הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת קמטים מתחת לעיניים העלמת קמטים מתחת לעיניים | החלקת קמטים מתחת לעיניים | מילוי קמטים מתחת לעיניים

המידע המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
ראשון לציון, תל אביב, בני ברק, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, באר שבע, 
בני ברק, ירושלים,אשקלון, אשדוד, חיפה, קריית אתא, עפולהכתמי גיל, קמטוטים וקמטים מופיעים אצל רובנו עם תחילת העשור השלישי שלנו. קמטים מתחת לעיניים נפוצים מאוד בשל העור הדק סביבן והם בולטים ומקנים לפנינו מראה מבוגר יותר ועייף. ברשת מרפאות דוקטור חן, מאפשרים לך ליהנות ממבחר טיפולים מתקדמים של העלמת קמטים מתחת לעיניים וכן העלמת קמטים בצדי העיניים עם השיטות המתקדמות ביותר והבטוחות ביותר לתוצאות מושלמות ולמראה צעיר וזוהר מתמיד.
 

יתרונות העלמת קמטים מתחת לעיניים במרפאות אתר דוקטור חן:

  • מתבצע ע"י רופא מומחה, חומרי המילוי האיכותיים ביותר המשפיעים לאורך זמן הנוח למטופל.
  • תוצאות במקום בטיפול נוח ידידותי ולא פולשני.
  • חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלרונית- חומצה זאת קיימת בגוף שלנו באופן טבעי ולכן בטוחה לחלוטין, כל חומרי המילוי מאושרים משרד הבריאות.
  • מבוצע במסגרת קליניקה עם ניסיון ומיומנות בחומרים הטובים ביותר וכל זאת על מנת לאפשר לך את הטיפול והתוצאות הטובות ביותר.
  • חזרה לשיגרה כבר למחרת הטיפול.
  •  מראה צעיר ורענן נותן חיות לעור ומאפשר להחליק קמטים ביתר קלות ולעצב אזורי פנים לפי רצון המטופל.
  • בשיטה הזרקות חדשנית ומתקדמת ללא כאב מרופאים מומחים עכשיו בסניפים: תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, אשדוד,קריית חיים, כרמיאל, קריית מוצקין

העלמת קמטים מתחת לעיניים מחיר:

עלות הטיפול נקבע לפי סוג חומר המילוי וטיבו, אזורי הזרקה, וכמות המילוי אנחנו מבטחים לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר, האיכותי ביותר, מהמומחים שלנו וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש.  


כל היתרונות בטיפול אחד:

החלקת קמטים מתחת לעיניים באמצעות הטיפולים החדשנים הקיימים כיום, נעשית בידיים המקצועיות והמנוסות ביותר של רופאי רשת מרפאות דוקטור חן. חומרי המילוי המוזרקים על ידי רופאי דוקטור חן הם האיכותיים ביותר בתחום והתוצאות ניכרות לעין כבר עם סיום הטיפול. חומרי המילוי בהם משתמשים רופאי מרפאות דוקטור חן מבוססים על חומצה היאלרונית הקיימת בגופנו באופן טבעי ומצויה בסחוס, בשרירים וברקמות השונות והיא בטוחה לשימוש ומאושרת על ידי משרד הבריאות. חומרי המילוי המתקדמים בהם משתמשים רופאי רשת מרפאות דוקטור חן מאפשרים עיצוב הפנים והחלקת קמטים עם תוצאות מושלמות ומראה טבעי. 

העלמת קמטים מתחת לעיניים לזמן ארוך:

קיימים מספר חומרי מילוי קבועים שנשארים לפרקי זמן ארוכים מאוד/לצמיתות .חומרים אלו מוזרקים בטכניקות מתקדמות על מנת לתת תוצאה מושלמת של החלקת קמטים לטווח ארוך.
הטיפול בחומרים קבועים מבוצע באזורים: מתחת לעיניים, בין האף לפה, סביב הפה והשפתיים. חסרון בחומרי מילוי קבועים שקשה לשנות נדידת החומר.

העלמת קמטים מתחת לעיניים לפרקי זמן בנוניים:

הם למעשה הפופולארים ביותר בתעשיית חומרי המילוי, ויש למעלה מ 50 סוגים שונים של חומרי מילוי. ולכן אופן הטיפול צריך להתבצע בידי מומחים בתחום שיודעים לקשר בין:
מיקום המילוי, סוג חומרי המילוי, ואופן טכניקת ההזרקה והזמן האידיאלי למשך השפעת ההזרקה והעיצוב.
היתרון בחומרי מילוי זמניים שהם מבוססים חומרי מילוי טבעיים כגון קולגן ולא סינתטיים בניגוד לחומרי מילוי קבועים.
המשותף לכל חומרי המילוי הזמניים שהם לפרק זמן קצר עד שנה.
ויתרונם הבולט שהם נספגים בצורה מלאה ומתמזגים בצורה טבעית עם העור וכך למעשה נותנים מראה אלסטי, צעיר ורענן.

החלקת קמטים מתחת לעיניים, זה אפשרי:

קמטי ההבעה בצדי העיניים הנקראים גם קמטי "רגלי עורב" בשל צורתם, יכולים להופיע כבר בסוף שנות העשרים שלנו. ככל שאנו מתבגרים, כך פוחת ייצורם של האלסטין והקולגן השומרים על גמישות וחיוניות עורנו ומביאים לצניחת העור ולקמטוטים ההולכים ומעמיקים עם השנים ומשווים לפנינו מראה מבוגר הפוגע גם בתחושת הביטחון העצמי שלנו. מצמוץ, צחוק, לעיסה, כל אלו מפעילים את השרירים סביב ובצדי העין ומביאים לשחיקה של השרירים. 


