הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור | הסרת נגעי עור בלייזר

הסרת נגעי עור ללא צלקת בפריסה ארצית

לטיפול ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, גן יבנה
באר שבע, נתניה, חדרה, רחובות, אילתמעוניינים להסיר נגעי עור? הכירו את כל סוגי נגעי העור המתאימים להסרה, את שיטות הטיפול החדשניות, ואת המרכזיים המתקדמים ליד ביתכם.

לרוב, מוגדרים נגעי עור כגידולים שאינם מכאיבים ואינם סרטניים הגדלים על פני העור. הם יכולים להופיע במקומות שונים כגון נגעי עור בפנים , נגעי עור במפשעות ונגעי עור בגוף, ללבוש צורות שונות, לבלוט או להיות שטוחים, צבעם משתנה בהתאם לסוגם, ואף רמת הסבירות שיהפכו בהמשך הדרך לממאירים משתנה בין סוג אחד למשנהו. במרבית המקרים, הסרת נגעי עור נעשית מהסיבות האסתטיות  ואז מומלץ לטפל בהם בשני שיטות עיקריות: הסרת נגעי עור בלייזר או הסרת נגעי עור בפלזמה , מאחר ותוצאות הטיפול נחשבות לטובות ביותר מבחינה אסתטית, לא פוגעות בעור מסביב לנגע ומשאירות את העור חלק ואחיד. ישנם נגעי עור המפריעים להתנהלות היומיומית (למשל, שומה בפנים הנחתכת באופן קבוע בעת גילוח הפנים, או תג עור הממוקם במיקום המפריע לסגירת רוכסן), אולם, בחלק מהמקרים, ישלחו נגעי העור החשודים בממאירות לביופסיה לאחר הסרתם, רק על מנת לשלול התפתחויות לא רצויות.

הסרת נגעי עור - כל המידע לפי סוג הנגע במרחק קליק אחד:

תוכלו להקליק על כל סוג של נגע עור שאותו אתם מעוניינים להסיר, ולקבל את כל הפרטים אודות הטיפול והסניפים בפריסה ארצית:
באילו אזורים בגוף אנחנו מסרים נגעי עור:


הסרת נגעי עור בצוואר

הסרת נגעי עור בצוואר

הסרת נגעי עור בבית השחי

הסרת נגעי עור בבית השחי

הסרת נגעי עור בעפעפיים

הסרת נגעי עור בעפעפיים

הסרת נגעי עור באף

הסרת נגעי עור באף

הסרת נגעי עור בפנים

הסרת נגעי עור בפנים


הסרת נגעי העור הפופולארים להסרה - בלייזר ופלזמה במרכזיים ליד ביתך:
הסרת כל סוגי נגעי העור


הסרת נגעי עור לפי סוג הנגע:

בחירת שיטת הסרת נגעים בעור נובעת מסוג נגע העור המטופל, ולכן, חשוב להכיר את סוגי נגעי העור השפירים הנפוצים:

1. הסרת נגעי עור שטוחים :

נגעים שטוחים כגון נמשים, פיגמנטציה ונקודות חן ושומות שטוחים מומלץ להסיר בלייזר שמאפשר להסיר את השכבה העליונה של המלנין בצורה הקלה ביותר ולא לחדור לעומק העור.
• נמשים -
צברי תאי פיגמנט בצבע חום בהיר, אשר קוטרם הממוצע מגיע עד לכ-3 מ"מ. הנמשים נוצרים, כתגובה לחשיפה לאור השמש בילדים צעירים ובאנשים בעלי עור בהיר.
• כתמי גיל ("כתמי כבד", לנטיגו שפיר) - צברי תאי פיגמנט בצבע חום כהה ובקוטר משתנה. בדומה לנמשים, אף מקורם של כתמי לנטיגו בחשיפה לשמש, ובנוסף, בשינויים החלים בעור בעת הזדקנותו. זוהי הסיבה לכך, שהם מופיעים החל מהעשור השלישי לחיים ובאזורים החשופים לשמש כמו הזרועות וגב היד. 
• שומות שטוחות / נקודות חן (Junctional nevus) - צברי תאי צבע (מלנין) בגווני החום אשר עשויים להופיע כבר בלידה ויכולים להופיע כנגעי עור שטוחים או בולטים.

2. הסרת נגעי עור בולטים (מעל לעור):
בנגעים מסוג זה מטפלים בעיקר בסרחי עור ושומות בולטות יכולת הדיוק בלייזר ופלזמה הם מהטובות ביותר, הם מאפשרות להשתלט על עומק החדירה לעור ולא פוגעות בעור מסביב ובכך מאפשרת את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר.
• שומות בולטות ((Intradermal nevus -
השומות הבולטות יכולות להיות בצבע העור או בגוונים הכהים מגוון העור של האדם. הקוטר שלהן עשוי לנוע בין מילימטר אחד לחמישה מ"מ, כאשר, במרבית המקרים, תצמחנה בהן שערות. הן מופיעות בשכיחות גבוהה אצל אנשים מבוגרים והאזורים הנפוצים להופעתן הם אזור הראש והצוואר.
• תגיות עור / תגי עור / סרחי עור - נגעי עור רכים וקטנים, המחוברים לגוף ב"גבעול", ונפוצים בקפלי הגוף (כמפשעות, בתי שחי, צוואר וכן הלאה). קוטרם של נגעי העור האלה מגיע עד לכשני מ"מ והם מופיעים כנגע עור בודד או כקבוצה.
• קרטוזות שומניות (סבוריאיות) - נגעי עור מחוספסים ושומניים למגע, אשר מופיעים ככתמים מורמים מעל לעור. קוטרם משתנה וצבעם יכול לנוע מחום בהיר ויכול להגיע גם לשחור, והוא מופיע לרוב במבוגרים באזורי הגוף החשופים לשמש.
• קסנטלזמה -  נגעי עור לבנים או צהובים סביב אזור העפעפיים, אלה נוצרות מהצטברותם של גבישי כולסטרול מתחת לעור העפעפיים והן מופיעות בצורת כתמים צהובים בצבעם הממוקמים, בעיקר, בזוויות העפעפיים. 

3. הסרת נגעי עור תת -עוריים:
נגעי עור כגון ציסטות ולפומה הם תת עוריים שהשיטה המומלצת להסירה היא בשיטה כירורגית מאחר והם נמצאים בשכבה הפנימית של העור ואנו מעוניינים להסיר אותם מהשורש, עם זאת יש לקחת בחשבון שבשיטה זאת יתכן ויישאר צלקת מאחר וחודרים לשכבה הפנימית של העור.
• ציסטות שומניות (אתרומות) -
בלוטות הפרשת חלב בעור אשר פתחי ההפרשה שלהן נסתמים, והפרשות החלב מצטברות בצורה תת-עורית.
• גידולים שומניים (לפומות) - רקמת שומן שפירה בעלת צורה כדורית או אליפטית, שגודלה עשוי להשתנות וגדלה לאט מתחת לעור.

גישות לטיפול הסרת נגעי עור:

כפי שכבר הבנו חשיבות שיטת הטיפול בתחום הסרת נגעי העור היא קריטית ולכן צריך להתאים את שיטת הטיפול לסוג הנגע וזאת על מנת לקבל את התוצאה הרצויה, תחום הקוסמטיקה הדרמטולוגית התפתח מאד בשנים האחרונות ונושא הסרת נגעים בעור אף הוא התפתח במקביל לו. כיום, בפני המחפשים דרכי טיפול לצורך הסרת נגעי עור, עומדות מספר דרכי טיפול, אשר הבחירה ביניהן נעשית בהתאם לסוג נגע העור, שטחו וכד'.

לפניכם כל שיטות הטיפול בתחום הסרת נגעי העור, הכירו אותם ולמדו איזה שיטה הכי מומלצת להסרת הנגעים עבורכם:
 • הסרת נגעי עור בצריבה במחט חשמלית - שיטה זו עונה במיוחד על הצורך בהסרת נגעי עור שטחיים וקסנטלזמה. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית והתאים נהרסים בחום הנפלט באופן ממוקד מהמכשיר, החיסרון שאין יכולת להשתלט על מידת החום ולכן לעיתים נוצרת חדירה לא מבוקרת לעומק העור להסרת הנגע.
 • הקפאת נגעי העור בחנקן נוזלי - אף שיטה זו מיועדת לנגעי העור השטחיים. הטיפול מבוצע, לרוב, ללא הרדמה וכולל את הרס התאים באמצעות קור, מבוצעת בעיקר בקופות החולים, מאחר ומדובר בנוזל הוא מתפשט גם מעבר לאזור הנגע ופוגע גם בעור הבריא ולעיתים יוצר כוויות לבנות.
 • שימוש בתמיסות או בקרמים במרשם רופא - הטיפול מתאים לנגעי עור מפושטים ושטוחים. הוא מבוצע ללא הרדמה והרס התאים נובע מתגובה דלקתית של העור לתכשיר.
 • פרוצדורה כירורגית - מבוצעת במקרים של נגעי עור בעלי חשד למלנומה  או נגעי עור BCC . הפרוצדורה מבוצעת על ידי רופא עור, תחת השפעת הרדמה מקומית ובתנאים סטריליים. ישנן שתי שיטות הסרה: הסרת בסיס הנגע (Shaving) - מיועדת לנגעי עור בולטים וכוללת הסרת הנגע מבסיסו ומעלה, והסרה מלאה (Excision) - הסרה עמוקה, אשר חודרת לעומק, מסירה את כל הנגע ומתאימה לכל סוגי הנגעים החשודים כסרטניים.
 •  הסרת נגעי עור בבית - לאחרונה צצה תופעה של מדבקות למיניהם, ועטי חימום שמשווקים בעיקר באתרים בחו"ל כגון Ebay לטיפול של הסרת נגעי עור בבית , לרוב השיטות האלה הינם גימיקים שלו עובדים עם סכנה שעלולים להשאיר צלקת מאחר הם מבוצעים ללא אבחון, או טיפול של רופא.
 •   הסרת נגעי עור בפלזמה - שיטה הכי חדישה מכול שיטות הטיפול שהוזכרו שיובאה במקור מאיטליה, מתאימה גם לנגעי עור שטוחים וגם בולטים ומשמשת בעיקר להסרת נגעים אסתטיים, בתהליך הצריבה של נגע העור היא יוצרת אידוי של הנגע ועוצרת את אספקת הדם אליו ועל ידי כך גורמת להסרתו וחידוש העור בצורה טבעית באזור ללא צלקת.
 • הסרת נגעים בעור בגלי רדיו (RF) - מתאימה לנגעי העור הבולטים. הסרתו של הנגע מבוצעת בחיתוך בסיסו בגלי רדיו.
 • הסרת נגעי עור בלייזר - השיטה מתאימה לנגעי העור השפירים מהסוגים השונים, בגוונים שונים ובהיקפים שונים. השיטה נחשבת לשיטת הסרת נגעים בעור היעילה ביותר, בזכות יתרונותיה הרבים.
 • למידע נוסף על הסרת נגעי עור הקלק

הסרת נגעי עור - השיטות המומלצות להסרה אסתטית:

לאחר שפתחנו עבורכם את כל מניפת שיטות הטיפול להסרת נגעי עור, נתמקד בשני השיטות המומלצות ביותר להסרת נגעים אסתטיים ונפרט עליהם על מנת שתכירו את היתרונות שלהם:

הסרת נגעי עור בלייזר:

כפי שכתבנו, הסרת נגעי עור בלייזר נחשבת לגישת הטיפול המתקדמת ביותר, ומכשירי הלייזר של סינרון קנדלה, פלומר לייזר ופוטונה לייזר נחשבים למכשירי הלייזר המתקדמים והחדשנים ביותר לביצועו. המכשיר כולל ממספר ידיות טיפול הפולטות אורכי גל שונים, אשר מאפשרים התאמת הטיפול לסוג הנגעים המטופלים. הטיפול במכשיר זה איננו פולשני, הוא נטול כל כאב וגם איננו פוגע או פוצע את רקמת העור העליונה של המטופל/ת. עקב הטיפול נוצרת רקמה חדשה ובריאה שמחליפה את הרקמה הפגועה, והתוצאה המתקבלת היא עור חלק, צח ואחיד, ללא צלקת. המכשיר הינו בעל תו תקן של ה-FDA האמריקאי, והשימוש בו פותח את האפשרות להשגת התוצאות המושלמות תוך טיפול אחד.

יתרונות:  
 • דיוק -  ייחודיות הטיפול בלייזר הוא בהתאמת סוג הטיפול לסוג הנגע, ישנה אפשרות לשלוט על אורך הגל ומידת החום במכשיר כך שמצד אחד הוא ייצר גלד בתהליך הצריבה, ומצד שני  הגלד היה שטחי בלבד ולא יפגע בשכבה התחתונה של העור וע"י כך בתהליך ההחלמה של הגלד העור יתחדש עד שיגיע למרקם עור אחיד וחלק.
 • ללא צלקת, ניתוח או כאב -  עקב התהליך המבוקר של הלייזר התוצאה מבחינה אסתטית תהיה הטובה ביותר וזאת בתהליך פשוט וידידותי ללא ניתוח או כאב.
 • זמן החלמה -  ניתן לחזור לשגרה עוד באותו היום, יתכן ותהיה אדמומיות קטנה עד שהעור יחלים ויתחדש.
 • עלויות - מחיר הסרת נגעי עור בלייזר הוא יחסית נמוך בהשוואה לשיטות אחרות כגון ניתוח כירורגי, והיתרון המרכזי ככול שכמות הסרת נגעי העור גדולה כך מחיר פר נגע יורד משמעותית.
 • טיפול בכל סוגי נגעי העור- טכנולוגיית הלייזר מאפשרת לנו הסרה של כל סוגי נגעי העור גם שטוחים וגם בולטים, ביעילות ומהירות כגון: נקודות חן, שומות, נגעי עור, סרחי עור, פלולות, קסנטלזמה, קונדילומה, יבלות, פפילומות ועוד...
 • תוצאה -  ללא כל ספק במבחן התוצאה הטיפול בלייזר בהשוואה לשיטות טיפול אחרות נחשב לטוב ביותר, ומשאיר את העור אחיד וחלק.

הסרת נגעי עור בפלזמה:

טכנולוגיה חדשנית שנחשבת למתקדמת ביותר, ממוקדת על סוג הנגע בלי לפגוע בעור מסביב.

יתרונות:

 • תהליך מבוקר -   ייחודיות מאפשרת לטפל גם בנגעי עור שטוחים וגם בולטים בתהליך מבוקר על מידת החום שיש להפעיל על מנת להסיר את הנגע מהשורש.
 • ללא כאב -   טיפול בפלזמה בשילוב חומר אלחוש מהווה תהליך טיפול ידידותי ללא כאב.
 • זמן החלמה -   מאפשר חזרה לשגרה מידית, מבוסס על תהליך ההחלמה הטבעי של העור שנע בין שבועיים לחודש וחצי עד שמקבלים מרקם חלק ואחיד.
 • עלויות  - מחירי הטיפול הם המשתלמים ביותר, וברוב מרכזי הטיפול ניתן לקבל הצעת מחיר טלפונית (לפי תמונה).
 • תוצאה -   נחשב לטיפול האסתטי מהטובים ביותר להסרת נגעים אסתטיים.

הסרת נגעי עור בפלזמה

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע הנדרש לכם על הסרת נגעי עור בכל השיטות הקיימות.

הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל/ת.

הסרת נגעי עור | הסרת נגעי עור בלייזר בפנים

בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  

תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה, רחובות, אילת

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו: 
073-374-6633


 

תוצאות הטיפול הסרת נגעי עור, נקודות חן ושומות בטיפול אחד בלבד!

לפני
הסרת נגעי עור לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקנגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול


 
הסרת כל סוגי נגעי העור בלייזר


 

הסרת נגעי עור בפריסה ארצית
סניפים ב:  גבעתייםכפר סבאבני ברקקריית חייםכרמיאלאשקלוןאשדוד ,  
ראשון לציוןתל אביבקריית מוצקיןבאר שבערחובות, גן יבנהקריית מלאכי, אילת
   קריית ביאליקנתניהחדרה, ירושלים
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן  
התקשרו:
 073-374-6633

 


logo בניית אתרים