הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת פלולה

  הסרת פלולה

במרכזיים המתקדמים לטיפול בלייזר
ב:
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון,קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע,
נתניה, חדרה, רחובות, אילת
הסרת פלולה בולטת? מגרדת? מפריעה מבחינה אסתטית? הכירו את הטיפול המתקדם ביותר בלייזר במרכזיים המובילים ליד ביתכם שמאפשרת לכם להחזיר לעור את המראה האחיד והחלק ללא צלקת.על עורם של מרבית בני האדם מופיעים נגעי עור שונים דוגמת צלקות, נקודות חן, שומות, סרחי עור(פלולות) ועוד. פלולות הנן גידולים שפירים, המופיעים על פני העור באזורים בהם קיימים קפלי עור כגון: צוואר, בית שחי, מפשעות ועפעפיים. לרוב, מדובר בנגע שפיר שאינו מסוכן בריאותית אך הוא עלול להוות מטרד אסתטי של ממש ואפילו להפריע בתפקוד בעת ענידת תכשיט, לבישת חזייה או בזמן הגילוח. ישנם טיפולים שונים להסרת סרחי עור אך הטיפול שהוכח כיעיל, מהיר ובטוח ביותר, שאינו מותיר כל סימן או צלקת, הוא טיפול הסרת פלולה בטכנולוגית לייזר מתקדמת. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר ד"ר חן, מסירים פלולות ונגעי עור שונים בהצלחה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, המאפשרת להתאים את עוצמת הטיפול לגודל הפלולה ומיקומה ובכך להסיר את הנגע ללא סימן או צלקת עם תוצאה של עור אחיד וחלק. 

מהי פלולה ?

סרח עור הנו גידול שפיר המופיע על פני העור ומכיל ליבת כלי דם ותאי שומן, המכוסים באפידרמיס החיצוני של העור. גדולה של פלולה ממוצעת אינו עולה על גודלו של גרגר אורז ולרוב היא מחוברת אל העור באמצעות רקמת עור דמוית גבעול. שכיחותם של סרחי העור גבוהה יותר בקרב נשים ולרוב, הם בעלי מאפיינים תורשתיים. הסרת פלולה נובעת לרוב מסיבות אסתטיות או תפקודיות כאשר סרח העור מפריע בעת גילוח, לבישת בגד או ענידת תכשיט. הדרך הטובה והיעילה ביותר להסרת פלולה היא באמצעות טכנולוגית לייזר מתקדמת המותירה את העור אחיד, חלק וללא סימן או צלקת. 


סוגי פלולות שאנחנו מסירים:


הסרת פלולה בצוואר

הסרת פלולה בצוואר

הסרת פלולה בבית השחי

הסרת פלולה בבית השחי

הסרת פלולה בעפעפיים

הסרת פלולה בעפעפיים

הסרת פלולה באף

הסרת פלולה באף

הסרת פלולה בפנים

הסרת פלולה בפניםשיטות שונות להסרת פלולות:

הסרת פלולה באמצעות חנקן נוזלי – הפלולה מקבלת כוויה הממיתה את תאי העור ולאחר מכן מתחיל הליך החלמה של העור. לרוב, נוצרת צלקת לבנה במקום הטיפול. 
הסרת פלולה בשיטה כירורגית – חיתוך בסכין מנתחים המאפשרת הסרת הפלולה אך עלולה להותיר צלקת. 
הסרת פלולה באמצעות טכנולוגית לייזר מתקדמת – שיטה חדשנית זו, מתבצעת באמצעות מכשיר הבנוי ממספר ידיות טיפוליות בעלות אורכי גל שונים, המאפשרים להתאים את עוצמת הטיפול לסוג הפלולה, גודלה ומיקומה. זהו טיפול לא פולשני שאינו פוגע ברקמת העור הבריאה, סביב הפלולה. הפלולה נצרבת, מתייבשת ונושרת. אז, הגוף מאותת לעור להתחיל הליך החלמה טבעי, אחריו מתקבלות תוצאות מושלמות של עור אחיד וחלק. 

הליך הסרת פלולה בטכנולוגית לייזר מתקדמת:

הסרת פלולה בלייזר, מתבצעת באמצעות המילה האחרונה בתחום טיפולי האסתטיקה והיופי המציע  טכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה, מייבשים אותה ומביאים לנשירתה הספונטנית. רקמה בריאה וחדשה מחליפה את האזור הפגוע כאשר הליך התחדשות טבעי מחליף את הרקמה הפגועה ומופיע עור אחיד ללא סימן או צלקת. 

כל היתרונות של טיפול הסרת פלולה בטכנולוגית לייזר מתקדמת: 

  • ללא כאבים – עוצמת מכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין כל תחושת כאב אלא תחושת חימום או צריבה קלה וכמעט לא מורגשת. 
  • ללא פולשנות – אינו מצריך הרשמה או תפרים, טיפול מדויק שאינו פוגע ברקמות העור הבריאות 
  • מתאים לטיפול בכל ימות השנה 
  • תוצאה אסתטית מושלמת – מרקם עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת 
  • טיפול מעודד ייצור קולגן ואלסטין - המחדשים תאי עור ומביאים להחלמה מהירה 
  • טיפול מדויק – המאפשרת ויסות של עוצמת החום והתאמתו לגודל הפלולה ומיקומה 
  • מחיר אטרקטיבי 
  • לרוב די בטיפול אחד  
  • זמן החלמה קצר – חזרה לשגרה כבר ביום הטיפול 

הסרת פלולות במרכזיים המתקדמים בלייזר ליד ביתך:
 

המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מביאים לכם את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם המהווים את המילה האחרונה בתחום האסתטיקה והיופי. מהיום, אפשר להסיר פלולות המפריעות מבחינה אסתטית ו/או תפקודית, בשיטה המהירה, היעילה והבטוחה ביותר המותירה את העור אחיד ללא סימן או צלקת עם טכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם ומוגנת פטנט. הרופאים והמטפלים הטובים ביותר מסירים פלולות ונגעי עור בהצלחה באמצעות המכשיר המתקדם המאפשר את התאמת עוצמת הטיפול לגודל הנגע ובכך, מונע פגיעה ברקמות סביבו ומבטיח תוצאות מושלמות של עור אחיד, חלק ללא סימן או צלקת.

קבעו פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת פלולה בלייזר לתוצאות הטובות ביותר ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. 


הסרת פלולה
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים,
כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, גן יבנה, ירושלים, ראשון לציון, רחובות, 
קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה, אילת

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו:
 073-374-6633logo בניית אתרים