הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת קמטים מסביב לפה | העלמת קמטים בצידי הפה | מילוי והחלקת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה
העלמת קמטים מסביב לפה | העלמת קמטים בצידי הפה | מילוי והחלקת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה

סניפים: ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, אשקלון, תל אביב, חיפה, גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, 
קריית אתא, עפולה, באר שבע, ירושלים


העלמת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה:

עם הזמן הולכים וניכרים סימני הזמן על פנינו. ההבעות שלנו מטביעות חותם על עורנו ומשאירות קמטים על המצח, סביב הפה, בין העיניים ועוד. בעידן בו המראה החיצוני הוא בעל משקל גדול במיוחד מצד אחד וטיפולי היופי והאסתטיקה הולכים והופכים יעילים ומתקדמים יותר ויותר מן הצד השני, ניתן להחזיר את הזמן לאחור ולהחזיר לעור את מראהו הזוהר והצעיר. הרופאים המומחים של רשת מרפאות דוקטור חן, מציעים לכן את המילה האחרונה בעולם טיפולי היופי והאסתטיקה. הניסיון, הידע והמוניטין הרב שצברה רשת המרפאות הופכת אותה למקום מבוקש לטיפולי העלמת קמטים בהזרקות. 


יתרונות העלמת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה:

  • מתבצע ע"י רופא מומחה, חומרי המילוי האיכותיים ביותר המשפיעים לאורך זמן הנוח למטופל.
  • תוצאות במקום בטיפול נוח ידידותי ולא פולשני.
  • חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלרונית-חומצה זאת קיימת בגוף שלנו באופן טבעי ולכן בטוחה לחלוטין-כל חומרי המילוי מאושרים משרד הבריאות.
  • מבוצע במסגרת קליניקה עם ניסיון ומיומנות בחומרים הטובים ביותר וכל זאת על מנת לאפשר לך את הטיפול והתוצאות הטובות ביותר.
  • חזרה לשיגרה כבר למחרת הטיפול.
  •  מראה צעיר ורענן נותן חיות לעור ומאפשר להחליק קמטים ביתר קלות ולעצב אזורי פנים לפי רצון המטופל.
  • בשיטה הזרקות חדשנית ומתקדמת ללא כאב מרופאים מומחים עכשיו בסניפים: תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, אשדוד,קריית חיים, כרמיאל


העלמת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה מחיר:

עלות הטיפול נקבע לפי סוג חומר המילוי וטיבו, אזורי הזרקה, וכמות המילוי אנחנו מבטחים לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר, האיכותי ביותר, מהמומחים שלנו וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש. 

העלמת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה לפרקי זמן ארוכים:  

קיימים מספר חומרי מילוי קבועים שנשארים לפרקי זמן ארוכים מאוד/לצמיתות.חומרים אלו מוזרקים בטכניקות מתקדמות על מנת לתת תוצאה מושלמת של החלקת קמטים לטווח ארוך.

העלמת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה לפרקי זמן בינוניים:
 
הם למעשה הפופולארים ביותר בתעשיית חומרי המילוי, ויש למעלה מ 50 סוגים שונים של חומרי מילוי. ולכן אופן הטיפול צריך להתבצע בידי מומחים בתחום שיודעים לקשר בין:
מיקום המילוי, סוג חומרי המילוי ואופן טכניקת ההזרקה והזמן האידיאלי למשך השפעת ההזרקה והעיצוב.
היתרון בחומרי מילוי זמניים שהם מבוססים חומרי מילוי טבעיים כגון קולגן ולא סינתטיים בניגוד לחומרי מילוי קבועים.
המשותף לכל חומרי המילוי הזמניים שהם לפרק זמן קצר עד שנה.
ויתרונם הבולט שהם נספגים בצורה מלאה ומתמזגים בצורה טבעית עם העור וכך למעשה נותנים מראה אלסטי,צעיר ורענן.

החלקת קמטים בצידי הפה:

בעבר, היו אלו ניתוחים פלסטיים פולשניים לצורך החלקת קמטים מסביב לפה. טיפולים אלו הצריכו מהמטופלים לקחת הפסקה מהחיים לכמה ימים לפחות על מנת להתאושש מהם. כיום, עם התקדמות המחקר והטכנולוגיה, תופסים את מקום הניתוחים הפולשניים, טיפולי העלמת קמטים בהזרקות. הטיפולים כוללים החדרת חומרים יעילים במיוחד כשבראשם חומצה הילארונית הקיימת באופן טבעי בגופנו ברקמות החיבור, בסחוס ובעור ולכן החדרתה לעור אינה מייצרת תופעות לוואי כלשהן או תגובות אלרגיות. טיפולי החלקת קמטים מסביב לפה הם חדשניים ומביאים לתוצאות מהירות וניכרות לעין תוך זמן קצר. 

