הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור | הסרת נגעי עור בלייזר

הסרת נגעי עור ללא צלקת בפריסה ארצית


לרוב, מוגדרים נגעי עור כגידולים שאינם מכאיבים ואינם סרטניים הגדלים על פני העור. הם יכולים להופיע במקומות שונים על פני הגוף והפנים, ללבוש צורות שונות, לבלוט או להיות שטוחים, צבעם משתנה בהתאם לסוגם, ואף רמת הסבירות שיהפכו בהמשך הדרך לממאירים משתנה בין סוג אחד למשנו. במרבית המקרים, הסרת נגעי עור נעשית מהסיבות הקוסמטיות, מאחר ונגע העור מפריע להתנהלות היומיומית (למשל, שומה בפנים הנחתכת באופן קבוע בעת גילוח הפנים, או תג עור הממוקם במיקום המפריע לסגירת רוכסן), אולם, בחלק מהמקרים, ישלחו נגעי העור החשודים בממאירות לביופסיה לאחר הסרתם, רק על מנת לשלול התפתחויות לא רצויות.

הקשר בין הסרת נגעי עור לסוג הנגע

בחירת שיטת הסרת נגעים בעור נובעת מסוג נגע העור המטופל, ולכן, חשוב להכיר את סוגי נגעי העור השפירים הנפוצים:

1. נגעי עור שטחיים:

• נמשים - צברי תאי פיגמנט בצבע חום בהיר, אשר קוטרם הממוצע מגיע עד לכ-3 מ"מ. הנמשים נוצרים, כתגובה לחשיפה לאור השמש בילדים צעירים ובאנשים בעלי עור בהיר.
• כתמי גיל ("כתמי כבד", לנטיגו שפיר) - צברי תאי פיגמנט בצבע חום כהה ובקוטר משתנה. בדומה לנמשים, אף מקורם של כתמי לנטיגו בחשיפה לשמש, ובנוסף, בשינויים החלים בעור בעת הזדקנותו. זוהי הסיבה לכך, שהם מופיעים החל מהעשור השלישי לחיים ובאזורים החשופים לשמש כמו הזרועות וגב היד. 
• שומות שטוחות / נקודות חן (Junctional nevus) - צברי תאי צבע (מלנין) בגווני החום אשר עשויים להופיע כבר בלידה ויכולים להופיע כנגעי עור שטוחים או בולטים.
2. נגעי עור בולטים (מעל לעור):
• שומות בולטות ((Intradermal nevus - השומות הבולטות יכולות להיות בצבע העור או בגוונים הכהים מגוון העור של האדם. הקוטר שלהן עשוי לנוע בין מילימטר אחד לחמישה מ"מ, כאשר, במרבית המקרים, תצמחנה בהן שערות. הן מופיעות בשכיחות גבוהה אצל אנשים מבוגרים והאזורים הנפוצים להופעתן הם אזור הראש והצוואר.
• תגיות עור / תגי עור / סרחי עור - נגעי עור רכים וקטנים, המחוברים לגוף ב"גבעול", ונפוצים בקפלי הגוף (כמפשעות, בתי שחי,צוואר וכן הלאה). קוטרם של נגעי העור האלה מגיע עד לכשני מ"מ והם מופיעים כנגע עור בודד או כקבוצה.
• קרטוזות שומניות (סבוריאיות) - נגעי עור מחוספסים ושומניים למגע, אשר מופיעים ככתמים מורמים מעל לעור. קוטרם משתנה וצבעם יכול לנוע מחום בהיר ויכול להגיע גם לשחור, והוא מופיע לרוב במבוגרים באזורי הגוף החשופים לשמש.
3. נגעי עור תת-עוריים
• ציסטות שומניות (אתרומות) - בלוטות הפרשת חלב בעור אשר פתחי ההפרשה שלהן נסתמים, והפרשות החלב מצטברות בצורה תת-עורית.
• ציסטות בעפעפיים (קסנתלסמות) - ציסטות צהובות אלה נוצרות מהצטברותם של גבישי כולסטרול מתחת לעור העפעפיים והן מופיעות בצורת כתמים צהובים בצבעם הממוקמים, בעיקר, בזוויות העפעפיים. 
• גידולים שומניים (ליפומות) - רקמת שומן שפירה בעלת צורה כדורית או אליפטית, שגודלה עשוי להשתנות וגדלה לאט מתחת לעור.

גישות לטיפול הסרת נגעי עור

תחום הקוסמטיקה הדרמטולוגית התפתח מאד בשנים האחרונות ונושא הסרת נגעים בעור אף הוא התפתח במקביל לו. כיום, בפני המחפשים דרכי טיפול לצורך הסרת נגעי עור, עומדות מספר דרכי טיפול, אשר הבחירה ביניהן נעשית בהתאם לסוג נגע העור, שטחו וכד'.
הסרת נגעי עור בצריבה במחט חשמלית - שיטה זו עונה במיוחד על הצורך בהסרת נגעי עור שטחיים וציסטות בעפעפיים. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית והתאים נהרסים בחום הנפלט באופן ממוקד מהמכשיר.
הקפאת נגעי העור בחנקן נוזלי - אף שיטה זו מיועדת לנגעי העור השטחיים. הטיפול מבוצע, לרוב, ללא הרדמה וכולל את הרס התאים באמצעות קור.
שימוש בתמיסות או בקרמים במרשם רופא - הטיפול מתאים לנגעי עור מפושטים ושטוחים. הוא מבוצע ללא הרדמה והרס התאים נובע מתגובה דלקתית של העור לתכשיר.
פרוצדורה כירורגית - מבוצעת במקרים של נגעי עור בעלי חשד לממאירות. הפרוצדורה מבוצעת על ידי רופא עור, תחת השפעת הרדמה מקומית ובתנאים סטריליים. ישנן שתי שיטות הסרה: הסרת בסיס הנגע (Shaving) - מיועדת לנגעי עור בולטים וכוללת הסרת הנגע מבסיסו ומעלה, והסרה מלאה (Excision) - הסרה עמוקה, אשר חודרת לעומק, מסירה את כל הנגע ומתאימה לכל סוגי הנגעים החשודים כסרטניים.
הסרת נגעים בעור בגלי רדיו (RF) - מתאימה לנגעי העור הבולטים. הסרתו של הנגע מבוצעת בחיתוך בסיסו בגלי רדיו.
הסרת נגעי עור בלייזר - השיטה מתאימה לנגעי העור השפירים מהסוגים השונים, בגוונים שונים ובהיקפים שונים. השיטה נחשבת לשיטת הסרת נגעים בעור היעילה ביותר, בזכות יתרונותיה הרבים.
למידע נוסף על הסרת נגעי עור הקלק

הסרת נגעי עור בלייזר יתרונות:

כפי שכתבנו, הסרת נגעי עור בלייזר נחשבת לגישת הטיפול המתקדמת ביותר, ומכשירי הלייזר של סינרון קנדלה, פלומר לייזר ופוטונה לייזר נחשבים למכשירי הלייזר המתקדמים והחדשנים ביותר לביצועו. המכשיר כולל ממספר ידיות טיפול הפולטות אורכי גל שונים, אשר מאפשרים התאמת הטיפול לסוג הנגעים המטופלים. הטיפול במכשיר זה איננו פולשני, הוא נטול כל כאב וגם איננו פוגע או פוצע את רקמת העור העליונה של המטופל/ת. עקב הטיפול נוצרת רקמה חדשה ובריאה שמחליפה את הרקמה הפגועה, והתוצאה המתקבלת היא עור חלק, צח ואחיד, ללא צלקת. המכשיר הינו בעל תו תקן של ה-FDA האמריקאי, והשימוש בו פותח את האפשרות להשגת התוצאות המושלמות תוך טיפול אחד.
 יתרונות:  
 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה" בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף. 
 • לאחר הטיפול, יתקבל הסבר במידת הצורך להמשך הטיפול, מדובר בטיפול פשוט שמירה על הגיינה של המקום ואי חשיפת האזור המטופל לשמש. מעקב אחר הוראות הקליניקה לא ישאיר צלקת לאחר הטיפול.
 • התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים,  
   אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
 • תהליך הטיפולי:יצירת נקודות מקרוסקופיות על גבי נקודת החן/שומה שיוצרת גלד בגוון חום   
   שמתיבש ומתקלף תוך מספר ימים והעור מתחדש בצורה טבעית ללא שום סימן או צלקת.
 • מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה .
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים.
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת נקודת חן.
 • מחיר של הסרת נקודת חן/שומה בשיטת לייזר היא אטרקטיבית ביותר מחיר של כמה מאות שקלים לנקודה,ולכמות נקודות המחיר אף יורד משמעותית!
 • טיפול ייחודי ומקצועי בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בהסרת נקודות חן/שומות,לאור כל הכתוב למעלה היא נחשבת לאחת השיטות הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.

סניפים להסרת נגעי עור בשיטת לייזר  לפרטים נוספים "הקלק"  
סניפים:  חיפה גבעתיים קריית חיים כרמיאל , כפר סבא פתח תקווה טבריה מודיעין עפולה צפת באר שבע ,  אשדוד  ירושלים  ,   ראשון לציון 

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע הנדרש לכם על הסרת נגעי עור בכל השיטות הקיימות.
הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל/ת.


הסרת נגעי עור | הסרת נגעי עור בלייזר בפנים

בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, ראשון לציון 
חיפה, פתח תקווה, טבריה, מודיעין, עפולה, אשדוד, ירושלים , באר שבע

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633

 " frameborder="0">

סרטון

סרטון המציג את שיטת הטיפול היחודית של דפנה ברנר בטכנולוגיה של אייקון פלומר העולמית,טיפול ללא ניתוח,צלקות או כאב,מחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס (עלות של מאות שקלים בלבד,ולכמות נקודות גדולה תתקבל הנחה משמעותית).הטכנולוגיה של אייקון פלומר היא הטכנולוגיה שנחשבת מספר 1 בעולם שהוכחה במחקרים קלינים להסרת כל סוגי הנגעים ללא שום סימן או צלקת, הטיפול נעשה באחריות והתחייבות להסרת הנגע עד תומו.
בשיטה זו יוצרים "נקודות מקרוסקופיות" על גבי נקודת החן/נגע העור שיוצרת גלד מלאכותי
לאחר מספר ימים הגלד עובר תהליך של התייבשות,התקשות והתקלפות מהעור ובתהליך
שלרוב עד שבועיים העור מתחדש בתהליך החלמה טבעי ללא שום סימן.
תהליך שלרוב מסתים בטיפול אחד בלבד!
לפנכם מוצגים הסבר על השיטה,הטיפול עצמו,ותוצאת הטיפול לשם המחשה. 

תוצאות הטיפול הסרת נגעי עור, נקודות חן ושומות בטיפול אחד בלבד!

לפני
הסרת נגעי עור לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול

לפני
הסרת נקנגעי עור בפנים לפני הטיפול

אחרי
הסרת נגעי עור בפנים אחרי הטיפול


 
הסרת כל סוגי נגעי העור בלייזר


 

 

מכתבי מטופלים

כמו בכל תחומי העשייה - גם ברפואה, הצלחת הרופא או השיטה נמדדת ב"שטח" דהיינו, בריפוי מוצלח של החולים. אי-לכך בחרנו להציג מספר קטן של מכתבי תודה וברכות של החולים (מכתבים בודדים מבין מאות רבות) .לכבוד:
דפנה ברנר
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות) 
                                                                                                                                                   22/2/17
לדפנה ברנר כל המשאלות של הטיפול להסרת נקודות חן התקיימו בטיפול אחד שלך!
יחס,תוצאות,מחיר,ליווי אישי והשיטה הכי קלה והכי חדשנית שמאפשרת הסרת נקודות חן ושומות ללא שום ניתוח כאב סימן או צלקת.פשוט הכל היה שם ויותר מכל את היית שם בשבילי עם יחס אישי וזמן להסביר לי ולהראות לי את הטיפול איך זה מגיב על העור,נתת לי תחושה שייש על מי לסמוך ויותר מהכל התוצאות לא איחרו לבוא ואיתם חידוש בהרגשה
החיצונית והפנימית שלי כאחד כל 4 נקודות החן שהיו על פני ושסחבתי אותם כל אותם 
שנים פשוט נעלמו ואיתם חזר הבטחון העצמי והחיוך ועל זאת איין ספור תודות.

כרמית נוסבאום
חולון
 
לדפנה ברנר
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                                            9/12/16 
לדפנה אני יודעת מה כל אחד עובר לפני טיפול של הסרת נקודות חן לכן אני כאן פשוט...
לצעוק לעולם שזה פשוט עובד!!!
כל המחשבות,חששות,שגרמו לי לסחוב את נקודות החן ולקבל אותם כעובדה מוגמרת ולהשלים שכנראה זה היה לנצח.פשוט הסתברו שזאת היתה טעות אחת גדולה ויש טיפול
של הסרת נקודות חן ללא שום סימן והוא חיכה לי מעבר לפינה פשוט הייתי קטנת אמונה.
השיטה שלך להרגיע מטופלות סקפטיות כמוני פשוט עבדה עשית לי הסרת שני נקודות במקום יחסית "מוסתר" (בגב) ואחרי שראיתי את התוצאות הדרך הכי קלה היתה להסיר
את 5 נקודות החן מהפנים בהרגשת ביטחון והיום שאני מסתכלת במראה כל מה שנותר
לי זה לחייך)))


עינת וידר
תל אביב

 
לדפנה ברנר    
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                             8/10/16
לדפנה בראש ובראשונה תודה ענקית!!!
חיכתי הרבה שנים לטיפול של הסרת נקודות חן שאני יוכל להאמין בוא ואכן זה קרה
השיטה שלך בטכנולוגיה החדשנית של אייקון פלומר שמאפשר הסרת נקודות חן בלי
לפגוע בשיכבה הפנימית של העור היתה בשבילי חידוש מרענן מאחר שתמיד עקבתי
אחר טיפולים של הסרת נקודות חן ואף טיפול לא גרם לי להאמין שזהו הטיפול הבטוח עד שהגעתי לטפול שלך אחרי שקראתי וחקרתי פתאם הכל נשמע לי הגיוני.
תוצאות הטיפול היו ללא סימן יפות ומוצלחות בצורה חד משמעית שרק טיפול בעל טכנולוגיה עולמית יכול להגיע אליה,וכל מה שנותר לי לומר זה רב תודות על היחס השירות והטיפול המקסים.

רונן לוי
מודיעין
לדפנה ברנר 
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                                                  2/9/16              
לדפנה עשית עימי פלאים וזאת מחווה קטנה לי אלייך שאומר במספר מילים הסרת לי את
הנקודת חן שהיו על פני בשיטה שרק ניתן לשבח עם הסרת נקודות החן בהרגשה הפנימית שלי הרגשתי התחדשות ואושר פנימי.תהליך פשוט קל ונוח של צריבה בלייזר,יצירת גלד
שכמו תהליך של פצע שנוצר בעור הוא מתיבש מתקשה ונופל ואז פשוט העור התחדש
ללא סימן.טיפול ידידותי ללא כאב בליווי האישי שלך כל מה שמבטיח מקצועיות חסרת פשרות ואיתה התוצאות המיוחלות.

מאיה מלמד
נתניה
לכבוד
דפנה ברנר
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                                                    8/7/16                
לדפנה כל התודות לי אלייך,טיפול של הסרת נקודות חן חדשני,קליל,ומבטיח הביא אותי להאמין שזה אפשרי לאחר שבדקתי והשוואתי עם מספר קליניקות ומספר שיטות וקראתי
וראיתי סרטונים ביוטיוב על שיטת הטיפול בטכנולוגיית של אייקון פלומר הבנתי שזה המקום
שבוא אני יכול להיות שקט מאחר והשיטה והטכנולוגיה הגיעה מארה"ב והוכיחה את עצמה
עם מיליוני אמריקאים הרגשתי בטחון שזוהי הדרך שבא אני רוצה להסיר את נקודות החן שלי ללא חשש להסרת סימנים ואכן התוצאות היו מדהימות כנראה שהטכנולוגיה עושה את ההבדל!

דודי לוריה
ראשון לציון
לדפנה ברנר
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                                           22/6/16

תוצאות הטיפול להסרת נקודות חן אומרות בגדול תודה לדפנה ברנר!
טכנולוגיה שמנצחת כל דמיון התהליך הטיפולי הייה ידידותי צריבה קלה,גלד,זמן
נשירה של הגלד לאחר מספר ימין ותהליך של התחדשות העור בצורה טבעית
בלי שום חומרים מסוכנים בלי שום חיתוך שמשאיר סימנים פשוט טכנולוגיה שעושה
את העבודה ועושה אותה מצויין!
עם ידע וטיפול מקצועי שלך התוצאות העלו בי חיוב וגרמו לי להאמין שייש רגעים בחיים
שצריך לקחת אותם ולהחליט,וכן זאת היתה החלטה מצויינת ועל זאת רב תודות.

חיים פורטר
כפר סבא    
לדפנה ברנר  
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                                             14/5/16
לדפנה הגעתי אלייך לייעוץ בנוגע להסרת 6 נקודות חן מחלקן בולטות ומחלקן שטוחות
הגעתי אלייך עם כל החששות,הרגשות,והמחשבות שליוו אותי במשך שנים עד שהגעתי
לרגע שאני שלם אם עצמי לבדוק את האופציה להסרת נקודות חן ולנסות להאמין שהיא
קיימת,במהלך הייעוץ הראת לי תמונות של מטופלים לפני ואחרי עשינו טיפול ניסיון ביד
על מנת לראות איך הטיפל מגיב לעור שלי אחרי תהליך שכולו משרה ביטחון,להאמין
באדם שמבצע את הטיפול החלטתי לערוך את הטיפול להסרת נקודות חן בפנים כל
מה שנותר לי היה לחכות לתוצאות ואכן לא התבדיתי התחושה הפינימית שלי הייחס
והליוי הצמוד שלך הסירו את כל הפחדים שילוו אותי בטיפול זה,והיום אני מרגיש
יותר יפה,מחיוך,ושמח ועל זאת במילה אחת תודה!


מוריה חיון
הרצליה
לדפנה ברנר  
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                                            11/3/16
לדפנה היו לי 3 נקודות בולטת ו 2 נקודות שטוחות עשיתי את כל הבדיקות האפשריות 
כדי למצוא שיטה להסרת נקודות חן שמסירה את כל סוגי נקודות החן ללא שום סימן או
צלקת.עד שנפגשתי בטכנולוגיה של הטיפול שלך של אייקון פלומר ראיתי
איך בקלות וביעילות הוא מסיר את נקודות החן הללו.זוהי מתנה שניתנה לי כי כאשר
השוואתי בשיטות אחרות הבנתי שהנקודות השטוחות הם הנקודות הבעיתיות ונדרש
טכנולוגיה מיוחדת שלא תפעה בשיכבה החיצונית של העור והטיפול שלך היה יעיל
חדשני ומצליח ועל זאת נתת לי רגע של אושר אמיתי.
 
יוסי בטש
תל אביב
 
לדפנה ברנר
(המלצה להסרת נקודות חן/שומות)                                                                                                                        8/2/16
לדפנה ברצני להודות לך על הטיפול המסור ועל הפשטות בטיפול הגעתי אליך לטיפול של הסרת נקודות חן ובטיפול אחד בלבד של פולס לייזר חלש וכמעט לא מורגש זה נגמר
כן זה פשוט נגמר.איין יותר נקודות חן איין יותר סימנים כמה פשוט כך קל.
אני מרגיש שנתת לי את המתנה הכי גדולה שייש והיא בטחון עצמי! ואני פשוט מרוגש
ברגע זה שאני מודה לך וכותב לך את מילים אלו.

 
זוהר רגב
קריית ביאליק
 
 


                                            
      
לכבוד דפנה ברנר המקסימה
(המלצה הסרת כתמי פיגמנטציה)                                                                                                                        5/1/16
לדפנה האלופה אני סוחבת את הפיגמנטציה במשך שנים,פשוט כל הזמן חששתי עד ש....
היית שם בשבילי הסברת לי על הטיפול שלך ראיתי תמונות לפני ואחרי ראיתי שיפור מדהים מטיפול לטיפול ועד לתוצאה הסופית גרמת לי להאמין ולהתחיל ועל כל זאת אני מודה לך.


שרי גרוס
תל אביב
לדפנה ברנר
(המלצה להסרת סרחי עור)                                                                                                                        21/11/15
לדפנה שלום אין לי מילים להודות לך על הטיפול המסור שעשית לי להורדת סרחי העור שלי.הם היו בולטים לא אסטטים ומציקים לולא היתי יודע שייש שיטה כמו שלך שמאפשרת
את הורדת סרחי העור בשיטה כל כך קלה ופשוטה ללא שום סימן היתי מגיע ממזמן.
תודה על הכל ובמיוחד על היחס והליווי האישי. 
 

עידן אטיאס
אשדוד
 
לדפנה ברנר
(המלצה להצערת העור)                                                                                                                        4/10/15
אני רוצה להודות לך על פנים חלקות צעירות וזוהרות החזרת אותי 20 שנה אחורה
בטיפולי אנטי אייגינג נפלאים שעשית לי בסדרה של 6 טיפולים חוללת פלאים לגוון עור הפנים שלי מעבר למראה הוא נעשה הרבה יותר רך ונעים למגע והקמטוטים שהיו לי נעלמו כלא היו וכל מה שנותר לי לומר לך היא תודה ענקית!
 
טליה קורן
חיפה
 
      
לדפנה ברנר
(המלצה להסרת כתמי גיל)                                                                                                                        7/9/15
לדפנה היקרה אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח להסרת כתמי גיל עם הזמן
שעובר העור שלנו מאבד את אחידות גוון העור שלו וזה מה שגרם לי להרגיש מבוגרת מאוד
דבר שהשפיע גם על מצבי הנפשי בטיפול שלך בטכנולוגיית לייזר תוך שלושה טיפולים קיבלתי תוצאות שבעי רצון אני מודה לך על השינוי הפנימי והחיצוני שנתת לי להרגיש.

מיכל אדלר
באר שבע
 
לדפנה ברנר  בהוקרה
(המלצה להסרת כתמי פגמנטציה)                                                                                                                        15/8/14
לדפנה אני רוצה להודות לך על טיפול להסרת כתמי פיגמנטציה עם תוצאות מושלמות שהחזירו לי את החיוך לפנים,שיטת הטיפול שלך בטכנולוגיית אייקון פלומר היא שעשתה את ההבדל אחרי כל כך הרבה טיפולים כושלים ועוגמת נפש במקומות אחרים,הגעתי אלייך היתי סקפטית בהתחלה אבל בעקבות הטיפול ניסיון והבדיקה שערכת לי ראיתי שהתוצאות הולכות בכיוון חיובי מה שגרם לי לעשות את כל הטיפול בשלמותו ולקבל תוצאות שהם באמת פלאי נטכנולוגיה ועל כל זאת אלפי תודות)))

צביה מרינובסקי
ירושלים
 
    
לכבוד דפנה ברנר 
(המלצה לטיפול באקנה)                                                                                                                        17/11/16
לדפנה ברנר הגעתי אלייך בהמלצת חברה שעשתה אצלך טיפול באקנה התוצאות שלה היו מדהימות והשינו כאילו זה אדם חדש לגמרי.הגעתי אלך לטיפול באקנה בשיטת לייזר אחרי סדרה של 6 טיפולים ירדו לי כל חטטי האקנה והאדמומיות המראה של עור הפנים נראה
יותר בהיר ועדין תודה על היחס,הדאגה,והאיכפתיות ויותר מכל התוצאה שהחזירה לי את הבטחון העצמי ואת החיוך לפנים.
יוליה אהרונוב
תל אביב
לדפנה ברנר
(המלצה לטיפול באקנה)                                                                                                                        1/1/17
לדפנה היקרה שיטת הטיפול שלך באקנה בטכנולוגית לייזר בשילוב חומרים פעילים היא השיטה שנתנה לי תוצאות מושלמות וזאת אני אומרת אחרי שניסתי הרבה טיפולים בשיטות אחרות ללא הצלחה.השיטה שלך היא שיטה הדרגתית שבודקת את התוצאות משלב לשלב ומשלימה אותה בחומרים פעילים במידת הצורך וכך למעשה התוצאות נרקמות בהצלחה שלב אחר שלב.העקביות שלך,המעקב שלך,הטיפול הכל פשוט הביא לתוצאה המוצלחת שקבלתי ועל כל זאת רב תודות.
בהוקרה
אורית בקרמן
בת ים
לדפנה ברנר תודה...
(המלצה לטיפול באקנה)                                                                                                                        29/12/16
לדפנה המדהימה אני רוצה להודות לך על הזכות שנתת לי לאהוב את עצמי מחדש.הטיפול החדשני שלך בטכנולוגיית לייזר לטיפול באקנה עשה לי פלאים כל הפצעים וחטטי האקנה
נעלמו כלא היו אחרי סדרה של 6 טיפולים אני מאושרת מאיי פעם,החיוך והבטחון העצמי חזרו לי הכל בזכות שהאמנתי בטיפול שלך ואת האמנת בשינוי שאת יכולה לחולל לי.
תודה על הכל
רונית גרינברג
ירושלים
      
לדפנה ברנר  המקסימה
(המלצה לטיפול באקנה)                                                                                                                       5/6/16
לדפנה עברתי כל כך הרבה טיפולים באקנה בכל כך הרבה מקומות ניסתי את כל שיטות הטיפול הקיימות את כל החומרים האפשריים עד שהגעתי אלייך.אני רוצה להודות לך
על בעיה שסחבתי שנים רבות וכמעט ואבדתי תקווה ואת זאת שהבאת מזור לייסורי
טיפול הלייזר המתקדם שלך עשה עבודה מהממת התוצאות לא איחרו לבוא היום אני אדם מאושר הרבה יותר וממליץ עליך בחום. פשוט הפסיקו לחפש יש פיתרון לאקנה והפתרון
הוא דפנה ברנר.
בהוקרה 
דויד שרון 
באר שבע
 
לכבוד דפנה ברנר
(המלצה לטיפול באקנה)                                                                                                                        2/6/15
לדפנה אין לי מילים כדי להודות לך על הטיפול באקנה על התוצאות על היחס והסובלנות.
הטיפול שלך באקנה משלב :טכנולוגיה הכי מתקדמת,חומרים פעילים הכי יעילים,אנושיות,יחס,איכפתיות,אחריות איין פלא שעם המרכיבים האלה התוצאות בטיפול באקנה היו מדהימות! אני מודה לך על הזכות להיות המטופלת שלך ועל תוצאות שלא דמיניתי לקבל ועל כל זאת מליון תודות
 
אביבית פלד
רעננה

                                   שירות לקוחות לקביעת תור   ויעוץ :   073-374-6633


הסרת נגעי עור | הסרת נגעי עור בלייזר בפנים

בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, ראשון לציון 
חיפה, פתח תקווה, טבריה, מודיעין, עפולה, אשדוד, ירושלים , באר שבע

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633

 


טואול - בניית אתרים