הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת גושי שומן  הסרת גושי שומן – בעיניים, מצח ולחיים 

בסניפי הטיפול ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין,
באר שבע, נתניה, חדרה

אחד מנגעי העור הנפוצים ביותר הנו הגושי שומן, המהווה מטרד אסתטי. מהי השיטה היעילה והבטוחה להסרתו ללא כאבים וללא סימן, והיכן נמצאה הסניף המתקדם לטיפול ליד ביתכם.על עורנו מופיעים נגעים שונים בשל תורשה, בריאות או חשיפה לקרינה. אחד מנגעי העור הנפוצים ביותר הוא הגושי שומן (MILIUM). הגושי שומן הנן נקבוביות סגורות וקטנות, הנגרמות כתוצאה מחסימת בלוטות הזיעה בעור או חסימת זקיקי השיער בעור. הגושי שומן מופיע על גבי העור כגוש שומן לבן שקוטרו נע בין 1 ל-2 מילימטרים. נגעי הגושי שומן מופיעים על עצמות הלחיים והעפעפיים, ליד העיניים והמצח. לנגעי הגושי שומן נטייה להתפשטות מהירה והם עלולים לתפוס שטח גדול על גבי העור. הגושי שומן עשויים  להופיע בכל גיל כבודדים או כמקבץ. חשוב לדעת כי הגושי שומן אינו מתפתח לנגעים ממאירים והוא אינו מהווה סכנה בריאותית. הסיבה היחידה להסרתו הנה אסתטית. המומחים והמטפלים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים מליום בהצלחה ללא כאבים וללא סימן או צלקת באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר המאפשרות התאמת עוצמת הטיפול לגודל הנגע, מיקומו ועומקו ובכך מאפשרים טיפול ממוקד שאינו פוגע בעור סביב הנגע, הטיפול מביא לתוצאות הטובות ביותר ללא סימן או צלקת. 

מהו גושי שומן:

גושי שומן הנו ציסטה שומנית (גוש שומן) המופיע בשכבה התת עורית. על פני העור, נראה הגושי שומן כנגע קטן סגור בעל צבע לבן. הגושי שומן הנו בעל מבנה צפוף והוא ממוקם לרוב באזורי עור עשירים בבלוטות חלב וזקיקי שיער. פנים הציסטה עשוי תאים חלבוניים (קרטין) וכמות קטנה של הפרשת חלב המעניקה להם את צבעם הלבן. נגעי הגושי שומן עשויים להיעלם מעצמם אך באופן איטי האורך כשנה עד ארבע שנים ולכן, על מנת להתמודד עם מטרד אסתטי זה, העלול לפגוע בדימוי העצמי ללא סימן או צלקת, יש לטפל בהם בשיטות הסרה מתקדמות ומדויקות המותירות את עור הפנים העדין ללא סימן או צלקת. 

מהן הסיבות להופעת גושי שומן:

 •  גנטית – גושי שומן המופיע בקרב קרובי משפחה 
 •  טיפול שגוי בעור – שימוש במוצרים לא איכותיים או שאינם מתאימים לעור הפנים 
 •  שינוי ברמות ההורמונים בגוף (בעיקר אצל מתבגרים ונשים מתחת לגיל 45)
 •  מחלות של מערכת העיכול
 •  תזונה לא נכונה ולא מאוזנת
 •  חוסר בויטמין A 
 •  תהליכים מטבוליים לא תקינים בגוף 
 •  חשיפה מוגזמת לקרינה אולטרה סגולה (מכונות שיזוף)
על מנת לוודא כי הגושי שומן אינם חוזרים, יש לבצע הסרה של הנגעים מן השורש. 


שיטות לטיפול בהסרת גושי שומן:


שימו לב: מוצרים קוסמטיים המיועדים לשימוש חיצוני כגון פילינג כימי, אינן משיגות ברוב המקרים את האפקט הרצוי של הסרת גושי שומן ואף עלולות להחמיר את מצב העור ונראותו. השיטות הנפוצות ביותר להסרת גושי שומן :

 •   הסרת גושי שומן בניקוב – בטיפול זה, מחט דקה משמשת להסרת הגושי שומן ובהמשך, נסחטת הציסטה ותוכנה מרוקן. שיטה זו אינה מתאימה במקרים של ריבוי מיליומים והיא מלווה בכאבים. כאשר הטיפול אינו מתבצע באופן הנכון הוא עלול להביא לזיהום באזורי העור הסמוכים. 
 •  הסרת גושי שומן במחט חשמלית – טיפול זה מאפשר הסרה של גושי שומן עמוקים ושמירה על הרקמות הבריאות סביב הגושי שומן. לאחר הסרת הגושי שומן, מופיע גלד קטן המתקלף ונושר מעצמו לאחר כשבוע עד עשרה ימים. החיסרון הבולט של שיטה זו הוא הסיכון הגבוה להיווצרות צלקות. 
 •   הסרת גושי שומן בלייזר – שיטת טיפול זו נחשבת לטובה והיעילה ביותר היא מבצעת תהליך של חימום והמסה של הנגע עד להעלמתו הסופית ומאפשרת הסרת גושי שומן, ציסטות  ונגעי עור שונים ועוד. 
 •  הסרת גושי שומן בפלזמה - טכנולוגיה חדשנית שמבצעת תהליך של אידוי גוש השומן בצריבה שלו וגורמת לתהליך של אידוי התיבשות והעלמת הנגע.

טיפול בהסרת גושי שומן במקומות הפופולארים באזור הפנים:


הסרת גושי שומן ליד העיין

הסרת גושי שומן ליד העיין

הסרת גושי שומן ליד העיין

הסרת גושי שומן בצידי העיין

הסרת גושי שומן באזור הלחי

הסרת גושי שומן באזור הלחי

הסרת גושי שומן באזור המצח

הסרת גושי שומן באזור המצח

הסרת גושי שומן בסנטר

הסרת גושי שומן בסנטר


הסרת גושי שומן באזור העפעפיים והעיניים:

נגעי הגושי שומן, נוטים להופיע רבות באזור העפעפיים ומתחת לעיניים ובכך מהווים מטרד אסתטי הפוגם במראה הפנים ופוגע אף בדימוי העצמי. בשל המיקום העדין, חשוב לעבור טיפול הסרת גושי שומן בצורה מבוקרת, מדויקת ובטוחה שאינה מותירה סימן או צלקת. לכן, טכנולוגית הלייזר והפלזמה, הינן השיטות הנפוצות והמבוקשת ביותר לצורך הסרת גושי שומן, המאפשרת הסרת גושי שומן באופן מדויק שאינו פוגע בעור סביב הנגע ואינו מותיר סימן או צלקת. 

יתרונות הסרת גושי שומן עם טכנולוגיות לייזר ופלזמה:

 •   ללא כאבים – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן הטיפול אינו מלווה בכאבים אלא בתחושת צריבה או חימום בעוצמה חלשה וכמעט שאינה מורגשת. 
 •  תוצאות מהירות – לרוב, די בטיפול אחד כדי לקבל תוצאות מושלמות. לרוב, כבר במהלך הטיפול עצמו או מספר ימים לאחריו. 
 •   טיפול חדשני – חימום נקודות מיקרוסקופיות על הגושי שומן מביא ליצירת גלדים המתייבשים ומתקלפים ומביאים לחידוש העור באופן טבעי ללא סימן או צלקת. 
 •    ניתן לביצוע בכל ימות השנה – ללא חשש מחשיפה לשמש לאחר הטיפול 
 •  תוצאות מהירות - חלק מהתוצאות ניתן לראות במקום. 
 •   התחדשות העור – הטיפול יוצר תגובה אמיתית של התחדשות העור, חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר. 
 •  זמן החלמה קצר – החלמה מטיפול הסרת גושי שומן בלייזר ופלזמה מהירה ומאפשרת חזרה לשגרה כבר ביום הטיפול 
 •   מחיר אטרקטיבי – מחיר הסרת גושי שומן  הוא אטרקטיבי ביותר מכל שיטת טיפול אחרת 
 •   השיטות המתקדמות ביותר – על פי מחקרים שנעשו, זוהי השיטה המוכחת והיעילה ביותר להסרת גושי שומן 

הסרת גושי שומן


הסרת גושי שומן - במרכזי הטיפול הקרובים לביתכם:

גושי שומן הנו נגע עור נפוץ המופיע על גבי הפנים באזורי המצח, הלחיים והעפעפיים, המהווה מטרד אסתטי ופוגע בביטחון העצמי. מחקרים הוכיחו כי השיטה היעילה, הבטוחה והמהירה ביותר להסרת גושי שומן הנה באמצעות טכנולוגית לייזר מתקדמת המאפשרת הסרת גושי שומן ללא סימן או צלקת וללא כאבים. הרופאים והמטפלים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר ד"ר חן מסירים גושי שומן בהצלחה ללא סימן או צלקת באמצעות טכנולוגית לייזר מתקדמת המאפשרת טיפול מדויק שאינו פוגע בעור סביב הנגע ומעודד את התחדשות העור לתוצאות מושלמות של עור חלק ואחיד.


זקוקים לטיפול הסרת גושי שומן? קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת גושי שומן בטכנולוגית לייזר ופלזמה המתקדמות המביאות לתוצאות הטובות ביותר. 


הסרת גושי שומן
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד,
אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, 
קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633logo בניית אתרים