העור חוזר לנעורים:

עם הגיל, העור מאבד את גמישותו הטבעית וצונח עם תהליכי הגרביטציה הטבעיים. לאחר גיל עשרים וחמש מתחילות רקמות העור שלנו לאבד מגמישותן. ברשת מרפאות דוקטור חן, מחזירים לך את המראה הצעיר והזוהר. הצערת תווי הפנים על ידי הזרקת חומרי מילוי כוללים העלמת קמטים מסביב לפה באמצעות מילוי לפנים המעניקים להם נפח, ממלאים את הקמטים והקמטוטים ללא צורך בהתערבות כירורגית וללא כאבים. 

העלמת קמטים בצידי הפה בדרך הקלה והמהירה ביותר:

הזרקת חומצה היאלרונית אל עור הפנים באזור הקמטים שבצידי הפה, מעודדת את ייצורם של הקולגן והאלסטין האחראים על גמישותו של העור ומעניקה לו לחות וברק. הטיפול בהזרקת חומרי מילוי ובעיקר חומצה היאלרונית לצורך החלקת קמטים מסביב לפה על ידי המומחים של רשת מרפאות דוקטור חן, הוא קצר מועד ואינו כרוך בכאבים. הוא מאפשר למטופלים לחזור לשגרה באופן מידי ללא צורך בלקיחת הפסקה מחיי היומיום העמוסים שלהם. השימוש בחומצה הילארונית לצורך העלמת קמטים מסביב לפה הוא בטוח וטבעי ומביא לתוצאות מושלמות תוך זמן קצר יחסית. 
 

עם הפנים ליופי:

קמטי ההבעה שלנו מסביב לפה נגרמים בשל הפעלת שרירי הפנים שלנו לאורך השנים וכן בשל תהליכי גרביטציה כשהסיבים האחראים לגמישות העור נחלשים וגורמים לצניחת עור הפנים שלנו מטה. טיפול פנים באמצעות הזרקת חומרי מילוי לצורך העלמת קמטים מסביב לפה, כולל חומרים טבעיים ובטוחים לשימוש. חומרי המילוי מאושרים על ידי משרד הבריאות ואינם מביאים לתופעות לוואי או אלרגיה כלשהם. אם יש לך צורך של העלמת קמטים מסביב לפה, העלמת קמטים בהזרקות הוא הטיפול הטוב ביותר עבורך. על איכות לא מתפשרים ולכן, ברשת מרפאות דוקטור חן בפריסה ארצית, מחכים לכם רופאים בעלי ניסיון וידע המבטיחים תוצאות מושלמות בדיוק כמו שחלמת. 

העלמת קמטים בצידי הפה ומסביב לפה

                                                                                                       


העלמת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה בחומצה היאלרונית למה דווקה מרכזי אתר דוקטור חן?

בתחרות הקיימת היום בתעשיה זאת,יוצרת המון שרלתנים שמתעסקים בתחום שמנסים בכל דרך אפשרית להיכנס לתחום שדורש מקצוענות ומומחיות רבה.הדרך שלהם לעשות זאת הם להשתמש בחומרי מילוי ובחומצה היאלרונית הכי זולים והכי פחות איכותיים ׁ(גם אם הם מאושרים משרד הבריאות) שלעולם לא יתנו את התוצאות המושלמות שחומרים איכותיים נותנים.
לדוגמה חומצה היאלורונית היא רב-סוכר (שרשרת סוכרים) אשר באפשרותה לספוח אליה עשרות ומאות מולקולות מים, על כל מולקולה בודדת של חומצה היאלורונית. החומצה חשובה ביותר בבריאות עורנו, מכיוון שהיא זו המעניקה לו את תכולת המים שבו. עם השנים, כאשר אנחנו מזדקנים, חל חוסר בחומצה ההיאלורונית, חלה ירידה ברמת הקולגן והאלסטין וחלה התדלדלות של שכבות שומן תת-עוריות. מה שגורם לעור הפנים שלנו להפוך לבעל מראה חסר החיים יבש, נפול ומקומט. מחקרים שנעשו בשנים האחרונות גילו, כי לחומצה ההיאלורונית ישנו תפקיד גם בעידוד יצירת הקולגן שמתחת לעור, כך שאין זה מפתיע שחלק גדול מההזרקות הנעשות כיום לצורך החלקת קמטים ופיסול הפנים עושות שימוש בחומצה זו כחומר המוזרק אל מתחת לפני העור וחומרים שאינם איכותיים עלולים לגרום אפילו נזק, ולכן חשוב מאוד להבין שאיכות החומרים היא קריטית, לתוצאה ולבריאות עורכם גם עם לפעמים יקרה במקצת.

 

טיפול החלקת קמטים בסניפינו מבוצע באמצעות חומצה היאלורונית האיכותית ביותר ותרכובות נוספות המבוססות עליה, ונעשית בהתאמה אישית לכל מטופל/ת.

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע

על העלמת קמטים בצידי הפה, הייעוץ ניתן בחינם וללא כל התחייבות המטופל.
 
 העלמת קמטים מסביב לפה | העלמת קמטים בצידי הפה | מילוי והחלקת קמטים מסביב לפה ובצידי הפה

בחומרי מילוי האיכותיים ביותר בכל הסניפים בארץ:

ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, אשקלון, תל אביב, חיפה, גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, 
קריית אתא, עפולה, באר שבע, ירושלים

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:  073-374-6633


logo בניית אתרים