הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת נימים ברגליים

העלמת נימים ברגליים - כל שיטות הטיפול המומלצות

בסניפים ב: גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה, נתניה

 

נימים ברגליים מציקים לכם? המידע המקיף ושיטות הטיפול המומלצות להסרה ללא צלקת או סימן עם תוצאות כבר בטיפול הראשון בסניף הקרוב לביתכם.


מהם נימים ברגליים?

נים נחשב לכלי הדם הקטן ביותר בגוף האדם, קוטרו נע בין 5-10 מיקרומטר בלבד והוא משמש את הגוף כצינור המעביר דם מן העורק אל הוריד. כאשר ישנו עומס על הנימים האלו, הם מתרחבים וניתן להבחין בהם, והסיבה העיקרית שאנחנו רואים את אותם קווים כחלחלים של נימים מורחבים ברגליים, היא כי הם מצויים בשכבת הדרמיס, השכבה הראשונה של העור. במרבית המקרים, אין מדובר בבעיה בריאותית, אלא בבעיה אסתטית בלבד, ולכן טיפולי הסרת נימים ברגליים מבוצעים כדבר שבשגרה בקליניקות אתר דוקטור חן ברחבי הארץ.
 

הגורמים לנימים, דליות וורידים ברגלים?

כדי לטפל בהעלמת נימים וורידים ברגליים חשוב להכיר את הגורמים להופעתם על מנת שנוכל להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר ונבין ממה הם נובעות:
 • גיל - עם הזמן הורידים והנימים מאבדים מהאלסטיות שלהם, או כתוצאה ממכה שפגעה בתפקוד שלהם.
 • הריונות - כתוצאה מלחץ תוך בטני בתקופת ההיריון בשילוב מצב הורמונלי מגביר את הופעת הנימים והתנפחות הורידים.
 • עבודה - עבודות שיש בהם צורך בעמידה ממושכת יוצרים לחץ על הרגליים והופעתם של נימים.

תסמנים וסימנים מזהים לנימים וורידים ברגליים?

מהם התסמינים והדרך הכי טובה לזהות נימים וורידים ברגליים שדורשים טיפול לפני תהליך החמרה:
 • צבע - צבע הנימים סגול או כחול כהה.
 • צורה - כאשר מדובר על נימים יש להם נטייה להתרחב ולהתפשט צורתם כרשת כורי עכביש.
 • עובי - מאפיין מאוד ורידים ברגליים כאשר מעבירים אצבע על הרגל מרגשים את בליטות היתר שלהם.
 • תחושות - לעיתים ורידים ברגליים מלווים בתחושות של כבדות, התכווצויות שרירים ונפיחות.


טיפול נימים ברגליים?

כאשר ניגשים לטיפול העלמת נימים ברגליים חשוב להתייחס אליו בשני אופנים:

 • מניעה - כאשר ההמלצות כוללות ירידה במשקל, ספורט, פעילות של הרמת רגליים מגובה האגן, הימנעות מבגדים לוחצים וצמודים ומעמידה ממושכת על הרגליים בשילוב טיפוליים טבעיים להעלמת נימים ברגליים שניתן לעשות גם בבית.
 • שיטת טיפול - כאשר ההמלצות מחולקות לשניים: לטיפול העלמת נימים ברגליים מומלץ לטפל בלייזר מאחר והשיטה הרבה פחות כואבת ופולשנית עם תוצאות תוך כדי הטיפול עצמו, ולטיפול בוורידים ההמלצה היא טיפול סקלרותרפייה שהיא היחידה שמביאה לתוצאות כאשר מדובר בהעלמת ורידים. 


כל שיטות הטיפול להעלמת נימים ברגליים:

ככול שהטכנולוגיה מתקדמת מתפתחים עוד ועוד שיטות לטיפול להעלמת נימים ברגליים, אנחנו נסרוק את כולם על מנת לעזור לכם להבין יתרונות וחסרונות של כל טיפול: 

 • העלמת נימים באמצעות לייזר- בשיטה זו, מוקרנות קרני הלייזר באופן ממוקד אל הנימים המורחבים. טיפול נקודתי זה מותיר את האזורים שמסביב לנים או לנימים הפגועים ללא פגיעה. מסיבה זו הוא מתאים להסרת נימים לאורכה של כל הרגל, ולא כמו הטיפול בגלי הרדיו, המיועד לאזור שבין המפשעה לברך.
 • העלמת נימים באמצעות גלי רדיו - גלי הרדיו מזהים אך ורק את הנימים ומטפלים בהם באמצעות חימום ממוקד שלהם, אשר מוביל לקרישת הדם באזור ולהחזרת הנימים לגודלם המקורי.  הטיפול מתאים במיוחד לנימים או ורידים בולטים באזור שבין הברך למפשעה. החזרה לשגרה המלאה חלה מספר שבועות לאחר הטיפול.
 • סקלרותרפייה - טיפול הטרשה (סקלרותרפיה, Sclerotherapy). הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת התמיסה ישירות לוורידים, התמיסה גורמת להתעבותם של דפנות הוורידים עד לחסימה מלאה. במהלך הטיפול, חש המטופל צריבה אשר תיעלם עם הזמן. המטופל שב לשגרה מלאה רק מספר שבועות לאחר הטיפול.
 • אלקטרוקואגולציה - בטיפול נצרבים נימי הדם המורחבים באמצעות מחט חשמלית. התהליך מבוצע בהרדמה מקומית של האזור, ולרוב, הוא איננו מותיר צלקות הנראות לעין.
 • העלמת נימים באמצעות IPL - גל האור חודר באופן ממוקד לעומק העור, פוגע בכלי דם המורחבים, וגורם לסגירתם והיעלמותם של כלי הדם המורחבים. מדובר בסט של שלושה טיפולים, אשר מלווים באי נעימות מקומית קלה ובאדמומיות. יש לבצע טיפול חוזר אחת לשישה חודשים עד שנה.
 • העלמת נימים ברגליים באמצעות רפואה משלימה - משינויים תזונתיים, דרך קרמים שונים וטיפולי אקופונקטורה ועד עיסוי לימפתי. חסרונן הגדול של השיטות הללו הוא בזמן שלוקח למטופל לראות תוצאות (במידה ותהיינה כאלה).
 

הטיפול האידאלי להעלמת נימים ברגליים:

אין ספק כי מכל השיטות העומדות לרשותנו כיום לטיפול העלמת נימים ברגליים טיפול בלייזר היא השיטה האידיאלית: איננו פולשני, איננו מכאיב למטופלים ולא משאיר סימנים, אין צורך בהרדמת המטופלים, הוא ממוקד והדבר הכי חשוב - תוכלו לחזור מיד לפעילותכם המלאה ולחייכם, ללא אותם "עכבישים" כחלחלים שהפריעו לכם לפניו!

הסרת נימים ברגליים באמצעות לייזר מאפשרת לכם לקבל תוצאות טובות בזמן קצר, וכל זאת - ללא השארת צלקות או סימנים באזור המטופל.
הטיפול בלייזר מתמקד אך ורק בנים המורחב המטופל והוא אינו פוגע באזור שמסביב לו. לא תצטרכו לקחת חופש מהעבודה או לסבול מכאב בזמן ההחלמה הארוך (להבדיל משיטות אחרות), החיים שלכם ממשיכים מיד בסיום הטיפול.

 יתרונות בולטים של טיפול העלמת נימים ברגליים בלייזר:
 • ללא כאב - הרופאים משתמשים במשחת אלחוש וביחידת קירור לאורך הטיפול על מנת למזער הרגשה של אי נוחות במהלך הטיפול. 
 • תוצאות - ללא צלקות ניתן לראות תוצאות כבר בטיפול הראשון לרוב על מנת להסיר את כל הנימים ברגליים נדרש טיפול אחד עד שלוש טיפולים בלבד.
 • עלויות -  מחירים משתלמים במיוחד בהשוואה לכול טיפול אחר עם תוצאות מהירות.
 • מבוצע במסגרת קליניקה -  ללא צורך בחדר ניתוח או פעילות פולשנית.
 • בטיחות ברפואה - הטיפול בלייזר מאושר כל התקניים הרפואיים של משרד הבריאות הישראלי ה FDA ו CE.
 • טיפול ייחודי - עבור הסרת נימים ברגליים לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.                                                                                                טיפול העלמת נימים ברגליים בלייזר לפני ואחרי
העלמת נימים ברגליים | הסרת נימים ברגלייםבמרכזיים הרפואיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית הטיפול מתבצע בטכנולוגיית לייזר מתקדמת ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בכמות הנימים המוסרים מהרגליים, גודלם, מיקומם ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת. תוך פחות מחצי שעה, תוכלו להיפטר מנימים שהפריעו לכם במשך שנים! ללא כאב, ללא סיכון, ללא אשפוז וללא שום תופעות לוואי נוספות!
טיפול העלמת נימים ברגליים | הסרת נימים ברגליים   
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה, נתניה

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו:
 073-374-6633
logo בניית אתרים