הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נמשים בפילינג לייזר ללא שום סימן או צלקת

טיפול בפריסה ארצית ב:  

רמת גן, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, תל אביב, הרצליה, כפר סבא, חיפה, קריית חיים, כרמיאל,  
בני ברק, אשקלון, באר שבע, נתניה, חצור הגלילית 

 

נמשים, בהרות שמש, ג'ינג'ים "נשיקות שמש", כולם חמודים מאד על עורנו כאשר אנחנו ילדים, אבל, כאשר אנחנו גדלים, אנחנו מעדיפים את גוון העור שלנו הומוגני ככל האפשר, ואותם נמשים הופכים מ"חמודים" למשהו שאנחנו מנסים להסתיר באמצעות מייק-אפ, קונסילר ושלל תכשירי הסוואה. ברוב המקרים נתייחס דווקא לנמשים שמופיעים על פנינו כמטרד, אבל הם יכולים להופיע לא רק על הפנים, אלא גם באזור המחשוף אצל נשים, על הצוואר, על כפות הידיים, על הכתפיים, ובכל מקום שחשוף לשמש, ואז, הרבה יותר קשה לנו להסתיר אותם בהצלחה.

 

כיצד נוצרים נמשים?

תינוקות אינם נולדים עם נמשים ורק בסביבות גיל שנתיים עד גיל ארבע, נמשים מתחילים להופיע, לאחר חשיפה לשמש. הופעת נמשים שכיחה יותר אצל אנשים שגוון עורם בהיר. לעיתים, הם יהיו גם בהירי עור ושיער או ג'ינג'ים. לכולנו קיים בעור פיגמנט בשם מלנין, אשר הוא זה שאחראי על צבע עורנו. אצל בעלי נמשים, מצטבר המלנין בריכוזי-יתר באזורים שונים בגוף, וכתוצאה מכך, נוצרים הנמשים. נמשים, לכשעצמם, אינם מוגדרים כמחלה, אבל, במקרים של חשיפה ממושכת לשמש, בגילאים מבוגרים יותר, נמשים עלולים להפוך לסרטניים או לכתמי העור הכהים, אותם אנחנו מכירים בשם "כתמי גיל". ברוב המקרים, נטייה לנמשים הינה גנטית, אולם חשיפה יתרה לקרני השמש מעודדת ומזרזת את הופעתם.

 

מהן השיטות הנפוצות להסרת נמשים:

טיפול בעזרת משחות במרשם רפואי - קיימות כיום מספר משחות, אשר המרכיב המרכזי בהם הוא הידרוקינון. החומר חודר לתאי המלנין שבעור והורס אותם. מדובר בתהליך שאורך מספר חודשים, וברוב המקרים, הנמשים אינם נעלמים לגמרי, אלא רק דוהים מעט.

טיפול בנמשים באמצעות פילינג - קיימים פילינג שטחי, בינוני ועמוק, בכל אחד מהם מבוצע קילוף של העור באמצעות צריבה. התוצאות הן חלקיות בלבד, והסיכונים לפיתוח דלקות והזדהמות העור הם מרובים.

טיפול בנמשים בחנקן נוזלי - גז החנקן מקורר לטמפרטורה של 180- מעלות (מינוס 180 מעלות) והופך לנוזל, אשר באמצעותו נכווה העור ונהרסת שכבתו העליונה. גם כאן, כמו בפילינג הכימי, הסיכויים לפתח רגישויות, דלקות והזדהמות הם גבוהים.

הבהרת נמשים בשיטת פוטו רג'וביניישן - הטיפול נעשה במיקרו זרם ופוטו רג'וביניישן בעזרת אור אינפרה אדום. אורך הטיפול מספר דקות, אולם יש צורך בסדרה של טיפולים על מנת לקבל תוצאת המתקבלות על הדעת.

הסרת נמשים בפילינג בלייזר - העלמת נמשים בלייזר נחשבת כיום לשיטה הטובה והיעילה ביותר בעיקר בשל היתרונות הרבים שלה. טיפולי הלייזר לשני סוגים: לייזר אבלטיבי - טיפול המצריך תקופת החלמה מאחר שהוא גורם לחירור של האפידרמיס, ולייזר לא אבלטיבי - שהינו עדין יותר ואינו פוצע או מחורר את האפידרמיס.

 

הסרת נמשים בפילינג לייזר במכשיר Icon של Palomar:

השיטה המתקדמת והחדישה ביותר להסרת נמשים. המערכת בנויה ממספר ידיות טיפול, בעלות אורכי גל שונים, המותאמים במדויק לנמש ולצבע העור של המטופל/ת. הטיפול איננו פולשני, נטול כאב ואיננו פוגע ברקמת העור העליונה. המכשיר פועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט בשם: Micro-non ablative fractional laser technology מייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת כל סוגי נגעי העור. הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה, אשר מחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. והתוצאה היא עור חלק ונטול צלקת. למכשיר תו תקן של ה- FDA האמריקאי, והשימוש בו מאפשר השגת תוצאות מושלמות תוך טיפול בודד. טיפול הסרת נמשים בלייזר מתאים לכל סוג וצבע עור ואין הגבלה החלה על עור כהה או אזור בגוף. בניגוד לטיפולים אחרים, טיפול זה ניתן לבצע בכל ימות השנה והתוצאות מדהימות ומהירות, ללא שום כאב, סימן או צלקת שנותרים לאחריו.

 הסרת נמשים בלייזר בטכנולוגיית אייקון פלומר


אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת נמשים באמצעות לייזר (וגם בשיטות האחרות) בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל. הטיפולים מוצעים ומבוצעים בהתאמה אישית לכל מטופל/ת.

  

תוצאות טיפול הסרת נמשים בפילינג לייזר בשיטה המתקדמת ביותר תוצאות מוכחות!

פילינג לייזר תוצאות:הסרת נמשים   
הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי    

פילינג לייזר תוצאות:הסרת נמשיםהסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי    

פילינג לייזר תוצאות:הצערת העור,קמטים   הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי    

פילינג לייזר תוצאות:הסרת נמשים, מראה אחיד וחלק הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי    

פילינג לייזר תוצאות:הצערת העור,קמטים,פיגמנטציה,נמשים   הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי    

פילינג לייזר תוצאות:טיפול אקנה,צלקות עמוקות הסרת נמשים בפילינג לייזר לפני ואחרי    


                                                                                                                

 לטיפול פילינג לייזר להסרת נמשים בסניפי אתר דוקטור חן:

רמת גן, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא, חיפה, קריית חיים, כרמיאל,  
בני ברק, אשקלון, באר שבע, נתניה, חצור הגלילית  

התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן: 

 073-374-6633


.
logo בניית אתרים