הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור בקריית חיים   הסרת נגעי עור בקריית חיים  -  בטכנולוגיה לייזר חדשניתשומות, נקודות חן, קסנטלזמות, גושים שומניים בעור, יבלות זקנה, פפילומות ועוד, נחשבים לנגעי עור שאינם מסכנים את הבריאות אך הם בהחלט הופכים למטרד אסתטי הפוגם בביטחון העצמי. לעיתים, עלולים נגעי העור להפריע פיזית לגילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים נגעי עור בטכנולוגית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם. הטיפול מבוסס על קרני לייזר המאדות את המים שבתאים המרכיבים את נגעי העור. הטיפול מדויק ואינו פוגע ברקמות עור שמסביב לנגע והתוצאות: מראה עור אחיד, נקי וללא כל סימן או צלקת. 

הסרת נגעי עור באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם במרפאת קריית חיים:

למומחים של רשת אתר דוקטור חן ניסיון רב בטיפולי הסרת נגעי עור בלייזר. ההליך מתבצע בכל אחד מ-18 המרכזים האסתטיים והרפואיים ברחבי הארץ, באמצעות טכנולוגיית הלייזר החדשנית מסוגה בעולם של מכשירי "סינרון קנדלה" ו"פוטונה לייזר" המופעלים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. הטיפול מבוקר ומאפשר וויסות אורך הגל ומידת החום המתאימים לסוג הנגע, גודלו ומיקומו וכך, אינו פוגע בעור שמסביב לנגע העור. הצריבה באמצעות קרני הלייזר, יוצרת גלד שכתוצאה מהיווצרותו, מאותת הגוף לעור להתחיל בהליך ההחלמה וההתחדשות עד לריפוי מלא של העור ללא הותרת סימן או צלקת.
 

הסרת נגעי עור בדרך הקלה, היעילה והמהירה ביותר:

טכנולוגית הלייזר נחשבת לטיפול המתקדם בעולם לצורך הסרת נגעי עור. מדובר בהליך קל, פשוט, ידידותי ומהיר שאינו כרוך בכאבים שכן עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג. (תחושת צריבה או חימום קלה בלבד), בנוסף, תוצאות הטיפול מהירות במיוחד והוא מתאים לכל סוג וצבע עור ויכול להיעשות בכל ימות השנה. משך הטיפול הוא קצר ולאחריו ניתן לחזור לשגרה מלאה. לרוב, די בטיפול אחד בלבד כדי להשיג תוצאות מושלמות. 

18 סניפים המתמחים בטיפולי לייזר ברחבי הארץ:

הסרת נגעי עור בקרית חיים בטכנולוגית לייזר חדשנית, מתאפשרת הודות לטיפול הצורב את הנגע ומעודד יצירת רקמה חדשה ובריאה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. פעולה זו מביאה את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר: עור אחיד, חלק ללא כל סימן או צלקת. למומחים של אתר דוקטור חן ניסיון רב בהסרת נגעי עור, נקודות חן ושומות ומאחוריהם אלפי מטופלים מרוצים אשר הסירו בהצלחה נגעי עור שונים באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת. טכנולוגית הלייזר בטוחה  ומאושרת בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות וה-FDA. 
תנו למומחים לטפל בכם יופי:

רוצים לדעת עוד על הסרת נגעי עור בטכנולוגית הלייזר החדשנית והמתקדמת בעולם? זה הזמן לקבוע פגישה ללא התחייבות עם המומחים של אתר דוקטור חן באחד מהמרכזים האסתטיים והרפואיים הקרוב לביתכם ולגלות את כל הפרטים אודות הטכנולוגיה היעילה והמוכחת בעולם להסרת נגעי עור במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד. (כמה מאות שקלים להסרת נגע עור כשעלות הטיפולים קטנה עם הסרת יותר נגעים). הסרת נגעי עור בקריית חיים
לפרטים התקשרו:  073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט