הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן ושומות בנתניה     הסרת נקודות חן ושומות בנתניה  -  בטכנולוגיה פלאזמה חדשנית

איך מסירים נקודות חן ושומות בדרך הבטוחה, היעילה והמתקדמת ביותר בעולם? כיצד פועלת טכנולוגית הפלאזמה? מהם היתרונות הבולטים של הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגיית הפלאזמה החדשנית?כמעט לכל אחד מאתנו יש על פני הגוף נקודות חן, שומות או נגעי עור כלשהם. לרוב, הם אינם מפריעים ואפילו מוסיפים חן. אך כאשר הם מפריעים אסתטית ואפילו מביאים לפגיעה בדימוי העצמי, ניתן להסירם ולשוב למראה עור אחיד וחלק ללא הנגע. כאשר מדובר על נגעים שפירים שאינם מסכנים את הבריאות, מומלץ להסירם בטכנולוגיית הפלאזמה שכן הטיפול הוכח כיעיל והבטוח ביותר ומביא לתוצאות הטובות ביותר. 

הסרת נקודות חן ושומות בנתניה:

מאחורי המומחים של אתר דוקטור חן, אלפי מטופלים מרוצים שכבר נהנים ממראה עור חלק ואחיד ללא נקודות חן, שומות או נגעי עור ומתחושת בטחון עצמי גבוהה. זאת הודות טיפול חדשני בטכנולוגיית פלאזמה המאפשר לווסת את אורך הגל ואת מידת החום בהתאם לסוג הנגע כך נוצר למעשה טיפול נקודתי כשהצריבה בפלאזמה מביאה להיווצרות גלד המאותת לעור להתחיל בהליך החלמה והתחדשות עד לריפויו של העור ללא הותרת צלקת. שיטת הסרת נקודות חן ונגעי עור בנתניה, נחשבת למתקדמת, ליעילה ולבטוחה בעולם המביאה לתוצאות אסתטיות מושלמות. 
כל היתרונות של הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית הפלאזמה 
  •  הטיפול בטכנולוגיית פלאזמה נעשה על ידי המומחים של אתר דוקטור חן להם ידע וניסיון רב שנים של טיפולי הסרת נקודות חן ושומות בפלאזמה. 
  •  הטיפול מתבצע בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם המביאה לתוצאות אסתטיות הטובות ביותר. 
  •  טיפול בטכנולוגיה מאושרת בתקנים המחמירים של משרד הבריאות וה-FDA. טיפול לא פולשני, מדויק שאינו פוגע בעור הבריא סביב הנגע. 
  •  טיפול יעיל, אפקטיבי ומהיר ללא צורך בזמן החלמה (ניתן לחזור לשגרה כבר ביום הטיפול) 
  •  מחירים אטרקטיביים (כמה מאות שקלים בלבד להסרת נקודות חן ונגעי עור כשמחיר הטיפול יורד משמעותית בהסרת מספר נגעים)
  •  רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן מאפשרת טיפול הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית פלאזמה בכל אחד מ-18 הסניפים בפריסה ארצית. 

הסרת שומות ונגעי עור בטכנולוגית פלאזמה המתקדמת בעולם:


טכנולוגית הפלאזמה נחשבת לטיפול המתקדם ביותר בעולם בתחום הסרת נגעי עור המבוסס על הליך ההחלמה הטבעי של העור, המתחדש במהלך שבועות ספורים. ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן, מטפלים המומחים בטכנולוגית הפלאזמה של החברות המתקדמות ביותר בעולם ובהן: פוטונה פלאזמה, סינרון קנדלה ופלומר פלאזמה, המביאים לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר. הטיפול אינו פולשני, אינו כרוך בכאב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה. לפעולה זו תוצאות טובות ביותר. 

קבעו עכשיו פגישה אישית ללא התחייבות עם המומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן באחד מ-18 המרכזים ברחבי הארץ וקבלו אבחון, ייעוץ ומידע אודות הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית פלאזמה, ללא תשלום וללא התחייבות. 

אם אתם מעוניינים לקבוע תור לטיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בסניף בנתניה צרו קשר לפרטים וייעוץ חינם.הסרת נקודות חן ושומות בנתניה 
לפרטים התקשרו: 073-374-6633logo בניית אתרים