הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת מיליום | הסרת מילייה  הסרת מיליום / מילייה – המדריך המקיף והמרכזים המובילים בארץ 

לטיפול ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין,
באר שבע, נתניה, חדרה
כל מה שרצית לדעת על הסרת מיליום: מהו מיליום? כיצד הוא נוצר? מהן השיטות הנפוצות להסרתו? מהי השיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת מליום? מהם יתרונות הטיפול בלייזר לצורך הסרת מיליום? והיכן ניתן לעבור טיפול הסרת מיליום בלייזר סניף הקרוב לביתכם!המיליום הוא נגע עור נפוץ הידוע גם כגוש שומן קטנטן המופיע לרוב סביב העיניים, בתי השחי, הצוואר והזרועות. זהו גוש שומן תת עורי שאינו גורם כל נזק או כאבים אך עלול להוות מטרד אסתטי של ממש. הסיבה השכיחה ביותר להסרת מיליום הינה הסיבה האסתטית, בעיקר כאשר הנגע מופיע באזור הפנים והצוואר.  קיימים טיפולים שונים לצורך הוצאת מיליומים אך השיטה הבטוחה, המהירה והיעילה ביותר להסרתם הנה טיפול בטכנולוגית לייזר המבטיחה קבלת עור אחיד, חלק וללא צלקת או סימן. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מטפלים בהצלחה בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר המשמשות גם להסרת מיליום ומביאות לתוצאות מושלמות. 

 מהו מיליום / מיליה:


מיליום הינו נגע ציסטי לבן המופיע לרוב על הפנים, סביב העיניים, הצוואר, בתי השחי, הזרועות והירכיים. המליומים אינם מהווים סכנה בריאותית הך הם פוגעים באחידות העור ובמראה האסתטי שלו. המיליום נוצר לרוב כתוצאה מחסימה של זקיקי השערה ו/או בלוטות הזיעה בעור והוא מכיל  שילוב של קרטין וכולסטרול. בלוטות המיליום מופיעות כבליטות לבנות בקוטר ארבעה מילימטרים מתחת לאפידרמיס. לרוב, מיליומים יופיעו במקבץ בצורת בלוטות קטנות בגוון פנינה. הוצאת מיליומים נעשית מסיבה אסתטית בעיקר כאשר הם מופיעים במקומות בולטים כגון פנים או צוואר.  

טיפול בהסרת מילייה במקומות הפופולארים באזור הפנים:


הסרת מילייה ליד העיין

הסרת מילייה ליד העיין

הסרת מילייה בצידי העיין

הסרת מילייה בצידי העיין

הסרת מילייה באזור הלחי

הסרת מילייה באזור הלחי

הסרת מילייה באזור המצח

הסרת מילייה באזור המצח

הסרת מילייה באזור הסנט

הסרת מילייה באזור הסנטר


שיטות הסרת מיליום:

הסרת מיליום באמצעות רטינואידים
תכשירים המבוססים על חומצות ויטמין A  עשויות לסייע בפתיחת החסימה של בלוטות החלב המביאות להיווצרות מיליום. השיטה מחייבת התמדה והקפדה יומיומית על מריחת התכשירים ומביאה לפתרון איטי של הבעיה אם בכלל. 

הסרת מיליום בפילינג כימי:
קילוף ויצירת כוויה מבוקרת אשר בעקבותיה מתקלף העור ומתחדש. הטיפול מאפשר להחליק את העור ומעודד היווצרות של קולגן ואלסטין. הטיפול עלול להביא לסימנים לא רצויים ואף לצלקות. 

הסרת מיליומים בלייזר
טכנולוגית הלייזר המתקדמת, מאפשרת הסרת מיליומים שהם גושי שומן תת עוריים המופיעים על גבי הפנים, הצוואר, בבית השחי ובזרועות בשיטה החדשנית והמתקדמת מסוגה בעולם. קרני הלייזר מביאות לייבוש גושי השומן (מיליום) ולהתקלפות ספונטנית של שכבת העור העליונה באופן טבעי. כך למעשה, מתחדש העור ללא כל סימן או צלקת והתוצאה המתקבלת מדהימה ומהירה ללא כאב ולרוב, אף בטיפול אחד בלבד. הטיפול בטכנולוגיות הלייזר מאושר על ידי ה-FDA ומשרד הבריאות. 

הסרת מיליום מתחת לעיניים:

יותר ויותר אנשים המגיעים לטיפולי הסרת מיליום עושים זאת מכיוון שנגעי המיליום מופיעים אצלם סביב ומתחת לעיניים ומהווים מטרד אסתטי של ממש הפוגם במראה העור בפנים. חשוב לעבור טיפול הוצאת מליומים באופן מבוקר, מדויק ובטוח שאינו מותיר סימן או צלקת. זוהי  הסיבה לכך שהטיפול המבוקש ביותר להסרת מיליום נעשה בטכנולוגית לייזר מתקדמת שכן היא מבטיחה הסרת מליום בצורה מדויקת שאינה פוגעת בעור סביב הנגע ואינה מותירה כל סימן או צלקת. 

יתרונות הסרת מיליום בלייזר:

- ללא כאב - עוצמת מכשיר הלייזר שוות ערך לפילינג ולכן הטיפול לא מלווה בכאב אלא בתחושת "צריבה" או "חימום" בעוצמה חלשה מאוד וכמעט שאינה מורגשת. 
- תוצאות מהירות – לרוב, די בטיפול אחד בלבד כדי לקבל תוצאות מושלמות. לרוב, כבר במהלך הטיפול עצמו או מספר ימים לאחריו. 
- טיפול חדשני – על ידי יצירת נקודות מיקרוסקופיות על גושי השומן (מיליום) נוצרים גלדים בגוון חום המתייבשים ומתקלפים בתוך מספר ימים והעור מתחדש בצורה טבעית ללא כל סימן או צלקת.
- מתאים לכל צבע וסוג עור – אין הגבלה החלה על עור כהה (לעומת טיפול פילינג)
- ניתן לביצוע כל ימות השנה- ללא חשש לחשיפת שמש לאחר מכן 
- תוצאות מדהימות ומהירות – ללא כאב, סימן או צלקת 
- התחדשות העור – הטיפול יוצר תגובה אמיתית של התחדשות העור, חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר. 
- זמן החלמה קצר – ההחלמה מטיפול הסרת מיליום בלייזר מהירה ומאפשרת חזרה לשגרה כבר ביום הטיפול. 
- מחיר אטרקטיבי – מחיר הסרת גושי שומן /מיליום בשיטת הלייזר הוא האטרקטיבי ביותר והמומלץ ביותר מכל שיטות הטיפול האחרות. 
- השיטה המתקדמת והיעילה ביותר – על פי מחקרים שנעשו זוהי השיטה המוכחת והיעילה ביותר להסרת מיליום. 

הסרת מיליום בטכנולוגיות המתקדמות במרכזים המובילים בפריסה ארצית:

למומחים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן ניסיון רב בהסרת מיליום בהצלחה ללא צלקות או סימן. טובי הרופאים והמטפלים מתמחים בהסרת מיליום בכל אזור בגוף ובפנים באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות והמדויקות בעולם המאפשרות התאמת הטיפול למיקום המיליום ולגודלו ללא פגיעה בעור שמסביבו ועם תוצאות מושלמות של עור חלק ואחיד.קבעו עכשיו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות טיפול הוצאת מיליומים בלייזר בטכנולוגיות המתקדמות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. 

הסרת מיליום / מילייה
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד,
אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, 
קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633


logo בניית אתרים