הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן ושומות בתל אביב   הסרת נקודות חן ושומות בתל אביב  -  בטכנולוגיה לייזר חדשניתנקודות חן או שומות עשויים להוות מטרד אסתטי של ממש. כיום, ניתן להסירן בשיטה הבטוחה, היעילה והמהירה ביותר בעולם להסרת נקודות חן ושומות. השיטה החדשנית, המיושמת בתל אביב ובכל אחד מ-18 סניפי רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן, מביאה לתוצאות מושלמות. הטיפול המתקדם בטכנולוגית לייזר מוגנת פטנט, אינו פולשני ואינו פוגע ברקמת העור העליונה ולרוב די בטיפול אחד בלבד כדי להגיע לעור חלק, אחיד וללא נגעים. 


כל הסיבות להסרת נקודות חן ושומות בתל אביב:
 

הסרת נקודות חן בטכנולוגיית לייזר בתל אביב, נדרשת מסיבות שונות כשהמובילה שבהן היא הסיבה האסתטית. תחושת חוסר שביעות רצון מהמראה ופגיעה בדימוי העצמי, מובילים רבים לפנות לטיפול הסרת נקודות חן ושומות. סיבה נוספת יכולה להיות פיזית כאשר השומה או הנגע מפריעים לפעולת הגילוח, ענידת תכשיט או ללבישת חזיה. השיטה הטובה ביותר להסרת נקודות חן ושומות היא טיפול מתקדם באמצעות לייזר המביא לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר. לעיתים, יש צורך בהסרת נקודות חן ושומות מסיבה רפואית לצורך בדיקה מעמיקה ואבחון אך הסרת נקודות חן, שומות ונגעים שפירים בלייזר היא הטיפול הבטוח, היעיל והמהיר ביותר כיום. 

המרכז האסתטי בתל אביב מטפלים בכם יופי:

הסרת נקודות חן ושומות בתל אביב בטכנולוגית לייזר חדשנית, מבוססת על שיטה מתקדמת של טכנולוגית לייזר הבנויה ממספר ידיות טיפול אשר לכל אחת מהן אורך גל שונה המותאם לסוג הנגע. הטיפול בטכנולוגיה זו אינו פולשני, אינו כואב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה. הטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם :MICRO-NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY . הטיפול מביא ליצירת רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזור הרקמה הפגועה ומביא לתוצאות טובות במיוחד בהסרת כל סוגי הנגעים ללא הותרת סימן או צלקת וזאת הודות לפעולת ייבוש וקילוף של שכבת העור העליונה באופן טבעי. הטכנולוגיה בטוחה לחלוטין והיא מאושרת על ידי משרד הבריאות וה-FDA . לרוב, די בטיפול אחד בלבד לתוצאות מושלמות. 

כל היתרונות בטיפול אחד:

הסרת נקודות חן ושומות בתל אביב בטכנולוגיית לייזר חדשנית טיפול מוכח בהצלחה באלפי לקוחות בטכנולוגיית הלייזר.

בין היתרונות הבולטים של טיפול זה:
 •  עוצמת פעולת המכשיר שוות ערך לטיפול פילינג ולכן לא מורגש כאב אלא תחושת חימום או צריבה בעוצמה חלשה וכמעט לא מורגשת. 
 •  הטכנולוגיה מביאה לייבוש הנגע ומעלימה אותו. הטיפול אינו פולשני, לא מצריך הרדמה, אלחוש או תפרים. 
 •  הטיפול מדויק ביותר ואינו פוגע בעור הבריא
 •  הטיפול מאושר על ידי משרד הבריאות וה-FDA 
 •  השיטה נחשבת למתקדמת וליעילה ביותר כיום להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור. 
 •  מחיר אטרקטיבי (כמה מאות שקלים לנקודת חן כשהמחיר יורד בהסרת מספר נקודות חן ונגעים)
 •  הטיפול מתאים לכל סוג וצבע עור
 •  הטיפול מבוצע בקליניקה ללא צורך בחדר ניתוח, בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל
 •  תוצאות מהירות. לרוב די בטיפול אחד או שניים כשהתוצאות נראות לעין כבר לאחר שבועיים מהטיפול. 
 •  ניתן  לבצע בכל ימות השנה 
 •  תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב, סימן או צלקת וללא תופעות לוואי. 
 •  תהליך הטיפול מבוסס על עידוד ייצור הקולגן והאלסטין המחדשים את תאי העור ומביאים להחלמה מהירה של הגלד. 
 •  הטיפול מתבצע על ידי המומחים המנוסים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית. 

המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ ואבחון ללא התחייבות וללא תשלום. קבעו פגישה באחד מ-18 המרכזים הקרובים אליכם ותוכלו ליהנות מתוצאות מושלמות תוך זמן קצר עם טיפול הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם. 
הסרת נקודות חן, נגעי עור ושומות בלייזר ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בתל אביב:

המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בתל אביב, מטפלים בהסרת שומות, נקודות חן ונגעי עור בטכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר שאינו פוגע בשכבתו הפנימית של העור. המטפלים של אתר דוקטור חן מעניקים ייעוץ ללא עלות בכל אחד מ-18 המרכזים של הרשת בפריסה ארצית. מעוניינים בהסרת נקודות חן, שומות או נגעי עור? זה הזמן לקבוע פגישה עם המטפלים של אתר דוקטור חן בכל אחד מהמרכזים הקרובים אליכם וליהנות מתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ואחיד ללא נגעים. 
אם אתם מעוניינים לקבוע תור לטיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בסניף בתל אביב צרו קשר לפרטים וייעוץ חינם.הסרת נקודות חן ושומות בתל אביב
לפרטים התקשרו:  073-374-6633logo בניית אתרים