הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן ושומות בכפר סבא   הסרת נקודות חן ושומות בכפר סבא  -  בטכנולוגיה לייזר חדשנית  

מהי השיטה המתקדמת ביותר בעולם להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור? מהם יתרונות השיטה? היכן ניתן לקבל את הטיפול הטוב בעולם להסרת נקודות חן ונגעי עור?

שומות, נקודות חן ונגעי עור המופיעים על פני העור עלולים להוות לעיתים מטרד אסתטי הפוגם בתחושת הביטחון העצמי. בעבר, על מנת להסיר נגעי עור, נקודות חן ושומות השתמשו המומחים בשיטות כגון: ניתוח, גילוח, כריתה, צריבה בחנקן נוזלי ותמיסות כימיות. עם התקדמות הטכנולוגיה, נפתחה בפני המבקשים להסיר נגעי עור ונקודות חן, אפשרות חדשה, מתקדמת ובטוחה במיוחד: טכנולוגית הלייזר המביאה לתוצאות מושלמות של מראה עור אחיד, חלק ואסתטי ללא סימן או צלקת. 

הסרת נקודות חן ושומות בכפר סבא:

הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בטכנולוגית הלייזר היא תהליך מבוקר המאפשר ויסות של אורך הגל ומידת החום בהתאם לסוג הנגע ובכך אינו פוצע את העור יתר על המידה ואינו גורם לו נזק. הצריבה בלייזר יוצרת גלד וכתוצאה מהגלד שנוצר, הגוף מאותת לעור להתחיל בהליך ההחלמה וההתחדשות עד לריפויו המלא ללא צלקת או סימן כלשהוא. בכל אחד מ-18 המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מציעים המומחים את הטיפול המתקדם בעולם בתחום הסרת הנגעים באמצעות טכנולוגית הלייזר של החברות המובילות בעולם: "פוטונה לייזר", "סינרון קנדלה" ו"פלומר לייזר" המביאים לתוצאות טיפול הטובות ביותר.  המכשירים פועלים בטכנולוגיMICRO-NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER   המייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת נקודות החן וכל סוגי נגעי העור הקיימים. 


יתרונות הטיפול בטכנולוגית הלייזר:

הסרת נקודות חן ושומות בכפר סבא בטכנולוגית לייזר, הוא טיפול המתבצע בהליך ייחודי שאינו פוגע בשכבה הפנימית של העור ומתבסס על תהליך ההחלמה הטבעי של העור הגורם לו להחלים  ולהתחדש ובכך מביא לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא כל סימן או צלקת. המכשירים המתקדמים באמצעותם מתבצעת הסרת השומות ונגעי העור, מאושרים בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי. לרוב, די בטיפול אחד על מנת להשיג תוצאות מושלמות. הטיפול נמצא יעיל ובטוח ומביא לתוצאות הטובות ביותר בהשוואה לשיטות טיפול אחרות. הטיפול בטכנולוגית הלייזר החדשנית ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מתאים לכל סוגי נגעי העור, לכל סוג עור ואינו דורש זמן החלמה. 
כל הסיבות לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן 
אם יש לך נקודת חן, שומה או נגע עור המפריעה לך מבחינה אסתטית, זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם המומחים של רשת אתר דוקטור חן בכל אחד מ-18 המרכזים ברחבי הארץ ולקבל את כל הפרטים וההסברים אודות טיפול הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. (כמה מאות שקלים בלבד לנקודה ובהסרת נגעים נוספים המחיר יורד). הסרת נקודות חן, נגעי עור ושומות בלייזר במרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן :

רופאות בסניף כפר סבא המטפלים בהסרת שומות, נקודות חן ונגעי עור בטכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר שאינו פוגע בשכבתו הפנימית של העור. במרכז האסתטי בכפר סבא מעניקים ייעוץ ללא עלות. מעוניינים בהסרת נקודות חן, שומות או נגעי עור? זה הזמן לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן בכל אחד מהמרכזים הקרובים אליכם וליהנות מתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ואחיד ללא נגעים. 

אם אתם מעוניינים לקבוע תור לטיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בסניף בכפר סבא צרו קשר לפרטים וייעוץ חינם.הסרת נקודות חן ושומות בכפר סבא
לפרטים התקשרו:  073-374-6633logo בניית אתרים