הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת/הסרת נימים בפנים בלייזר ללא שום סימן או צלקת

סניפים: גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה
 


מהו קופרוז?

הנימים הם כלי הדם הקטנים ביותר בגוף האדם, קוטרם נע בין חמישה עד עשרה מיקרומטר בלבד והם משמשים את הגוף כצינורות המעבירים דם מן העורק אל הוריד. לקופרוז, אותם נימים אדמדמים שאנחנו פוגשים על פנינו, ישנן סיבות רבות ומגוונות. גנטיקה, עור דק ונוטה לשקיפות, שינויים הורמונאליים, תרופות שונות, מאכלים מתובלים, שתיית אלכוהול, שהייה באזור מחומם יתר על המידה ועוד סיבות רבות, גורמות לעומס דם על הנימים האלה. וכאשר ישנו עומס על נימים הם מתרחבים וניתן להבחין בהם, מכיוון שהם מצויים בשכבת הדרמיס, השכבה הראשונה של העור. חלק משיטות הסרת נימים המתאימות לנימים ברגליים אינן מתאימות לטיפולי העלמת נימים בפנים, מאחר והנימים קרובים מאד לעור הפנים העדין וטיפול בהזרקות, למשל, עלול לגרום לצלקות.

כל שיטות טיפול הסרת נימים בפנים

הסרת נימים באמצעות לייזר- בטיפול בלייזר, מוקרנת קרן הלייזר באופן ממוקד אל הנימים המורחבים. הטיפול הנקודתי מותיר את האזורים שמסביב לנים או לנימים הפגועים ללא פגע, ולכן, הוא מתאים במיוחד לטיפול במקרים של הסרת נימים בפנים.
אלקטרוקואגולציה - צריבת נימי הדם המורחבים באמצעות מחט חשמלית. התהליך מבוצע בהרדמה מקומית של האזור, ולרוב, הוא איננו מותיר צלקת נראית לעין.
הסרת נימים באמצעות IPL - גל האור חודר באופן ממוקד לעומק העור, פוגע בכלי דם המורחבים, וגורם לסגירתם והיעלמותם של כלי הדם המורחבים. מדובר בסט של שלושה טיפולים, אשר מלווים באי נעימות מקומית קלה ובאדמומיות. יש לבצע טיפול חוזר אחת לשישה חודשים עד שנה.
אלקטרופוריישן - אלקטרודה אשר מפיקה זרם חשמלי חלש ומאפשרת להחדיר אל שכבת העור חומרים טיפוליים התורמים לכיווץ כלי הדם.
העלמת נימים בפנים באמצעות גלי רדיו - גלי הרדיו מתייחסים אך ורק לנימים ומטפלים בהם באמצעות חימום ממוקד שלהם. דבר אשר מוביל לקרישת הדם באזור ולהחזרת הנימים לגודלם ולמצבם המקורי.
תכשירים דרמו-קוסמטיים (למשל רוביאלין) - עבור רובם לא נדרש מרשם רופא. התכשירים מסוג זה מונעים את התרחבותם של נימי הדם, מווסתים את טמפרטורת העור על ידי קירור שלו ומפחיתים את הדלקתיות.
העלמת נימים בפנים באמצעות רפואה משלימה - שינויים תזונתיים, קרמים שונים, טיפולי אקופונקטורה, עיסוי לימפתי וכן הלאה. חסרונן הגדול הוא בזמן שלוקח לראות תוצאות (אם בכלל הן קיימות).

מהלך הטיפול בלייזר

טיפול בלייזר איננו פולשני, אורכו כעשר עד עשרים דקות, איננו מצריך אשפוז והמטופל/ת יכולים לחזור לשגרת חייהם מיד בתומו. בחלק מהמקרים, תתבקשו להגיע למרפאה מעט לפני הטיפול, כדי למרוח על האזור המטופל חומצה אמינו לבולינית (ALA) שממקסמת את השפעת הלייזר ומייעלת את הטיפול. שלושה עד ארבעה טיפולים יביאו להעלמת יותר מ-80% מהנימים הקיימים והמציקים לכם.תוצאות לפני ואחרי העלמת נימים בפנים

העלמת נימים בפנים | הסרת נימים בפנים

העלמת נימים בפנים | הסרת נימים בפנים

יתרונות טיפול בלייזר בטיפולי הסרת נימים בפנים

מבין כל שיטות הטיפול בנימים בפנים שפירטנו, טיפול בלייזר נחשב לשיטה אידיאלית: הוא איננו נעשה באופן פולשני, הוא איננו כואב או מותיר צלקות, המטופל/ת אינם מורדמים, הוא ממוקד ואיננו פוגע באזורים שמסביב לנימים המורחבים והדבר החשוב ביותר - מיד לאחריו, תוכלו לחזור לחייכם הרגילים, ללא אותם "עכבישים" אדמדמים שהפריעו לכם לפניו!

הסרת נימים באף באמצעות לייזר מאפשרת לכם לקבל תוצאות טובות בזמן קצר, וכל זאת - ללא השארת צלקות או סימנים באזור המטופל.
הטיפול בלייזר מתמקד אך ורק בנים המורחב המטופל והוא אינו פוגע באזור שמסביב לו. לא תצטרכו לקחת חופש מהעבודה או לסבול מכאב בזמן ההחלמה הארוך (להבדיל משיטות אחרות), החיים שלכם ממשיכים מיד בסיום הטיפול.
כפי שניתן לראות, מבין כל שיטות הטיפול בנימים בפנים שפירטנו, הטיפול בלייזר נחשב לשיטה האידיאלית: הוא איננו פולשני, איננו כואב ולא משאיר צלקות, הוא איננו מחייב את המטופל בהרדמה, הוא ממוקד ואיננו פוגע באזור שמסביב לנימים המורחבים. בטיפול הסרת נימים בפנים באמצעות לייזר במרפאת ד"ר חן, תוכלו ליהנות מהשיטה המשוכללת ביותר, המבוצעת בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר קרן אור טיפול שהוכח כטיפול היעיל ביותר להסרת נימים בפנים,בטכנולוגיית לייזר מבוקרת,הלייזר 
מתמקד בשורש הנימים כך שהם נעלמים במהלך הטיפול.אין צורך להכנה מיוחדת לפני הטיפול או אחריו,ואין תופעות לוואי. 
לרוב מספיק טיפול אחד בלבד. 
 מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
  • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
  • התוצאות המהירות ביותר להסרת נימים בפנים לרוב נע בטיפול אחד בלבד.
  • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל אזור הנימים).
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול מרפאתי מהיר ויעיל שאינו פולשני,בטכנולוגיית לייזר מהדור החדש ללא כאב.
  • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום סימן או צלקת.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול של הסרת נימים בפנים.
  • טיפול ייחודי עבור הסרת נימים בפנים לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.  
בהסרת נימים בפנים בלייזר במרפאת ד"ר חן, תוכלו ליהנות מהטיפול המשוכלל ביותר, המבוצע בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפולים מסוג זה ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בכמותם של הנימים המוסרים מהפנים, גודלם, מיקומם ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת. תוך פחות מחצי שעה, תוכלו להיפטר מאותם נימים אדמדמים שהפריעו לכם במשך שנים! וזאת - ללא כאב, ללא סיכונים וללא צורך באשפוז!

טיפול העלמת נימים בפנים | הסרת נימים בפנים  
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

 גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:     073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט