הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

 העלמת קמטי הבעה | החלקת קמטי הבעה | מילוי קמטי הבעה העלמת קמטי הבעה | החלקת קמטי הבעה | מילוי קמטי הבעה

סניפים: בני ברק, אשדוד, אשקלון, תל אביב, חולון, גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, 
כרמיאל, קריית אתא, עפולה, באר שבע, ירושלים, חיפה


מהן קמטי הבעה ומהי שיטת הטיפול המומלצת:

קמטי ההבעה הם אותם קמטים שנוצרים כתוצאה מקיפול חוזר ונשנה של העור המתרחש בהבעות הפנים. במהלך השנים העור מאבד את האלמנטים החיונים כתוצאה מהידלדלות תאי אלסטין, שומן וקולגן,העור נהפך להיות נרפה ושרירי הההבעה נהפכים להיות נפולים.
עם הזמן ועם נזקים חיצוניים שמשפיעים על עור כגון ניזקי שמש,גורמים סביבתים ועישון. הרקמה הבסיסית השומרת על מראה צעיר וחיוני של הבעות הפנים מתחילה להיפגם ומותירה קווי קמטים שבהם תנועות השרירים מתרחשת.

אם בעבר טכניקת הטיפול היתה בעיקר מבוססת על סכין מנתחים, או שיוף העור בשיטת פיליניג, היום השיטה היעילה והאפקטיבית ביותר היא מילוי קמטים ע'י הזרקת חומרי מילוי.
הטיפולים בחומרי מילוי קמטים אינם פוגעים ברקמות בריאות ואינם מצריכים התאושושות והחלמה ממושכים כמו שנהוג בשיטות הישנות.
הטיפול הוא קצר וידידותי לרוב נערך עד חצי שעה וזאת בהתאם לעומק ופיזור הקמטים במצח. בתחילת הטיפול יאלחש הרופא את האזור הו הוא עומד לטפל ע"י מריחת מישחה או זריקת הרדמה דרך הפה,רוב חומרי המילוי היום כבר מכילים חומר אלחוש ולכן ההרדמה תהיה מיותרת.
מילוי קמטים מחולקים לחומרי מילוי זמניים וקבועים ואיתם מושפע אורך הזמן שהטיפול מחזיק שלכל אחד מהם יש יתרונות משלו, שאותם נפרט בהמשך.


יתרונות העלמת קמטי הבעה במרפאות אתר דוקטור חן:

  • מתבצע ע"י רופא מומחה, חומרי המילוי האיכותיים ביותר המשפיעים לאורך זמן הנוח למטופל.
  • תוצאות במקום בטיפול נוח ידידותי ולא פולשני.
  • חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלרונית-חומצה זאת קיימת בגוף שלנו באופן טבעי ולכן בטוחה לחלוטין-כל חומרי המילוי מאושרים משרד הבריאות.
  • מבוצע במסגרת קליניקה עם ניסיון ומיומנות בחומרים הטובים ביותר וכל זאת על מנת לאפשר לך את הטיפול והתוצאות הטובות ביותר.
  • חזרה לשיגרה כבר למחרת הטיפול.
  •  מראה צעיר ורענן נותן חיות לעור ומאפשר להחליק קמטים ביתר קלות ולעצב אזורי פנים לפי רצון המטופל.
  • בשיטה הזרקות חדשנית ומתקדמת ללא כאב מרופאים מומחים עכשיו בסניפים: תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, אשדוד,קריית חיים, כרמיאל, קריית מוצקין

העלמת קמטי הבעה מחיר:

עלות הטיפול נקבע לפי סוג חומר המילוי וטיבו,אזורי הזרקה,וכמות המילוי אנחנו מבטחים לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר,האיכותי ביותר,מהמומחים שלנו וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש.  


כל היתרונות בטיפול אחד:

העלמת קמטי הבעה באמצעות הטיפולים החדשנים הקיימים כיום, נעשית בידיים המקצועיות והמנוסות ביותר של רופאי רשת מרפאות דוקטור חן. חומרי המילוי המוזרקים על ידי רופאי דוקטור חן הם האיכותיים ביותר בתחום והתוצאות ניכרות לעין כבר עם סיום הטיפול. חומרי המילוי בהם משתמשים רופאי מרפאות דוקטור חן מבוססים על חומצה היאלרונית הקיימת בגופנו באופן טבעי ומצויה בסחוס, בשרירים וברקמות השונות והיא בטוחה לשימוש ומאושרת על ידי משרד הבריאות. חומרי המילוי המתקדמים בהם משתמשים רופאי רשת מרפאות דוקטור חן מאפשרים עיצוב הפנים והחלקת קמטים עם תוצאות מושלמות ומראה טבעי. 

מילוי קמטי הבעה לזמן ארוך:

קיימים מספר חומרי מילוי קבועים שנשארים לפרקי זמן ארוכים מאוד/לצמיתות.חומרים אלו מוזרקים בטכניקות מתקדמות על מנת לתת תוצאה מושלמת של החלקת קמטים לטווח ארוך.
הטיפול בחומרים קבועים מבוצע באזורים: בין האף לפה, סביב הפה והשפתיים. חסרון בחומרי מילוי קבועים שקשה לשנות נדידת החומר.

מילוי קמטי הבעה לפרקי זמן בנוניים:

הם למעשה הפופולארים ביותר בתעשיית חומרי המילוי, ויש למעלה מ 50 סוגים שונים של חומרי מילוי. ולכן אופן הטיפול צריך להתבצע בידי מומחים בתחום שיודעים לקשר בין:
מיקום המילוי, סוג חומרי המילוי ואופן טכניקת ההזרקה והזמן האידיאלי למשך השפעת ההזרקה והעיצוב.
היתרון בחומרי מילוי זמניים שהם מבוססים חומרי מילוי טבעיים כגון קולגן ולא סינתטיים בניגוד לחומרי מילוי קבועים.
המשותף לכל חומרי המילוי הזמניים שהם לפרק זמן קצר עד שנה.
ויתרונם הבולט שהם נספגים בצורה מלאה ומתמזגים בצורה טבעית עם העור וכך למעשה נותנים מראה אלסטי, צעיר ורענן.

  

העלמת קמטי הבעה ע"י חומצה היאלרונית למה דווקה סניפי אתר דוקטור חן?

בתחרות הקיימת היום בתעשיה זאת,יוצרת המון שרלתנים שמתעסקים בתחום שמנסים בכל דרך אפשרית להיכנס לתחום שדורש מקצוענות ומומחיות רבה.הדרך שלהם לעשות זאת הם להשתמש בחומרי מילוי ובחומצה היאלרונית הכי זולים והכי פחות איכותיים ׁ(גם אם הם מאושרים משרד הבריאות) שלעולם לא יתנו את התוצאות המושלמות שחומרים איכותיים נותנים. 

לדוגמה חומצה היאלורונית היא רב-סוכר (שרשרת סוכרים) אשר באפשרותה לספוח אליה עשרות ומאות מולקולות מים, על כל מולקולה בודדת של חומצה היאלורונית. החומצה חשובה ביותר בבריאות עורנו, מכיוון שהיא זו המעניקה לו את תכולת המים שבו. עם השנים, כאשר אנחנו מזדקנים, חל חוסר בחומצה ההיאלורונית, חלה ירידה ברמת הקולגן והאלסטין וחלה התדלדלות של שכבות שומן תת-עוריות. מה שגורם לעור הפנים שלנו להפוך לבעל מראה חסר החיים יבש, נפול ומקומט. מחקרים שנעשו בשנים האחרונות גילו, כי לחומצה ההיאלורונית ישנו תפקיד גם בעידוד יצירת הקולגן שמתחת לעור, כך שאין זה מפתיע שחלק גדול מההזרקות הנעשות כיום לצורך החלקת קמטים ופיסול הפנים עושות שימוש בחומצה זו כחומר המוזרק אל מתחת לפני העור וחומרים שאינם איכותיים עלולים לגרום אפילו נזק,ולכן חשוב מאוד להבין שאיכות החומרים היא קריטית, לתוצאה ולבריאות עורכם גם עם לפעמים יקרה במקצת.

העלמת קמטי הבעה ע"י חומצה היאלרונית שימושי נוספים:

בנוסף למילוי קמטים בחומרים על בסיס היאלורונן (חומצה היאלורונית) מבוצעות הזרקות שמטרתן הענקת נפח לאזורים שונים בפנים, תיקון פגמי עור קלים ועמוקים, תיקון אי-סימטריות, תיקון שקעים במבנה הפנים (סנטר שקוע או אף בעל שקע), עיצוב קו הלסת, הרמת גבות, הרמת עצמות לחיים, עיבוי שפתיים וכן הלאה. בשל מבנם המולקולרי, חומרי מילוי זמניים, כמו חומצה היאלורונית, מתמוססים אט אט לתוך הרקמות העוטפות אותם, ולאחר תקופה מסוימת (מדובר במספר שנים) הם נספגים לגמרי בגוף המטופל, ואין מותירים זכר להימצאותם. הם אינם יוצרים נזק לגוף, והטיפול עצמו נעשה במהלך אלחוש מקומי (ולא הרדמה מלאה, כמו בניתוח) על מנת שהמטופל לא יחוש את כאב הדקירה.   


חדשנות פוגשת מקצועיות :

עד לפני שנים בודדות, נאלצו מטופלים רבים שביקשו מראה פנים חלק ללא קמטי הבעה להחליקם באמצעות הליכים פולשניים כמו ניתוחים או פילינג עמוק. שיטות המילוי החדשניות אינן כרוכות בכאב שכן הליך ההזרקה כולל אלחוש מקומי. כיום, ניתן להעלים קמטים לזמנים ממושכים או זמנים קצרים על פי רצון המטופל ובהתאם לחומר המילוי המוזרק לצורך העלמת קמטי הבעה. מקצוענים ביופי:

יותר ויותר אנשים כיום מעדיפים לא להתפשר על מראה עור פנים עייף הנגרם בעקבות הגיל ובוחרים לעבור טיפולי העלמת קמטי הבעה. כמדובר על אזור רגיש כמו הפנים שלנו, חשוב לפנות אל רופאים מומחים בתחום להם ניסיון רב, מקצועיות וידע בטיפולי אסתטיקה ויופי המקפידים על שימוש בחומרי מילוי איכותיים ובטוחים ביניהם חומצה היאלרונית איכותית ועוד. לתוצאות מושלמות זה הזמן לפנות אל רופאי מרפאות דוקטור חן בפריסה ארצית. 


טיפול העלמת קמטי הבעה בסניפינו מבוצע באמצעות חומצה היאלורונית האיכותית ביותר ותרכובות נוספות המבוססות עליה, ונעשית בהתאמה אישית לכל מטופל/ת. אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על העלמת קמטי הבעה הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל. 


 העלמת קמטי הבעה | החלקת קמטי הבעה | מילוי קמטי הבעה

בחומרי מילוי האיכותיים ביותר בכל הסניפים בארץ:

בני ברק, אשדוד, אשקלון, תל אביב, חולון, גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, 
כרמיאל, קריית אתא, עפולה, באר שבע, ירושלים, חיפה

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:  073-374-6633


logo בניית אתרים