של דוקטור חן:

טיפול הצערת עור הידיים בלייזר דורש מומחיות רבה, ומצריך את היכולת לאבחן את סוג עורם של המטופל/ת ולהתאים עבורם את הטיפול הטוב והאפקטיבי ביותר. לא כל מכון אסתטיקה המציע טיפולי לייזר אכן יודע לעשות זאת כהלכה, ולכן חשוב לבחור את המכון בקפידה.
 

מרכזי דוקטור חן - מתמחים בטיפולי הצערת עור הידיים בלייזר

מרכזי דוקטור חן נחשבים למומחים בתחום הצערת עור הידיים בלייזר, ומחזיקים בקליניקה את טכנולוגיות הלייזר מהמתקדמות ביותר בעולם של סינרון ופוטנה, שהם למעשה בקידמת טכנולוגיית הלייזר לטיפול של הצערת עור הידיים
בין אם מסיבות אסטטיות או בריאותיות. ומהוות את התהליך הטוב ביותר של הצערת עור הידיים בלייזר ללא שום סימן או צלקת. הטיפולים שבקליניקה בפריסה ארצית נעשים באמצעות מכשיר הלייזר של חברת פוטונה, וסינרון בשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר. הטיפולים המבוצעים בלייזר הם מהירים, אינם פולשניים, אינם כואבים ומשאירים את העור חסר צלקות, בניגוד להסרות בשיטות ישנות אחרות. מכשיר הלייזר מייצר חורים מיקרוסקופיים בלתי נראים ובלתי מורגשים, שמגרים את העור להתחדשות מהירה ומואצת. הטיפול איננו כרוך בהחלמה ארוכה, והחזרה לחיים תקינים ופעילים הינה מיידית לאחר שהטיפול מסתיים.

אצלנו, במרכזי דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הצערת עור הידיים בלייזר בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן ללא התחייבות המטופל.
טיפול הצערת עור הידיים בלייזר בסניפינו מבוצע במכשיר לייזר בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בנתוניו/ה האישיים של כל מטופל/ת להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורכם!


טיפול הצערת עור הידיים בלייזר
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, בני ברק, תל אביב, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, כפר סבא,נתניה,
 ראשון לציון, רחובות, באר שבע , קריית אתא, עפולה, חיפה, יוקנעם  
לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633    

logo בניית אתרים