החלקת קמטים מתחת לעיניים, להיראות יופי בכל גיל:

גורמים רבים מביאים למראה עייף ולקמטים מתחת לעיניים. בין הגורמים הבולטים ביותר נמצאים בין היתר הגיל, עישון, תזונה לא נכונה, חשיפה מרובה לשמש וכמובן גנטיקה. הגיל משפיע כיוון שעם הזמן הופך העור שמתחת לעיננו גמיש פחות. אצל נשים, ירידה בכמות האסטרוגן מביאה לירידה בייצור הקולגן והאלסטין ולעור גמיש פחות. נשים מעשנות יסבלו יותר מקמטים מתחת לעיניהם כיוון שעישון מזרז הופעתם. חשיפה מרובה ולא מוגנת לשמש יכולה גם היא לפגוע בעור ובסיבי האלסטין וגורמת להפחתת הגמישות. תזונה לא נכונה הכוללת ג'אנק פוד, אוכל עתיר סוכרים ופחמימות בנוסף לחוסר הקפדה על שתיית מים יכול גם הוא לתרום להופעתם המהירה יותר של קמטים מתחת ובצידי העיניים. ולבסוף, גם לגנטיקה יש משקל בהופעת הקמטים שמתחת לעיניים אך בקרה על תזונה, שתיה וחשיפה לעישון ולשמש יכולה בהחלט לעכב את הופעתם. 


הטיפולים המתקדמים בעולם למראה צעיר:

כדי להחזיר את הזוהר, הברק והמראה הצעיר לפנייך, יש צורך בטיפולי העלמת קמטים מתחת לעיניים. המומחים של מרפאות דוקטור חן מביאים אלייך את המילה האחרונה בטיפולי החלקת קמטים מתחת לעיניים וכן החלקת קמטים בצדי העיניים. השיטות המובילות ביותר בתחום כיום הן טיפולי לייזר ומילוי קמטים באמצעות חומרי מילוי איכותיים, מתקדמים ובטוחים לשימוש כמו חומצה היאלרונית הקיימת בגופנו באופן טבעי ברקמות, בשרירים ובסחוס. טיפולי לייזר לצורך העלמת קמטים בצדי העיניים הם טיפולים קצרים ובטוחים במיוחד ואינם כרוכים בכאבים. קרני הלייזר החודרות לשכבות העור העמוקות ומעודדות את ייצורם של הקולגן והאלסטין מביאות לתוצאות נראות לעין בתוך זמן קצר.   


חדשנות פוגשת מקצועיות:

עד לפני שנים בודדות, נאלצו מטופלים רבים שביקשו מראה פנים חלק ללא קמטים מתחת לעיניים להחליקם באמצעות הליכים פולשניים כמו ניתוחים או פילינג עמוק. שיטות המילוי החדשניות אינן כרוכות בכאב שכן הליך ההזרקה כולל אלחוש מקומי. כיום, ניתן להעלים קמטים לזמנים ממושכים או זמנים קצרים על פי רצון המטופל ובהתאם לחומר המילוי המוזרק לצורך העלמת קמטי הבעה. מקצוענים ביופי:

יותר ויותר אנשים כיום מעדיפים לא להתפשר על מראה עור פנים עייף הנגרם בעקבות הגיל ובוחרים לעבור טיפולי העלמת קמטים מתחת לעיניים, כמדובר על אזור רגיש כמו הפנים שלנו, חשוב לפנות אל רופאים מומחים בתחום להם ניסיון רב, מקצועיות וידע בטיפולי אסתטיקה ויופי המקפידים על שימוש בחומרי מילוי איכותיים ובטוחים ביניהם חומצה היאלרונית איכותית ועוד. לתוצאות מושלמות זה הזמן לפנות אל רופאי מרפאות דוקטור חן בפריסה ארצית. 


תוצאות מושלמות תוך זמן קצר:

מלבד טיפולי הלייזר לצורך העלמת קמטים מתחת לעיניים וכן העלמת  קמטים בצדי העיניים, ניתן ליהנות ברשת מרפאות דוקטור חן לטיפולי אסטתיקה ויופי גם מטיפולי החלקת קמטים מתחת לעיניים וכן החלקת קמטים בצדי העיניים באמצעות הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלרונית. המזרק הכולל חומר מאלחש ומונע תחושת כאב במהלך הטיפול, מזריק את החומצה ההיאלרונית ומפזר אותה בצורה אחידה בתוך הקמט ובכך מתקבלות תוצאות מידיות ומדהימות. קמטים מתחת לעיניים ובצדי העיניים הם חלק בלתי נפרד מתהליכים העוברים על עורנו בעקבות הגיל אך אין שום סיבה להשלים אתם. רשת מרפאות דוקטור חן מביאות לך את הטיפולים החדשניים ביותר בתחום העלמת קמטים מתחת לעיניים ובצדי העיניים כך שתוכלי להשיב את המראה הצעיר והזוהר לפנייך תוך זמן קצר בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. תני לרופאים של מרפאות דוקטור חן לטפל בך יופי.    העלמת קמטים מתחת לעיניים | החלקת קמטים מתחת לעיניים | מילוי קמטים מתחת לעיניים

בחומרי מילוי האיכותיים ביותר בכל הסניפים בארץ:

ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, אשקלון, תל אביב, חולון, גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, 
כרמיאל, באר שבע, ירושלים, חיפה, קריית אתא, עפולה

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו: 
073-374-6633


logo בניית אתרים