הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת סרחי עור  הסרת סרחי עור - המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים בלייזר 

לטיפול ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה, רחובות

מעוניינים להסיר סרחי עור מבחינה אסתטית? הכירו את כל התהליך מתחילתו ועד סופו: מהם סרחי עור וכיצד הם נוצרים, סוגי סרחי עור שאנחנו מסירים בליווי תמונות,  אילו שיטות טיפול קיימות ומהי שיטת הטיפול המומלצת להסרה אסתטית, מחירים, החלמה, תוצאות והמרכזיים המובילים בסניף הקרוב לביתכם.סרחי עור מופיעים על גופם של גברים ונשים רבים. סרח עור ידוע גם בשם "דבלול" או "פלולה". לרוב, מופיעים סרחי עור באזורים כגון חזה, מפשעה, בתי השחי , עפעפיים ובאזורים בהם מצויים קפלי עור. סרחי העור אינם מסוכנים בריאותית אך הם מהווים מטרד אסתטי בעיקר כאשר הם מופיעים במקומות חשופים כגון צוואר או חזה ואנשים רבים מחפשים אחר הטיפול הטוב ביותר לצורך הסרתם. בנוסף, סרחי עור עלולים להפריע בעת גילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום האסתטיקה מביאה עמה פתרונות יעילים ומהירים להסרת סרחי עור. רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מביאה לכם את הטיפולים האסתטיים האפקטיביים ביותר לצורך הסרת סרחי עור ללא סימן או צלקת. 

הסרת סרחי עור
מהו סרח עור? 

סרח עור הוא סוג של גידול שפיר המופיע באזורי עור הנוטים להתקמט כגון בתי שחי, מפשעות, אף, עפעפיים או צוואר. לרוב, סרחי עור אינם מהווים בעיה בריאותית ואינם גורמים לכאבים. הם גם לא גדלים או משתנים עם הזמן. סרחי העור מורכבים מכלי דם ומתאי שומן המכוסים בעור. גודלם כשל גרגר אורז ורק במקרים נדירים הם מגיעים לגודל של כסנטימטר. לסרחי העור מרקם רך והם מחוברים לעור באמצעות "גבעול" עורי ושטחם עשוי להיות מחוספס בצבע חום או בצבע העור. סרחי העור מתפתחים לרוב בשל תורשה. הטיפול בסרחי עור מתבצע כאשר סרח העור מפריע אסתטית או במקרים בהם הוא מפריע בעת גילוח, לבישת חזייה או ענידת תכשיט.  

סוגי סרחי עור שאנחנו מסירים:


הסרת סרחי עור בצוואר

הסרת סרחי עור בצוואר

הסרת סרחי עור בבית השחי

הסרת סרחי עור בעפעפיים

הסרת סרחי עור בעפעפיים

הסרת סרחי עור באף

הסרת סרחי עור באף

הסרת סרחי עור בפנים

הסרת סרחי עור בפנים
אך נוצרים סרחי עור?

מחקרים מראים כי סרחי עור מופיעים כאשכולות של כלי דם וקולגן הנלכדים באזור עור עבה יותר. שפשוף בעור באזור של קפלים או קמטים עלול לגרום להופעתם של סרחי עור אך גם לגורם התורשתי תפקיד בהופעתם. סרחי עור נוטים להופיע יותר בקרב אנשים בעלי משקל עודף וכן אנשים הסובלים ממחלת הסוכרת עלולים לפתח סרחי עור. סרחי עור נפוצים גם בקרב נשים בהריון בעקבות נוכחות מרובה של הורמונים. לעיתים, הימצאותם של כמה סרחי עור באזורים שונים בגוף, עלולים להוות אזהרה לקיומה של בעיה אנדוקרינית או לחוסר איזון הורמונלי. סרחי עור אף נקשרים למצבים של עודף אינסולין בדם. סרחי עור עלולים להופיע כאשר קיימת רמה גבוהה של אינסולין בדם וכן בקרב אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה וכמות כולסטרול גבוהות. בנוסף, אנשים שלהם שינויים ברמת הפרוגסטרון והאסטרוגן הם בעלי סיכון גבוה לפיתוח סרחי עור. מדענים סבורים כי סרחי עור עלולים להצביע על מחלות לב וכלי דם כגון טרשת עורקים, תסמונות מטבולית וסוכרת. 

כיצד נזהה סרח עור?

לסרח עור רקמת חיבור אל העור (גבעול). סרח העור נתלה על העור באמצעות גבעול זה, סרחי העור קטנים מ-2 מילימטרים ולרוב, סרחי עור מופיעים בצבע העור ורכים למגע. סרחי עור יכולים להופיע כא-סימטריים ומקומטים או עגולים וחלקים. חלקם נראים כגרגר אורז וחלקם דומים לחוט. היפר פיגמנטציה יכולה לגרום לסרחי עור להיות כהים יותר מהעור סביבם. לרוב, סרח עור הוא נגע שפיר ורק לעיתים רחוקות הוא עלול להפוך להיות קדם סרטני או סרטני. במקרים אלו סרח העור ישנה את צבעו, יגדל או ידמם ואז יש צורך לקחת דגימה ממנו לצורך אבחון ובירור. 

הסרת סרחי עור - כל השאלות הנפוצות:

 • מתי מומלץ להסיר סרח עור בלייזר?
  טיפול בלייזר נחשב לטיפול האסתטי הטוב ביותר שקיים למראה עור אחיד וחלק, מומלץ להשתמש בוא כאשר סרח העור מפריעה מבחינה אסתטית, או מפריע בעת ענידת תכשיט, לבישת חזייה או מתחכך בבגד וכאשר ישנה חשיבות עבור המטופל לתוצאה אסתטית.
 • האם הטיפול בלייזר כואב?
  הטיפול בלייזר אינו כואב רק יוצר תחושת חימום ופולס רגעי שנמשך לשנייה אחת בלבד, במידה ולמטופל/ת יש רגישות לכאב ניתן להשים קרם אלחוש או זרקת הרדמה מקומית
  למניעת כאב או אי נוחות.
 • האם ניתן לסיר סרחי עור מאזור הפנים והצוואר?
  מומלץ להסיר סרחי עור מהפנים והצוואר רק בלייזר מאחר והתהליך ההחלמה בלייזר שמתבסס על תהליך הריפוי הטבעי של העור הוא הטוב ביותר באזור הפנים והצוואר.
 • כיצד הלייזר מעלים את סרח העור?
  בצריבה של סרח העור בקרני הלייזר יוצרים גלד שטחי שמחממות את סרח העור ומיבשות את המים שבתאים המרכיבים אותו, תהליך זה מאפשר לגוף לאותת לעור שנדרש תהליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת סרח העור ואז מתחיל תהליך של החלמה והתחדשות העור באזור עד למראה עור אחיד וחלק.
 • מהם אמצעי הזהירות לאחר טיפול הסרת סרחי עור?
  אחרי טיפול של הסרת סרחי עור חשוב לשמור על העור ולהגן עליו באמצאות תכשיר הגנה מפני שמש עד ההחלמה הסופית של העור.
 • מתי מומלץ לבצע טיפול הסרת סרחי עור?
  טיפול הסרת סרחי עור אפשרי בכל ימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר.
 • מתי ניתן לחזור לשגרה?
  החזרה לשגרה אפשרית כבר באותו היום.
 • כמה טיפולים נדרשים להסרת סרחי עור?
  לרוב מספיק טיפול אחד, לעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים לחיזוק התוצאה הסופית, התשלום הוא חד פעמי עד הסרה הסופית של סרחי העור.
 • מה משך הטיפול להסרת סרחי העור?
  משך זמן הטיפול תלוי בכמות סרחי העור וגודלן, במידה ומדובר בסרח עור ממוצע אחד משך הטיפול הוא מספר דקות בודדות.

שיטות הטיפול להסרת סרחי עור:

הסרת סרחי עור על ידי קשירה -  טיפול העושה שימוש בחוט כירורגי לצורך הסרת סרח העור. החוט מנתק את זרימת הדם לסרח העור ומונע את התפתחותו. 

הסרת סרחי עור על ידי גלי רדיו – טכנולוגית גלי הרדיו מחממת את סרח העור ומבצעת הסרה של הסרח ללא דימום. מאחר ואין חיתוך לעומק, ההסרה קלה  יותר והתוצאה האסתטית מתבססת על תהליך ההחלמה הטבעי של העור המסתיים לאחר מספר שבועות בתוצאה טובה. 

הסרת סרחי עור בסולקודורם או בחנקן נוזלי – אלו חומצות אורגניות המתבססות על יוני נחושת המשמשים לטיפול בסרחי עור. הטיפול גורם לכוויה באזור הנגע. לעיתים, עלול הטיפול לגרום לצלקות בהירות. 

הסרת סרחי עור בשיטה כירורגית - שיטה זו מתבצעת רק כאשר קיים חשש לממאירות בסרח העור ולכן, במקרה זה יש צורך בהסרת סרח העור בשלמותו לצורך שליחתו לאבחון פתולוגי במטה לברר אם הנגע שפיר או ממאיר. שיטה זו לרוב מותירה צלקת בשל הצורך להסיר את סרח העור מהשורש. 

הסרת סרחי עור בטכנולוגית לייזר – השיטה היעילה, המתקדמת והמדויקת ביותר להסרת סרחי עור המותירה את העור חלק וללא סימן או צלקת. קרני הלייזר פוגעות במדויק בסרח העור ללא גרימת נזק לעור שסביבו. הטיפול אינו כואב ואינו דורש זמן החלמה. הטיפול מאפשר הסרת סרחי עור ביעילות ובמהירות ללא תפרים. 

יתרונות הסרת סרחי עור בטכנולוגית לייזר:

 • דיוק – הטיפול בלייזר מאפשר התאמת סוג הטיפול לגודל ומיקום סרח העור. באמצעות שליטה על אורך הגל ומידת החום במכשיר היוצרת גלד שטחי שאינו פוגע בשכבת העור התחתונה וכך, בהליך ההחלמה של הגלד מתחדש העור עד למרקם אחיד וחלק. 
 • ללא צלקת, ניתוח או כאב- ההליך המבוקר של מכשיר הלייזר, מאפשר את קבלת התוצאה האסתטית הטובה ביותר בהליך פשוט, ידידותי ללא ניתוח או כאב. 
 • זמן החלמה – הטיפול בטכנולוגית הלייזר מאפשר חזרה מהירה לשגרה עוד ביום הטיפול . (יתכן ותהיה אדמומיות קלה עד להתחדשות העור)
 • תוצאה- ללא כל ספק, במבחן התוצאה, טיפול הסרת סרחי עור בלייזר נחשב לטוב ביותר בהשוואה לשיטות אחרות והוא מותיר את העור אחיד וחלק. 

הסרת סרחי עור - מחיר:

אנחנו באתר דוקטור חן, מודעים לכך כי השיקול הכלכלי הוא גורם משמעותי בהחלטה שלכם על טיפול הסרת סרחי עור ולכן, מחיר הסרת סרחי עור בטכנולוגית לייזר ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן הוא אטרקטיבי במיוחד - בין 500 ל-800 שקלים לסרח עור, ובהסרת מספר סרחי עור המחיר יורד משמעותית פר נגע.

תהליך ההחלמה והתוצאות לאחר טיפול הסרת סרחי עור בלייזר:

ההחלמה מהטיפול היא מהירה ומאפשרת חזרה לשגרה עוד באותו היום. בשבועיים הראשונים שלאחר הטיפול מומלץ להימנע עד כמה שיותר מחשיפה לשמש ויש להשתמש בקרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוה. במהלך השבועיים הראשונים מהטיפול תיתכן אדמומיות באזור המטופל (אותה ניתן לטשטש באמצעות מעט מייק אפ עד שתתבהר ותחלוף והעור יתחדש). במרבית המקרים יתקבל מרקם עור אחיד וחלק ורק לעיתים רחוקות יתכנו סימנים או אדמומיות אך גם הם יחלפו עם הזמן. 

הסרת סרחי עור בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם במרכזים המובילים:

רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית מציעה לכם את הטיפולים המתקדמים ביותר להסרת סרחי עור. הרשת שמה לה למטרה לאפשר טיפולים נגישים וקרובים לכל אחד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר במחיר נגיש. הטיפולים מתבצעים על ידי המומחים המנוסים של הרשת המתמחים בהסרת סרחי עור בטכנולוגיות הלייזר מבית החברות המובילות בעולם כגון: סינרון קנדלה ופוטונה לייזר המאפשרים השגת תוצאות אסתטיות מושלמות ללא צלקות. טכנולוגיות אלו מאפשרות הסרת סרחי עור בכל מקום בגוף.

קבעו עכשיו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע אודות שיטות הטיפול היעילות ביותר להסרת סרחי עור. 


הסרת סרחי עור
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים,
כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, רחובות, 
קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633logo בניית אתרים