הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת פרונקל
  הסרת פרונקל

 בסניפים המתקדמים לטיפול ליד ביתך ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה, רחובות
מעונינים בטיפול הסרת פרונקל? הכירו את כול הגורמים והתסמינים ליצרת פרונקל והשיטות הטבעיות והטיפולים המתקדמים ביותר בלייזר ופלזמה להסרתו בסניף הקרוב לביתכם.


פרונקל הנו נגע עור נפוץ, הנוצר בעקבות תהליך זיהומי ודלקתי. הפרונקל עשוי להופיע על גבי הפנים, הגוף, הצוואר, הקרקפת, בתי השחי, איברי המין והמפשעה. הפרונקל עלול לכאוב, להציק ולגרד והוא מהווה מטרד אסתטי הפוגע בדימוי העצמי, במיוחד כאשר הוא מופיע במקומות חשופים. הרופאים והמטפלים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מטפלים בהצלחה בפרונקלים מכל הסוגים ומסירים את הנגעים באמצעות טכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם ללא כאבים וללא פולשנות ומשיבים את העור למראה אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. טכנולוגיות הלייזר המתקדמת, מאפשרת טיפול ממוקד ויעיל שאינו פוגע בשכבת העור התחתונה או בעור הבריא סביב הפרונקל וזאת, הודות ליכולתה של הטכנולוגיה להתאים את קרן הלייזר ועוצמת החום לסוג הפרונקל, מיקומו ועומקו על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. 

מהו פרונקל :

הפרונקל הנו נגע עור הנוצר ברקמה התת עורית ונובע מהליך דלקתי המתפתח כתגובת הגנה של הגוף בעקבות הימצאות זיהום. ניסיון הסרתו של פרונקל באופן עצמאי, עלול להביא לזיהום נרחב יותר בגוף, עובדה העלולה להיות מסוכנת ולהביא להיווצרות אלח דם או הרעלת דם. סוגי הפרונקל השונים הנם פרונקל חם בו הדלקת המוגלתית מצויה כבר בשלב הפעיל ופרונקל קר בו אין נוכחות של דלקת ואין השפעה על העור אך התהליך עלול להחמיר בכל עת. שיטת הסרת הפרונקל נקבעת על פי עומק חדירתו אל העור ומספר המוקדים המוגלתיים ומספר הנגעים.

מהם הגורמים להתפתחות פרונקל:

ברוב המקרים, הגורם להופעת פרונקל הנו התפתחות דלקת מוגלתית הנוצרת בעקבות זיהום מיקרוביאלי בעור. החיידקים המוגלתיים הם לרוב מסוג סטפילוקוקוס וסטרפטוקוקוס. סיבות נוספות להתפתחות פרונקל הנן גרימת נזק לעור (כתוצאה מזריקה, שריטה, פציעה, שפשוף ועוד), מחלות דלקתיות של העור והרקמות התת עוריות, חשיפות העור לכימיקלים כגון חומצות  הגורמים לפגיעות ברקמת העור וכן אי שמירה על הגיינה. 

מהם תסמיני הפרונקל:

תסמיני הפרונקל נראים בבירור לעין והאזור המודלק נראה אדום, נפוח ומבריק. הפרונקל מופיע ברקמה התת עורית ובשרירים. הפרונקל גורם לכאב המתגבר כאשר נוגעים בו. במרכז הפרונקל המהווה את המוקד המוגלתי, הופך העור גמיש ורך ויתכן אף כי יופיע חור קטן ממנו תופיע מוגלה. לעיתים, יגרום הפרונקל גם לעלייה בטמפרטורת הגוף ובהופעת חום וכן בחולשה כללית. פרונקל הממוקם בעומק הרקמות אף עלול להשפיע על איברים פנימיים. לאחר מספר ימים מהופעת הפרונקל, הופך האזור רך, לבן או צהוב וטמפרטורת הגוף עלולה לעלות עוד וכן יופיעו כאבי ראש וחולשה כללית של הגוף.
אנשים לא מודעים לכך אבל, הטיפול בפרונקל חשוב שכן ההליך הדלקתי עלול להחמיר ולהוביל לסיבוכים שונים והדלקה של איברים אחרים. הסרת הפרונקל בלייזר, מאפשרת טיפול מהיר וללא סימנים וצלקות.

מהו פרונקל במפשעה ומהו הטיפול המומלץ בלייזר:

אנשים רבים סובלים מפרונקל במפשעה או בשמו השני נקרא גם אבצס במפשעה. מעבר להיותו מכאיב ומציק הוא אף מהווה מטרד אסתטי. במקרה של פרונקל במפשעה, חשוב לגשת לרופא מהר ככל הניתן שכן, הפרונקל נגרם בשל דלקת אותה מעוררים חיידקי הסטפולוקוקוס והאאורואוס. אלו מתמקמים מתחת לעור וגורמים לזיהום המתבטא בפרונקל. התפתחות הפרונקל במפשעה, עלולה לקרות בשל מגוון גורמים בהם: גדילה של שערה הפוך, חיכוך יתר של הירכיים זו בזו, הזעה מרובה באזור והיגיינה לקויה. ישנם מקרים בהם הופעת פרונקל עלולה להצביע על מחלות קשות יותר כגון מחלת כליות או סוכרת. עליה בחום בעקבות הופעת פרונקל במפשעה, מצביעה על הימצאות דלקת בגוף. הטיפול המידי בפרונקל הוא הכרחי שכן באם הוא לא יתייבש בתוך זמן קצר, הוא יתפשט. הטיפול שהוכח כמהיר והיעיל ביותר להסרת פרונקל במפשעה הוא הסרתו בלייזר טיפול הסרת נגעי עור בלייזר נחשב למתקדם והיעיל ביותר. טכנולוגיה זו, מאפשרת ייבוש נקודתי של מרכז הפרונקל ובאופן מדויק המתאים לגודל הנגע, עומקו ומיקומו. ההחלמה מטיפול הסרת פרונקל בלייזר, הנה מהירה יחסית. העור מתחדש הודות להליך ההחלמה הטבעי של הגוף והתוצאות : מראה עור אחיד וחלק. 

שיטות טבעיות לטיפול הסרת פרונקל: 


חשוב ביותר לשמור על אזור הפרונקל נקי וסטרילי. ישנם מספר טיפולים ביתיים  העשויים לעזור בהקלה על מצב הפרונקל בהם: 
 •  קומפרס חם – החום מגביר את זרימת כדוריות הדם הלבנות אל האזור ובכך, מעודד את הגוף להילחם בדלקת. 
 •  ניקוי תזונתי – מומלץ לערוך ניקוי של הגוף מסוכרים ופחמימות  מעובדים שכן, יתרן ולתזונה לקויה יש קשר להופעת הפרונקל. (הניקוי מומלץ לפחות למשך יומיים). 
 •  שמן עץ תה – טיפה של שמן עץ תה על עור נקי 
 •  שמן קיק – הנחת שמן קיק על גזה או צמר גפן וחבישת הפרונקל 
 •  כורכום – כורכום נחשב לתבלין מטהר. עירבוב כפית כורכום במים חמים ושתייתו עשויה לנקות את הדם. ניתן גם להניח משחת כורכום על גבי הפרונקל ולכסות בבד נושם. 
 •  אבקת פחם – נחשב לתרופת סבתא יעילה לריפוי פרונקל. מגרדים פחם לאבקה ומניחים על בד או תחבושת. מניחים פעמיים ביום על גבי הפרויקט. 
 •  תה מגלעיני אפרסק – לאחר השריית הגלעינים במים ניתן לשתות את התה שהתקבל המשמש לניקוי הגוף וכן לטבול בד תחבושת או צמר גפם בתה ולהניח כקומפרס על גבי הפרונקל. 
 •  שורש חזרת – מניחים פרוסה על גבי הפרונקל. החזרת ידועה בתכונות הריפוי והחיטוי שלה. 

טיפול הסרת פרונקל בטכנולוגית לייזר מתקדמת:
 

זהו התהליך המתקדם ביותר הקיים להסרת פרונקל. הוא מאפשר להסיר פרונקל בכל גודל ובכל מקום בגוף. יתרונה המרכזי של טכנולוגית הלייזר הנו היכולת להתאים את אורך הגל ועוצמת החום לגודל הנגע, מיקומו ועומקו ובכך, לקבל התוצאות הטובות ביותר. קרני הלייזר צורבות את הפרונקל, פעולה המביאה ליצירת גלד שטחי בהליך מבוקר שאינו פוגע בעור סביב הנגע או בשכבת העור התחתונה. לאחר היווצרות הגלד, הגוף מאותת לעור כי נדרש הליך החלמה ואז, מתחיל הליך החלמה והתחדשות העור עד למראה אחיד וחלק. 

יתרונות טיפול הסרת פרונקל בטכנולוגית לייזר:

 • מקסימום דיוק – הטיפול בלייזר מאפשר להתאים את סוג הטיפול לגודל הפרונקל, מיקומו ועומקו. שליטה על אורך הגל ומידת החום במכשיר, מאפשרת יצירת גלד באופן שטחי בלבד שאינו פוגע בשכבת העור התחתונה, בהליך החלמה הטבעי של הגוף, מתחדש העור עד למרקם אחיד וחלק. 
 • ללא צלקת, ללא פולשנות וללא כאבים – ההליך המבוקר של טכנולוגית הלייזר,  מביא לתוצאה אסתטית הטובה ביותר. ללא ניתוח או כאבים. 
 • זמן החלמה קצר – חזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול 
 • עלות אטרקטיבית – מחיר הסרת פרונקל בלייזר הנו נמוך בהשוואה לשיטות אחרות כגון ניתוח כירורגי. היתרון המרכזי הוא : ככל שכמות הסרת הפרונקלים גדולה מחיר פר נגע יורד. מחיר הסרת פרונקל נע בין 500-800 ₪. 
 • תוצאות הטובות ביותר – בהשוואה לשיטות טיפול אחרות זוהי השיטה הטובה ביותר המאפשרת קבלת תוצאות מדויקות של עור חלק ואחיד. 

טיפול בפרונקל במרכזיים המתקדמים ליד ביתכם:
 

הרופאים והמטפלים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים פרונקל בהצלחה באמצעות טכנולוגית הלייזר הנחשבת למתקדמת היעילה והבטוחה בעולם. המביאה לתוצאות הטובות ביותר וזאת, במחיר נגיש. טכנולוגית הלייזר מאפשרת הסרת פרונקל בכל גודל ובכל מיקום (בתי שחי, מפשעות, פנים, קרקפת ועוד) ללא כאבים, ללא פולשנות וללא תופעות לוואי.


אם אתם סובלים מהופעת פרונקל, חשוב שתטפלו בו במהירות. קבעו פגישה עוד היום עם המומחים של אתר דוקטור חן ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת פרונקל בלייזר לתוצאות הטובות ביותר.
הסרת פרונקל
במרכזיים המובילים לטיפול ב:  
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה, רחובות

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633
logo בניית אתרים