הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת סרינגומה בלייזר
הסרת סרינגומה בלייזר - כל המידע על התהליך והמרכזיים המובילים לטיפול

ב : גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, אילת
קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליקמהי סרינגומה? כיצד נוצרת סרינגומה? מהם דרכי הטיפול בסרינגומה? מהי שיטת הטיפול היעילה ביותר בסרינגומה? מהם יתרונות הסרת סרינגומה בלייזר? 


סרינגומות הנן גידולים שפירים קטנים הנוטים להופיע בעיקר על גבי אזור הלחיים העליון והעפעפיים התחתונות. לעיתים נדירות, יופיעו הסרינגומות על גבי החזה, הבטן או איבר המין. הסרינגומות נוצרות כתוצאה מריבוי של תאים בתוך בלוטות הזיעה והן מופיעות כבליטה בודדת או כאשכולות. הסרינגומות אינן מסוכנות בריאותית אך הן מהוות פגם אסתטי משמעותי העלול לפגוע בדימוי העצמי. שיטות טיפול שונות, משמשות לצורך הסרת סרינגונומה אך השיטה אשר הוכחה כיעילה, הבטוחה והמהירה ביותר היא הסרת סרינגומה בלייזר. טובי המומחים והמטפלים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן, מביאים אליכם את טכנולוגית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם המאפשרת הסרת סרינגומה בלייזר בהתאמה מדויקת לגודל הנגע, מיקומו ועומקו ובכך מביאה לתוצאות מושלמות של עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 
מהי סרינגומה?


הסרינגומה היא למעשה פגם התפתחותי בבלוטת הזיעה. היא מופיעה כבליטה או אשכול של בליטות על אזור הלחיים העליון או על גבי העפעפיים התחתונים וגודלה כ-1-3 מ"מ. הנגעים מופיעים לרוב בצבע צהוב. אלו הם גידולים שפירים אשר לעיתים נדירות יופיעו גם על החזה, הבטן או על איברי המין. הסרינגומה מופיעה כתוצאה מריבוי תאים בתוך בלוטות הזיעה. כל פעילות המגדילה את תפוקת בלוטות הזיעה, מביאה להתפתחותן של סרינגומות.  סרינגומות נפוצות יותר בקרב אנשים עם תסמונת דאון, תסמונת מרפן או תסמונת אהלר דנוס. לרוב, מתפתחות סרינגומות בבגרות הצעירה אך הן עשויות להופיע בכל גיל. למרות קיומו של רקע גנטי להופעת סרינגומות, חולי סכרת, נמצאים גם הם בסיכון גבוה לפתח נגעים מסוג זה. הסרינגומות אינן מהוות בעיה בריאותית אך מראן הלא אסתטי גורם לרבים לחפש דרכים יעילות להסרתן. 


סרינגומה


הסרת סרינגומה  – השיטות הנפוצות לטיפול:


הסרת  סרינגומה בשיטה כיררוגית – הטיפול מתבצע בהרדמה. במסגרת התהליך הטיפולי, מבוצע חתך לצורך הסרת נגעי הסרינגומה ולאחר מכן מתבצעת תפירה של אזור החתך. הטיפול מותיר צלקת. 


הסרת סרינגומה בשיטת מחט חשמלית – בהליך זה מבוצעים צריבה ואידוי של הנגע. החיסרון בטיפול זה בהשוואה לטיפול בלייזר הוא כי המערכת פחות מבוקרת ולכן קשה יותר לשלוט בתוצאות. 


הסרת סרינגומה בחומצה כימית או חנקן – בשיטה זו נוצרת כוויה על פני הנגע הגורמת להתקלפותו. ברוב המקרים, נוצרים סימנים לבנים באזור הנגע. 


הסרת סרינגומה בלייזר – נחשב לטיפול המתקדם ביותר בו מתקבלות התוצאות האסתטיות הטובות ביותר מאחר והוא לא פולשני כמו ניתוח והוא אינו כרוך בכאבים, זמן ההחלמה ממנו קצר ביותר בהשוואה לכל השיטות האחרות. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר של צריבת הנגעים בצורה מדויקת בהתאמה לסוג הנגע, מיקומו וגודלו. לאחר הטיפול נוצרים גלדים קטנים המתייבשים, מתקשים ומתקלפים והעור מתחדש בתהליך החלמה טבעי. 


יתרונות הסרת סרינגומה בלייזר:

 •  ללא כאבים – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין כאב אלא תחושה של נקודת חימום /צריבה בעוצמה חלשה וכמעט שאינה מורגשת.
 •  דיוק- התאמת קרני הלייזר לסוג הנגע, גודלו ומיקומו , מאפשרת קבלת תוצאה מדויקת ללא פגיעה בעור בריא מסביב לנגע או בשכבת העור התחתונה.  
 •  תוצאות מהירות – לרוב נע בין טיפול אחד לשניים והתוצאות ניכרות בתוך שבועיים מיום הטיפול.
 •  ללא זריקות ללא חתך וללא כאבים.
 •  מתאים לכולם – הטיפול מתאים לכל סוג וצבע עור אין הגבלה החלה על עור כהה.
 •  ניתן לביצוע באזור העפעפיים - ללא חשש מפגיעה בעיניים בניגוד לסכנה הקיימת בטיפולים אחרים.
 •  תוצאות מדהימות - ומהירות ללא שום כאב, סימן או צלקת
 •  השיטה המתקדמת -  והיעילה ביותר שיש להסרת סרינגומה.
 •  חזרה לשגרה ביום הטיפול.
 • זמן החלמה קצר ביותר -  מאחר והתהליך אינו פולשני ואינו דורש חתך.
 • מחירים אטרקטיביים - מחיר הסרת סרינגומה בלייזר היא הזולה והמומלצת ביותר מכל שיטות הטיפול. 


הסרת סרינגומה בלייזר

טיפול בסרינגומה - כל השאלות הנפוצות:

 • מתי מומלץ לעבור טיפול הסרת סרינגומה בלייזר?
  הסרינגומה ממוקמת לרוב בפנים ולכן הם בולטים ומהווים מטרד אסתטי של ממש. מיקום  באזור הלחיים העליון או העפעפף התחתון באזור רגיש הקרוב לעיניים, מצריך טיפול מדויק שאינו  פוגע  בעור שמסביב לנגעי הסרינגומה. יכולת הדיוק של הלייזר היא מקסימלית והיא מאפשרת החלמה מושלמת ללא פגיעה בעור וללא פציעה של שכבת העור התחתונה כך שמתקבל אזור אחיד, חלק וללא צלקות. 
 • האם הטיפול בלייזר כואב?
  הטיפול בלייזר אינו כואב אלא יותר תחושת חימום או פולס רגעי שנמשך מספר שניות קצרות בלבד. במידה וישנה רגישות לכאב, ניתן למרוח משחה מאלחשת וזאת בכדי למנוע אי נוחות או רגישות יתר לכאב. 
 • כיצד הלייזר מעלים את הסרינגומה?
  קרני הלייזר צורבות את נגע העור ויוצרות גלד שטחי בהליך מבוקר שאינו פוגע בעור שמסביב לנגע או בשכבת העור התחתונה. לאחר שנוצר גלד, הגוף מאותת לעור בכדי להתחיל הליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת הנגע. אז, מתחיל תהליך החלמה והתחדשות של העור עד לקבלת מראה אחיד וחלק. 
 • מהם אמצעי הזהירות לאחר טיפול הסרת נגעי עור?
  אחרי טיפול של הסרת סרינגומה חשוב לשמור על העור ולהגן עליו באמצאות תכשיר הגנה מפני שמש עד ההחלמה הסופית של העור.
 • מתי מומלץ לבצע טיפול הסרת סרינגומה?
  טיפול הסרת סרינגומה בלייזר אפשרי בכל ימות השנה ללא הגבלה של  סוג עור כהה או בהיר. 
 • מתי ניתן לחזור לשגרה?
  החזרה לשגרה אפשרית כבר באותו היום.
 • כמה טיפולים נדרשים להסרת נגעי עור?
  לרוב, די בטיפול אחד. לעיתים נדרשים טיפול אחד או שניים נוספים לצורך חיזוק התוצאה הסופית.
 • מה משך הטיפול להסרת נגעי עור?
  משך הטיפול תלוי במספר הנגעים וגודלם. במידה ומדובר בנגע עור ממוצע אחד, אורך הטיפול מספר דקות בודדות. 


הטיפולים האפקטיביים ביותר במרכזים המובילים:


מהיום, כבר אין צורך להשלים עם נגעי עור הפוגמים במראה האסתטי. טובי המומחים והמטפלים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מביאים אליכם את הטיפול המתקדם ביותר בעולם להסרת סרינגומה, בטכנולוגית הלייזר, המאפשרת הסרת הנגעים בהתאמה מדויקת לגודלם ומיקומם וכך, מתקבלות תוצאות מושלמות של מראה עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת וללא פגיעה ברקמה הבריאה שסביב הנגעים או בשכבת העור התחתונה.

קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של רשת אתר דוקטור חן וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת סרינגומות בלייזר בהתאמה מדויקת לסוג הנגע, אופיו וגודלו לקבלת תוצאות מושלמות. 
לטיפול בסרינגומה| הסרת סרינגומה
בטכנולוגיית לייזר המתקדמת בעולם

סניפים לטיפול ב:  גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, אילת
קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק

  לשירות לקוחות של
אתר דוקטור חן :
 
073-374-6633logo בניית אתרים