הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת פפילומות
  הסרת פפילומות - המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים בלייזר 

לטיפול ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, עפולה, רחובות
מעוניינים להסיר פפילומות? הכירו את התסמינים, הגורמים ואת שיטות הטיפול המתקדמות ביותר להסרה של פפילומות בפנים, באברי המין ובכל מקום בגוף ללא צלקת בסניף הקרוב לביתכםפפילומות הנם גידולי עור (יבלות) הנוצרות בעקבות זיהום הנגרם עקב הידבקות באחד מזני וירוס הפפילומה האנושי (HPV) יבלות אלו הנם נגעים מחוספסים בקוטר מילימטרים ספורים בגוון העור, כהות או בהירות ממנו. הפפילומות מופיעות בעיקר על גבי הפנים, כפות הידיים, הברכיים וכפות הרגליים. יבלות אלו אינן מהוות סכנה בריאותית אך הן בהחלט מטרידות אסתטית ופוגעות בדימוי העצמי. בנוסף, כאשר הן מופיעות על כפות הרגליים, הן עלולות לגרום לכאבים בעת הליכה ועמידה. ישנם מספר טיפולים להסרת פפילומה אך הטיפול שנמצא המתקדם, היעיל והמהיר ביותר הנו הסרת פפילומות בלייזר, המאפשר הסרת היבלת מן השורש ומונע את המשך ההדבקה וההתפשטות. הטיפול, מתבצע בהתאמה אישית לסוג היבלת, גודלה ומיקומה לקבלת תוצאות מדויקות ואופטימליות. למומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, ניסיון רב בטיפול הסרת פפילומות בלייזר ולהם אלפי מטופלים הנהנים ממראה עור חלק, אחיד ללא סימן או צלקת. 

מהן פפילומות:

פפילומות הנן יבלות ויראליות הנוצרות בשל הידבקות באחד מזני וירוס הפפילומה האנושי. יבלות אלו הנן נגעים מחוספסים בקוטר מילימטרים ספורים, המופעים בגוון העור, כהים או בהירים ממנו. הפפילומות מופיעות בעיקר על גבי הפנים, כפות הידיים, הברכיים וכפות הרגליים. יבלות הפפילומה אינן מסוכנות אך כאשר הן מופיעות על כפות הרגליים, הן עלולות להכאיב בעת דריכה והליכה. 

כיצד נדבקים בפפילומה:

יבלות הפפילומה מדבקות ביותר והן מופיעות בקרב אנשים רבים. ההדבקה עלולה להתרחש בגן הילדים, בית הספר, בצבא ובכל מקום בו מתרחש מגע בין אנשים. יבלות הפפילומה נוטות להתפשט במהירות מאיבר אחד לשני לדוגמא: מגע עם ידיים נגועות ביבלות הפפילומה בעור הפנים, יביאו להופעת היבלות גם בפנים. 

מה ההבדל בין יבלות הפפילומה ליבלות הקונדילומה:


למרות ששני סוגי היבלות הנם תוצאה של הידבקות בווירוס הפפילומה, הרי שהן שונות לחלוטין שכן, הקונדילומות הנן מחלת מין העוברת בקיום יחסי מין והן מופיעות על גבי אברי המין. בעוד שהפפילומות מופיעות על גבי הידיים, הפנים והרגליים. הפפילומות אינן מהוות סכנה בריאותית, לעומת הקונדילומות אשר ללא טיפול מהיר ויעיל, עלולות להביא להתפתחות סרטן צוואר הרחם אצל נשים ובמקרים נדירים אף לגרום לסרטן הפין אצל גברים. 

דרכי טיפול בפפילומות:

 • חנקן נוזלי – הטיפול מתבצע באמצעות התזת חנקן נוזלי על פני היבלת. ההליך כרוך בכאבים ובחלק מהמקרים עלול לגרום להופעת שלפוחיות. בנוסף, עלול הטיפול בחנקן נוזלי להביא לשינויי פיגמנטציה, עודף פיגמנטציה או תת פיגמנטציה, לשלפוחיות, צלקות או זיהום. 
 • טיפולים מקומיים – ורומל VERRUMAL תמיסה הנמרחת על גבי הפפילומות כמה פעמים ביום. על השימוש להתבצע לאורך תקופה בת חודש עד שלושה חודשים. תכשירים מקומיים כגון ורומל, עלולים לעיתים לגרום לשינויים בגוון העור (היפר פיגמנטציה) לכן, מומלץ להימנע משימוש בהן באזור הפנים. 
 • טיפול באמצעות מחט חשמלית – חימום פני היבלת גורם להופעת גלד ולייבוש היבלת. הטיפול כרוך בכאבים ואף כלול להוביל לתגובה דלקתית. 
 •   טיפול באמצעות לייזר – טיפול זה נחשב למהיר וליעיל ביותר. הטיפול מתבצע כאשר משחות מקומיות וחנקן נוזלי לא נמצאו יעילים בהסרת היבלות. זהו טיפול מדויק המאפשר התאמה של עוצמת הטיפול לסוג היבלת, גודלה ומיקומה ובכך, מביא לתוצאה האופטימלית והאסתטית ביותר של עור אחיד, חלק ללא סימן או צלקת. 

סוגי הסרת הפפילומות שאנחנו מסירים בלייזר:


הסרת פפילומות בצוואר

הסרת פפילומות בצוואר

הסרת פפילומות בבית השחי

הסרת פפילומות בבית השחי

הסרת פפילומות בעפעפיים

הסרת פפילומות בעפעפיים

הסרת פפילומות באברי המין

הסרת פפילומות באברי המין

הסרת פפילומות בפנים

הסרת פפילומות בפניםתהליך הטיפולי עבור הסרת פפילומה בלייזר: 

הטיפול בטכנולוגית לייזר מתקדמת, הוכח במחקרים רבים כטיפול היעיל, המהיר והאסתטי ביותר להסרת יבלות ויראליות (פפילומות) ועבור טיפול בקונדילומה . זהו הטיפול היחיד, המסיר את היבלת מן השורש ומונע התפשטות של היבלות והדבקה נוספת. 300-600 חורים מיקרונים מחממים את הרקמה העליונה של היבלת וגורמים לה להתקלפות ספונטנית. העור מתחדש בהליך החלמה טבעי והתוצאה המתקבלת היא מראה עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. הטיפול בלייזר, אף מסייע למערכת החיסונית בהתגברות על נגיף הפפילומה האנושי והוא נחשב ידידותי ואינו כרוך בפולשנות או בכאבים וזאת, הודות לטכנולוגית הלייזר המתקדמת, המאפשרת להתאים את עוצמת החום של קרני הלייזר, לסוג היבלת, גודלה ומיקומה ובכך למעשה, נמנעת פגיעה בעור הבריא סביבה ומתקבלת התוצאה האופטימלית של עור חלק ואחיד. 

יתרונות טיפול הסרת פפילומות בלייזר:

 •  ללא צלקת, ניתוח או כאב -  ההליך המבוקר של מכשיר הלייזר, מאפשר את קבלת התוצאה האסתטית הטובה ביותר בהליך פשוט, ידידותי ללא ניתוח או כאב. 
 • טיפול ללא פולשנות – אינו מצריך הרדמה או תפרים. 
 •  טיפול מעודד החלמה מהירה – הטיפול בלייזר בפפילומה, מעודד את ייצור הקולגן והאלסטין המחדשים את תאי העור ומביאים להחלמה מואצת של הגלד ליצירת רקמת עור חדשה. 
 •  מחיר אטרקטיבי – כמה מאות שקלים להסרת פפילומה (עם הסרת מספר פפילומות המחיר יורד משמעותית פר נגע)
 •  מוכח מחקרית – הוכח כטיפול היעיל, המהיר והבטוח ביותר להסרת פפילומות. 
 •  דיוק –  הטיפול בלייזר מאפשר התאמת סוג הטיפול לגודל ומיקום הפפילומה. באמצעות שליטה על אורך הגל ומידת החום במכשיר היוצרת גלד שטחי שאינו פוגע בשכבת העור התחתונה וכך, בהליך ההחלמה של הגלד מתחדש העור עד למרקם אחיד וחלק. 

 • זמן החלמה –  הטיפול בטכנולוגית הלייזר מאפשר חזרה מהירה לשגרה עוד ביום הטיפול . (יתכן ותהיה אדמומיות קלה עד להתחדשות העור)

 • תוצאה -  ללא כל ספק, במבחן התוצאה, טיפול הסרת פפילומות בלייזר נחשב לטוב ביותר בהשוואה לשיטות אחרות והוא מותיר את העור אחיד וחלק

הסרת פפילומות בלייזר - כל השאלות הנפוצות:

 • מתי מומלץ להסיר פפילומות בלייזר?
  טיפול בלייזר נחשב לטיפול המתקדם ביותר שקיים למראה עור אחיד וחלק, מומלץ להשתמש בוא כאשר פפילומות מפריעות מבחינה אסתטית או בריאותית.
 • האם הטיפול בלייזר כואב?
  הטיפול בלייזר אינו כואב רק יוצר תחושת חימום ופולס רגעי שנמשך לשנייה אחת בלבד, במידה ולמטופל/ת יש רגישות לכאב ניתן להשים קרם אלחוש או זרקת הרדמה מקומית למניעת כאב או אי נוחות.
 • האם ניתן להסיר פפילומה מאזור הפנים, הידיים ואברי המין?
  מומלץ להסיר פפילומות באזורים הללו רק בלייזר מאחר והתהליך ההחלמה בלייזר שמתבסס על תהליך הריפוי הטבעי של העור הוא הטוב ביותר באזור הפנים הידיים ואברי המין.
 • כיצד הלייזר מעלים את הפפילומה?
  בצריבה של הפפילומה בקרני הלייזר יוצרים גלד שטחי, תהליך זה מאפשר לגוף לאותת לעור שנדרש תהליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת הפפילומה ואז מתחיל תהליך של החלמה והתחדשות העור באזור עד למראה עור אחיד וחלק.
 • מהם אמצעי הזהירות לאחר טיפול הסרת פפילומות?
  אחרי טיפול של הסרת פפילומה חשוב לשמור על העור ולהגן עליו באמצאות תכשיר הגנה מפני שמש עד ההחלמה הסופית של העור במידה ומדובר על אזורים החשופים לשמש כגון פנים.
 • מתי מומלץ לבצע טיפול הסרת פפילומה?
  טיפול הסרת פפילומה אפשרי בכל ימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר.
 • מתי ניתן לחזור לשגרה?
  החזרה לשגרה אפשרית כבר באותו היום.
 • כמה טיפולים נדרשים להסרת פפילומה?
  לרוב מספיק טיפול אחד, לעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים לחיזוק התוצאה הסופית.
 • מה משך הטיפול להסרת פפילומה?
  משך זמן הטיפול תלוי בכמות הפפילומות וגודלן, במידה ומדובר בפפילומה אחת משך הטיפול הוא מספר דקות בודדות.

טיפול חדשני להסרת פפילומות במרכזים ליד ביתכם:

המומחים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מביאים אליכם את הטיפולים היעילים והמוכחים ביותר בעולם האסתטיקה. הרופאים והמטפלים המומחים של אתר ד"ר חן, מטפלים בהצלחה ביבלות ויראליות (פפילומות) הנגרמות בעקבות הידבקות בוירוס הפפילומה האנושי (HPV) הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת התאמת עוצמת הטיפול לגודל היבלת ומיקומה ובכך מביא לתוצאות אופטימליות של מראה עור אחיד ללא סימן או צלקת.


קבעו פגישה עם המומחים של אתר ד"ר חן וקבלו את כל ההדרכה והמידע אודות טיפול הסרת פפילומות בלייזר בסניף הקרוב לביתכם. 


הסרת פפילומות בלייזר
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים,
כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, רחובות, 
קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, עפולה

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633
logo בניית אתרים