הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן ושומות בראשון לציון   הסרת נקודות חן ושומות בראשון לציון  -  בטכנולוגיה לייזר חדשניתאנשים רבים סובלים מנקודות חן ונגעי עור המפריעים להם מבחינה אסתטית ולעיתים אף מציקים בעת גילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה. ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית (18 מרכזים ברחבי הארץ), מציעים לך את הטיפול החדשני, היעיל והבטוח ביותר להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בלייזר. 


טיפול הסרת נקודות חן ושומות בהתאמה אישית בראשון לציון:

הסרת נקודות חן ונגעי עור בלייזר ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן, מתבצעת בתהליך מבוקר המאפשר ויסות של אורך הגל ומידת החום על פי סוג הנגע ובכך אינו מביע לפציעה בעור. הצריבה העדינה בלייזר, יוצרת גלד ומאותת לעור להחלים ולהתחדש עד לריפוי העור ללא הותרת צלקת. כל טיפול מתבצע לאחר התאמתו לסוג הנגע בצורה מדויקת לקבלת תוצאות מושלמות של מראה עור אחיד וחלק. 

הסרת נקודות חן ושומות בראשון לציון במרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן:

טכנולוגית הלייזר היא הטיפול המתקדם בעולם בתחום הסרת נקודות חן ונגעי עור. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן, מטפלים בטכנולוגית הלייזר של החברות המתקדמות בעולם מבית "פוטונה לייזר", "סינרון קנדלה" ו"פלומר לייזר" המביאים לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאבים ומאפשר הסרת נקודות חן ואת כל סוגי נגעי העור הקיימים. הטיפול יוצר רקמה חדשה ובריאה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה והתוצאה המתקבלת היא של מראה עור חלק, אחיד ובריא. 

כל היתרונות של טיפול הסרת נקודות חן ושומות בראשון לציון בטכנולוגיית לייזר חדשנית:

הטיפול החדשני פועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MICRO-NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY  המייצרת 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת נקודות החן וכל סוגי נגעי העור. לרשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן 18 סניפים בפריסה ארצית המתמחה בטיפולי לייזר להסרת נקודות חן ונגעי עור לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר.

בין היתרונות המובילים של טיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בלייזר:
  • הטיפול מתבצע בתהליך מבוקר שאינו פוגע בשכבה הפנימית של העור ומתבסס על תהליך ההחלמה הטבעי של העור הגורם לו להחלים ולהתחדש. הודות לכך מתקבלות התוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא סימן או צלקת. 
  •  לרוב, די בטיפול אחד להסרת הנגעים
  •  עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן לא מורגש כאב אלא תחושת חימום או צריבה בעוצמה חלשה וכמעט לא מורגשת.
  •  הטיפול מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח, בתנאים נוחים ועם יחס אישי לכל מטופל.
  •  הטיפול מתאים לכל סוג וצבע עור וניתן לביצוע בכל ימות השנה. 
  •  השיטה המתקדמת ביותר להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור. 

במרכזים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית מטפלים בכם יופי:

במרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מחכים לך המטפליםהמובילים בתחום הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בלייזר ומעניקים ייעוץ ללא עלות המסביר באופן מפורט את יתרונות הטיפול בטכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם. הטיפול מותאם לסוג הנגע בצורה המקצועית ביותר על מנת לקבל תוצאות מושלמות. מחיר הטיפול ברשת המרכזים אטרקטיבי במיוחד ( כמה מאות שקלים בלבד להסרת נגע והמחיר יורד עם הסרת יותר נגעים). צרו עכשיו קשר עם המומחים של אתר דוקטור חן במרכז הקרוב לביתכם. הסרת נקודות חן, נגעי עור ושומות בלייזר ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בראשון לציון:

בהמרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בראשון לציון, מטפלים בהסרת שומות, נקודות חן ונגעי עור בטכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר שאינו פוגע בשכבתו הפנימית של העור. המומחים של אתר דוקטור חן מעניקים ייעוץ ללא עלות בכל אחד מ-18 המרכזים של הרשת בפריסה ארצית. מעוניינים בהסרת נקודות חן, שומות או נגעי עור? זה הזמן לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן בכל אחד מהמרכזים הקרובים אליכם וליהנות מתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ואחיד ללא נגעים. 
אם אתם מעוניינים לקבוע תור לטיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בסניף בראשון לציון צרו קשר לפרטים וייעוץ חינם.הסרת נקודות חן ושומות בראשון לציון
לפרטים התקשרו:  073-374-6633logo בניית אתרים