אתר דוקטור חן 

הינו מרכזים אסתטיים קוסמטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות נגעי עור, קעקועים,  וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת קעקועים בלייזר | הסרת קעקוע בלייזר | העלמת קעקועים בלייזר
הסרת קעקועים בלייזר
סניפים ב: גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, חיפה, אשדוד, פתח תקוה, באר שבע, נתניה,
אריאל, עפולה, חצור הגלילית  

טיפול מתבצע בטכנולוגיות לייזר FOTONA QX MAX ו PICOWAY המתקדמים בעולם

 

החלטתם להסיר את הקעקוע? לפני שאתם מסתערים על תחילת התהליך ומתחילים לערוך בדיקות והשוואת מחירים יש מספר דברים שאתם צריכים לדעת על הטיפול של הסרת קעקועים,
אנחנו ננסה לעשות לכם סדר וניתן לכם תמונה יותר ברורה על תחילת התהליך, כך שהתמונה הכללית תהיה לכם הרבה יותר ברורה על מנת שתעשו את הבחירה הטובה והמושכלת עבורכם.
מתחילים...

איך בוחרים מרכז אסתטי להסרת קעקועים:

 • האם למכשיר הלייזר יש אישורי FDA ואישורי בטיחות נדרשים לטיפול בהסרת קעקועים.
 • האם טיפול הסרת קעקועים מתבצע בידי אדם שהוסמך לכך ועבר הדרכה נדרשת.
 • באיזו טכנולוגיית לייזר משתמשים : טכנולוגיות לייזר כגון Picoway או Fotona qx max הם המכשירים המתקדמים ביותר והיקרים בעולם רק קליניקות שמתמחות בתחום יחזיקו אותם.
 • האם המטפל במרכז זמין וקרוב לכל לסוגי השאלות, המעקב וטיפולי ההמשך.
 • מחיר: ככל שטכנולוגיית הלייזר מתקדמת יותר מספר הטיפולים היה מועט יותר וביחס ישר המחיר.

מרכזי דוקטור חן הם מרכזים המתמחים בתחום הסרת הקעקועים ברמה הגבוה ביותר עם טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם, הטיפול מתבצע ע"י טובי המומחים בתחום, בטכנולוגיה החדשנית ביותר של Fotona qx max ו Picoway.
טכנולוגיות אלו מאפשרות לקבל את התוצאות הטובות ביותר בתחום הסרת הקעקועים בלייזר והן המילה האחרונה בתחום!
טכנולוגיית לייזר מתקדמת אלו מאפשרות לכם להסיר את הקעקועים בכל הצבעים כולל צבעים "עקשניים" כגון: אדום, כחול, ירוק, לבן ועוד...
שיטת הסרת הקעקועים בקליניקות של מרכזי דוקטור חן היא הבטוחה והמקצועית ביותר, כמות הטיפולים תלויה בגודלו של הקעקוע ובטיבו, לרוב נדרש בין 4-8 טיפולים בלבד 
שיביאו להעלמתו המוחלטת של הקעקוע, משך כל טיפול עורך בין 7-15 דקות (תלוי בגודלו של הקעקוע), קרן הלייזר חודרת לעומק הפיגמנט ומפוררת אותו מהשורש ולכן
עקב עומק החדירה לפיגמנט התוצאות שמתקבלות הם המהירות ביותר שיש.

  

הסרת קעקועים בלייזר יתרונות: 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר הנחשבת לטיפול המתקדם בסוגו בעולם שמאפשרת לחדור לעומק הפיגמנט לכל הגוונים והסוגים שלו ולהסיר אותו מהשורש.
אנחנו משתמשים בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם לטיפול בהסרת קעקועים של סינרון קנדלה ( דגם המתקדם ביותר - Picoway) ופוטונה לייזר שנחשבים לפיסגת הטכנולוגיה והקדמה בתחום טיפולי הסרת הקעקועים, ומאפשרים להגיע למקסימום תוצאות במינימום טיפולים עם אישורי הבטיחות והאיכות המחמירים בעולם. 
הסרת קעקועים בלייזר נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר להסרת קעקועים ללא צלקות או תופעות לוואי ומאפשרת להסיר את כל גווני הקעקועים, חשוב מאוד להבין שמדובר בהסרת קעקועים בלייזר יש המון דגמים של מכשירי לייזר בשוק אבל רק מכשירי לייזר שיש להם את אורכי הגל האידיאלים מאפשרים לפרק את צבעי הפיגמנט של הקעקוע ולסלקם בצורה טבעית מהגוף. במרכזים שלנו יש מומחיות ברמה הגבוהה ביותר ובציוד המתקדם והיוקרתי ביותר בעולם בתחום הסרת הקעקועים בלייזר, ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר!
לא עוד מכשיר להסרת קעקועים שהוא לא יעיל או לא אפקטיבי ומצריך ממכם לעשות טיפולים חוזרים ונשנים ללא תוצאות ממשיות, אצלנו אתם מקבלים את הטוב ביותר עד להסרת הקעקוע באופן מוחלט! במחירים האטרקטיביים ביותר בארץ, ובסניף הקרוב ביותר לביתכם.
הסרת קעקועים בלייזר בסניפים שלנו היא בטכנולוגיה של Fotona qx max
  או Pico way מהסיבה הפשוטה שהיא נותנת מקסימום תוצאות במינימום טיפולים! 

יתרונות הטיפול בלייזר:

 • דרך הפעולה של הלייזר: קרן הלייזר מפרקת את הקשר של הפיגמנטים בתת-עור ומפרידה אותם מהחלבונים, כך שצבעי הדיו של הקעקוע פשוט מתמוססים.

 • טיפול קצר וממוקד ללא זמן החלמה, חזרה לשגרה עוד באותו היום.
 • טכנולוגיית לייזר המתקדמת והבטוחה בעולם מאושרת כל תיקני הבריאות העולמיים המבטיחה תוצאות מהירות ביותר בזמן קצר.
 • בשל צמצום הסיכונים הנלווים לתהליך, לא מדובר בתהליך ניתוחי: הסרת קעקועים בלייזר מתבצעת לאחר אלחוש העור באופן מקומי בלבד!

 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח ואי נוחות מינימלית.

 • הסרת הקעקועים עמידים ביותר וצבעוניים שלא הצליחו להוריד בשיטות או בטכנולוגיית הלייזר הישנות.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור.

 • נוחות אופטימלית ברמת כאב נמוכה.
 • הסרת קעקועים בלייזר מתאימה לכל סוגי הקעקועים ומאפשרת להסיר אותם לצמיתות בזמן הקצר ביותר.
 • בטכנולוגיית Fotona qx max  או Pico way מספר הטיפולים הקצר ביותר מכל טכנולוגיה אחרת.
 • מאפשר להסיר את כל הגוונים של הקעקועים.

 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר בעולם להסרת קעקועים.

 • לרוב מדובר בסט טיפולים קצר שנע ביין 4 ל 8 טיפולים בלבד! שאורך הטיפול הממוצע הוא 15 דקות התלוי בסוג גווני הקעקוע, מיקומו, ועומקו בעור. 
 • טיפול ייחודי עבור הסרת קעקועים בלייזר לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות ותוצאות!


 הסרת קעקועים בלייזר בפריסה ארצית - בטכנולוגיית לייזר PICOWAY ו FOTONA QX MAX 

איך נראה קעקוע לאחר טיפול הסרת קעקועים בלייזר?

בחצי השעה הראשונה שלאחר הטיפול, גוון לבנבן ונפיחות קלה הינם טבעיים לחלוטין. הצבע הלבנבן יתחלף באדמומית, והנפיחות עתידה לרדת בהדרגה ולאורך זמן. וכאן, יש קריטריון לזמן ירידתה של הנפחות באזור - ככל שצבעי הדיו בהם נעשה הקעקוע היו כהים יותר, או שהקעקוע היה בשכבה עמוקה יותר של העור, כך תידרש עוצמת לייזר גבוהה יותר לשם הסרתו, ולכן, ירידת הנפיחות עשויה לארוך זמן רב יותר.
לעוד שאלות ותשובות בנושא הסרת קעקועים בלייזר הקלק

הסרת קעקועים בלייזר התהליך הטיפולי 


קרן הלייזר המופקת מהמכשיר חודרת מבעד לשכבת העור העליונה ומגיעה אל השכבה שבא נמצאים הפיגמנטים של הדיו שיצרו את הקעקוע. שם, היא מפרקת את הקשר ביניהם לבין החלבונים, וצבעי הדיו מתמוססים, נספגים ונטמעים ברקמות אשר מסביב לקעקוע. הפרוצדורה איננה פולשנית, והיא מבוצעת לאחר אלחוש העור באמצעות משחה במריחה מקומית, ללא צורך במרדים או בשימוש בחדרי ניתוח. מאחר ואנחנו משתמשים לצורך הסרת הקעקועים במכשיר לייזר מהסוג המתקדם בעולם, אנחנו זוכים לתוצאות מושלמות בכל גווני העור, סוגיו ובכל האזורים בגוף. יותר מכך, השליטה שמאפשר לנו המכשיר בגודל הקרן הנפלטת ממנו, מאפשרת לנו את השליטה בגודל הפולס (בין 0.2-0.5 מ"מ), ולכן, ניתן גם להסיר רק חלק מהקעקוע, ואין צורך להסיר את כולו, במידה ואתם מעוניינים בכך!
הטיפול בלייזר הוא טיפול נקודתי ללא זמן החלמה, וחזרה לשגרה עוד באותו היום.   

היתרון בטיפול הסרת קעקועים בלייזר בטכנולוגיה פוטונה קיו אקס מקס או סינרון קנדלה שניתן להוריד את כל צבעי הקעקועים, והתוצאה האסתטית המתקבלת זהה על כל צבעי העור, ללא מגבלה.

הפולסים שמעביר Fotona qx max  או Pico way בתהליך הטיפולי כל כך מהירים שאין פגיעה בעור והטיפול איננו גורם לצלקות או לפיגמנטציה.

כמות הטיפולים במכשיר משתנה ונקבעת בהתאם למיקום הקעקוע, צבעי הקעקוע, כמותם ואיכותה של הדיו בה נעשה שימוש.

יכולת המיקוד של Fotona qx max  או Pico way היא מהגבוהות ביותר, ולכן ניתן להגיע אתו לתוצאות טובות ואסתטיות גם באזורים רגישים, אשר בשיטות אחרות וגם במכשירים אחרים לא ניתן להגיע אליהן.

בשיטה ייחודית ומתקדמת זאת ניתן לטפל טיפול ממוקד ביחידות מיקרוסקופיות של אחד חלקי מיליארד בפיגמנט הצבע מה שמאפשר לעבוד בצורה מדויקת ואסתטית על הסרת הקעקוע גם באזורים רגישים ולהגיע לתוצאות מדהימות בלי סימנים או צלקות. סרטון המראה את תוצאות הסרת קעקועים בלייזר במכשיר FOTONAאצלנו, במרכזי דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת קעקועים בלייזר בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן ללא התחייבות המטופל.


טיפול הסרת קעקועים בלייזר בסניפינו מבוצע במכשיר לייזר בטכנולוגיה המתקדמת בעולם שמאפשרת לך הסרה לצמיתות במינימום טיפולים ובמחיר האטרקטיבי ביותר, כל טיפול להסרת קעקועים מבוצע בהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בגודל, בצבעים ובמיקום הקעקוע על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר!הסרת קעקועים בלייזר
סניפים ב: גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, חיפה, אשדוד, באר שבע,
נתניה, אריאל, עפולה, חצור הגלילית

   התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן :  

  073-374-6633
הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי 
הסרת קעקועים לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי 
הסרת קעקועים לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי 

הסרת קעקועים לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי 
הסרת קעקועים לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי 
הסרת קעקועים לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי 
הסרת קעקועים לפני ואחרי

הסרת קעקועים לפני ואחרי 
הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי   

הסרת קעקועים לפני ואחרי 
הסרת קעקועים לפני ואחרי

 


הסרת קעקועים | הסרת קעקועים בלייזר 

בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  

גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, חיפה, אשדוד,
באר שבע
, נתניה,
 אריאל, עפולה, חצור הגלילית

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633


 


2all - בניית אתרי אינטרנט