הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור בראשון לציון   הסרת נגעי עור בראשון לציון  -  בטכנולוגיה לייזר חדשניתמהם נגעי עור? מה מביא לצורך להסרתם? מהי השיטה היעילה והבטוחה ביותר להסרת נגעי עור? היכן מומלץ לעבור טיפולי הסרת נגעי עור בלייזר?
לאנשים רבים יש נגעי עור על גבי הגוף או הפנים המופיעים בצורות שונות. אלו הם גידולים שפירים של תאי עור המופיעים בין היתר כסרחי עור ("פלולות"), ליפומות (תאים שומניים, כדוריים, תת עוריים), קסנטלזמות (ציסטות שומניות בזוויות העיניים), שומות, נקודות חן בולטות ועוד. ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים, אתר דוקטור חן, מטפלים המומחים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם להסרת נגעי עור לקבלת תוצאות מושלמות של עור חלק, אחיד ללא סימן או צלקת.  

הסיבות להסרת נגעי עור:

נגעי עור הם לרוב שפירים ואינם מהווים סכנה בריאותית אך לעיתים הם עלולים להיות מטרד אסתטי של ממש ולפגוע בדימוי העצמי. הסיבה האסתטית היא הסיבה הפופולרית ביותר להסרת נגעי עור. סיבה נוספת להסרתם היא תפקודית: כאשר נגע עור הממוקם בפנים מפריע לגילוח או שומה המפריעה בסגירת חזייה או ענידת תכשיט. 

הסרת נגעי עור בשיטה המתקדמת ביותר בעולם בראשון לציון:

הסרת נגעי עור בראשון לציון בטכנולוגית לייזר חדשנית, נחשבת לשיטה היעילה ביותר הודות למכשירים המתקדמים הכוללים מספר ידיות טיפול בעלות אורכי גל שונים המותאמים בדיוק מקסימלי לסוג הנגע, גודלו ומיקומו. הטיפול אינו פולשני, אינו כרוך בכאבים ואינו פוגע ברקמות מסביב לנגע. השיטה החדשנית מביאה ליצירת רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי רקמת העור הפגועה. כך, מתקבלת תוצאה אסתטית מושלמת ללא סימן או צלקת. 
יתרונות הסרת נגעי עור בלייזר 
להסרת נגעי עור בטכנולוגית לייזר יתרונות רבים, ביניהם:
  • טיפול ללא כאבים- תחושת חימום או צריבה בעוצמה חלשה וכמעט לא מורגשת
  • טיפול לא פולשני-הלייזר מייבש את הנגע ומביא להעלמתו בצורה מדויקת ואינו פוגע ברקמת העור הבריאה
  • מאושר על ידי משרד הבריאות וה-FDA 
  • תוצאות מהירות- לרוב די בטיפול אחד לקבלת תוצאות מושלמות
  • מתאים לכל סוג וצבע עור 
  • ניתן לביצוע בכל ימות השנה 
  • הטיפול בלייזר מעודד ייצור קולגן ואלסטין המחדשים את תאי העור ומביאים להחלמה מהירה של הגלד
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר להסרת נגעי עור 


הסרת נגעי עור במרכז האסתטי בראשון לציון:

המומחים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית (18 מרכזים בכל רחבי הארץ), מתמחים בטיפולי לייזר להסרת נגעי עור, נקודות חן ושומות. הטיפול בטכנולוגית הלייזר המתקדמת בעולם, נעשה באמצעות המכשירים החדישים ביותר מבית "סינרון קנדלה" ו"פוטונה לייזר", המביאים לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר. הטיפול נחשב ליעיל, אפקטיבי ומהיר ואינו דורש זמן החלמה. בנוסף, מחירי הסרת נגעי עור בלייזר ברשת אתר דוקטור חן, הם אטרקטיביים במיוחד. (כמה מאות שקלים בלבד בהסרת נגע ובמידה ומסירים מספר נגעים, מחיר הטיפול יורד משמעותית עבור כל נגע). אם יש לכם צורך בהסרת נגע עור, שומה או נקודת חן, זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם המומחים של אתר דוקטור חן ולשמוע את כל הפרטים אודות היתרונות הרבים שבטיפול הסרת נגעי עור בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם. הסרת נגעי עור בראשון לציון
לפרטים התקשרו:  073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט