הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור מחיר

הסרת נגעי עור - כל שיטות הטיפול והמחיר המומלץ

סניפים לטיפול ב:  תל אביב, גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל, ראשון לציון, חיפה, פתח תקווה, טבריה, מודיעין, עפולה, אשדוד, אשקלון, ירושלים ,
באר שבע, אריאל, חצור הגלילית
כל מה שרציתם לדעת על השיטות המובילות להסרת נגעי עור. מהו הטיפול האפקטיבי ביותר? כמה עולים טיפולי הסרת נגעי עור שונים והיכן מומלץ לעבור את הטיפול המתקדם ביותר להסרת נגעי עור למראה עור אחיד וחלק?


נגעי עור הינם קבוצה גדולה של נגעים עוריים שפירים המופיעים בכל חלקי הגוף סוגי נגעי עור להסרה כגון: סרחי עור, נקודות חן, שומות, יבלות, קסנטלזמות, המנגיומות שרי, קונדילומות, יבלות ויראליות ועוד. כאשר נגעי עור מופיעים במקומות חשופים כגון פנים, צוואר או ידיים, הם עלולים להוות מטרד אסתטי ולפגוע בביטחון. נגעי עור עלולים אף להפריע בעת גילוח או ענידת תכשיט. ישנים מקרים בהם עלול להתעורר חשד כי הנגע העורי הוא סרטני או קדם סרטני, במקרים אלו יש צורך באבחון וטיפול מהירים. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן מסירים בהצלחה את כל סוגי הנגעים השפירים באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם המתבססות על הליך ההחלמה הטבעי של העור ומביאות לתוצאות מושלמות של עור אחיד, ללא סימן או צלקת.  

סוגי נגעי עור להסרה


כל הטיפולים המובילים להסרת נגעי עור והמחיר המומלץ:

הסרת נגעי עור בחנקן נוזלי - התהליך הטיפולי והמחיר:

טיפול הסרת נגעי עור וסרחי עור מתבצע באמצעות חומצות אורגניות המתבססות על יוני נחושת המשמשים לטיפול בהסרת נגעי עור וסרחי עור שפירים למטרה אסתטית. החומצות, גורמות לכוויה באזור הנגע ולעיתים, יוצרות צלקות בהירות במקום.
לטיפול הסרת נגע עור בחנקן נוזלי המחיר נע בין 500-800 שח ולהסרת מספר נגעי עור המחיר יורד משמעותית.

הסרת נגעי עור בגלי רדיו - התהליך הטיפולי והמחיר:
 

טיפול אסתטי זה, מתאים לצורך הסרת נגעי עור שפירים מורמים או בולטים מעל העור. טכנולוגית גלי רדיו מחממת את אזור הנגע ומבצעת החלקה של הנגע ללא דימום לגובה העור. הטיפול אינו כולל חיתוך לעומק, עובדה ההופכת את הסרת הנגע לקלה יותר ומביאה לתוצאה אסתטית המבוססת על תהליך ההחלמה הטבעי של העור המסתיים לאחר מספר שבועות בתוצאה טובה. לטיפול הסרת נגע עור בשיטת גלי רדיו המחיר נע בין 600-1000 שח ולהסרת מספר נגעי עור המחיר יורד משמעותית.

הסרת נגעי עור במחט חשמלית - התהיך הטיפולי והמחיר:

טיפול זה מתבצע בנגעי עור שפירים שטוחים בלבד. בתהליך הצריבה במחט חשמלית נוצר גלד ולאחריו מתחיל תהליך החלמה טבעי של העור המותיר את העור עם מרקם חלק.
לטיפול הסרת נגע עור במחט חשמלית המחיר נע בין 500-800 שח ולהסרת מספר נגעי עור המחיר יורד משמעותית.

הסרת נגעי עור בשיטה כירורגית / ניתוח פלסטי - התהליך הטיפולי והמחיר:

היתרון הבולט בשיטה זו הוא העובדה שהיא מאפשרת את הסרת הנגע בשלמותו. עובדה המאפשרת לשלוח אותו לבדיקה פתולוגית לצורך אבחונו כנגע שפיר או ממאיר. החיסרון הבולט בהליך זה הוא הצורך בחיתוך עמוק על מנת להסיר את הנגע מהשורש לצורך האבחון ושימוש בתפרים, הליך המשאיר לאחריו צלקת.
לטיפול הסרת נגע עור בשיטה כירורגית המחיר נע בין 1000-2000 שח ולהסרת מספר נגעי עור המחיר יורד משמעותית.
 

הסרת נגעי עור בניתוח מוז (MOHS) - התהליך הטיפולי והמחיר:

ניתוח זה מיועד לנגעי עור סרטניים מבלי שנותרים תאים סרטניים או טרום סרטניים בעור. במהלך הניתוח, נבחנים הנגעים תחת מיקרוסקופ והניתוח עצמו נעשה באמצעות מיקרוסקופ ייחודי המאפשר דיוק מקסימלי. הצלקת הנוצרת בעקבות הניתוח היא קטנה משמעותית מאלו הנותרות לאחר ניתוחים כירורגיים אחרים.
לטיפול הסרת נגע עור בניתוח מוז המחיר נע בין 1000-2000 שח ולהסרת מספר נגעי עור המחיר יורד משמעותית.

הסרת נגעי עור בטכנולוגית לייזר - התהליך הטיפולי והמחיר:

טיפול הסרת נגעי עור בלייזר נחשב למתקדם ביותר לצורך הסרת נגעי עור שפירים וזאת, ללא סימן או צלקת. במהלך הטיפול נצרב נגע העור ומתחיל תהליך החלמה טבעי של העור. כאשר הנגע מתקשה ומתקלף, תופיע אדמומיות ולאחריה יתחדש העור ויגיע למראה אחיד וחלק.
לטיפול הסרת נגע עור בלייזר המחיר נע בין 500-800 שח ולהסרת מספר נגעי עור המחיר יורד משמעותית.

יתרונות טיפול הסרת נגעי עור בלייזר:

  • דיוק – ייחודו של הטיפול בלייזר הוא ביכולת להתאים את סוג הטיפול לסוג הנגע, גודלו ומיקומו וזאת על ידי שליטה באורך הגל ומידת החום במכשיר כך שמצד אחד נוצר גלד בהליך הצריבה ומצד שני הגלד הוא שטחי בלבד ולא יפגע בשכבה התחתונה של העור. בהליך ההחלמה של הגלד מתחדש העור עד למרקם אחיד וחלק. 
  • ללא צלקת, ניתוח או כאב – בעקבות ההליך המבוקר של טכנולוגית הלייזר מתקבלת התוצאה האסתטית הטובה ביותר וזאת בהליך פשוט וידידותי ללא ניתוח או כאב. 
  • זמן החלמה קצר – ניתן לחזור לשגרה עוד ביום הטיפול 
  • עלות – מחיר הסרת נגע עור בלייזר נמוך יחסית בהשוואה לשיטות אחרות כגון ניתוח כירורגי. 
  • הסרת כל סוגי הנגעים – הטיפול בטכנולוגית הלייזר מאפשר הסרת כל סוגי נגעי העור גם שטוחים וגם בולטים ביעילות ובמהירות. בין נגעי העור: נקודות חן, שומות, סרחי עור, פלולות, קסנטלזמה, קונדילומה, יבלות, פפילומות ועוד. 
הסרת נגעי עור בלייזר

פסגת הטכנולוגיה לתוצאות מושלמות במרכזים המובילים:

טובי המומחים והמטפלים מחכים לכם במרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן. המומחים מטפלים בהצלחה בהסרת כל סוגי נגעי העור ללא סימן או צלקת. התוצאות המושלמות מתקבלות הודות לשימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם מבית סינרון קנדלה ופוטונה לייזר המביאות לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר.

קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום בסניף הקרוב לביתכם וקבלו את כל ההדרכה והמידע אודות טיפול הסרת נגעי עור בטכנולוגיות לייזר מתקדמות ובהתאמה אישית לכל מטופל בהתאם לסוג הנגע, מיקומו וגודלו לקבלת תוצאות מושלמות של עור חלק ואחיד ללא צלקת. 

 

הסרת נגעי עור - במרכזיים המתקדמים בלייזר ב:

תל אביב, גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל, ראשון לציון 
חיפה, פתח תקווה, טבריה, מודיעין, עפולה, אשדוד, אשקלון, ירושלים , באר שבע, אריאל, חצור הגלילית

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו:
073-374-6633

 

2all - בניית אתרי אינטרנט