הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע   הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע
בטכנולוגיית Fotona starwalker
מחפשים הסרת קעקועים בבאר שבע? הכירו את טכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם Fotona starwalker שנותנת תוצאות מדהימות במינימום טיפולים מקסימום תוצאות ועכשיו במחירים חסרי תקדים!

אם עשיתם קעקוע כשהייתם צעירים יותר והיום אתם מביטים בו ומתחרטים, חשוב שתדעו שהכל הפיך! הכירו את הטכנולוגיות המתקדמת ביותר בעולם להסרת קעקועים בלייזר מבית פוטונה סטארווקר, המכשיר היקר ביותר בעולם בשירות האסתטיקה והיופי, (בעלי התקנים המחמירים בעולם הרפואה מאושרים על ידי ה-FDA ה-CE ומכון התקנים). טכנולוגיות לייזר אלו, פועלות באמצעות גלים אקוסטיים ולא באמצעות חום מוגבר ולכן, הם בטוחים ביותר. המכשירים המתקדמים, פועלים בטכנולוגית "פיקו שנייה", המפרקת את הקעקועים לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה, אותם מסלק הגוף בצורה טבעית. היתרון הבולט של טכנולוגיות חדשניות אלו, הנו היכולת להסיר קעקועים וגווני קעקוע אשר טכנולוגיות קודמות וישנות יותר לא הצליחו להסיר וזאת, בזמן קצר מאוד ללא תופעות לוואי, ללא כאבים וללא צלקות. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים בהצלחה קעקועים בכל צבע וגוון באמצעות הטכנולוגיות שהן המילה האחרונה בעולם המביאות לתוצאות מושלמות. 

כיצד מתבצעת הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע בטכנולוגיית Fotona Starwalker ?

הסרת קעקועים בלייזר מתבצעת באמצעות קרן לייזר המופקת מהמכשיר, חודרת מבעד לשכבת העור העליונה ומגיעה אל השכבה בה נמצאים הפיגמנטים של הדיו המרכיב את הקעקוע. הקרן מפרקת את הקשר בינם לבין החלבונים וצבעי הדיו מתמוססים, נספגים ונטמעים ברקמות אשר מסביב לקעקוע. הטיפול אינו פולשני והוא מבוצע לאחר אלחוש העור באמצעות משחה, במריחה מקומית ללא צורך בהרדמה. שיטה זו נחשבת לטיפול המתקדם מסוגו בעולם וליעיל ביותר בהשוואה לכל שיטה אחרת של הסרת קעקועים אחרת וזאת, הודות לכך שהיא מאפשרת לחדור לעומק הפיגמנט ולכל הגוונים והסוגים שלו ולהסירם מן השורש. 

כל היתרונות של הסרת קעקועים בבאר שבע בטכנולוגיית Fotona Starwalker:

 •  הטכנולוגיה המתקדמת בעולם – מאפשרת לקרן הלייזר לפרק את הקשר של הפיגמנטים ולהפריד אותם מהחלבונים כך שצבעי הדיו מהם נוצר הקעקוע, יתמוססו ויסולקו מהגוף באופן טבעי. 
 •   טיפול קצר – עוצמת הפולס בטכנולוגית הלייזר של Fotona Starwalker היא חזקה פי 3 מכל טכנולוגיה ישנה ומביאה לתוצאות המהירות ביותר במינימום טיפולים. 
 •   ללא צלקות – טכנולוגיות הלייזר המתקדמות, מבוססות על פולס רגעי במהירות של 1 חלקי טריליונית שניה ולכן, לא יוצרת צלקות או כוויות והפגיעה שלה בעור אינה מורגשת. 
 •   זמן החלמה קצר – חזרה לשגרה אפשרית מיד עם סיום הטיפול. 
 •   מאושר בכל תקני הבטיחות העולמיים – טכנולוגיות הלייזר המתקדמות, מאושרות בכל תקני הבריאות העולמיים ומבטיחות תוצאות מהירות ביותר בזמן קצר ביותר. 
 •   מינימום תופעות לוואי - טיפול הלייזר כרוך בכאב מינימלי שכן מדובר בתהליך לא פולשני. .
 •  ללא כאבים – משחת אלחוש במקום המטופל, מונעת תחושת כאב (הלייזר אינו פוגע בשכבת העור הפנימית ולכן, ישנה תחושת עקצוץ בלבד ללא כאבים). 
 •   הסרת כל גווני הקעקוע – לטכנולוגית Fotona Starwalker אורכי גל שונים. התאמת אורך הגל לגוון הקעקוע מאפשרת את הסרת כל גווניו הן הכהים והן הבהירים שטכנולוגיות קודמות לא יכולות היו להסיר. 
 •    תוצאות מושלמות – הטיפול בלייזר, מאפשר הסרת קעקועים לצמיתות עד לרמת בהירות המוחקת לחלוטין את הקעקוע ולא ניתן להבחין בו עוד. 
 •   מספר טיפולים קצר – טכנולוגיות הלייזר יעילות פי 3 מכל טכנולוגיה אחרת הקיימת ולכן, מספר הטיפולים מתקצר משמעותית. 
 •  מחיר אטרקטיבי –  מספר הטיפולים הקצר הנדרש לצורך הסרת קעקועים בלייזר, מאפשר  חיסכון כספי משמעותי. 
הסרת קעקועים בבאר שבע

הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע – מחיר:

הסרת קעקועים בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם, מאפשרת הגעה לתוצאות מושלמות במספר טיפולים קצר. בין המאפיינים המשפיעים על כמות הטיפולים והמחירים:
 • סוג הדיו ואיכותו – ככל שאיכות הדיו המרכיבה את הקעקוע גבוהה יותר וצפופה יותר, יידרש מספר טיפולים גדול יותר על מנת להסיר את פיגמנט הצבע מן השורש. 
 • גווני הקעקוע – גוונים בהירים כגון טורקיז, ירוק או כתום בהיר, צהוב ולבן, הם הקשים ביותר להסרה ורק טכנולוגיות PICOWAY ו- FOTONA QX MAX ניתן לטפל ולהסיר גוונים אלו ביעילות. 
 • עומק הקעקוע – ככל שהדיו שקוע עמוק יותר בעור, כך תהיה הסרתו קשה יותר הסרתו של הפיגמנט מן השורש. 
 • מיקום הקעקוע בגוף – אזורים רגישים בגוף, דורשים טיפול עם פולסים באנרגיה נמוכה יותר וזאת, על מנת שלא לפגוע בעור. 
 • גיל הקעקוע ודרגת השחיקה שלו – ישנם קעקועים הדוהים עם הזמן וכך, קל יותר להסירם. 
 • צבע עורו של המטופל  – טכנולוגית PICOWAY מאפשרת הסרת קעקועים יעילה ומהירה גם אצל אנשים בעלי עור כהה. 
 • מחיר הסרת קעקועים – מחיר הסרת קעקוע קטן: 150 ₪ - 400 ₪ לטיפול. הסרת קעקוע בינוני : 400 ₪ - 800 ₪ לטיפול, הסרת קעקוע גדול: 800 ₪ - 1,500 ₪ לטיפול. (ברכישת סדרת טיפולים ניתנת הנחה משמעותית). 

שאלות ותשובות אודות הסרת קעקועים בלייזר:


 • האם הסרת קעקועים בלייזר מותירה צלקת בעור ?
 • אחד מהיתרונות הבולטים של טכנולוגיות Fotona Starwalker היא העובדה שהם אינן פוגעות בשכבת העור הפנימית ולכן אינה משאירה צלקת. לטכנולוגיות אלו כל אישורי הבטיחות הרפואית והן מאושרות על ידי ה-FDA ה- CE ומשרד הבריאות הישראלי. 

 • האם טכנולוגיות הלייזר מעלימות את הקעקוע לחלוטין?
 • טכנולוגיות הלייזר המתקדמות, פועלות ב-3 אורכי גל שלכל אחד מהם התאמה לסוג הגוון הספציפי שבקעקוע. לרוב, ייעלמו הקעקועים לחלוטין ולעיתים, יגיעו לרמת בהירות שלא ניתן יהיה להבחין כלל כי היה במקום קעקוע. 

 • האם כל גווני הקעקוע ייעלמו בצורה זהה ? 
 • ישנם צבעים כהים כגון: שחור, חום, כחול כהה ואדום, הנעלמים בצורה מהירה יותר מכל צבע אחר מאחר ובצבעים כהים, מצליחה אנרגיית הלייזר לקלוט אותם וכן לפרק אותם בצורה קלה יותר לעומת צבעים בהירים כגון: כתום, כחול בהיר, ירוק וטורקיז הדורשים יותר טיפולים לצורך הסרתם. 

 • באיזו תדירות מתבצעים טיפולי הסרת קעקועים בלייזר?
 • בשלבים הראשונים, יתבצע הטיפול פעם בחודש. לאחר מכן ניתן לרווח את תדירות הטיפולים לפעם בחודש וחצי. הכל בהתאם לתוצאות המתקבלות ולתגובת העור לטיפול. 

 • מתי ניתן יהיה לראות תוצאות?
 • התוצאות יתחילו להיראות כבר בטיפול הראשון אך הם יהיו תלויות בפרמטרים משתנים כגון : צבע הקעקוע, גודלו, עומקו, גוון עורו של המטופל וסוג הדיו ממנו מורכב הקעקוע. 

 • האם ניתן להסיר רק חלק מהקעקוע או לטשטש אותו ?
 • מטופלים רבים, מבקשים לטשטש את הקעקוע על מנת ליצור קעקוע נוסף על גבי הקעקוע המקורי. כמו כן, במקרים רבים מבקשים המטופלים להסיר רק חלק מן הקעקוע. טכנולוגיות הלייזר המתקדמות, מאפשרות הן טשטוש הקעקוע והן את הסרתו החלקית. 

הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע - הטכנולוגיה המתקדמת בעולם ליד ביתך:

המרכז המתקדם ביותר להסרת קעקועים נמצא בבאר שבע, המומחים של אתר דוקטור חן, מבצעים טיפולי הסרת קעקועים באמצעות טכנולוגיות הלייזר Fotona Starwalker המתקדמת בעולם המביאות לתוצאות מהירות, ללא צלקות ועם אי נוחות מינימלית לאורך הטיפול וזאת, במחירים אטרקטיביים במיוחד. הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שכבר הסירו קעקועים בהצלחה. המטפלים המומחים של אתר דוקטור חן, מלווים אתכם משלב הייעוץ ועד לתוצאה הסופית כולל הדרכה והנחיות לכל שלב ושלב לאורך הטיפול וזאת, על מנת שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר של טיפול הסרת הקעקוע ללא סימן או צלקת. 


אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בבאר שבע תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על סוגי הטיפולים הקיימים של הסרת קעקועים בבאר שבע הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.
הסרת הקעקועים בסניפינו בבאר שבע מבוצעת במכשיר לייזר המתקדם בעולם בהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בגודלו של הקעקוע, צבעיו, עומקו וצבע העור של המטופל/ת.
 

 הסרת קעקוע בלייזר באר שבע  
 בטכנולוגיה המתקדמת בעולם  
  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו: 073-3746633
הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 
הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 
הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 
הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 
הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 
הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 
הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע  

הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע 
הסרת קעקועים לפני ואחרי בבאר שבע

 


הסרת קעקועים | הסרת קעקועים בלייזר 

בטכנולוגיה הכי מתקדמת בבאר שבע

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633


 


logo בניית אתרים