הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן ושומות בבאר שבע   הסרת נקודות חן ושומות בבאר שבע  -  בטכנולוגיה לייזר חדשניתמדוע מסירים נקודות חן, שומות ונגעי עור? מהי הדרך היעילה והבטוחה ביותר להסרת נקודות חן, נגעי עור ושומות? היכן ניתן לעבור הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית לייזר מתקדמת? מהם היתרונות של טכנולוגית הלייזר בהסרת שומות ונגעי עור?


מעוניינים בהסרת נקודות חן, שומות או נגעי עור בבאר שבע המציקים לכם מבחינה אסתטית ופוגעים בדימוי העצמי? מהיום, קל, מהיר ובטוח יותר להסירם עם השיטה המתקדמת ביותר המבוססת על תהליך ההחלמה הטבעי של העור ומביאה לתוצאות אסתטיות מושלמות ללא צלקת או סימן. 

הסיבות להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור:

על עורם של מרבית בני האדם מופיעים נגעי עור, שומות או נקודות חן. ברוב המקרים, הסיבה להסרתם היא אסתטית אך לעיתים, נגעי עור או נקודות חן הבולטות מעל פני העור עלולים להפריע בהליך הגילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה. הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית לייזר חדשנית, מביאה לתוצאות הטיפול הטובות ביותר ואינה מותירה כל סימן או צלקת. בין הנגעים אותם ניתן להסיר בלייזר: נקודות חן, נמשים, כתמי גיל, כתמי לידה, כתמי פיגמנטציה, סרחי עור, קסנטלזמה, שומות ועוד. 

טיפול מותאם לפי סוג הנגע לתוצאות מושלמות:

הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם, מבוססת על תהליך מבוקר המווסת את אורך הגל ומידת החום על פי סוג הנגע ובכך מדייק את הטיפול ואינו פוצע את העור יתר על המידה. הצריבה בלייזר יוצרת גלד אשר היווצרותו מאותתת  לעור להתחיל בתהליך החלמה והתחדשות עד לריפויו המלא של העור ללא הותרת כל סימן או צלקת. שיטה זו נחשבת למתקדמת והיעילה ביותר בעולם להסרת נקודות חן ונגעי עור ומביאה למראה עור אסתטי וחלק. 

כל היתרונות של הסרת שומות, נקודות חן ונגעי עור בלייזר:

  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר להסרת נקודות חן ונגעי עור.
  • לרוב די בטיפול אחד להשגת תוצאות מושלמות.
  • טיפול מתאים לכל סוג וצבע עור.
  • טיפול מותאם לכל סוג וגודל נגע באמצעות אורכי גל משתנים. 
  •  מכשירי הלייזר המתקדמים מאושרים בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות וה-FDA.
  • תהליך הטיפול מעודד ייצור קולגן ואלסטין המחדשים את תאי העור ומביאים להחלמה מהירה של הגלד.
  •  עוצמת המכשיר זהה לפילינג והתחושה במהלך הטיפול היא של צריבה קלה או חימום כמעט לא מורגשים.
  •  הלייזר מייבש את נגע העור ומביא להיעלמותו. הוא אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה, אלחוש או תפרים. 
  •  חזרה לשגרה כבר ביום הטיפול. 
  •  מחיר אטרקטיבי (כמה מאות שקלים בלבד להסרת נקודה או נגע ובהסרת כמה נגעים המחיר יורד משמעותית). הסרת נקודות חן, נגעי עור ושומות בלייזר ברשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בבאר שבע:

המומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בבאר שבע, מטפלים בהסרת שומות, נקודות חן ונגעי עור בטכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר שאינו פוגע בשכבתו הפנימית של העור. המומחים של אתר דוקטור חן מעניקים ייעוץ ללא עלות בכל אחד מ-18 המרכזים של הרשת בפריסה ארצית. מעוניינים בהסרת נקודות חן, שומות או נגעי עור? זה הזמן לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן בכל אחד מהמרכזים הקרובים אליכם וליהנות מתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ואחיד ללא נגעים. 
אם אתם מעוניינים לקבוע תור לטיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בסניף בבאר שבע צרו קשר לפרטים וייעוץ חינם.הסרת נקודות חן ושומות בבאר שבע
לפרטים התקשרו:  073-374-6633logo בניית אתרים