הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור בתל אביב   הסרת נגעי עור בתל אביב  -  בטכנולוגיה לייזר חדשניתנגעי עור הנם התרבות של תאי עור (נבוס) המופיעים בצורות שונות על גבי העור. נגעי עור שפירים, אינם מהווים כל סכנה בריאותית אך לעיתים קרובות עם עלולים להוות מטרד אסתטי, במיוחד כאשר הם מופיעים על גבי הפנים או באזורים חשופים אחרים. במקרים מסוימים, עלולים נגעי העור להפריע תפקודית כאשר נתקלים בהם בעת הגילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים נגעי עור באמצעות טכנולוגיית הלייזר המתקדמת והמוכחת בעולם, ללא כאב וללא סימן או צלקת בהליך קל, ידידותי ומהיר, ללא צורך בהתערבות כירורגית כבשיטות אחרות ועם תוצאות אסתטיות מושלמות. 


הסרת נגעי עור בקלות ללא צלקת בתל אביב:

טכנולוגיית הלייזר המתקדמת בה משתמשים מומחי רשת אתר דוקטור חן, מאפשרת הסרת נגעי עור בתהליך צריבה פשוט וידידותי ההופך את נגע העור לגלד קטן המותיר את האזור להחלים בצורה טבעית: הגלד מתקשה, מתייבש ומתקלף וכעבור מספר שבועות, העור מתחדש ונותר ללא סימן או צלקת. כך למעשה ניתן מקום רב להליך הריפוי הטבעי. העור נראה אחיד ונקי. הוא משתלב עם העור סביבו למראה אסתטי ומושלם. 

טיפול הסרת נגעי עור בלייזר – תוצאות מושלמות תוך זמן קצר:

טיפול הסרת נגעי עור בלייזר, הנו הטיפול המתקדם מסוגו בעולם כיום. הסרת נגעי עור בתל אביב בטכנולוגיית לייזר חדשנית, מתאפשרת הודות לצריבת נקודות מיקרוסקופיות בשכבת העור האמצעית, הדרמיס. הפעולה מגרה את ייצור הקולגן וממריצה אותו לחידוש התאים תוך כדי החלקת העור. הטיפול אינו כואב ואינו מצריך כל הרדמה. ברשת אתר דוקטור חן, משתמשים בטכנולוגית הלייזר המתקדמת של סינרון קנדלה (CO2RE) ופוטונה לייזר, הנחשבים לפסגת הטכנולוגיה העולמית בטיפול הסרת נגעי עור בלייזר. למכשירים אישורי הבטיחות והאיכות המחמירים בעולם. 

טיפול לייזר בהתאמה אישית:

טכנולוגית הלייזר, מבוססת על מספר ידיות טיפול בעלות אורכי גל שונים המאפשרים התאמת טיפול מדויקת לסוג הנגע, גודלו ומיקומו. זהו טיפול לא פולשני וללא כאב שאינו פוגע ברקמת העור העליונה. הטכנולוגיה מוגנת פטנט (MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL TECHNOLOGY) . המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לצורך חימום הרקמה העליונה והסרת נגע העור. רקמה בריאה וחדשה מחליפה את רקמת העור הפגועה ומביאה לתוצאות אסתטיות מושלמות ללא כל סימן או צלקת. עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ואינה כואבת ולרוב, די בטיפול אחד בלבד. הטיפול מתאים לכל סוג וצבע עור וניתן לביצוע בכל יום בשנה. טיפול מתקדם בידיים טובות:

יש לכם נגע עור שאתם מעוניינים להסיר? קבעו עכשיו פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם המומחים של רשת אתר דוקטור חן באחד מ-18 המרכזים האסתטיים והרפואיים ברחבי הארץ וקבלו את כל המידע אודות הסרת נגעי עור בטכנולוגית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם במחיר אטרקטיבי ונוח במיוחד (עלות של מאות שקלים בלבד להסרת נגע עור ובהסרת יותר נגעים תתקבל הנחה משמעותית). הסרת נגעי עור בתל אביב
לפרטים התקשרו:  073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט