הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן / שומות בלייזר:

סניפים ב: גבעתיים, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא, חיפה, קריית חיים, כרמיאל,   

בני ברק, נתניה, עפולה, באר שבע  הסרת נקודות חן ושומות:

יש לך נקודת חן או שומה המפריעה לך? מרכזי האסתטיקה של אתר דוקטור חן, מביאה לך את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להסרת נקודות חן ושומות. השיטה החדשנית ביותר לפתרון יעיל, בטוח ומהיר ומביא לתוצאות מושלמות ללא הותרת צלקת או סימן. השיטה מאושרת על ידי ה-FDA האמריקאי. 
תוצאות מושלמות תוך זמן קצר
רשת מרכזי האסתטיקה אתר דוקטור חן בפריסה ארצית מאפשרות לך ליהנות ממראה עור חלק ללא שומות או נקודות חן. הטיפול החדשני בטכנולוגיה מוגנת פטנט, אינו פולשני ואינו פורע ברקמת העור העליונה לתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ויפה. לרוב, די בטיפול אחד כדי לקבל את התוצאה שחלמת עליה. 

הסרת שומות בשיטה המתקדמת ביותר:

שומה (פלולה בסלנג) היא גידול שפיר. השומה מורכבת מתאי נבוס (תאי עור) והיא מהווה נגע עור שכיח ומופיעה על גבי העור בצבע אדמדם או חום. לשומה גבולות תחומים. השומות יכולות להופיע בגודל קטן, בינוני או ענק וחלקן אף מופיעות כבר בלידה. שומה עלולה להיות ממאירה במקרים בהם היא מגרדת, מדממת, גדולה או לא סימטרית או כשהגוון שלה לא אחיד וכן אם קוטרה גדול יותר מ-6 מילימטרים. במקרים אלו מומלץ להיוועץ ברופא עור. במקרים בהם השומה רק מציקה מבחינה אסתטית, מומלץ לעבור הסרת שומה באחד מהמרכזים האסתטיים של רשת מרפאות דוקטור חן. תוכלו להיפרד מהשומה בצורה הבטוחה והמהירה ביותר ללא כאבים או צלקות. 
הסרת נקודת חן בשיטה המתקדמת ביותר. 
נקודת חן היא בליטה כהה המופיעה על העור בגוונים הנעים בין חום, שחור או ורוד כהה וזאת בהתאם לריכוז המלנין ופיגמנט הצבע בעור. לעיתים קרובות, מהוות שומות הנמצאות על פני העור במקומות גלויים, מטרד אסתטי. ברשת מרכזי האסתטיקה של אתר דוקטור חן, ניתן לעבור הסרת נקודות חן בשיטה הבטוחה, המהירה והיעילה בעולם ללא הותרת כל צלקת או סימן. 
הסרת נקודות חן ושומות באמצעות לייזר לתוצאות מושלמות
רשת מרכזי האסתטיקה של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מביאה לכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם לצורך הסרת שומות וגם הסרת נקודות חן. למכשיר הלייזר החדשני , מספר ידיות טיפול בעלי אורכי גל שונים המותאמים בצורה מדויקת לסוג הנגע שיש להסיר. הטיפול אינו פולשני, אינו כואב ואינו פוגע ברקמת העור העליונה ובכך אינו משאיר צלקות או סימנים. המכשיר פועל בטכנולוגית פטנט MICRO –NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY  המחממת את הרקמה ומסייעים בהסרת נקודות חן ונגעי עור שונים. הטיפול בלייזר מביא ליצירת רקמת עור בריאה וחדשה. 

כל היתרונות במכשיר אחד:

רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן, מאפשרת לך לעבור הסרת שומות או הסרת נקודות חן ונגעי עור המפריעים לך אסתטית באמצעות השיטה המתקדמת ביותר ובדרך המהירה ביותר ללא כאבים וללא צלקות או סימנים. לטכנולוגיית הלייזר יתרונות רבים ביניהם: הטכנולוגיה מביאה לייבוש נקודת החן או השומה ולהתקלפות השכבה העליונה בעור בצורה טבעית. סיבי הקולגן מתחדשים בצורה מהירה ובכך, מתחדש העור ללא השארת כל סימן או צלקת. עוצמת הכאב כמעט בלתי מורגשת ואין צורך בהרדמה או אלחוש וכמו כן, אין כל צורך בתפרים. השיטה החדשנית מאפשרת טיפול מדויק ללא פגיעה ברקמות עור מסביב לנגע, טכנולוגית הטיפול מאפשרת את התחדשות העור באופן טבעי ומהיר, ובנוסף הטיפול מתאים לכל סוג או צבע עור ומתאפשר לביצוע בכל יום במהלך השנה. 

טכנולוגיה מתקדמת בשירות היופי:

רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מביאה אליכם את טיפולי היופי והאסתטיקה הטובים והמתקדמים בעולם. רשת אתר דוקטור חן בפריסה ארצית משלבת ניסיון וידע עם שירות קשוב ומחירים אטרקטיביים במיוחד. אם יש לך צורך בטיפול הסרת נקודת חן או הסרת שומה, זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר ולקבוע עם המומחים שלנו פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. 

הסרת נקודות חן | הסרת שומות - בלייזר

סניפים ב: גבעתיים, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא, חיפה, קריית חיים, כרמיאל,   
בני ברק, נתניה, עפולה, באר שבע  

התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן:  

  073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט