הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת/הסרת נימים ברגליים בלייזר ללא שום סימן או צלקת

סניפים: גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה

 

מהם נימים?

נים נחשב לכלי הדם הקטן ביותר בגוף האדם, קוטרו נע בין 5-10 מיקרומטר בלבד והוא משמש את הגוף כצינור המעביר דם מן העורק אל הוריד. כאשר ישנו עומס על הנימים האלו, הם מתרחבים וניתן להבחין בהם, והסיבה העיקרית שאנחנו רואים את אותם קווים כחלחלים של נימים מורחבים ברגליים, היא כי הם מצויים בשכבת הדרמיס, השכבה הראשונה של העור. במרבית המקרים, אין מדובר בבעיה בריאותית, אלא בבעיה אסתטית בלבד, ולכן טיפולי הסרת נימים ברגליים מבוצעים כדבר שבשגרה בקליניקות המובחרות העוסקות באסתטיקה ולא במרפאות.
 

כל שיטות הטיפול להעלמת נימים ברגליים

העלמת נימים באמצעות לייזר- בשיטה זו, מוקרנות קרני הלייזר באופן ממוקד אל הנימים המורחבים. טיפול נקודתי זה מותיר את האזורים שמסביב לנים או לנימים הפגועים ללא פגיעה. מסיבה זו הוא מתאים להסרת נימים לאורכה של כל הרגל, ולא כמו הטיפול בגלי הרדיו, המיועד לאזור שבין המפשעה לברך.
העלמת נימים באמצעות גלי רדיו - גלי הרדיו מזהים אך ורק את הנימים ומטפלים בהם באמצעות חימום ממוקד שלהם, אשר מוביל לקרישת הדם באזור ולהחזרת הנימים לגודלם המקורי.  הטיפול מתאים במיוחד לנימים או ורידים בולטים באזור שבין הברך למפשעה. החזרה לשגרה המלאה חלה מספר שבועות לאחר הטיפול.
הסרת דליות ברגליים (וכתוצאה מכך גם העלמת נימים ברגליים) באמצעות הזרקת קצף - טיפול הטרשה (סקלרותרפיה, Sclerotherapy). הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת התמיסה ישירות לוורידים, התמיסה גורמת להתעבותם של דפנות הוורידים עד לחסימה מלאה. במהלך הטיפול, חש המטופל צריבה אשר תיעלם עם הזמן. המטופל שב לשגרה מלאה רק מספר שבועות לאחר הטיפול.
אלקטרוקואגולציה - בטיפול נצרבים נימי הדם המורחבים באמצעות מחט חשמלית. התהליך מבוצע בהרדמה מקומית של האזור, ולרוב, הוא איננו מותיר צלקות הנראות לעין.
העלמת נימים באמצעות IPL - גל האור חודר באופן ממוקד לעומק העור, פוגע בכלי דם המורחבים, וגורם לסגירתם והיעלמותם של כלי הדם המורחבים. מדובר בסט של שלושה טיפולים, אשר מלווים באי נעימות מקומית קלה ובאדמומיות. יש לבצע טיפול חוזר אחת לשישה חודשים עד שנה.
העלמת נימים ברגליים באמצעות רפואה משלימה - משינויים תזונתיים, דרך קרמים שונים וטיפולי אקופונקטורה ועד עיסוי לימפתי. חסרונן הגדול של השיטות הללו הוא בזמן שלוקח למטופל לראות תוצאות (במידה ותהיינה כאלה).
 

מהלך הטיפול בלייזר

הטיפול בלייזר איננו פולשני, הוא קצר (כעשר עד עשרים דקות), איננו מצריך אשפוז וניתן לחזור לשגרת החיים מיד בתומו. בחלק מהמקרים, תתבקשו להגיע למרפאה מעט לפניו, על מנת למרוח על האזור המטופל חומצה אמינו לבולינית (ALA) אשר ממקסמת את השפעת הלייזר ומייעלת את הטיפול. 3-4 טיפולים יביאו להעלמת יותר מ-80% מהנימים המציקים לכם.
 

יתרונות טיפול בלייזר בטיפולי הסרת נימים ברגליים

אין ספק כי מכל השיטות העומדות לרשותנו כיום לטיפול בנימים ברגליים טיפול בלייזר הוא השיטה האידיאלית: איננו פולשני, איננו מכאיב למטופלים ולא משאיר סימנים, אין צורך בהרדמת המטופלים, הוא ממוקד והדבר הכי חשוב - תוכלו לחזור מיד לפעילותכם המלאה ולחייכם, ללא אותם "עכבישים" כחלחלים שהפריעו לכם לפניו!
הסרת נימים ברגליים באמצעות לייזר מאפשרת לכם לקבל תוצאות טובות בזמן קצר, וכל זאת - ללא השארת צלקות או סימנים באזור המטופל.
הטיפול בלייזר מתמקד אך ורק בנים המורחב המטופל והוא אינו פוגע באזור שמסביב לו. לא תצטרכו לקחת חופש מהעבודה או לסבול מכאב בזמן ההחלמה הארוך (להבדיל משיטות אחרות), החיים שלכם ממשיכים מיד בסיום הטיפול.
בטיפול הסרת נימים בפנים באמצעות לייזר במרפאת ד"ר חן, תוכלו ליהנות מהשיטה המשוכללת ביותר, המבוצעת בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר קרן אור טיפול שהוכח כטיפול היעיל ביותר להסרת נימים ברגליים,בטכנולוגיית לייזר מבוקרת,הלייזר 
מתמקד בשורש הנימים כך שהם נעלמים במהלך הטיפול. אין צורך להכנה מיוחדת לפני הטיפול או אחריו,ואין תופעות לוואי. 
לרוב מספיק טיפול אחד בלבד. 
 מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
  • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
  • התוצאות המהירות ביותר להסרת נימים ברגליים לרוב נע בטיפול אחד בלבד עד שניים בלבד.
  • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל אזור הנימים).
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול מרפאתי מהיר ויעיל שאינו פולשני,בטכנולוגיית לייזר מהדור החדש ללא כאב.
  • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום סימן או צלקת.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול של הסרת נימים ברגליים.
  • טיפול ייחודי עבור הסרת נימים ברגליים לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.
הטיפול מתבציע בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה, ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בכמות הנימים המוסרים מהרגליים, גודלם, מיקומם ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת. תוך פחות מחצי שעה, תוכלו להיפטר מנימים כחלחלים שהפריעו לכם במשך שנים! ללא כאב, ללא סיכון, ללא אשפוז וללא שום תופעות לוואי נוספות!
 

                                                                                                טיפול העלמת נימים ברגליים לפני ואחרי
העלמת נימים ברגליים | הסרת נימים ברגליים
טיפול העלמת נימים ברגליים | הסרת נימים ברגליים   
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:   073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט