הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת / הסרת נימים באף בלייזר ללא שום סימן או צלקת

סניפים: גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה

 


נימים באף ומה אתם יכולים לעשות בקשר לכך?

נימים נחשבים לכלי הדם הקטנים ביותר בגוף שלנו וקוטרם נע בין חמישה לעשרה מיקרומטר. הדם מגיע אל הנים מהעורק וממנו, ממשיך לווריד. הנימים בפנים, ככל נים אחר בגוף, עלול להתרחב ממגוון גדול של סיבות החל מגנטיקה, דרך הרגלי תזונה קלוקלים ומנהגים גרועים כמו עישון ושתייה של אלכוהול וכלה בחשיפה למקור חום או קור ישיר. אמנם, מדובר בבעיה אסטטית בלבד, ולא במחלה או במצב רפואי כלשהו, אבל כאשר הנימים האדומים מרשתים כקורי עכביש את בסיס אפכם או על קצהו, אתם מגלים שאסטטיקה הינה דבר חשוב לא פחות מבריאות, והגיע הזמן לחשוב על הסרת נימים באף בדרך הבטוחה והמהירה ביותר.
 

שיטות טיפול העלמת נימים באף

נימים מורחבים באזור הפנים (קופרוז, רוזציאה או נימים המופיעים על האף) יטופלו באמצעים שונים לגמרי ועדינים הרבה יותר מנימים המופיעים במקומות אחרים בגוף. לא רק בגלל שמדובר בעור עדין יותר, אלא גם מכיוון שמדובר באזור בו כל צלקת הנגרמת מטיפול רשלני או טיפול פולשני עלול לכער את הפנים ולהסב למטופל חוסר ביטחון עצמי רב עוד יותר מזה שבגללו הגיע לטיפול מלכתחילה. ישנם טיפולים, לדוגמה העלמת נימים באף באמצעות גלי רדיו, אשר מתאימים למקרים בהם הנימים ממוקמים במקומות אחרים, והם לא יתאימו לנימים באזור הפנים או האף. גישות טיפול אחרות, כמו העלמת נימים בלייזר, מאפשרות טיפול בנימים בכל חלקי הגוף. גם כיום, לאחר ההתפתחויות הטכנולוגיות שחלו בתחומי הטיפול האחרים, עדיין נחשבת הסרת נימים באף בלייזר לטכנולוגיה האולטימטיבית לטיפול באזור העדין הזה.
 

מהלך הטיפול בלייזר

טיפול הסרת נימים באף הוא טיפול עדין ולא טיפול פולשני, אורכו כעשר עד עשרים דקות, והוא איננו מצריך אשפוז, כך שתוכלו לשוב לשגרת חייכם מיד עם סיומו. במרבית המקרים, בשלושה עד ארבעה טיפולים ייעלמו יותר מ-80% מהנימים המורחבים באזור המטופל.
 
העלמת נימים באף | הסרת נימים באף

יתרונות טיפול בלייזר בעת הסרת נימים באף

הסרת נימים באף באמצעות לייזר מאפשרת לכם לקבל תוצאות טובות בזמן קצר, וכל זאת - ללא השארת צלקות או סימנים באזור המטופל.
הטיפול בלייזר מתמקד אך ורק בנים המורחב המטופל והוא אינו פוגע באזור שמסביב לו. לא תצטרכו לקחת חופש מהעבודה או לסבול מכאב בזמן ההחלמה הארוך (להבדיל משיטות אחרות), החיים שלכם ממשיכים מיד בסיום הטיפול.
כפי שניתן לראות, מבין כל שיטות הטיפול בנימים באף שפירטנו, הטיפול בלייזר נחשב לשיטה האידיאלית: הוא איננו פולשני, איננו כואב ולא משאיר צלקות, הוא איננו מחייב את המטופל בהרדמה, הוא ממוקד ואיננו פוגע באזור שמסביב לנימים המורחבים והכי חשוב - מיד לאחריו, תוכלו לחזור לפעילות מלאה ולחייכם הרגילים, ללא אותם "עכבישי-נימים" שהפריעו לכם לפניו! 
בטיפול הסרת נימים באף באמצעות לייזר במרפאת ד"ר חן, תוכלו ליהנות מהשיטה המשוכללת ביותר, המבוצעת בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר קרן אור טיפול שהוכח כטיפול היעיל ביותר להסרת נימים באף,בטכנולוגיית לייזר מבוקרת,הלייזר 
מתמקד בשורש הנימים כך שהם נעלמים במהלך הטיפול.אין צורך להכנה מיוחדת לפני הטיפול או אחריו,ואין תופעות לוואי. 
לרוב מספיק טיפול אחד בלבד. 
 מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
  • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
  • התוצאות המהירות ביותר להסרת נימים באף לרוב נע בטיפול אחד בלבד.
  • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל אזור הנימים).
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול מרפאתי מהיר ויעיל שאינו פולשני,בטכנולוגיית לייזר מהדור החדש ללא כאב.
  • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום סימן או צלקת.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול של הסרת נימים באף.
  • טיפול ייחודי עבור הסרת נימים באף לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות. 
  • העלמת/הסרת נימים באף בלייזר ללא שום סימן או צלקת 
בעת העלמת נימים באף במרפאת ד"ר חן, תזכו בטיפול בשיטה המשוכללת ביותר, בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX, או אייקון פלומר הנחשבים לקדמת הטכנולוגיה בתחום ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, וזאת, בהתחשב במצב הנימים, מיקומם, שטחם ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת. תוך פחות מחצי שעה וללא שום כאבים, תוכלו להיפטר מנימים מורחבים שעיטרו את אפכם וליוו אתכם במשך הרבה שנים! וזאת - בלי סיכון, ללא הצורך בהרדמה או באשפוז וללא תופעות לוואי!טיפול העלמת נימים באף | הסרת נימים באף 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:

 גבעתיים, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד,
תל אביב, הרצליה, באר שבע, עפולה, חיפה

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:      073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט