הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

נקודת חן אדומה - כל המידע והשיטות להסרה
 
הסרת נקודת חן אדומה - המדריך המקיף והמרכזיים המובילים בלייזר

לטיפול ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון,
קריית מלאכי, גן יבנה, ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין,
באר שבע, רחובות, חצור הגלילית, אילת
כל מה שרציתם לדעת על הסרת נקודת חן אדומה: השיטות המובילות ומחיריהם, המרכזיים המובילים לטיפול בסניף הקרוב לביתכם, הטיפול היעיל ביותר המותיר את העור ללא סימן או צלקת, היתרונות הבולטים בטיפול בלייזר, כל השאלות והתשובות מחכים לכם במאמר המקיף הזה!
מתחילים...


* נכתב ע"י צוות אתר דוקטור חן

נקודות חן מופיעות על עורנו בגוונים שונים. לרוב, הן מופיעות בצבעי חום כהה או שחור, אך נקודות חן עשויות להופיע גם בצבעי וורוד כהה או אדום. נקודות חן אלה אינן מהוות בעיה בריאותית אך כאשר הן נמצאות על הפנים, המחשוף, הצוואר או הידיים, הן עלולות להוות מטרד אסתטי של ממש ולפגוע בביטחון העצמי. יותר ויותר אנשים מחפשים אחר טיפולים אפקטיביים להסרת נקודת חן אדומה ללא סימן או צלקת. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים בהצלחה את כל סוגי נקודות החן השפירות לרבות נקודות חן אדומות וזאת באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם המאפשרות הסרה מדויקת של נקודות החן בהתאם לסוג הנקודה, גודלה ועומקה לקבלת תוצאות אופטימליות של עור אחיד ללא סימן או צלקת. 


הסרת נקודות חן אדומות - כל השאלות הנפוצות:

 • מתי מומלץ להסיר נקודת חן אדומה בלייזר?
  טיפול בלייזר נחשב לטיפול האסתטי הטוב ביותר שקיים למראה עור אחיד וחלק, מומלץ להשתמש בוא כאשר נקודת החן האדומה שפירה (תקינה מבחינה בריאותית).
 • האם הטיפול בלייזר כואב?
  הטיפול בלייזר אינו כואב רק יוצר תחושת חימום ופולס רגעי שנמשך לשנייה אחת במידה ויש רגישות יתר לכאב ניתן להשתמש בקרם אלחוש או זריקת הרדמה מקומית שמבטלת את תחושת הכאב או אי הנוחות.
 • מהי השיטה המומלצת ביותר להסרתנקודת חן אדומה בפנים?
  מומלץ להסיר נקודת חן אדומה מהפנים רק בלייזר מאחר והתהליך ההחלמה בלייזר שמתבסס על תהליך הריפוי הטבעי של העור הוא הטוב ביותר באזור הפנים.
 • כיצד הלייזר מעלים את נקודת החן האדומה?
  בצריבה של נקודת החן האדומה בקרני הלייזר יוצרים גלד שטחי שמאפשר לגוף לאותת לעור שנדרש תהליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת נקודת החן האדומה, ואז מתחיל תהליך של החלמה והתחדשות העור עד ליצירת מרקם אחיד וחלק.
 • כיצד יש להתנהל לאחר טיפול הסרת נקודת חן אדומה בלייזר?
  יש להימנע מחיכוך או שפשוף במקום הסרת נקודת החן האדומה, ויש צורך להשים קרם הגנה נגד השמש עד לתהליך החלמה והתחדשות העור באזור הסרת נקודת החן האדומה.
 • מתי מומלץ לבצע טיפול הסרת נקודות חן אדומות?
  טיפול הסרת נקודות חן אדומות ניתן לביצוע בכל ימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר.
 • מתי ניתן לחזור לשגרה?
  החזרה לשגרה אפשרית מיד לאחר הטיפול עצמו.
 • כמה טיפולים נדרשים להסרת נקודות חן אדומות?
  לרוב מספיק טיפול אחד, לעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים לחיזוק התוצאה הסופית, התשלום הוא חד פעמי עד הסרה הסופית של נקודת החן האדומה.
 • מה משך הטיפול להסרת נקודת חן אדומה?
  משך זמן הטיפול תלוי בכמות נקודת החן האדומות וגודלן, במידה ומדובר בנקודת חן אדומה ממוצעת אחת משך הטיפול הוא מספר דקות בודדות.

מהי נקודת חן אדומה?

קיימים שני סוגי נקודות חן אדומות . הסוג הראשון הוא מולד והסוג השני נוצר במהלך חיינו ונקרא אנגיומת דובדבן (CHERRY ANGIOMAS) או בשמם השני המנגיומת שרי. שכן נקודות החן מופיעות בצבע הדובדבן. נקודות אלו יופיעו בעיקר בפלג הגוף העליון, בעיקר באזור הגב והחזה. המנגיומת שרי מופיעה לרוב בקרב אנשים בני שלושים ומעלה. ברוב המקרים נקודות חן אלו אינן מסוכנות בריאותית והן בסבירות נמוכה להפוך לנגע סרטני .(במקרים בהם קיים שינוי בגודלן או גבולן, אם הן מדממות או מגרדות, יש צורך לפנות לרופא עור לצורך שלילת האפשרות לממאירות.). הסיבה הפופולרית להסרתן של נקודות חן אדומות או אנגיומות דובדבן היא אסתטית. קיימות שיטות שונות לצורך הסרת נקודת חן אדומה כשהפופולרית והיעילה ביותר היא טכנולוגית הלייזר.  

נקודות חן אדומות שאנחנו מסירים בלייזר:

נקודת חן אדומה שטוחה

נקודת חן אדומה שטוחה

נקודת חן אדומה שטוחה - הסוג הנפוץ ביותר הטכנולוגיה המומלצת לטיפול היא בלייזר.

נקודת חן אדומה בולטת

נקודת חן אדומה בולטת

נקודת חן אדומה בולטת - הטיפול היעיל ביותר להסרה מושלמת של הנגע היא בלייזר.כל השיטות להסרת נקודת חן אדומה ומחירהם:

הסרת נקודת חן אדומה בחנקן נוזלי - התהליך הטיפולי והמחיר:

טיפול הסרת נקודת חן אדומה בחנקן נוזלי, מתבסס על חומצות אורגניות המכילות יוני נחושת. החומצות גורמות לכוויה בנקודת החן ומביאות להתקלפותה. לעיתים, נוצרות צלקות בהירות באזור נקודת החן. לטיפול הסרת נקודת חן אדומה בחנקן נוזלי מחיר הנע בין 500ש"ח -800 ₪ .

הסרת נקודת חן אדומה בגלי רדיו - התהליך הטיפולי והמחיר:

טיפול זה מתאים לנקודות חן אדומות המורמות או בולטות מעל העור. טכנולוגית גלי הרדיו מביאה לחימום נקודת החן והחלקתה ללא דימום לגובה פני העור. הטיפול, שאינו כולל חיתוך לעומק, הופך את הסרת נקודת החן האדומה לקלה יותר ומביא לתוצאה אסתטית טובה הודות להליך ההחלמה הטבעי של העור. לטיפול הסרת נקודת חן אדומה בגלי רדיו מחיר הנע בין 600ש"ח – 1,000 ₪ .

הסרת נקודת חן אדומה במחט חשמלית - התהליך הטיפולי והמחיר:

הטיפול מתבצע בנקודות חן אדומות שטוחות בלבד. תהליך הצריבה במחט החשמלית יוצר גלד שלאחריו מתחיל הליך החלמה טבעי של העור המותיר את העור במרקם חלק. לטיפול הסרת נקודת חן אדומה במחט חשמלית מחיר הנע בין 400 ₪ -800ש"ח. 

הסרת נקודת חן אדומה בשיטה כירורגית - התהליך הטיפולי והמחיר:

יתרונה הבולט של השיטה היא באפשרות להסיר את נקודת החן האדומה בשלמותה, עובדה המאפשרת לשלוח אותה לבדיקה פתולוגית לצורך אבחונה כנגע שפיר או ממאיר. חסרונה הבולט של השיטה הכירורגית הוא הצורך בביצוע חתך עמוק על מנת להסיר את נקודת החן מן השורש תוך שימוש בתפרים, המביאים להיווצרות צלקת. לטיפול הסרת נקודת חן אדומה בשיטה כירורגית מחיר הנע בין 1,000-2,000 ₪. 

הסרת נקודת חן אדומה בניתוח מוז (MOHS) - התהליך הטיפולי והמחיר:

ניתוח זה מיועד להסרת נקודות חן אדומות אשר התגלו כממאירות או טרום סרטניות. הניתוח נעשה תחת מיקרוסקופ ומאפשר הסרת כל התאים הסרטניים בדיוק מקסימלי ללא פגיעה ברקמה הבריאה. במהלך הניתוח, נבחנים הנגעים תחת מיקרוסקופ על מנת לוודא כי הוצאו כל התאים הממאירים. הצלקת הנותרת מהניתוח היא קטנה משמעותית מצלקות הנותרות לאחר ניתוחים כירורגים אחרים. לטיפול הסרת נקודת חן אדומה בניתוח מוז מחיר הנע בין 2,000ש"ח -1,000 ₪. 

הסרת נקודת חן אדומה בלייזר - התהליך הטיפולי והמחיר:

הסרת נקודת חן אדומה בלייזר נחשבת כיום לטיפול החדשני, היעיל, המהיר והבטוח ביותר בעולם בתחום הסרת נגעי עור. הליך זה מבוסס על צריבת נקודת החן בלייזר ללא כאב כשלאחר מכן מתחיל הליך החלמה טבעי של העור המתחדש שבועות ספורים לאחר הטיפול. הטיפול באמצעות טכנולוגית הלייזר אינו פולשני ואינו פוגע ברקמת העור שסביב הנגע. הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה המחליפה את רקמת העור הפגועה. טיפול הסרת נקודת חן אדומה בלייזר, מבוסס על טכנולוגיה מוגנת פטנט בשם : NICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL TECHNOLOGY המייצרת בין 300-600 חורים מיקרוניים המחממים את הרקמה העליונה ומביאים להסרת נקודת החן בצורה אופטימלית ללא סימן או צלקת. 

יתרונות הסרת נקודת חן אדומה בלייזר: 

 •   תוצאה מושלמת -  הליך מבוקר שאינו פוגע בשכבת העור הפנימית ומבוסס על הליך ההחלמה הטבעי של העור המביא להחלמתו וחידושו ובכך מתקבלות התוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא סימן או צלקת. 
 •  טיפול מדויק - טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם לטיפול בהסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בהתאמה מקסימלית לסוג הנגע, גודלו ומיקומו. 
 •  טיפול בטוח המאושר בתקנים המחמירים של משרד הבריאות וה-FDA. 
 •   הטיפול הפופולרי ביותר  - הנחשב למביא את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר בהשוואה לשיטות אחרות. 
 •   טיפול אחד בלבד - לרוב, די בטיפול אחד כדי לקבל תוצאות מושלמות.
 •  החלמה מהירה - מאפשר חזרה לשגרה כבר ביום הטיפול.
 •  מחיר אטרקטיבי– מחיר הסרת נקודות חן בלייזר נע בין 600-800 ₪ בלבד  להסרת נקודות חן בלייזר ובהסרת מספר נקודות חן, המחיר יורד פר נגע.

הסרת נקודות חן אדומההטכנולוגיות המובילות בעולם במרכזי הטיפול המובילים בארץ:

טובי המומחים והמטפלים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים בהצלחה את כל סוגי נקודות החן לרבות נקודת חן אדומה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם מבית סינרון קנדלה ופוטונה לייזר. הסרת נקודת חן אדומה בטכנולוגיה זו, מאפשרת התאמה מדויקת לגודלה, עומקה ומיקומה של נקודת החן לצורך קבלת תוצאות מושלמות ללא סימן או צלקת.

קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום בסניף הקרוב לביתכם וקבלו את כל ההדרכה והמידע אודות טיפול הסרת נקודת חן אדומה לתוצאות מושלמות. 

הסרת נקודות חן אדומות  - במרכזיים המוביליים בלייזר
סניפים ב: 

גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, נתניה, עפולה, חיפה, רחובות
קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, קריית מלאכי,
ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 
073-374-6633


 

logo בניית אתרים