הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת קעקועים בלייזר FONTA QX בכל הארץ

הסרת קעקועים ללא צלקות
סניפים ב:  גבעתיים, ראשון לציון, כפר סבא, באר שבע, חיפה, אשדוד, עפולה, נתניה, תל אביב


הסרת קעקועים ללא צלקות - זה אפשרי! 


בשנים עברו – לא הייתה אפשרות להסיר קעקועים מהגוף. גם אם לא אהבתם יותר את הקעקוע – נאלצתם להתמודד אתה עד מאה ועשרים. היום המצב שונה. היום כבר אפשר להסיר את הקעקוע באמצעים מיוחדים, מהירים ויעילים כאשר העור נשאר חלק לגמרי ללא כל צלקות. איך זה נעשה?
עד לא מזמן ידענו כי אם בחרנו בקעקוע כלשהו על הגוף, הרי שהחלטנו לשאת אותה על גופנו עד מאה ועשרים. היום, עם הטכנולוגיות המתפתחות בתחום הלייזר ניתן בהחלט להתחרט ולבצע הסרת קעקועים ללא צלקת כאשר העור חוזר למראה המקורי שלו ללא כל מזכרת.
הסרת קעקועים ללא כאב
ישנם מקרים רבים אשר בהם נמאס לבעל הקעקוע מהקעקוע שהוא נושא על גופו. זה יכול להיות בעקבות חזרה בתשובה אבל לא רק. גם כאשר האדם התבגר וכבר לא מתחבר כלל לקעקוע שבחר בצעירותו או כאשר הקעקוע מפריע לו מבחינה אסתטית, אזי כבר אין יותר צורך לנסות להיפטר באמצעים לא בטוחים לצורך הסרת הקעקוע כפי שהיה בעבר. בהעדר אמצעים, נהגו אנשים לשרוף את העור או לשפשף את השכבה העליונה של העור כאשר ברור כי מדובר באמצעים ממש לא בטוחים ואף מזיקים לעור. כיום אפשר לפנות אל מכון רפואי מקצועי המציע את השירות של הסרת קעקועים ללא צלקות וליהנות מטיפול אפקטיבי ויעיל במיוחד וללא כל סיכונים.
הסרת קעקועים ללא צלקות מחיר ששווה לשלם!
אז הבנו שווה לשלם מחיר על הסרת הקעקוע וליהנות מטיפול אפקטיבי ויעיל במיוחד. השאלה היא אל מי הכי כדאי לפנות ועל מי נוכל באמת לסמוך. כאן חשוב לדעת כי הבחירה במכון המקצועי והמתאים ביותר זוהי בחירה קריטית וחשובה ביותר ולא נוכל בשום אופן להתפשר על כך. מקום שאינו מציע את אנשי המקצוע בעלי הידע והניסיון המקצועי בתחום -  אינו מקום מתאים ולא תוכלו לסמוך עליהם שיבצעו את העבודה באופן בטוח ומושלם.
אז פנו אל המומחים של דוקטור חן, בררו  את כל הנושא של הסרת קעקועים מחיר ותיהנו משירות מושלם של הסרת הקעקוע מבלי שתישאר על עורכם כל זכר.

הסרת קעקועים ללא צלקות בטכנולוגיה FOTONA QX MAX ?

ראשית, בשל דרך הפעולה של הלייזר: קרן הלייזר מפרקת את הקשר של הפיגמנטים בתת-עור ומפרידה אותם מהחלבונים, כך שצבעי הדיו של הקעקוע פשוט מתמוססים.

שנית, בשל צמצום הסיכונים הנלווים לתהליך. לא מדובר בתהליך ניתוחי: הסרת קעקועים בלייזר מתבצעת לאחר אלחוש העור באופן מקומי בלבד!

שלישית, באופן מפתיע, התוצאות המושגות בעת הסרת קעקועים בלייזר בקעקועים הכוללים צבעים כהים (אפור, שחור, כחול, ירוק כהה) טובות בהרבה יותר מאלה שבצבעים הבהירים. כך שהסרת קעקוע בלייזר משיגה תוצאות טובות גם בקעקועים כהים, אשר בעבר לא ניתן להסירם ולקבל תוצאות אסתטיות, או אפילו סבירות במראן.

רביעית, מדובר בשלושה עד שבעה טיפולים לרוב האורכים עד 15 דקות, כאשר בין הטיפולים הגוף ממשיך לפרק את הדיו ולשקם את האזור. אין צורך בזמן החלמה ממושך, אין צלקות שהן תוצאה של ניתוח וניתן לשוב לחייכם הרגילים מיד לאחר הטיפול.

אם כן, הסרת קעקועים בלייזר בטכנולוגיה FOTONA QX MAX נחשבת כיום לשיטה הבטוחה, המהירה והיעילה ביותר להסרת קעקועים בכל גודל, בכל צבע ומכל אזור בגוף. 

   

הסרת קעקועים ללא צלקות התהליך הטיפולי  

הטיפול בלייזר הוא טיפול נקודתי ללא זמן החלמה,ללא ניתוח.  
בפרוצדורה זאת מטשטשים את הרקמה הפגומה על ידי קרן אור המסירה שכבת עור דקה סביב הקעקוע.  
בטיפול הסרת קעקועים בלייזר במכשיר פוטונה קיו אקס מקס ניתן להוריד את כל צבעי הקעקועים, והתוצאה האסתטית המתקבלת זהה על כל צבעי העור, ללא מגבלה.
הפולסים שמעביר FOTONA QX MAX בתהליך הטיפולי כל כך מהירים שאין פגיעה בעור והטיפול איננו גורם לצלקות או לפיגמנטציה.
כמות הטיפולים במכשיר משתנה ונקבעת בהתאם למיקום הקעקוע, צבעי הקעקוע, כמותם ואיכותה של הדיו בה נעשה שימוש.
יכולת המיקוד של FOTONA QX MAX היא גבוהה מאד, ולכן, ניתן להגיע איתו לתוצאות טובות ואסתטיות גם באזורים רגישים, אשר בשיטות אחרות וגם במכשירים אחרים לא ניתן להגיע אליהן.
הטיפול במכשיר לייזר FOTONA QX MAX נחשב למתקדם וליעיל בעולם והתוצאות המתקבלות ממנו הן מושלמות.  
בשיטה ייחודית ומתקדמת זאת ניתן לטפל טיפול ממוקד ביחידות מיקרוסקופיות של אחד חלקי מיליארד מה שמאפשר לעבוד בצורה מדויקת ואסתטית על הקעקוע גם באזורים רגישים ולהגיע לתוצאות מדהימות בלי סימנים או צלקות.אורך הגל בטכנולוגיית FONTA QX MAX תומכת ומאפשרת הסרת כל סוגי הצבעים של הקעקוע זהו הדגם האחרון שפותח בסוגו בעולם שמביא לתוצאות הטובות ביותר.  


אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת קעקועים ללא צלקות בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.
הסרת הקעקועים בסניפינו מבוצעת במכשיר לייזר מדגם   FOTONA QX MAX,  בהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בגודלו של הקעקוע, צבעיו, עומקו וצבע העור של המטופל/ת.
סרטון המראה את תוצאות הסרת קעקועים ללא צלקות בלייזר במכשיר FOTONA הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 
הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 
הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 
הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 
הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 
הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 
הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות  

הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות 
הסרת קעקועים לפני ואחרי ללא צלקות

 


הסרת קעקועים | הסרת קעקועים בלייזר ללא צלקות 

בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  

 גבעתיים, ראשון לציון, באר שבע, חיפה, אשדוד, עפולה, נתניה, תל אביב

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633


 


טואול - בניית אתרים