הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן באילת | הסרת שומות באילת   הסרת נקודות חן ושומות באילת  -  בטכנולוגיה פלזמה חדשנית
הכירו את המרכז האסתטי המתקדם ביותר להסרת נקודות חן ושומות באילת המטפל בטכנולוגיית פלזמה המתקדמת בעולם ללא צלקת.


שומות, נקודות חן ונגעי עור המופיעים על פני העור עלולים להוות לעיתים מטרד אסתטי הפוגם בתחושת הביטחון העצמי. בעבר, על מנת להסיר נגעי עור, נקודות חן ושומות השתמשו המומחים בשיטות כגון: ניתוח, גילוח, כריתה, צריבה בחנקן נוזלי ותמיסות כימיות. עם התקדמות הטכנולוגיה, נפתחה בפני המבקשים להסיר נגעי עור ונקודות חן, אפשרות חדשה, מתקדמת ובטוחה במיוחד: טכנולוגית הפלזמה המביאה לתוצאות מושלמות של מראה עור אחיד, חלק ואסתטי ללא סימן או צלקת. 

הסרת נקודות חן ושומות באילת:

הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בטכנולוגית הפלזמה היא תהליך מבוקר המאפשר ויסות של אורך הגל ומידת החום בהתאם לסוג הנגע ובכך אינו פוצע את העור יתר על המידה ואינו גורם לו נזק. הצריבה בפלזמה יוצרת גלד וכתוצאה מהגלד שנוצר, הגוף מאותת לעור להתחיל בהליך ההחלמה וההתחדשות עד לריפויו המלא ללא צלקת או סימן כלשהוא. בכל אחד מ-18 המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מציעים המומחים את הטיפול המתקדם בעולם בתחום הסרת הנגעים באמצעות טכנולוגית הפלזמה המביאים לתוצאות טיפול הטובות ביותר.  

הסרת נקודות חן באילת | הסרת שומות באילת

יתרונות הטיפול הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית הפלזמה באילת:

הסרת נקודות חן ושומות באילת בטכנולוגית פלזמה, הוא טיפול המתבצע בהליך ייחודי שאינו פוגע בשכבה הפנימית של העור ומתבסס על תהליך ההחלמה הטבעי של העור הגורם לו להחלים  ולהתחדש ובכך מביא לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא כל סימן או צלקת. המכשירים המתקדמים באמצעותם מתבצעת הסרת השומות ונגעי העור, מאושרים בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי. לרוב, די בטיפול אחד על מנת להשיג תוצאות מושלמות. הטיפול נמצא יעיל ובטוח ומביא לתוצאות הטובות ביותר בהשוואה לשיטות טיפול אחרות. הטיפול בטכנולוגית הפלזמה החדשנית ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מתאים לכל סוגי נגעי העור, לכל סוג עור ואינו דורש זמן החלמה. 
כל הסיבות לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן 
אם יש לך נקודת חן, שומה או נגע עור המפריעה לך מבחינה אסתטית, זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם המומחים של רשת אתר דוקטור חן בכל אחד מ-18 המרכזים ברחבי הארץ ולקבל את כל הפרטים וההסברים אודות טיפול הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית הפלזמה המתקדמת בעולם בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. (כמה מאות שקלים בלבד לנקודה ובהסרת נגעים נוספים המחיר יורד). 


הסרת נקודות חן, נגעי עור ושומות בפלזמה במרכז האסתטי המתקדם ביותר באילת:

הטיפול מתבצע בהליך מבוקר שאינו פוגע בשכבתו הפנימית של העור. במרכז האסתטי באילת מעניקים ייעוץ ללא עלות. מעוניינים בהסרת נקודות חן, שומות או נגעי עור? זה הזמן לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן בכל אחד מהמרכזים הקרובים אליכם וליהנות מתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ואחיד ללא נגעים. 


אם אתם מעוניינים לקבוע תור לטיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בסניף באילת צרו קשר לפרטים וייעוץ חינם.
הסרת נקודות חן ושומות בפלזמה בקליניקה המתקדמת באילת
לפרטים התקשרו:  073-374-6633


logo בניית אתרים