הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן בגן יבנה | הסרת שומות בגן יבנה
    הסרת נקודות חן ושומות בגן יבנה  -  בטכנולוגיה לייזר חדשנית


מדוע מסירים נקודות חן ושומות? מהי השיטה היעילה והבטוחה ביותר להסרת שומות ונגעי עור? היכן מומלץ לבצע הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגיה החדשנית ביותר?


לאנשים רבים יש נקודות חן או שומות על פני הגוף או הפנים. לעיתים הן עלולות להפריע מבחינה אסתטית ולפגום בדימוי העצמי ולעיתים השומות, נקודות החן או נגעי העור בולטים מעל פני העור ומפריעים להליך הגילוח או לענידת תכשיט ומהווים מטרד של ממש. רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן, מציעה לך את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור. טיפול הסרת נגעי עור בלייזר הוכח כפתרון היעיל, הבטוח והמהיר ביותר המביא לתוצאות מושלמות בתוך זמן קצר. (לרוב די בטיפול אחד). 

הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית לייזר בגן יבנה:

הסרת נקודות חן ושומות בגן יבנה בטכנולוגית לייזר חדשנית מתבצעת ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן הודות לטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MICRO-NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY . מכשיר הפוטונה מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה ולצורך הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור. הטיפול יוצר רקמת עור בריאה וחדשה המחליפה את האזורים הפגועים ברקמת העור, עובדה המביאה לתוצאות הטובות ביותר, למראה עור חלק, אחיד וללא סימן או צלקת. טובי הרופאים והמומחים מטפלים בטכנולוגית הלייזר בכל אחד מ-18 המרכזים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית.
 
הסרת נקודות חן בגן יבנה | הסרת שומות בגן יבנה

יתרונות טיפול הלייזר להסרת נגעי עור במרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן:

טיפול הסרת נקודות חן ושומות בלייזר מתבצע בטכנולוגיה לא פולשנית המאפשרת דיוק והצלחה גבוהים ביותר ללא כל התערבות כירורגית. המכשור החדשני באמצעותו מתבצעים הטיפולים מאפשר הסרת כל סוגי הנגעים ביניהם: נקודות חן, שומות, כתמי לידה, כתמי פיגמנטציה, כתמי גיל, גושי שומן ועוד. שיטת הטיפול בלייזר – HIGH PRECISION DERMATOLOGY  מדויקת במיוחד ובכך מאפשרת הסרת נגעי עור ונקודות חן גם על גבי הפנים ללא הותרת כל סימן או צלקת במקום בו הוסר הנגע. לשיטה הצלחה רבה בכל רחבי העולם והיא המועדפת ביותר כיום כפתרון להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור. 
הסרת נקודות חן ושומות בגן יבנה בטכנולוגית לייזר, היא הטיפול הנחשב למתקדם בעולם בתחום הסרת נגעים. בתהליך הפשוט יחסית, מתבצעת צריבה רגעית באמצעות לייזר ללא כאב כאשר לאחר מכן מתחיל תהליך ההחלמה הטבעי של העור המתחדש במהלך השבועות הבאים. ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן, משתמשים המומחים בטכנולוגית הלייזר של החברות המובילות והמתקדמות בעולם מבית "פוטונה לייזר, "סינרון קנדלה" ו"פלומר לייזר" המביאים לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר. המכשירים מאושרים בתקנים המחמירים של משרד הבריאות וה-FDA. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאב וכן אינו פוגע בשכבה הפנימית של העור. 

פתרונות אסתטיים בגן יבנה
מעוניינים להסיר נקודות חן, נגעי עור ושומות? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן ולקבל ייעוץ חינם בכל אחד מ-18 המרכזים בפריסה ארצית. הטיפול החדשני מותאם לכל מטופל ומטופל אישית בהתאם לסוג הנגע, גודלו ומיקומו וזאת על מנת לקבל את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר. 
הסרת נקודות חן ושומות בגן יבנה
לפרטים התקשרו:  073-374-6633logo בניית אתרים